Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2426 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. november 2015, 22:34

Predvčerajšnjim sem sanjala leseno okroglo mizo in na sredi mize je bila postavljena lobanja. blink.png

 

Danes sem pa sanjala enega lunatka. Sanjala sem, da sem bila na pijači z Omarjem. V uč mi je padla ful lepa lokacija, pa pogovarjala sva se čist tko u izi (a ne morem se spomnit teme pogovora), pa na desni roki je imel en tak ful velik poseben lep prstan (rumene barve). Oba sva pila kavo, sam čudno se mi zdi, da sem naročila kavo, ker jaz ne pijem kave. Hmm ... scratchchin.gif

 

Tista lobanja najbrž ne pomeni nič dobrega.

Alora, že k si me sanjala, se nekako čutim da ti moram razložit sanje. wink.png A sam če prsežeš, da je bil kafe uno, res dober, k jst škifo kafeta ne maram.bucktooth1.gif

 

Zej, na tvoje veliko presenečenje ti moram povedat, da una lobanja niti pod razno ni slaba stvar. Jung pravi, da lobanja predstavlja uspeh, k ga tvoja podzavest že čuti, ti boš pa najbrž kmalu temu dejansko tut priča, ko se ti bodo uresničili tvoji plani. Ker so sanje o mizi v bistvu sanje o tvojih koreninah, družini, o slogi v sredini ki te determinira, bova kar rekla, da boš uspešna in imela pri tem podporo tvoje bližnje okolice, družina including. ylflower.gif

 

Rumen prstan na moji desni roki je pa neki ful lepega zame in se ti ob tej priliki seveda najlepše zahvaljujem. crossfingers.gif



#2427 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2015, 12:25

biggrin.png biggrin.png biggrin.png omar ti pa maš srečo ejga tongue.png hypnodisk.gif  k jaz sem pa sanjala, da smo se na forumu pogovarjal o tvoji astro karti biggrin.png biggrin.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2428 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. november 2015, 12:56

biggrin.png biggrin.png biggrin.png omar ti pa maš srečo ejga tongue.png hypnodisk.gif  k jaz sem pa sanjala, da smo se na forumu pogovarjal o tvoji astro karti biggrin.png biggrin.png biggrin.png

Fuck off, jst pa gledam, zakaj se cele noči obračam in ne morem spat. Pusteme na miru ponoči, k pol ni čudno da malo spim in sm pol podnevi siten. hypnodisk.gif

 

BTW, kaj ste pa ugotovili glede mojga charta?uhar.gif



#2429 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2015, 13:04

Fuck off, jst pa gledam, zakaj se cele noči obračam in ne morem spat. Pusteme na miru ponoči, k pol ni čudno da malo spim in sm pol podnevi siten. hypnodisk.gif

 

BTW, kaj ste pa ugotovili glede mojga charta?uhar.gif

em119.gif  ne pretiravi zdej, k to je bilo samo eno noč Oogle_anim.gif ne bi vedla, k smo se sam pogovarjal o karti :P...nismo jo interpretiral oz. se ne spomnim Whatever_anim.gif scratchchin.gif azzangel.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2430 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. november 2015, 13:13

Fuck off, jst pa gledam, zakaj se cele noči obračam in ne morem spat. Pusteme na miru ponoči, k pol ni čudno da malo spim in sm pol podnevi siten. hypnodisk.gif

 

BTW, kaj ste pa ugotovili glede mojga charta?uhar.gif

Ja pikolino no, tej pa se naj javi ta, ki o meni sanjascratchchin.gif  Že en mesec ne morem kaj prida spat. Se soočiva in mir za naprej....  partyy.gif



#2431 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. november 2015, 13:32

em119.gif  ne pretiravi zdej, k to je bilo samo eno noč Oogle_anim.gif

Ja, ja, poznam jest to, vse tko pravte in pol čez kak mesec pa...ups, sm noseča in si pečen za cel lajf.......icon1_blush.gif



#2432 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. november 2015, 13:44

Ja, ja, poznam jest to, vse tko pravte in pol čez kak mesec pa...ups, sm noseča in si pečen za cel lajf.......icon1_blush.gif

Sej veš a ne, da je sanjski svet nekaj drugega kot realnost biggrin.png biggrin.png biggrin.png

