Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2276 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. december 2014, 14:45

Danes sem imela take čudne sanje, tisto ko ne veš, če si buden al sanjaš... Pa se ne moreš pramaknit. In se mi je zdelo, da je nekdo trkal in da se mi ni ljubilo vstat in it pogledat. Se mi je zdelo,d a je res. Pa soseda sem slišala zunaj, nekdo se je pripeljal z motorjem do njega. Potem me je pa prišla naša psica zbudit, me je lizala po rokah. Sem se zbudila in se spomnila, da mi sploh nimamo psa doma... in da je premrzlo za motor.

 
 


#2277 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 9. december 2014, 22:19

Danes sem imela pa  zanimive sanje, no ja, nič posebnega. Sanjalo se mi je, da sem bila v hiši. Ne vem čigavi, bila je pa lepa in moderna, zračna. Z menoj so bili otroci, ki pa niso bili moji, le jaz sem takrat skrbela zanje. Nekdo je prišel k meni na obisk. Povabila sem ga noter in ga vabila, da naj vstopi, pa ni hotel, ker sem imela otroke okoli sebe. On je odšel, jaz sem šla pa v pritličje na kavč. Zdelo se mi je tako mirno.  Bil je tak lep dan.

 

 

 



#2278 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 16. december 2014, 12:39

Haha katere sanje... Nekdo od znanih je pred kratkim umrl in je imel ogromno denarja, ampak v zadnjih letih mu je šlo navzdol in mu je ostalo nekaj dolgov. In za otroke ravno ni poskrbel, bolj kot ne so bili reveži, znašli so se vsak zase, recimo neko povprečno življenje. Se mi je sanjalo, da smo celo njegovo bajto okol obrnili, vse jogije, skrinje ipd... če je kje kaj skril :))) kake zaloge za hude čase :)

 

 



#2279 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. december 2014, 13:10

no, zadnje dva tedna  sanjam, sam se zdele nič ne morem spomnit, razen da sem dva dni nazaj sanjala, da sem dans zobarja zamudila, ker sem se prepozno od doma odpeljala,...skratka cele vijevaje.

Pa barvno sanjam, yeeessss, že zelo dolgo nisem sploh kaj sanjala, kamoli v barvah. So pa vse sanje pripovedne, spet se gibljem v samo meni znanih okoljih (kjer se v sanjah "običajno" gibam, v RL to ne vem če sploh obstaja), včas tut kej levitiram ali letim, odvisno od prometa :D


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2280 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 16. december 2014, 13:48

no, zadnje dva tedna  sanjam, sam se zdele nič ne morem spomnit, razen da sem dva dni nazaj sanjala, da sem dans zobarja zamudila, ker sem se prepozno od doma odpeljala,...skratka cele vijevaje.

Pa barvno sanjam, yeeessss, že zelo dolgo nisem sploh kaj sanjala, kamoli v barvah. So pa vse sanje pripovedne, spet se gibljem v samo meni znanih okoljih (kjer se v sanjah "običajno" gibam, v RL to ne vem če sploh obstaja), včas tut kej levitiram ali letim, odvisno od prometa biggrin.png

 

To je men tk smešno... Men se še nikol ni črno belo sanjalo. :) In sem se enkrat kregala z očimom, ko mi ni verjel, da se mi sanja barvno? A je to sploh možno, da drugače? Men se vedno cel film sanja...

 

In zadnjič se mi je, da letim, kar se mi večkrat. In da nisem mogla nazaj dol na zemljo, ker je bilo nebo prepleteno z volnenimi nitmi, vmes pa električne žice in me je bilo strah, da me strese. Cela panika... So pa eni napadli mojo hiši in policija ni hotela prit, pol so pa nekaj metali na naš (novi!!!) avto :( :P



#2281 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. december 2014, 17:18

Črno bele sanje imajo drugačen pomen kot živo barvne ali pa malo obledelo barvne....
Mislim, da se črno bele nanašajo na zdravje in zdravstvene probleme... telo....

Obledelo barvne so simbolične.....

In mislim, da sem sanjala ravno te obledele barvne tokrat... se pravi simbolične. Sanjala sem, da sem zadela ali na tekmovanju dobila 100.000 €. Uf... ko sem šla gledat na "Dream Bible", sem videla, da se je nekomu sanjalo isto - nepričakovano je dobil službo in to tako, ki je sploh ni pričakoval....

 

Me prav zanima, če je res kaj na tem... ker službe sicer res nimam.... 
Po nekaterih razlagah naj bi zadetek na loteriji pomenil to, da boš dobil neko stvar, ki je toliko vredna, ni pa nujno, da je to sploh denar.... lahko je služba ja ali pa kak prijatelj... pač nekaj, kar tebi tako veliko pomeni (pa ni denar....).

