Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2451 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 17. november 2015, 20:40

laugh.png



#2452 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 18. november 2015, 14:37

Danes ponoči sem sanjala, da sem umrla. Imela sem odprte oči in sam beločnice. Je zgledalo kar malo zastrašujoče.

 

 



#2453 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. november 2015, 14:41

Danes ponoči sem sanjala, da sem umrla. Imela sem odprte oči in sam beločnice. Je zgledalo kar malo zastrašujoče.

Kaj si ali moraš zaključit, nehat, spremenit? Kaj si spregledala ali še nočeš videt? 



#2454 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. november 2015, 18:40

Danes ponoči sem sanjala, da sem umrla. Imela sem odprte oči in sam beločnice. Je zgledalo kar malo zastrašujoče.

 

O smrti bi jaz lahko povedal marsikaj...sem zelo naštudiral to temo v teh dveh tednih...od tega kaj se dogaja ob samem procesu smrti do tistega kar se dogaja potem...tralala...ampak zakaj bi...tongue.png

 

Za začetek lahko začneš procesirat (ozaveščat) strah pred smrtjo...tongue.png

 

Bom malo namignil...strahci na površju..."smrt" določenih čustev...oziroma dvig pozornosti glede določenih čustev nad astral...nadzor uma ali duše nad določenimi čustvi...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2455 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 18. november 2015, 21:36

moški sanja da pride k bratu na obisk, v njegovem stanovanju - vsepovsod gomazi rdečih mravelj faraonk. njega je groza in gnus- brat pa na njegovo opazko samo v sanjah reče, tako čisto navadno, ja vem da so in se vede, kakor da ni nič

 

 

sanje se mu ponavljajo

 

pa si ne zna razložit pa rad bi nehal to sanjat- ima kdo kako idejo?


Obečanje ludom radovanje...


 


#2456 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. november 2015, 23:35

moški sanja da pride k bratu na obisk, v njegovem stanovanju - vsepovsod gomazi rdečih mravelj faraonk. njega je groza in gnus- brat pa na njegovo opazko samo v sanjah reče, tako čisto navadno, ja vem da so in se vede, kakor da ni nič

 

sanje se mu ponavljajo

 

pa si ne zna razložit pa rad bi nehal to sanjat- ima kdo kako idejo?

 

Nerazrešene karmične zadevce med moškim in bratom in "duhci"...Rdeče mravlje so lahko kao metafora za "nefizična bitja" vseh vrst kar pomeni da se ne gre samo za "človeške duhce"...v igri so čustva, vzorci, ki so povezani z rdečo barvo (jasnovidnost)....tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2457 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 19. november 2015, 07:26

scratchchin.gifuhar.gif thanks, povej kaj več, sama ušesa so meOK-thumb.gifsmok.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#2458 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. november 2015, 12:13

scratchchin.gifuhar.gif thanks, povej kaj več, sama ušesa so meOK-thumb.gifsmok.gif

 

Nakazal sem bistvo...nimam več kaj dodati...mogoče samo da je rdeča povezana z jezo...Grimizno rdeča pa z ljubeznijo pri povprečnemu človeku. Od vrste ljubezni (do koga ali kaj) je pa odvisno kakšen bo odtenek...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2459 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. november 2015, 12:42

moški sanja da pride k bratu na obisk, v njegovem stanovanju - vsepovsod gomazi rdečih mravelj faraonk. njega je groza in gnus- brat pa na njegovo opazko samo v sanjah reče, tako čisto navadno, ja vem da so in se vede, kakor da ni nič

 

 

sanje se mu ponavljajo

 

pa si ne zna razložit pa rad bi nehal to sanjat- ima kdo kako idejo?

Načeloma so mravlje simbol pridnosti, kolektivne organizacije, organiziranega reda v neki družbi. Ampak tega moškega je groza in gnus, dogaja se pa pri bratu. Imam tudi občutek, da je v globini zakopano nekaj nerazrešenega z bratom. Je brat starejši ali mlajši? Kakšen je bil njegov odnos z bratom in starši. Se je moral preveč podrejat? Se mu je zdelo, da mora več delat kot brat? Se mu je zdelo, da so enega ali drugega imeli bolj radi kot njega? Da ga niso dovolj upoštevali, brata pa? To sem napisala zato, ker je njemu recimo "bruh", brat pa čisto flegma in sploh nima težav s tem... in tako no. 