Vidim pa da imaš ti kr nekaj izkušenj tud v realnosti al kako tongue.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2433 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. november 2015, 13:51

Sej veš a ne, da je sanjski svet nekaj drugega kot realnost biggrin.png biggrin.png biggrin.png

Vidim pa da imaš ti kr nekaj izkušenj tud v realnosti al kako tongue.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

Ne Pinka, dobro veš da lih nimam nekih izkušenj in sam mal tko neki prbijam na podlagi pripovedovanja drugih. wink.png Realno pogledano sm jst ful neka nedolžna dušca, pa tak.....icon1_blush.gif



#2434 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. november 2015, 14:50

em119.gif



#2435 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. november 2015, 15:27

Kaj naj pa potem jaz rečem, ko sem iz včertaj na danes sanjal o smrti, da sem se pogovarjal z znanimi in neznanimi osebki, nekateri celo mrtvi, da sem videl neke položaje planetov, čudna nebesna telesa in ne vem kaj še...

 

In danes potem čitam o smrti, pomenu, česa se ljudje bojijo, kako to poteka iz ezoteričnega vidika, itd...dokler se je nanašal na Zemljico, človečke in do nivoja Bude, je bilo še v redu, kar je bilo pa več, je bilo pa že too much...in na koncu sem prebral samo pol poglavja, ker so mi prej možgani "zakuhal" od razmišljanja...biggrin.png

 

Sem si pa vseeno zapomnil da je Lilit kao predhodnica "eve" v krščanstvu oz. da ima čisto isto simboliko...pa zakaj ima luna na nekatere bolj vpliv, zakaj so nekateri podobni "mesečnikom"...pa da se v zakon karme lahko posega in da obstajajo še trije zakoni, ki imajo nekaj veze s "karmo" in za katere nisam nikad čuo, ki določajo ali se bo dušica utelesila, ter kdaj in kateremu so v neki meri "podložni" tudi Bude do Buda plus nivoja (zakon karmične odgovornosti, zakon karmične nujnosti, zakon karmične transformacije)....ampak te zgodbice vas itak ne zanimajo, zato jih ne bom omenjal...Upam da bom vsaj danes malo bolj spal brez kakšnih odštekanih "snova", ne pa da je že cel teden malo "otkačen"...Mogoče je pa kakšen "duhovni" Halloween pa traja malo več kot naš zemeljski...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2436 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. november 2015, 18:07

dejstvo je, da ponoči naprej procesiraš teme in misli prejšnjega dneva ... večina sanj je zato bolj nočna mora kot neka jasnovidnost ....

 

To je res...je pa ena caka, ne velja za vse ljudi...in ne velja glih za mene v zgornjem primeru...tongue.png

 

A si kdaj razmišljal v tej smeri...v sanjah lahko "duhovni učitelji" ali njihovi učenci poučujejo človečka na notranjih nivojih, ta pa potem v naslednjih dneh to "pozunanja"...če se pa v fizičnem lifeu slučajno sreča s kakšno temo, ki se jo spomni iz sanj je pa to lahko samo "golo naključje"...Kdor seveda v naključja verjame...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2437 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. november 2015, 19:08

izraz "duhovni učitelj" ne pomeni, da ima nekdo vse sprocesirano in spucano ... ima pa spucanega več od tistih, ki jih poučuje ... 

nekdo na razvojni stopnji 2, je tako lahko duhovni učitel nekomu na stopnji 1 ... čeprav je tudi tale na 2 sam še vedno na stopnji krave  ... biggrin.png  

 

Da se razumemo...za moje pojme so "duhovni učitelji" od nivoja Bude dalje...tisti ki niso več pod vplivom zakona karme...uporabljam ezoterični pogled...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2438 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. november 2015, 19:40

Sem si pa vseeno zapomnil da je Lilit kao predhodnica "eve" v krščanstvu oz. da ima čisto isto simboliko...pa zakaj ima luna na nekatere bolj vpliv, zakaj so nekateri podobni "mesečnikom"...pa da se v zakon karme lahko posega in da obstajajo še trije zakoni, ki imajo nekaj veze s "karmo" in za katere nisam nikad čuo, ki določajo ali se bo dušica utelesila, ter kdaj in kateremu so v neki meri "podložni" tudi Bude do Buda plus nivoja (zakon karmične odgovornosti, zakon karmične nujnosti, zakon karmične transformacije)....ampak te zgodbice vas itak ne zanimajo, zato jih ne bom omenjal...Upam da bom vsaj danes malo bolj spal brez kakšnih odštekanih "snova", ne pa da je že cel teden malo "otkačen"...Mogoče je pa kakšen "duhovni" Halloween pa traja malo več kot naš zemeljski...biggrin.png  

Mene pa zanima, zakaj ima luna na nekatere bolj vpliv? In ali to misliš tudi na fizično telo ali še kaj drugega? 

