Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odhod v bolnišnico


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
55 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. marec 2006, 12:54

Marsa, verjetno ni hrana v vseh bolnišnicah ista... ker nisem imela diete, sem tudi jaz dobila kakšno hrano (bila v bolnišnici in v porodnišnici) in prinesel mi jo je stric, ki dela v isti ustanovi in to sam od sebe (ker ve, da ima vsa hrana isti okus).
Sicer pa je to samo moja izkušnja in prav mogoče sem izbirčna ;) ampak nikdar zahtevala posebkov, samo naj ima čaj okus po čaju in mleko po mleku...
in zakaj si jo osebje naroča od zunaj - to me je vedno čudilo

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 13:17

ja, tud jaz ne maram krompirja z makaroni in podobnega (vcas si res zacuden nad nenavadnostjo kombinacij - in tud nekompatibilnostjo, torej da se razumemo, tud jaz maram dobro hrano)
sam ce sem lacna, jem kar mi dajo. ce pa mi ni vsec, pa ne jem.

bolj ali manj je ista hrana, ja.

zakaj osebje?
ti nisi v bolnici 25 let.
pa ce ti tistga tedna, mesca ne mroes zdrzat, valjda tud njim ni ok, pa ce bi vsak dan pecenko pa pico pa bio obroke pa ne vem kaj jedl.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2006, 13:50

in zakaj si jo osebje naroča od zunaj - to me je vedno čudilo

Enostavno, ker te po petih letih neslane hrane kap.

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 13:53

pa se nekaj - kaj nas pa konec koncev briga sploh osebje, kaj je?
(a pol nas mora motit, da si obleke daje sivat k sivilji?? medtem ko mormo mi cote tele met x:o)x)
+ osebje je zdravo (vec kot ocitno, ne, ker ce so 'osebje', so torej v sluzbi tist cajt ko tebe pedenajo - tako al pa drugac) in jasno je, da bo zdravi lohk jedel kaj druzga kot bolni.

Ni cudno, da je vse v k*, ce smo pozabil na skromnost in hvaleznost. :o|o:

vem pa, da sem tle v manjsini.
(pa ne zato, ker bi pa men bla tolk vsec ona hrana, pac pa zato, ker imam jaz tak odnos kot ga imam).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:25

ja imaš prav :sori:
šibam v bolnišnico na obisk, pa s Tami k ortopedu...
mejte se

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:42

Glede na to, da nimaš ne vem kolk izkušenj s tem, ne moreš ravno soditi. Če Daisy ni bila hrana všeč, ji ač ni bila

seveda, ce vam pac ni vsec (kot tud men ni) vam/nam pac ni.
a taka hrana je pac.

cist dost izkusenj mam; ce si nekajkrat po vec kot teden, ze lohk dobis en vpogled.

drugac pa med drugim nisem po bolnicah zato, ker se sama cajtam.
pa tud jaz placujem zavarovanje.

mensezdi da tud ti pretiravas, govoris v smislu, ja ce si zdrav, je lohk govort, pa taksno, kar je mim.

pri 20-ih sem imela nevarno povisan pritisk in sem mroala hodit redno na EKG (kar sem skenslala po kakih 6 obiskih).
pri 20 ih sem mela hude alergije.
pri 30-ih imela 10 let hudo revmo.
in 5 let premaknjeno vretence in ogabne bolecine v vratu in hrbtenici>
pri 33-ih sem bila prakticno brez trombocitov...
in tako dalje.
VSE to sem pocajtala sama - bodisi z jogo bodisi s cim drugim.
pa mi tud hrana po bolnicah ni rabla it na zivce pa jetra.

tko da, ce se ne pritozujem skoz, se ne pomen, da nimam tezav, in ce nisem po bolnicah, ne pomen, da sem vedno zdrava.
In ce recem hvala in pojem, ne pomen da shizim na hrano, pomen sam da mam hvaleznost pa da se mi NIC ne zdi samoumevno.