#2460 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 21. november 2015, 00:12

love3.gif Thanks Silvija in Brezo


Obečanje ludom radovanje...


 


#2461 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. november 2015, 15:22

Sanjala neko lepo hišo, brezhibno bele barve. Spomnim se sam to, da je na levi strani spodnji del hiše pogorel ampak je še vedno stala in tud njeni stanovalci niso bili nič kaj precej zaskrbljeni. V bistvu so bili tko pozitivni, da se jih to ni precej dotaknilo. Taki zadovoljni ljudje. Bolj je mene skrbelo za njihhuh.png  :D

 

Danes sem pa buče sanjala...da sem jih pripravljala za jest biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2462 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 1. december 2015, 11:20

Sanjala danes, da smo se peljali domov, sredi zime, najbolj sive zime vseh časov, nebo je bilo popolnoma prekrito z oblaki oz. karkoli se je razprostiralo tam zgoraj, sploh niso bili oblaki; videti je bilo bolj kakor pokrajina, čez in čez prekrita z zmrznjenim snegom. Po cestah so marširale skupine ledene vojske icon_smile_clown.gif ampak res, iz čistega ledu narejeni vojaki vseh sort (ljudje, škratje, živali, ...), na kraju reke so ležali mrtvi, napol zmrznjeni tigri, leopardi ipd, padli v borbi za ljudi. Sem si rekla, to moram posnet in dat na net, da bo videl svet, kaj se dogaja tukaj... če je sploh še kakšen svet tam zunaj, morda je pa to vse skupaj res, Haarp, pa elite, ki nas hočejo uničiti...

 

Te sanje imajo lahko samo en pomen - preveč branja LNF pred spanjem.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2463 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. december 2015, 12:02

Sanjala danes, da smo se peljali domov, sredi zime, najbolj sive zime vseh časov, nebo je bilo popolnoma prekrito z oblaki oz. karkoli se je razprostiralo tam zgoraj, sploh niso bili oblaki; videti je bilo bolj kakor pokrajina, čez in čez prekrita z zmrznjenim snegom. Po cestah so marširale skupine ledene vojske icon_smile_clown.gif ampak res, iz čistega ledu narejeni vojaki vseh sort (ljudje, škratje, živali, ...), na kraju reke so ležali mrtvi, napol zmrznjeni tigri, leopardi ipd, padli v borbi za ljudi. Sem si rekla, to moram posnet in dat na net, da bo videl svet, kaj se dogaja tukaj... če je sploh še kakšen svet tam zunaj, morda je pa to vse skupaj res, Haarp, pa elite, ki nas hočejo uničiti...

 

Te sanje imajo lahko samo en pomen - preveč branja LNF pred spanjem.

Tvoje sanje predstavljajo žlajf, neizražena čustva, frigidnost do vsega okoli tebe. Pomanjkanje pretoka idej, misli, .... trenutno ne vidiš napredka v svojem lajfu. Pred sabo vidiš prepreko, v sebi nimaš dovolj samospoštovanja. Sanje govorijo o izgubljeni nedolžnosti, o spominu na nek dogodek, situacijo, ki se redko pojavlja v tvoji zavesti. Podzavest ti skuša dopovedat, da moraš bol odločno pokazat svoja čustva, da moraš nekomu bl odločno dopovedat kako se počutiš. 

 

Sanje ti tut sovpadajo s tvojim tranzitnim Marsem, ki ti kvadrira natalnega, iz druge hiše v peto, ki enako govori o izgubi energije, pomanjkanju notranjega miru, destruktivnosti, blokiranju tvojih vrednot, sreče in življenske energije. 

Drži se. crossfingers.gif



#2464 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 1. december 2015, 17:02

Smotko.

Tole bi čist komot bile samo sanje o predoziranju LNF-ja (elite in zarote ipd), pa prav moraš nekaj bžgat... tongue.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2465 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. december 2015, 19:45

Smotko.