Se vam je kdaj sanjalo kaj takega in ste potem res dobili kaj vrednega, za vas vrednega?
 



#2282 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 17. december 2014, 18:11

Se vam je kdaj sanjalo kaj takega in ste potem res dobili kaj vrednega, za vas vrednega?

Jaz sem enkrat sanjala številke za loto. Prav zbudila sem se sredi noči in jih naštevala, si jih zapisala in potem kdaj tudi zaigralainno.gif.

 

To je bilo pred 10+ leti, danes pridno hodim v služboicon_smile_wink.gif. Če bodo kdaj izžrebane, upam, da jih bom takrat dejansko vplačalabucktooth1.gif.

 

Se mi pa zdi, da sem sanjala tudi, da sem dobila večjo vsoto denarja, ampak ne vem, če je temu v RL sledila kakšna pridobitev. 

 

Drugače pa sanjam barvno, zelo barvno.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#2283 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 17. december 2014, 18:47

Č

Po nekaterih razlagah naj bi zadetek na loteriji pomenil to, da boš dobil neko stvar, ki je toliko vredna, ni pa nujno, da je to sploh denar.... lahko je služba ja ali pa kak prijatelj... pač nekaj, kar tebi tako veliko pomeni (pa ni denar....).

Se vam je kdaj sanjalo kaj takega in ste potem res dobili kaj vrednega, za vas vrednega?
 

 

Sanje so dostikrat kompenzacija. Sanjaš svojo željo. Sem pa nekaj časa nazaj brala knjigo nekega avtorja (imena se ne spomnim), ki je nekoč imel fantastične sanje o letenju nad mestom. Od takrat je letenje njegova strast. Če se prav spomnim, leti z zmaji. In začel se je ukvarjati s preučevanjem sanj. Tako, da pri nekaterih deluje - če jim je za verjet wink.png



#2284 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 17. december 2014, 21:10

Da letim se mi kar naprej sanja, sam ne maral višine, letal, letenja... Se mi je pa o motorju in sem si ga potem ful želela imet in ga kupila čez kako leto, sama, pri mislim da 16. letih. Za takrat je bilo to kar zanimivo, ker dejasnko skuterjev še ni bilo in sva ga imela samo dva :) In so mislili vsi, da so mi ga kupili starši, ampak jaz sem kot obsedena šparača čist vsak denar, ki sem ga dobila, do centa :)) Zdaj me to niti ne interesira več toliko...



#2285 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 31. december 2014, 13:55

Danes sem sanjala babico. V zadnjem čas veliko mislim nanjo, pa se sprašujem kako je z njo tam gor, visoko nad nami in če me gleda, pa sem jo prosila, da naj mi da en signal, če je tukaj med nami. V teh primerih se mi ponavadi pojavi v sanjah, sam ne čist vedno, kakor kdaj ....

 

Sem pa sanjala, da je igrala klavir in jaz sem sedela poleg nje in uživala. smile.png Na klavirju je imele note in zgoraj je bil naslov pesmi, vendar ga nisem mogla prebrati, pa čeprav sem se trudila, ker je bil zameglen. Sam pesem je bila pa čudovita in ni se mi zdela znana.

 

Moram pogledat kaj pomeni, če sanjaš klavir.



#2286 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 16:04

danes sem se podila po neki večnadstropni trgovini... zdaj je vse v megli...

 

potem sem bila na moji osnovni šoli spet... in ni bilo tako grozno... je bil en kužek, sem ga pobrala... šla v eno učilnico, klicala mojo kužko, maltežanko... je prišla... i dont know why... malo ofucana ampak vse ok. potem sm nesla kužke ven, da bi šle ne vem kam... in so na hodniku prodajali svašta hrane... pa ful pečenih piščancev... sem šla skoraj mimo, da gremo v jedilnico... pol mi je kapnilo, da kupim za nas tri zlatopečenega toplega piščanca... in se napokamo... :) potem sem se zbudila.


Doma mam že dve kužki... cela štala pa je ko sanjam mačke in hočem nafutrati nešteto sestradanih mačk. Groza.