:palec:

p.s. tud slucajno pa tole ni letel na kako Daisy, kajti sem rekla, da sem jaz v manjsini (torej se zavedam, da ma vecina tako mnenje, kot ga ma daisy). ker govorimo tu o tem, sem pa to napisala, ker me je ze velikokrat zmotilo, tko splosno.
zdaj pa sem izkoristila in to napisala.

saj odvec ni tole tle - vecina jih bo zdaj vedela, da je hrana v bolnici zanic, 1 procent pa se jih bo zamislil nad tem kar pravim jaz.
In ko bodo hotl zakenjat v bolnici nad hrano, bodo morda pomislil, kaksna kvaliteta pa je tistga, kar sami delajo za druge...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:45

Men vedno dajo sam čaj pa odvajala v najboljšem primeru juho brez vsega xrolleyesx .... pol k bi se pa morala začet gostit, jo pa domov podurham v domačo oskrbo... oz. so mi od doma nosili hrano...ker ne jem nič mlečnega (sam sem si kriva) pa prnesejo mlečni riž ali pa zdrob ... je meni to seveda :xx!: tistim, ki pa to jedo je pa super.... ampak roko na srce res ne slovi kot kaka vrhunska gastronomija vse skupaj, na žalost....se prepričla ob obiskih svojcev...včasih ok, včasih pa res bolj bogo....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:58

saj ti rpavim, da sem jaz tud izkoristila, ker me to ze 14 let mot.
pa tle govorimo pac o tem, in je slucajno ravno daisy napisala to (sicer bi pa ksenia ali ti ali kdo drug ali morda celo jaz, da je odstekana hrana, sam da taksna pac je.. in tako dalje).
pa sem povzela...

tud hotla mal drugac da se ENKRAT v lajfu kaj pogleda... da ne rabmo sam po miz tolct pa prcakovat in da smo lohk recimo zadovoljni.
tud za nas bo boljs. pa za vse.
ce se skoz potrjuje, kaksna bedna hrana je v bolnicah, bo folk zdaj prisel sem, videl to, ko bodo odsli v bollnico, bodo 'ze vedl', da je hrana zanic, noujo dal niti sanse.
Ce bo pa en jedel one knedle, mu bo moral bit pa skor nerodn..

sem bla od nekdaj obcutljiva na odnos do hrane.

tud ko se je na solskih kosilih (prav tko nad zanic) pocel - eni pa niso mel, pa so ponizno in hvalezno tist jedl (med drugim so eni bli tud tko vzgojeni), pa so se ostali norca delal iz njih, a ti pa to zres.

tko da, kot si ti obcutljiva na ne vem kaj, sem pa jaz na tole.
pa na scrkljanost.
pa da bi moral bit ne vem kaj.


podobno kot *vsi vejo, kaksni zmaji so sestre v porodnisnici*.

:xx!:

kok svinjsko krivicno!!!
total so ble prijazne in kul (sam ena je bla freh), splosno mnenje nekak pa je, da so zmaji,
kaj mislite zakaj???
zato ker se to skoz potrjuje pa ker folk nima razjasnenega, kaj lohk prcakuje.
pa kar nekaj se sadi v vesolje skoz - kok je to bad, pa kok je ono bad pa tko...
in jasno ce s takim staliscem s tecno faco tam sedis, da ni to podlaga da bi jim bil simpaticen.

a tle smo pa pozabil na pozitivne afirmacije pa na ljubezen pa vse. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:05

Tako, da je itak odvisno KJE si in zaradi ČESA si v bolnici. Na gastro oddelku ni enaka hrana kot kje drugje.

tocno to, saj sem rekla, osebje je pac zdravo, jasno da ce si v bolnici, da je nekaj narobe in ce te oskrbujejo, bodo ze vedl najbrz, kaj je ok.
tko da, nenazadnje, ce ti drugi nosjo dodatno hrano je to ne samo rusenje pravil in ritma bolnisnicne prehrane, se v bistvu ni prav in je velikrat clo skodljivo. in tud, ce sprejmes pravila igre (odhod v bolnico), igraj po njih.....