Tole bi čist komot bile samo sanje o predoziranju LNF-ja (elite in zarote ipd), pa prav moraš nekaj bžgat... tongue.png

Itak, jst sm kriv. sleepy.gif Jst sm sanju take butaste sanje. blink.png



#2466 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. december 2015, 07:18

zanimivo če upoštevamo da naključij ni.


prenos.jpg


#2467 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. december 2015, 17:50

Včeraj sem sanjala, da sem sedela na klopci z najboljšim prijateljem. Spomnim se, da me je objel in da mi je nežno položil roko na levo joško. Pa nič me ni motlo, se nisem upirala, nisem bla jezna. Leva stran je srčna.

 


#2468 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. december 2015, 20:50

Pa, da povem še ene sanje. Čakam na avtobusni postaji. Pride bus (bil je tak zlo čuden ... zdi se mi, da je bil iz keramike in narisane je imel neke čudne simbole, nikol vidla v lajfu), pa vse šipe je imel razpokane, vstopim notri in vsi potniki so bli nagi (sami moški), šofer je imel na buči klobuk sombrero. Meni je blo malo nerodno in sem se poskušala čim manj ozirat na njih.

 

Neki se mi zdi zanimivo, včasih se mi sanje tudi ponavljajo. 

 

 

 

 



#2469 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. december 2015, 23:37

To je pa tako, če iz podzavesti udarijo vzorci, želje, hrepenenja povezani s spolnostjo...sve je to normalno...tongue.png

 

Simboli so pa povezani s tistim delom, ko si bila "vještica" in si malo zlorabljala določene stvari...tudi ljubavni uroki ipd. scene...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2470 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 29. december 2015, 21:29

Prilepljena bitjeca ponavadi človečku kradejo energijo in s tem povzročajo glavobole, bolečine, bolezni; ni nujno da je vmes karmični dolg ali kaj za razreševati...vezana bitja so pa drugi pojem, za njih bi pa veljalo to napisano...

 

Pa da smo si na jasnem...ni govora o majhnih bitjecih ala žužki varianta, ampak o takih kot so človečki oz. kar nekateri imenujejo "dušice, duhci"...biggrin.png

 

 

Tale horda omenjenih bitjec je lahko tudi parazitne narave, ala entiteta? Te se baje dobi tudi med operacijami v bolnicah. Sama sem jih imela od cetrtega leta dalje kar se casovno ujema s tem od kdaj naprej se teh dvojih sanj spomnem. Potemtakem verjetno gre za ta bitjeca in ne nujno iz preteklimi zivljenj?

Drgac razliko med bitjeci ala 'dusa' in 'parazitne=entiteta' v zadnjem casu ze dobro poznam wink.png

 

 

Pod pojem entiteta se lahko šteje marsikaj- duše, duhove, elementale in ne vem kaj še vse...Raje se vprašaj, če res tako dobro razumeš to kar misliš...marsikdo meša skupek negativne energije, ki se lahko obnaša kot bitjece s temi bitjeci...tongue.png

 

Majhen namig...lahko imaš na sebi dušico, ki ima pripopane še manjša bitjeca...skratka kot da bi človeček imel trakuljo , na trakulji bi bili pa še manjši zajedalci, ki bi se hranili s tem kar trakulja posrka..

 

Ampak v praksi je tako da ima človeček lahko na sebi eno dušico na katero je potem prilepljenih še 10 ostalih+ ostala manjša bitjeca...Ampak v takih primerih se gre bolj za družinske zadevce ala predniki varianta...In če to razreši potem jih nema više...

 

Začni drugače razmišljat...raje se vprašaj zakaj so se prilepila na tebe...ali se poznate že od prej, ne iz tega lifea...in mogoče se ti bo razkrilo marsikaj kar bo spremenilo tvoje mišljenje in boš na koncu ugotovila, da je večina tega kar je napisano na netu o temu samo "dječji vrtič"...biggrin.png

 

 

Kakšni neverjetni strokovnjaki ste.....  Vsi ste še na tem svetu. Ste se kdaj vprašali, kako bo, ko ne boste več in bodo vaši otroci o vas tako pisali, kot o parazitih in demonih? In kako bi vam bilo všeč, da bi vas vaš ljubljeni prednik slišal tako govoriti? Obstaja ogromno pričevanj o obiskih pokojnih prednikov, tudi preko sanj.  Ne vem a ste tako sebični ali samo tako neumni. Verjamete v nekaj, pa vendar ne morete dojeti, da bo vsak tam čez končal.....