#2287 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 5. januar 2015, 15:05

Sanje, da se mi je izpolnila ena želja in ko se je uresničila, sem ugotovila, da ni bilo tako fajn kot sem pričakovala da bo... :)) Kaj bi naj to pomenilo :P



#2288 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. januar 2015, 18:32

Tole pa morem delit z vami :O Sanjala sem, da sem bila na koncertu moje najljubše skupine. Po koncertu sem šla z dvigalom gor v nek višji prostor (naj bi bila z enimi prijatelji v dvigalu vendar je bilo tako, kot da bi bila sama) Dvigalo je bilo stekleno tako, da sem dobro videla dol, kjer je bila ta skupina, ki mi je veselo mahala. Glavni pevec je bil na isti levi strani kot jaz, kot da bi samo meni mahal. Vsa vesela sem potem klepetala z mojimi kolegi, ko nam je nekdo prinesel neko vrečko z darili. Zgornji prvi dve darili sta bili zame (vsaj tako sem predvidevala, ker ni nič pisalo). Vem, da je bilo zavito v črno belo barvo in gor sta bila nalepljena dva listka, kjer je pisalo nekaj v zvezi o srečanju z njimi. Bila sem čist vzhičena. Pol na drugem listku sem pa našla še kontakt kamor lahko pokličem in ko sem poklicala se je na drugi strani oglasila zelo zelo prijazna gospa s katero sva se dogovarjali za termin. Pol sem se zbudila. Point je v bistvu to, da sem bila isti dan dogovorjena z enimi gospodom, da pride k nam. No in kera feaky scena mi tip/gospod da roko in ostanem skoraj brez besed, ker je bil on tisti, ki mi je mahal (glavni pevec). Halo no, a se ti lahko kej tazga zgodi še isti dan, še isto uro po tem, ko to sanjaš. Občutek v sanjah je bil zelo lep vendar dejansko ne vem kaj bi vse to pomenilo. Gre pa za en biznis in ne vem ali nam bo to resnično pomagalo al ne...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2289 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. januar 2015, 19:20

Sanje, da se mi je izpolnila ena želja in ko se je uresničila, sem ugotovila, da ni bilo tako fajn kot sem pričakovala da bo... smile.png) Kaj bi naj to pomenilo tongue.png

 

Kot bi rekle naše bake "sanje so polna rit spanja"...tongue.png

 

 

...Halo no, a se ti lahko kej tazga zgodi še isti dan, še isto uro po tem, ko to sanjaš. Občutek v sanjah je bil zelo lep vendar dejansko ne vem kaj bi vse to pomenilo. Gre pa za en biznis in ne vem ali nam bo to resnično pomagalo al ne...

 

Halooo, seveda se lahko...ko se ti bo kaj takega zgodilo še parkrat, boš pa lahko rekla "to je sve normalno"...tongue.png

 

V takih primerih se gre ponavadi za videnje prihodnosti, dogovore na astralu, ki se lahko kasneje uresničijo tudi na fizični ravni...obstaja večja verjetnost da biznis uspe, v kolikšni meri, to je pa odvisno še od nekaterih ostalih "psihičnih ali duhovnih" dejavnikov in tehničnih detajlov..biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2290 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. januar 2015, 21:02

Brezo ne vem ne vem kdaj bom to rekla Hydrogen.gif

ej pa finance si pozabu icon_smile_tongue.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2291 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. januar 2015, 21:33

Vau Pinka. Odbito res. Verjetno res videnje na astralu, kjer...ni časa...  Po moje je to dober znak za posel, očitno že imate neko povezavo...yes.gif



#2292 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. januar 2015, 20:54

A ne Silvija ti gredo kr kocine pokonci ;)

 

shamannamo če boš kej več povedu ne bom nič huda;) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2293 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. januar 2015, 21:03

A ne Silvija ti gredo kr kocine pokonci wink.png

 

shamannamo če boš kej več povedu ne bom nič huda;) 

Ja da, Pinka biggrin.png Mislam, da sanjaš in potem nekoga vidiš v živo... scratchchin.gif

 

Priznam, da nisem še kaj hudo veliko prebrala o astralu. Tk da, kolikor vem, ziher ni dost in se vzdržim komentarja. 



#2294 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:10

Kako pa ti to vse veš? Si že bil kdaj tam? :P 

 

Ne boš verjel na rokah :P 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2295 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:22

kako pa to narediš?


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2296 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:24

Astral projection...biggrin.png

 

http://www.crystalinks.com/astral.html


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2297 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:32

pol me majo pa zlo radi, k bi me skoz nekdo rad "masiral" :P 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2298 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:56

kamorkoli se obrnem :P

 

kako pa naj to ugotovim? 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2299 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. januar 2015, 21:09

ma kdo za posodit aparat, k neke čudne stvari se dogajajo....


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2300 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. januar 2015, 22:58

ma kdo za posodit aparat, k neke čudne stvari se dogajajo....

 

Kar je za nekoga čudno, je za drugega normalno...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0