me veseli, da je v Izoli bla dobra. xDDx :palec:

tu pa je mensezdi tko, da jo klinicni za vse dela.. al pa vsaj za ves kompleks tale.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:15

... saj vcas je dejansko... hm, xrolleyesx *treba* kaj tacga se spomnit...
recimo je kdo zaprisezen vegetarjanc pa mu seveda ne bodo spesl kuhal (saj drugac clo upstevajo, sam tko, da pac ne dobis mesa xDDx)....

in kako sadje al kaj tacga (ce sicer to lahko jes oz. je itak v izbiri tvojega jedilnika, sam da je recimo premal)..
saj zakaj ne?
ce se komu da (kakemu frendu al bliznjemu nosit)... zakaj si ne bi olajsal bivanja v bolnici, si ga ne nastimal kul...

sam moj point je, da ni kul se ze nastelat tko... da je point, kako MI sami jemljemo, natancno tako kot na vseh drugih podrocjih.

In ce ne pricakujes nadstandarda, tud razocaran ne bos mogel bit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:27

No, nikar toliko hude krvi zaradi hrane vbolnišnici !

Jaz nisem nobenega šimfala- niti kuharjev, ki imajo itak določeno kaj morajo skuhat, še manj in sploh pa ne sester, ki se trudijo kakor se pač lahko.

O hrani smo se dosti pogovarjali tudi z zdravniki in osebo, ki je za hrano zadolžena- jedilnik itd...
Dobili smo tudi anketo in napisali, kaj nam ni in maj nam je všeč.

Mi je jasno, da je hrana v bolnici "drugačna". Kruh je težko drugačen kot zapakiran, ker tako lahko brez škode ostane (nedotaknjen), je higijeničen itd....
Mi je tudi jasno, da ni enostavno skuhat, ne da bi bilo postano preden pride do tebe...
Mi je tudi jasno, da so okusi različni in da so bili tisti, ki so jedli še bolj -da tako rečem "po starem", s hrano precej zadovoljni...

Mi pa ni jasno, zakaj ne ponudijo LAHKE hrane za tiste, ki ne jedo TEŽKE hrane... To so komentirale tudi same osebe, ki za hranpo skrbijo... delajo na tem... Pa ne da imaš na izbiro kot v hotelu- samo da imaš možnost, da ješ za večerjo kaj drugega kot polento in golaž, pa četudi (in predvsem) kos kruha in jogurt...

Ko sem bila nazadnje noter (pa ne le en teden) sem bila po operaciji dobesedno celega trebuha- odprlli so me kot ribo, mi vzeli ven kar je bilo preveč, premetali vse črevo , da pogledajo, če je še kje kaj za ven (zložili ven in nametali nazaj noter- kot so mi v šali rekli) skratka.... prebavni problemi po trebušni operaciji niso sladkost...

Hrana, ki sem jo dobila je bila katastrofalna- zapackala me je in zaprla še bolj, napenjala.... ko so mi od doma prinseli suhe slive, kivi, zrnat kruh in podobne reči za prebavo, sem se uspela spraviti v red. Edino kar bi mi nudila bolnica, so bile svečke za črevo.....

Ne mislim, da ti od doma nosijo "kuhano hrano" (tisto s sosedo in njeno pohano kuro je bilo pred 15 leti in izjemno) ampak sem in tja kak priboljšek, sadje (ki ga definitivno manjka- sem pa tja dobiš kako jabolko) ...

Marsa, ko sem jaz rojevala- 3x, bila po vsakem carskem po 10 dni v bolnici- še sanja se mi ne, kaj sem jedla in me tudi niti najmanj no zanimalo x^x ...