Človek včasih enostavno ne more verjeti nesmislom, zato se jaz  zelo bojim neumnih ljudi na tem področju, ker neumen človek se svoje neumnosti ne more zavedati.....



#2471 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. december 2015, 22:46

Kakšni neverjetni strokovnjaki ste.....  Vsi ste še na tem svetu. Ste se kdaj vprašali, kako bo, ko ne boste več in bodo vaši otroci o vas tako pisali, kot o parazitih in demonih? In kako bi vam bilo všeč, da bi vas vaš ljubljeni prednik slišal tako govoriti? Obstaja ogromno pričevanj o obiskih pokojnih prednikov, tudi preko sanj.  Ne vem a ste tako sebični ali samo tako neumni. Verjamete v nekaj, pa vendar ne morete dojeti, da bo vsak tam čez končal.....

Človek včasih enostavno ne more verjeti nesmislom, zato se jaz  zelo bojim neumnih ljudi na tem področju, ker neumen človek se svoje neumnosti ne more zavedati.....

 

A si se ti kdaj vprašala kolikokrat so psihiatri al pa psihoterapevti slišal govorit otroke, da so njihovi starši kot demoni al pa paraziti...pa ni važno v kakšnem smislu...tongue.png

 

Obstaja tudi ogromno pričevanj kako so mrtvi predniki "morili" potomce v sanjah...največkrat je bil prisoten občutek, ki se ga lahko opiše kot davljenje, dušenje, pomanjkanje energije...tongue.png

 

Obisk prednikov v sanjah ni nič kaj posebnega...vprašanje je čemu, s kakšnim namenom...in kaj ima to veze z BIblijo in tistim kar se omenja kot otroci bodo plačevali grehe staršev ali prednikov...biggrin.png

 

Če smo navidez vsi še na tem svetu, to še ne pomeni da nikoli nismo bili na onem...lahko v prejšnjem lifeu, klinična smrt, v sanjah ali kako drugače...In kaj sploh je razlika med tem in onim svetom...samo stanje zavesti...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2472 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 29. december 2015, 23:44

A si se ti kdaj vprašala kolikokrat so psihiatri al pa psihoterapevti slišal govorit otroke, da so njihovi starši kot demoni al pa paraziti...pa ni važno v kakšnem smislu...tongue.png

 

Obstaja tudi ogromno pričevanj kako so mrtvi predniki "morili" potomce v sanjah...največkrat je bil prisoten občutek, ki se ga lahko opiše kot davljenje, dušenje, pomanjkanje energije...tongue.png

 

Obisk prednikov v sanjah ni nič kaj posebnega...vprašanje je čemu, s kakšnim namenom...in kaj ima to veze z BIblijo in tistim kar se omenja kot otroci bodo plačevali grehe staršev ali prednikov...biggrin.png

 

Če smo navidez vsi še na tem svetu, to še ne pomeni da nikoli nismo bili na onem...lahko v prejšnjem lifeu, klinična smrt, v sanjah ali kako drugače...In kaj sploh je razlika med tem in onim svetom...samo stanje zavesti...biggrin.png

 

 

Ne morem razumeti na kakšnem nivoju ste, da to jemljete tako zlahka. Ne morem. Enostavno ne morem. Imam nekaj izkušenj  z ljudmi, ki so odšli. Strah, bolečina, tema, ni besed.enostavno ni besed, ... pa tudi druge vrste izkušnje, ko bi se rad vrnil, pa se ne  more, ker se nima kam in takrat se počutiš tako obupno, ker si videl svojca, ki te objema, a se nima kam vrniti.... Jaz izredno spoštujem duše..... zaradi te izkušnje in mi ne pade na misel, da bi kaj grdo govorila ali zlahka
jemala, pa drugim pamet solila. Kako lahko govorijo o tem, kako se naj jih  znebijo ali še kaj drugega....

Gredo v svetlobo, tja jih pospremijo.... vsi razumni, vsi razumni so humani. Nerazumni, joj, nerazumni..... se pa ne morejo zavedati svoje neumnosti.



