Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

NE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
39 komentarjev na to temo

#26 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 14. maj 2004, 19:18

Mene pa zanima, zakaj nekaterim preprosto večkrat rečemo ne, čeprav so nam v redu.
Smo prepričani, da nam ne bodo "ušli" in si zato dovolimo reči ne, medtem ko si drugim tega ne bi dovolili x?x
Ali pa si ne priznamo oziroma še nismo ugotovili, ali nam oseba, ki ji večkrat rečemo ne, sploh ustreza x?x

#27 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 14. maj 2004, 21:59

Mene pa zanima, zakaj nekaterim preprosto večkrat rečemo ne, čeprav so nam v redu.
Smo prepričani, da nam ne bodo "ušli" in si zato dovolimo reči ne, medtem ko si drugim tega ne bi dovolili x?x

Mogoče so nam OK tako nasploh, ni nam pa tisti hip všeč tisto, k čemer nas vabijo x?x

Pobegnejo pa po moje tudi tisti, ki jim večkrat rečemo JA. xrolleyesx

#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. maj 2004, 07:15

NE. To je vse , kar bi lahko svetoval sodobnemu človeku. x8Dx

#29 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 18. maj 2004, 08:08

Pobegnejo pa po moje tudi tisti, ki jim večkrat rečemo JA.  xrolleyesx

...ne, ne...tisti ostajajo do prvega NE...potem pa iginejo k kafra...
...dokler se da izkoriščat...so vedno okol nas...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#30 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 20. maj 2004, 09:33

Po dolgem času se spet oglašam in to v tej temi, ker sem zopet enkrat povedala NE.
Dala sem odpoved v službi, ker ne maram , da me še naprej posiljujejo s svojimi nemogočimi ukrepi in to popoldan po službi in v mojem prostem času, zastonj in še s takimi, da sploh nisem usposobljena za izpeljevanje njihovih nemogočih idej. samo zato, ker si je nekdo na višjem položaju zmislil tako, ostali pa lahko sledimo ali pa gremo.
NE, jaz sem se odločila da grem. Odločitev je bila težka vendar čutim olajšanje, saj sem že dolgo tuhtala zadevo. Ne, dost imam !


LP! x:Dx

#31 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 20. maj 2004, 10:35

pogumna si, srečno naprej :8): :palec:
te razumem,
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#32 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 20. maj 2004, 14:59

Ravnokar sem rekla NE.

Klicala me je očetova žena, če pridem na rojstnodnevno zabavo. Pa si nismo v takih odnosih, da bi me zamikalo kaj takega, še bolj me pa mineva do vsega skupaj, ko prirejata neke fancy zadeve, vedno u iber drage, pa do grla zapufana.

Pujse že ne bo tam :o|o: :xx!: .

#33 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:02

odločno. fino. x:Dx :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#34 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:14

Jz pa rečem NE ko mi totalno dojadi. Prej požiram, delam razne usluge, pol če pa vidm, da je en postal izkoriščevalski, ga pa pobruham z ognjem :vragec: En tip mi je v našem Klubu enkrat težil, pa sm trpela, sm rekla mu petkrat vljudno ne, pa bl ko sem govorila "nehi", bolj mi je težil. Pa primem njegovo piksno pira in mu celo zlijem na glavo. Se mi je zdel, da je vse utihnal, tip pa spreminju barve. Jz pa sam: a zdej razumeš, kaj sm ti hotla povedat?

Sam ponavad je itak tk, da če morm kej nardit, pa mi ni blo do tega,pa nism mogla rečt "ne", tk vidmo obupujem in jadikujem, da ponavad človeku kapne, da mi ni do tega. :o|o:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#35 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:21

večinoma se trudim ustreči. mi pa ni noben problem reči ne. ker vemo kako nekateri znajo izkoriščati preveliko ustrežljivost. ko je ne je ne. x^x

#36 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. junij 2004, 07:09

Kadar drugim ne moremo odreči usluge, je to pogosto zaradi nerazrešenih čustev iz preteklosti, ko nam je nekdo odrekel pomoč. Ker na lastni koži doživimo bolečino človeka, ki ostane brez pomoči in opore, ne moremo prenesti, da bi zavrnili druge. Če smo kdaj bili zapuščeni, ne moremo prenesti, da bi zavrnili druge. Da bi spremenili ta miselni vzorec, moramo pozdraviti nerazrešeno bolečino iz preteklosti. Dokler je ne pozdravimo, ne moremo z lahkim srcem prositi za pomoč ali odreči usluge, ker se bojimo, da nas ne bi kdo prizadel, ali mi prizadeli koga.

John Gray
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. junij 2004, 07:12

:vragec:

NNNNNEEEEEEEEEEE :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:
sam she 20 minutk...pol pa na shiht :xx!:
ampak NE sm pa reku
666 zlomkou....u matr kak karakter a?
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. junij 2004, 07:13

:vragec: :palec:

Yessssssssssssssssssssss, humor 24 ur na dan x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#39 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. junij 2004, 07:16

:vragec:  :palec:

Yessssssssssssssssssssss, humor 24 ur na dan  x:)x  :palec: .

:vragec:

7 dni v rednu,
365 dni v letu....
vsake 4 leta na prestopno, smo pa 1 dan zhalostni x:o)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#40 tiggy

tiggy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 10. junij 2004, 17:36

Kadar drugim ne moremo odreči usluge, je to pogosto zaradi nerazrešenih čustev iz preteklosti, ko nam je nekdo odrekel pomoč. Ker na lastni koži doživimo bolečino človeka, ki ostane brez pomoči in opore, ne moremo prenesti, da bi zavrnili druge. Če smo kdaj bili zapuščeni, ne moremo prenesti, da bi zavrnili druge. Da bi spremenili ta miselni vzorec, moramo pozdraviti nerazrešeno bolečino iz preteklosti. Dokler je ne pozdravimo, ne moremo z lahkim srcem prositi za pomoč ali odreči usluge, ker se bojimo, da nas ne bi kdo prizadel, ali mi prizadeli koga.

John Gray

ta je bila kruta

hm nimam nobnega takega dogodka v spominu, ne pa vseen ne znam rečt




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0