Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2326 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. februar 2015, 20:46

Moje sanje v zadnjih 14 dneh....živa groza...še dobr, da se jih večna ne spomnim...mislim, da sedaj počasi prehajam v normalni sanjski svet, ker drugače me bo razgnal...icon28.gif icon1_bomb.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2327 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 17. februar 2015, 00:26

Ko sem šel popoldne mal spat, sem živo (jasno) sanju.... en starejši moški (60-65 let) je bil, tak ki jim jaz pravim subtilci... se ukvarjajo z energijami, zdravljenjem itd. in ki sem se mu zameru ker mu kao nism dal tolk spoštovanja kokr bi ga on rad oz. je mislu da si ga zasluži od mene.... in zarad tega... da bi mi pokazal "kdo on je"... je spustil name kot eno črno magijo ali neki eno energijo... in sem čutu neznosno, za umrt bolečino v obeh ušesih... in čutu sem da ni fizično, da je na subtilnem nivoju in da on to name spušča in je blo res neznosno boleče, za umrt... in takrat sem se spomnu in začel mantrat Hare Krišna Mahamantro (Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare) in že po prvi mantri je tist vse nehal in je bil čisti mir in tud eni mlajši bhakte so bli še okol mene in vse je blo ok. Sporočilo je blo, da tud črne magije oz. subtilnega škodoželja od nekoga drugega se lahko rešiš, če vzameš zavetje Hare Krišna Mahamantre... ali pa če si sam ene psihične probleme delaš, da se tud lahko tako rešiš. Po tem sem se "zbudil" (samo prešel v to zavedanje) v istem tistem, čist pomirjenem, jasnem stanju. Vse sem se čist jasno spominjal/zavedal. Hare Krišna.



#2328 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 17. februar 2015, 20:49

Meni so se pa res uresničile želje... kar 2 ta teden. Ena je sploh bila velika... Pa ko sem se spet nekako spoprijateljila z nekim, se mi je v ssnjah sanjalo da je prijazen. To se je pol zgodilo. Res zanimivo...

#2329 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 18. februar 2015, 21:30

Hm... kak čuden občutek... ko se ti sanja o tebi in določenih ljudeh ki jih poznaš v tem življenju, da imajo čist druge vloge kot da se ti je sanjalo o enem prejšnjih življenj. Npr. se mi je sanjalo, da je bil en znanec vojak, ko to sploh ni poklicu in da smo živeli čist v drugem mestu nek ob morju, jaz me vem kaj sem bila -nekaj kot one babe, ki so zabavale mornarje... sem bila njegova ljubica on je imel pa ženo. Mislim wtf.. kr neki.

#2330 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 18. februar 2015, 22:32

Zabavale mornarje icon_smile_big.gif  prostitutke so to bile, menda. Kaj ti hoče tvoja podzavest s tem povedat, pa ne vem icon_smile_big.gif 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2331 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 19. februar 2015, 18:50

Haha sej vem da so bile griny.gif  Sej to... Sam je delovalo tako romantično love.gifflirt.gif



#2332 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. marec 2015, 14:17

Današnje sanje so bile spet nekaj posebnega. Sanjalo se mi je, da mi je klop lezel "spredaj spodaj", kako se naj izrazim po "venerinem gričku". Ker ni bil še pritrjen, sem ga takoj odstranila s sebe. 



#2333 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. marec 2015, 14:33

Današnje sanje so bile spet nekaj posebnega. Sanjalo se mi je, da mi je klop lezel "spredaj spodaj", kako se naj izrazim po "venerinem gričku". Ker ni bil še pritrjen, sem ga takoj odstranila s sebe. 

tongue.png

 

Kako naj zej to povem? icon1_blush.gif

Ker klop pije kri, se take sanje razlagajo podobno ku pr pijavki. Kar pomeni da si bo kdo zaželu mal, hm,....... raziskovat un tvoj griček in da ne bo meu lih dobrih namenov....

 

Pa zdravje bi lahk blo mal švoh.......scratchchin.gif



#2334 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. marec 2015, 14:39

Današnje sanje so bile spet nekaj posebnega. Sanjalo se mi je, da mi je klop lezel "spredaj spodaj", kako se naj izrazim po "venerinem gričku". Ker ni bil še pritrjen, sem ga takoj odstranila s sebe. 