#2473 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. december 2015, 08:23

Ne morem razumeti na kakšnem nivoju ste, da to jemljete tako zlahka. Ne morem. Enostavno ne morem. Imam nekaj izkušenj  z ljudmi, ki so odšli. Strah, bolečina, tema, ni besed.enostavno ni besed, ... pa tudi druge vrste izkušnje, ko bi se rad vrnil, pa se ne  more, ker se nima kam in takrat se počutiš tako obupno, ker si videl svojca, ki te objema, a se nima kam vrniti.... Jaz izredno spoštujem duše..... zaradi te izkušnje in mi ne pade na misel, da bi kaj grdo govorila ali zlahka

jemala, pa drugim pamet solila. Kako lahko govorijo o tem, kako se naj jih  znebijo ali še kaj drugega....

Gredo v svetlobo, tja jih pospremijo.... vsi razumni, vsi razumni so humani. Nerazumni, joj, nerazumni..... se pa ne morejo zavedati svoje neumnosti.

 

A ti znaš ločit duše od energijskih fragmentov, lupin, ipd...a ločiš kao dušo od svojcev od drugih nefizičnih bitij, ki lahko prevzamejo podobo svojcev...icon1_question.gif

 

Kaj pa če duša noče iti v svetlobo...je vezan na zemljišče, prostor ali osebo...in hoče ostati tam...lahko dela "štalo" ali ne...icon1_question.gif

 

Kaj pa če so na dušo svojcev ali prednikov prilepljeni še kakšni drugi (njihovi predniki, elementali ali nefizična temačna bitja)...icon1_question.gif

A si kdaj videla kako to zgleda pri živem človeku in recimo urejanju "dužinskih vezi"...Ko ima lahko na hrbtu prilepljeno dušo od dedka, na tega dedka je pa vezano še kakšnih 5,8, 10 ali več dušic...in vso to težo nosi živeči član...dokler ne predela kar se predelat pač mora...In kako potem človek kar "nenadoma" izravna hrbet, ko to breme odpade, seveda če se ne gre za fizično poškodbo hrbtenice...

 

Malo bolj si preberi o čem je sploh bilo govora...in če ne poznaš ozadja, kaj šele pristopov k tem stvarem, ni treba obsojat drugih kakšni smo...Ker ozadje zajema vse to kar si naštela plus še marsikaj več...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2474 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. december 2015, 12:34

A ti znaš ločit duše od energijskih fragmentov, lupin, ipd...a ločiš kao dušo od svojcev od drugih nefizičnih bitij, ki lahko prevzamejo podobo svojcev...icon1_question.gif

 

Kaj pa če duša noče iti v svetlobo...je vezan na zemljišče, prostor ali osebo...in hoče ostati tam...lahko dela "štalo" ali ne...icon1_question.gif

 

Kaj pa če so na dušo svojcev ali prednikov prilepljeni še kakšni drugi (njihovi predniki, elementali ali nefizična temačna bitja)...icon1_question.gif

A si kdaj videla kako to zgleda pri živem človeku in recimo urejanju "dužinskih vezi"...Ko ima lahko na hrbtu prilepljeno dušo od dedka, na tega dedka je pa vezano še kakšnih 5,8, 10 ali več dušic...in vso to težo nosi živeči član...dokler ne predela kar se predelat pač mora...In kako potem človek kar "nenadoma" izravna hrbet, ko to breme odpade, seveda če se ne gre za fizično poškodbo hrbtenice...

 

Malo bolj si preberi o čem je sploh bilo govora...in če ne poznaš ozadja, kaj šele pristopov k tem stvarem, ni treba obsojat drugih kakšni smo...Ker ozadje zajema vse to kar si naštela plus še marsikaj več...icon_smesko.gif

 

 

Ja, samo slabo vidite, neke, ki so odveč....  tipično človeško razmišljanje. Itak, za Bogove se imate. Vse jasno iz enega stavka. Itak, ko se ima človek za Boga, je to to. To je tista stvar, sej ne dojamete kaj delate.... sej ne morete.



#2475 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. december 2015, 13:03

Ja, samo slabo vidite, neke, ki so odveč....  tipično človeško razmišljanje. Itak, za Bogove se imate. Vse jasno iz enega stavka. Itak, ko se ima človek za Boga, je to to. To je tista stvar, sej ne dojamete kaj delate.... sej ne morete.

 

To je čisto tvoja interpretacija...Drugače pa mi vidimo tudi dobre stvari...samo da nekateri vidimo oba pola in nismo toliko pod vplivom določenih čustev, podzavestnih vzorcev in prepričanj, ki popačijo realno sliko...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0