 

Šamo je omenil, da ponoči samo predelujemo dnevne dogodke. Ok, tudi in velikokrat. Včasih so sanje o mizi samo sanje, da rabimo novo mizo ali kaj takega. Včasih pa, da je treba koga bolj ali manj pedenat wink.png . Lahko so sanje tudi sporočila, uvidi. In nenazadnje, lahko so tudi rezultat nekega razmišljanja drugih ljudi, saj smo ljudje povezani še drugače. Recimo v smislu nekega kolektivnega zavednega in nezavednega.

 

Okoli dneva mrtvih sem sanjala svojo mamo. Kao, je bila v mojem stanovanju, udobno ležala na sedežni. In sem imela res tak močan občutek, kot da je bila res prisotna. Pa ne mislim nanjo samo okoli Dneva mrtvih...

 

Za fotra pa tudi imam občasne nočne "trigerje", ki me spomnijo nanj. V določenih obdobjih namreč zavoham sredi noči cigaretni dim. Mislim, se zbudim, ne da sanjam. Vstanem, kao, a je ta vonj prodrl s stopnišča bloka, ker eni ne zdržijo, da bi do stanovanja prišli. Odprem vhodna vrata, na stopnišču ni vonja. Grem v kopalnico, spodnji sosedje so zamenjali prostora kuhinje in kopalnice, ok, v kuhinji kadijo in dim pride v kopalnico. Nič ne vonjam. Jebela cesta, od kod se potlej dim privije meni v spalnico.. ohmy.png

 

Mogoče pa mene luna nosi in imam kje skrite kakšne čike, pa pri zavesti pojma nimam o tem wink.png



#2439 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. november 2015, 22:19

Alora, že k si me sanjala, se nekako čutim da ti moram razložit sanje. wink.png A sam če prsežeš, da je bil kafe uno, res dober, k jst škifo kafeta ne maram.bucktooth1.gif

 

Zej, na tvoje veliko presenečenje ti moram povedat, da una lobanja niti pod razno ni slaba stvar. Jung pravi, da lobanja predstavlja uspeh, k ga tvoja podzavest že čuti, ti boš pa najbrž kmalu temu dejansko tut priča, ko se ti bodo uresničili tvoji plani. Ker so sanje o mizi v bistvu sanje o tvojih koreninah, družini, o slogi v sredini ki te determinira, bova kar rekla, da boš uspešna in imela pri tem podporo tvoje bližnje okolice, družina including. ylflower.gif

 

Rumen prstan na moji desni roki je pa neki ful lepega zame in se ti ob tej priliki seveda najlepše zahvaljujem. crossfingers.gif

 

Škifo kafeta ne maraš. Dobro, da vem. 

 

Se pravi, če sanjaš lobanjo je positive.flowerface.gifEvo točno tak odgovor sem rabla. icon_smile_blush.gif Sem mislila, da lobanja pomeni smrt bližnjega. sad.png 

Zanimivo, da sanje govorijo o uspehu, a jaz se počutim ko povožena. Proces je v teku ....

 

Prstan na tvoji desni roki je bil rumen ko žafran in imel si ga na mezincu. icon_smile_wink.gif 

 

=======

 

Pinka, čist slučajno sem vidla tvoje osebne podatke v eni temi. Deluješ mlajša. 



#2440 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. november 2015, 10:48

Mene pa zanima, zakaj ima luna na nekatere bolj vpliv? In ali to misliš tudi na fizično telo ali še kaj drugega? 

 

Kratka verzija...z nakazanim bistvom...biggrin.png

 

On Full Moon and Psychoses.

 

One of the departments of esoteric medicine in the future will concern itself with the law of cycles,
lunar and solar. It will then be demonstrated as a fact, what has always been suspected and is now
generally recognised, that the period of the full moon has a definite effect upon unbalanced people,
upon the dreaming state and frequently conditions quite drastically, the neurotic and erotic conditions
so prevalent at this time.