Sedaj pa mi je vsakič ko grem noter hrana definitivno bolj zanič !!!!!!! Verjetno tudi že na psihični bazi....
Morda sem je že sita. Itak sem že bolnice sita! Pojdi enkrat pogledat na Onkologijo v stavbo A. Me zanima, če bi ti tam sploh kaj teknilo. Če ne bi bile sestre in zdravniki tako prijazni, bi bilo za crknit....

Pa saj se vse preživi.. tudi zanič hrano.
Ampak je zanič in pika ! x!x

Pa brez vsakih zamer.. se nič ne kregam... imam samo svoje mišljenje x:)x x:)x x:)x x:)x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:33

No, nikar toliko hude krvi zaradi hrane vbolnišnici !

x:Dx

Marsa, ko sem jaz rojevala- 3x, bila po vsakem carskem po 10 dni v bolnici- še sanja se mi ne, kaj sem jedla in me tudi niti najmanj no zanimalo x^x ...

x:Dx verjamem, jaz pa vse vedla, sam jedla v stoje, ker sem bla tko razrezana, da sem mislila, da en let nom mogla sedet, tko da mi tud do hrane ni blo, pa ce bi bla se tolk dobra. xDDx

Ampak je zanič in pika ! x!x

x:Dx x:px

:palec: xDDx

**
mas pa prav, da je mal odstekano, da v glavnem skor vsi kar isto dobijo...
pa da res primanjkuje lazje hrane... oz. to kar pravis...
saj sem rekla, tud jaz nisem okol padla glih. x:px xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:41

biti v bolnici je mučno. ker si sam, ker je dolgčas. do zdaj sem bila samo 2 krat - enkrat, ko so mi operirali slepič: bila sem stara 10 let in ful osamljena, sploh se nisem mogla vklopiti med druge otroke, pa nas je bilo več v sobi. ne, jaz sem bila osamljena in jokala sem. drugič je bilo, ko sem imela vnetje sečnih poti (19 let), bila sem čisto sama v sobi, brez telefona, nikogar poznala. takrat sem večino časa prespala.
če še kdaj grem, si bom vzela cel kup knjig, ki bi jih rada brala, pa ne morem zaradi faksa in seveda kaj dobrega za jest, ker je hrana zanič. :xx!:

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 15:45

ja za otroke je res tko zalostno, men se je srce trgalo zarad onih tamalih, sem mela kar slabo vest, ker sem jaz pa lohk bla zraven (oni pa niso mel mamic zraven :sori:)...
eni so bli mesce, clo LETA not!!!
kaksni tamali! :vtz: xsrcx
a s takim otrostvom... v bolnici..
pa tolk modri pa fejst.... smo se veckrat pogovarjal...

ja, knjige..,. saj kaj pa ces....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 16. marec 2006, 18:28

To, da imamo sedaj GSM-je je zlata vredno!

Si sploh ne predstavljam kako bi bilo v bolnici brez, pa čeprav ga bolj malo uporabljamo..... ampak vemo, da je tam in da če hočemo, kadarkoli pokličemo....

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. marec 2006, 19:01



Pa saj se vse preživi.. tudi zanič hrano.
Ampak je zanič in pika ! x!x

Primorci pravijo, da je neslana hrana plehka, jaz pa, da je za en qurc x:Dx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. marec 2006, 19:25

To, da imamo sedaj GSM-je je zlata vredno!...

res!!!!!! x!x

ven morala, po zetone, mitja nosil, da sem lohk gnjavila Lidijo, da *nimam mleka in kaj naj*... x:Dx
cakat v vrsti na telefon (ko mas onih 5 minut cajta, pa se to z enim usesom poslusas, ce se glih tvoj tamal ne dere in itak glih se x:o)x x:px)..
tko da. kaj bi tedaj dala za gsm!!!!
pa ga zlo mal uporabljam,.... nisem odvisnik sploh.. (*itak ko ga res rabim, crkne al se pa nihce ne oglas al pa zmanjka baterije al mas pa se 2 sit gor x:o)x x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 17. marec 2006, 17:56

So much about......... :sori:

Marsa, res ne bi smela šimfat bolnišnične hrane........ si imela prav !
So rekli oni zgoraj.. no, draga moja, če je pa tako, te bomo pa dali malo na trening sprejemanja........