Kaj pa pomeni, če se "zajedalecfrdaman" dejansko tja spravi, ne samo v sanjah? inno.gif icon1_blush.gif mad.gif Samo v opomin, na travniku ob gozdu jih je malo morje...pa kratke hlače in to... nč se usest in opazovat lepot narave ukid.gif



#2335 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. marec 2015, 14:43

haha light

 

Moja včerajšnje sanje (sicer jih je bilo več) ok bom dvoje povedala. Ene so bile, da smo nameravali iti na dopust v Avstralijo in ko sem razlagala kam vse bomo šli, smo se dejansko premaknili v tisto mesto, kjer bomo bivali. To pa je bila live razlaga ;)

Potem pa še ene sanje, da sem šla v službo izven delovnega časa, ker sem želela še nekaj narediti....obesiti zavese :O :D...ko sem zaslišala stopinje na stopnicah me je postalo strah, da ni to slučajno direktor...vrata sem sicer imela odprta vendar se ni videlo notri, ker sem stala za velikim oknom, ki je imel gor zavese :D...potem ko so se stopinje oddaljevale pokukam in vidim eno sodelavko...nato ko si malo oddahnem ponovno stopinje, ki se ustavijo pred mojim oknom...kr naenkrat cmok v ustih in samo tiho poslušam...potem pa po nestrpnem čakanju skozi vrata pokuka tak lep obraz moje sodelavke (s katero se tudi v resnici dobro razumem) s popolnim kristalno belim nasmehom...tudi kožo in lase je imela zelo lepe (no sej jih ma tud tako vendar tukaj je bilo nekaj angelsko sijočega)...in ker je videla mojo stisko me je sočutno vprašala: kako sem?....odgovorila sem ji: sedaj zelo dobro :) 


Kaj pa pomeni, če se "zajedalecfrdaman" dejansko tja spravi, ne samo v sanjah? inno.gif icon1_blush.gif mad.gif Samo v opomin, na travniku ob gozdu jih je malo morje...pa kratke hlače in to... nč se usest in opazovat lepot narave ukid.gif

ja da pač ni mel dobrih namenov ampak je bil sam sebičen tongue.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2336 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. marec 2015, 16:51

haha light

 

Moja včerajšnje sanje (sicer jih je bilo več) ok bom dvoje povedala. Ene so bile, da smo nameravali iti na dopust v Avstralijo in ko sem razlagala kam vse bomo šli, smo se dejansko premaknili v tisto mesto, kjer bomo bivali. To pa je bila live razlaga wink.png

Potem pa še ene sanje, da sem šla v službo izven delovnega časa, ker sem želela še nekaj narediti....obesiti zavese :O biggrin.png...ko sem zaslišala stopinje na stopnicah me je postalo strah, da ni to slučajno direktor...vrata sem sicer imela odprta vendar se ni videlo notri, ker sem stala za velikim oknom, ki je imel gor zavese biggrin.png...potem ko so se stopinje oddaljevale pokukam in vidim eno sodelavko...nato ko si malo oddahnem ponovno stopinje, ki se ustavijo pred mojim oknom...kr naenkrat cmok v ustih in samo tiho poslušam...potem pa po nestrpnem čakanju skozi vrata pokuka tak lep obraz moje sodelavke (s katero se tudi v resnici dobro razumem) s popolnim kristalno belim nasmehom...tudi kožo in lase je imela zelo lepe (no sej jih ma tud tako vendar tukaj je bilo nekaj angelsko sijočega)...in ker je videla mojo stisko me je sočutno vprašala: kako sem?....odgovorila sem ji: sedaj zelo dobro smile.png

Ko sem prebrala, me je prešinilo, ce si z zavesami želela zakriti nek del sebe, neko razmišljanje, mogoče kakšna čustva? Morda bi rada kaj spremenila (dopust v Avstraliji) ali v službi ali doma predlagala kakšno spremembo? In razmišljaš, kdo bi ti v tem primeru stal ob strani? scratchchin.gif


ja da pač ni mel dobrih namenov ampak je bil sam sebičen tongue.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 Milo rečeno biggrin.png



#2337 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. marec 2015, 21:15

Ko sem prebrala, me je prešinilo, ce si z zavesami želela zakriti nek del sebe, neko razmišljanje, mogoče kakšna čustva? Morda bi rada kaj spremenila (dopust v Avstraliji) ali v službi ali doma predlagala kakšno spremembo? In razmišljaš, kdo bi ti v tem primeru stal ob strani? scratchchin.gif


 Milo rečeno biggrin.png

 

Zelo močno si želim sprememb Silvija ;) tko, da si zadela bistvo. In že intenzivno delam na tem. ;) Dopust v Avstraliji bi bil pa pravi balzam za mojo dušo ylflower.gif  Hkrati pa tud razmišljam ali bom dobila podporo, 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2338 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. marec 2015, 23:07

Današnje sanje so bile spet nekaj posebnega. Sanjalo se mi je, da mi je klop lezel "spredaj spodaj", kako se naj izrazim po "venerinem gričku". Ker ni bil še pritrjen, sem ga takoj odstranila s sebe. 