 

The tremendous increase in insanity and imbalance today is due to three major causes:

 

1. The transitional period of today producing a clash between the Aquarian and the Piscean forces, has
led to a condition which makes it very difficult for sensitive people to live normally at all. To express
the idea in symbol: It is almost as if the race, after habituating itself to live on the earth, had now to
accustom itself to live in water. I am talking from the standpoint of the form.

 

2. The intense spiritual and mental stimulation which is being applied today to the masses by the
planetary Hierarchy. The intent is to bring to an end old forms of living, to create new forms through
the process of adjustment, and thus bring in a new civilisation based on a more subjective culture. I
would ask you to ponder on this last sentence.

 

3. The pouring in of more light from the astral plane (at present unrecognised) and also the tremendous
increase of ordinary physical plane illumination. This produces oversensitivity. The work done by the
prevailing use of electric light and the general glare in which humanity now lives, will exact its toll
from the race until the human mechanism has adjusted itself to light. Remember that this general use
of light is less than one hundred years old and is an occult effect with far reaching results.

 

I mention these three things because they are responsible for much of the predisposition to sensitivity
of an abnormal kind. Occult students well know that at the time of the full moon certain high contacts
are easier than at other times, but it is right here, my brother, that the difficulty lies.

 

At the time of the full moon (over a period of five days) the moon and the planet are the recipients of
more reflected light from the sun than at any other time. For this there is a subjective cause. I can only

explain it to you by a symbol which may convey truth to you or which may act as a blind.

 

Symbolically speaking, the period of intensest meditation of our planetary Logos comes around at the
full moon period each month; just as you have your daily meditation so He in His high place, has His
cyclic point of contact. This produces the pouring in of radiance and the entering in of energy both
subjective and objective. For all true students, therefore, their work on the mental plane is facilitated;
they are enabled then to meditate more successfully and to attain realisation with greater ease. They
definitely share in the achievement of the Lord of Shamballa.

 

The moon, as you know, is a shell, an ancient form through which the planetary Logos at one time
sought expression. It is slowly disintegrating physically but not astrally as yet, and is therefore still
closely linked with the astral body of the planetary Logos and therefore with the astral bodies of all
people. Its influence is consequently more potent at the time of the full moon upon all who are
unbalanced. This lack of equilibrium, which it really is, will eventually be found to exist between the
astral body, the etheric body and the physical mechanism.

 

People who are definitely aspirants and people who are definitely mental, can profit by these full moon
cycles; those who are definitely unbalanced, positively astral, and emotional, and frequently swept by
uncontrolled desire, are hindered, overstimulated, and psychically upset by these same cycles. The veil
of illusion is lit up at that time with a consequent result of hallucination, astral visions, psychic urges,
and those misinterpretations of life, of overemphasis upon aspects of life which we call phobias,
lunacy, etc.

 

I would like to make a suggestion here, which is not possible for me to prove to you, but which the
future will substantiate. The major diseases called mental, seldom have anything to do with the mind
itself. They are:

 

1. Diseases of the brain.
2. Disorders of the solar plexus.
3. Astral domination.
4. Premature clairvoyance and clairaudience.
5. Obsession.
6. Absence of mind.
7. Soullessness.

 

This is, of course, a wide generalisation and has no reference to that category of diseases in which both
mind and brain are involved. The diseases of mystics are also in a different category. These latter
diseases involve the brain of course, indicate mental imbalance, produce various types of heart disease
and the diverse neurotic tendencies with which the saints of the world were so often afflicted.

 

One thing I will add, however, for your encouragement. As the race, as a whole, becomes governed by
the solar Lord, the sun god, the Soul, then the cycles of the moon will steadily lose their baleful effect
and there will be a dying out of the various neurotic complaints and mental diseases today so prevalent.
The time is not yet. It is not easy for me to give more information concerning the moon and its phases,
as it constitutes one of the major mysteries to be revealed at the third initiation.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2441 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 10. november 2015, 11:32

Thans Brezo. Se bom lotila popoldne. 



#2442 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. november 2015, 13:35

Škifo kafeta ne maraš. Dobro, da vem. 