Danes sem tako ruknila s kolesom kot vreča moke, ko sem se na hitro izognila dekletu, ki mi je pripeljala nasproti po napačni strani in mi je zdrsnilo na pesku, da sem večkratno zlomila in okrušila ramo (v momentu je nisem mogla niti premakniti več ) in moram v ponedeljek na operacijo x!x Trenutno sem primerno "zadrogirana", na urgenci so mi dali začasno longeto in tipkam z levo roko.. x:)x

Bom povedala, kakšna je bila hrana tokrat x:Dx Dvomim, da jo bom še šimfala x^x x^x x^x

Sicer pa.. kako že? šlape, toaletni pribor, GSM................Here we go, here we come.......... :sori:

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#44 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. marec 2006, 18:03

o Daisy :sori:

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. marec 2006, 18:18

So much about......... :sori:

Marsa, res ne bi smela šimfat bolnišnične hrane........ si imela prav !
So rekli oni zgoraj.. no, draga moja, če je pa tako, te bomo pa dali malo na trening sprejemanja........

Danes sem tako ruknila s kolesom kot vreča moke, ko sem se na hitro izognila dekletu, ki mi je pripeljala nasproti po napačni strani in mi je zdrsnilo na pesku, da sem večkratno zlomila in okrušila ramo (v momentu je nisem mogla niti premakniti več ) in moram v ponedeljek na operacijo x!x Trenutno sem primerno "zadrogirana", na urgenci so mi dali začasno longeto in tipkam z levo roko.. x:)x

Bom povedala, kakšna je bila hrana tokrat x:Dx Dvomim, da jo bom še šimfala x^x x^x x^x

Sicer pa.. kako že? šlape, toaletni pribor, GSM................Here we go, here we come.......... :sori:

o.ouch!!!! :sori: :V:

ojoj, iskreno NAD socustvujem, kar mene je zabolel!!!!! :sori: x:((x
joj, kako si lohk to povezala, z mano?
sory ker sem se sploh oglasala... :V:

ja nc, zdaj je kar je, drz se!!!! :detelca: xcrossfingx xwizardx

(*ce bos hotla kako spodbudo - evo clo hrano ti pritrockam, da se odkupim x:px x;)x - mas, upam, moj mobi... sicer pa pis, pa ti ga posljem po os). xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. marec 2006, 18:45



Sicer pa.. kako že? šlape, toaletni pribor, GSM................Here we go, here we come.......... :sori:

Jaz bi na prvo mesto namesto šlap dal nekaj drugega, pa ne vem, če bi me kdo razumel x:Dx
Hitrega okrevanja ti želim :palec:

#47 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 17. marec 2006, 20:24

Glede okrevanja- kar bo le v moji moči in kar mi bodo tam zgoraj naložili... Do sedaj ni bilo problema hitro skočit spet na noge.

Marsa, saj nisem povezala s tabo ampak s tem, da ne smem biti nezadovoljna in sprejeti kar mi je ponujeno... če ne gre drugače. No,ja.. saj bo. Trenutno se bolj ubadam s tem, kako bom spala.. mogoče kar sede x^x

Ampak je pa taka traparija, da me res fejst jezi!!!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. marec 2006, 21:00

ma fak, res je kretensk...
bogve zakaj bi TO/TAKSNO bilo dobro... xscratchx
sam... morda pa sam, da si s poti... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 17. marec 2006, 21:28

kakšne? komu? zakaj..
Moram še pogruntat, ker resnično verjamem, da ima vsaka stvar svoj namen in da je vse za nekaj dobro!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. marec 2006, 21:43

ja, 'seb', zoprnejsi situaciji.... recimo na cest... al pa kaj jaz vem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0