 

Še eden, ki se je v sanjah začel srečevati z duhci...majhen klop je bil majhen energijski parazitek...čakaj da se začnejo pojavljati malo večja stvorenja v različnih oblikah...potem se bojo žurke šele začele...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2339 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. marec 2015, 07:44

V sanjah sem "norela" s svojimi lasmi. Bila sem v Celju, poklicala sem svojo prijateljico, ki tam živi. Kasneje sem jo šla obiskat in se je smejala, kaj da jo hecam in kličem, kot od doma, v resnici pa sem v Ce. Nato sem bila pri frizerki in si dala pobarvat lase, spremenit barvo. Barva naj bi bila svetla, blond, izpadla je pa taka siva, s čudnim odtenkom - proti roza. In nekaj rdečih pramenov. Najprej sem se še prepričevala, da je barva ok. Nato so mi tudi drugi potrdili, da je barva siva, nikakva. Sem šla nazaj v salon, nakar mi je frizerka predlagala, da je škoda lase še enkrat barvat, da bo čez ene 6 mesecev to zraslo ven in bova odstrigli. Na čisto sem pop... in razp....zahtevala, da naj mi jih spravi nazaj v normalo, kakor ve in zna. Zravn pa res cvikala, kako mi bo prekis "zažgal" lase....sleepy.gif

 

Lasje so kao simbol moči (Samson)...hm...scratchchin.gif



#2340 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 3. marec 2015, 16:36

sanjala sem med drugim, da sva bili z N. na enem vlaku in se šli nažirat... nekih oreščkov in tega se spominjam. Potem sva se ločili, izgubili... in sem tekla skozi ta vlak brez oken in kupejev do konca in skočila dol. Pol sva se dobili, ampak N. je bila v mojih sanjah v obraz kot tiste bodibilderke.

 

potem enkrat marilyn monroe, in nekega njenega ljubčka. sta bila pijana 200 na uro in še vozila, parkirala med dvema avtoma, kjer je bil ozek plac in oddrsala avto, ma koga briga. pol je v mojih sanjah MM (so pretty) gola se dala na neko mizo in bila mater popolna.

 

:)



#2341 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. marec 2015, 12:55

Tele moje sanje bi pa MIhelo zanimale, ker sem sanjala njeno babico. Ne vem točno s kom sem bila vem, da je bilo par ljudi okoli mene. Medtem, ko smo klepetali sem zagledala duha. Takoj sem vedela, da je to Mihaelina babica. Imela je srednje dolge svetle lase, bila je malo bolj močna in tako zelo nasmejana. Njen nasmeh je bil čudovit, vesel, srečen Čeprav je bila to moja prva izkušnja videnja duhov, sem bila zelo skulirana, nič se nisem ustrašila, predvsem pa zato, ker je bila babica tako lepo energijo, da sem se začela tudi sama smejat. ylflower.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2342 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 16:39

Sanjala sem varanje spet... in partner me je prepričeval, da je to nekaj najbolj naravnega/normalnega in da sem jaz čudna, ker tega ne vidim tako :(



#2343 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:14

love3.gif :) že zato ni dobro varanje, ker smo si pridelali spolne bolezni. :)


če pa varaš v duši (mislih, srcu) si čustveni invalid.



#2344 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 11. marec 2015, 19:48

love3.gif smile.png že zato ni dobro varanje, ker smo si pridelali spolne bolezni. smile.png


če pa varaš v duši (mislih, srcu) si čustveni invalid.

V bistvu ne moreš varat... Lahko pa sebe zavajaš z zunanjimi iluzijami. 



#2345 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. marec 2015, 14:22

V bistvu smo sami... ne moremo pričakovat, da bo ta drugi naša boljša polovica...


in izpolnjevati vse naše potrebe. Zato je tudi sebično, če pomislim, da pričakujemo, da bomo njemu vse kar potrebuje za rast.