 

Se pravi, če sanjaš lobanjo je positive.flowerface.gifEvo točno tak odgovor sem rabla. icon_smile_blush.gif Sem mislila, da lobanja pomeni smrt bližnjega. sad.png 

Zanimivo, da sanje govorijo o uspehu, a jaz se počutim ko povožena. Proces je v teku ....

 

Prstan na tvoji desni roki je bil rumen ko žafran in imel si ga na mezincu. icon_smile_wink.gif 

 

=======

 

Pinka, čist slučajno sem vidla tvoje osebne podatke v eni temi. Deluješ mlajša. 

 

Vem tongue.png moj način pisanja je tak biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2443 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. november 2015, 13:39

Silvija ravno včeraj sem gledala eno oddajo, ko so govorili o tem, da če zavohaš vonj pokojnih, pomeni samo, da so tisti trenutek s tabo, ob tebi ;)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2444 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 10. november 2015, 14:01

Silvija ravno včeraj sem gledala eno oddajo, ko so govorili o tem, da če zavohaš vonj pokojnih, pomeni samo, da so tisti trenutek s tabo, ob tebi wink.png

Katero, kje, če se spomniš? Malo črnega humorja, če lahko: še dobro, da zavoham samo cigarete, da ni imel kakšnega hujšega vonja wink.png


Vem tongue.png moj način pisanja je tak biggrin.png

Pa tudi po avatarju biggrin.png



#2445 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. november 2015, 15:10

Silvija...raje se vprašaj zakaj te "duhec" s čiki hodi obiskovat oz. če se gre sploh za "duhca" in ne samo "lupino" nekoč živečega človečka...da niso mogoče samo "blodnje" in domišlija...Mogoče je pa odgovor v nerešenih karmičnih vezeh z njim al pa s kakšnimi neurejenimi "družinskimi" zadevcami...al pa v tem da mu nočeš skuhat kave za "večni počitek"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2446 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 10. november 2015, 16:32

Silvija...raje se vprašaj zakaj te "duhec" s čiki hodi obiskovat oz. če se gre sploh za "duhca" in ne samo "lupino" nekoč živečega človečka...da niso mogoče samo "blodnje" in domišlija...Mogoče je pa odgovor v nerešenih karmičnih vezeh z njim al pa s kakšnimi neurejenimi "družinskimi" zadevcami...al pa v tem da mu nočeš skuhat kave za "večni počitek"...biggrin.png

Verjemi, da sem se že spraševala...mislim, niti vprašat se ne rabim, da glih pošlihtanih spominov nimam tongue.png  Sreča pa, da se odloči samo na vsake toliko poskušat, če bo dobil kak kafe. In ja, kafeja smo mu veliko prekuhali. Pa čajev. Pa tablete nosili. In pedenali... Zna bit, da se še ni odvadil biggrin.png

 

Vsem bralcem priporočam, da se pred uporabo, ups, branjem,  seznanite z mojo nagnjenostjo do črnega humorja wink.png



#2447 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. november 2015, 09:35

Katero, kje, če se spomniš? Malo črnega humorja, če lahko: še dobro, da zavoham samo cigarete, da ni imel kakšnega hujšega vonja wink.png


Pa tudi po avatarju biggrin.png

V bistvu, če dobro pomislim je to bolj resničnostna oddaja...mislim, da je bilo na tlc...ja še dobr biggrin.png

 

Haha bolj otročji pa res ne bi mogu bit wink.png Sam kdo pa ne mara čebelice Maje partyy.gif wink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2448 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. november 2015, 12:59

Vem tongue.png moj način pisanja je tak biggrin.png

 

maš zlo mladostniški način pisanja ... lepo .....



#2449 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. november 2015, 09:19

Sanjala sem, da je bil duh v našem stanovanju in da sem drugim hotla pokazat, da je res tukaj. Tako, da sem metala žogico po stanovanju in mi jo je on nazaj podal. Vsi so bili začudeni. S prva mi ni bilo prijetno potem sem se pa že zabavala. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2450 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. november 2015, 09:22

maš zlo mladostniški način pisanja ... lepo .....

no sej sem tud mal odkolplena na trenutke...včasih jih je več včasih pa manj (teh trenutkov)...sem pa res taka, da se dejansko ne zavedam svojih gubic ipd, ker notri v sebi se počutim mladostno (razen k mam krize :P)...ok k se vidim na slikah pač vidim razliko :P 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0