#2346 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 13. marec 2015, 21:01

Nekaj dni nazaj sem sanjala o gromozanskih bučah, ki smo jih skupaj jedli. O fantu s strtim srcem, o zombijih, o letenju na metli, o neznansko hitro rastočih drevesih - iz nule do končne višine v nekaj sekundah. Do tedaj se je že skoraj popolnoma znočilo in od daleč so v temi izgledala kot normalna drevesa. Pogled od blizu je razkril, da so pravzaprav narejena izključno iz skupaj zvezanih napihljivih sex lutkic. Nekakšna umetniška instalacija.... v sanjah sem se spraševala - ali se vse to res dogaja? Kot, da bi bila v filmu....

 

Naslednjo noč sem sanjala, da mi je mama kupila darilo - velikega plišastega mačka, da bo delal družbo tistemu, ki ga imam že dobrih dvajset let. Kar se mi je zdelo jako čudno, ker od kdaj pa njo brigajo takšne stvari. In potem je sledilo še eno darilo, čist taprav maček. Siv muc, star skoraj eno leto. Bemu, pa babi se je čisto zmešalo! Pa kdo bo skrbel za vse te mačke, kdo bo tole financiral. Tumač. Ampak zavreči živali spet ne moreš, ko jo enkrat že imaš, no pa smo odšli vsi skupaj na sprehod. Jaz, moji trije mački, mama, pa  še nekaj drugih žensk. Pri H. se malo ustavimo, v tistem se mačke spremenijo v mičkane kačice in odsikajo pod breg, do vode, v vodo, jaz pa za njimi, da mi ne pobegnejo, da jih ne odnese tok. Brodim po vodi in jih iščem, pa jih najdem, le da so sedaj že grozno velike, črne in nič kaj ljubeznive. Hvala, mama, da si vse zajebala.

 

Prejšnjo noč o šoli. Pričetek novega šolskega leta, sedimo pred učilnico, čakajoč profesorja. Ta pride, gre v razred, nekaj ljudi gre za njim, eni ostanejo zunaj, češ, ah saj je šele prva ura prvega dne, to bo še nakladal o ničemer. Dajmo še malo počakat. Ostanem z njimi. Pa mine nekaj časa in se še kar ne zganejo, meni se ne ljubi več čakat, grem v razred, profesor že sredi naloge, prebijem se do frendice in poskušam na hitrico prepisovat iz njenega zvezka. Nič mi ni jasno, o čem teče beseda, kako rešiti naloge, medtem ko ostali brzijo skozi brez problema. Ma u pm, kaj mi je bilo treba poslušat une, ki še sedaj čepijo na hodniku in se ne zganejo nikamor ...


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2347 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. marec 2015, 09:29

Tokrat pa se mi je sanjalo o sovi. Na okenski polici je bila v kletki sova. Bila je  zelo glasna, a njen glas je bil glas papagaja. In sedaj ne vem kako si naj to razlagam ali pa.
Rešitev problema se skriva v informacijah, ki jih dobim in dam.....
 



#2348 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 12:23

Tokrat pa se mi je sanjalo o sovi. Na okenski polici je bila v kletki sova. Bila je  zelo glasna, a njen glas je bil glas papagaja. In sedaj ne vem kako si naj to razlagam ali pa.
Rešitev problema se skriva v informacijah, ki jih dobim in dam.....
 

 

Kaj pa če te je opazovala SOVA- slovensko obveščevalno varnostna agencija...papagaj je pa mogoče bil zvok prisluškovanja...tongue.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2349 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. marec 2015, 12:39

Kaj pa če te je opazovala SOVA- slovensko obveščevalno varnostna agencija...papagaj je pa mogoče bil zvok prisluškovanja...tongue.png  

 

smile.png samo papagaj je bil res glasen smile.png tako da bi to morala slišati, oziroma bi morali pridi do mene... Čeprav je res, da znam napisati kakšen tak komentar, da glava peče, ker je preveč resničen (o politiki in podobnem), tako da mogoče me še pridejo obiskat....



#2350 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2015, 12:56

Sanjska knjiga...
 
Papigo videti ali slišati: jezičnost škoduje
Papigo slišati, ko govori: o sebi misliš več, kakor je potrebno
 
Sovo videti: uboštvo, nezadovoljnost, bolezni, včasih tudi smrt
Sovo slišati: siten in nestrpen boš
 
Moje mnenje...na površje bodo oz. so že začeli prihajati vzorci (stvari) povezane s temno platjo osebnosti...zaenkrat še niso toliko izražene, se pa lahko počasi potencirajo do neke točke...lekcije se bodo ponavljale toliko časa dokler se jih ne naučiš, sprocesiraš, ozavestiš...biggrin.png

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0