Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Česa sem se danes naučil/a?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
318 komentarjev na to temo

#51 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 20. marec 2006, 10:19

cashy Objavljeno Včeraj ob 18:27
jah, to nedvomno drži, vendar šele, ko dosežeš vibracijo čiste ljubezni do vsega, ko dosežeš Enost z vsem, sprejemanje vsega in vsakogar....dokler pa ločuješ na "dobro" in "slabo", dokler predalčkaš, izražaš dvojnost...takrat pač nisi sposoben resnično in predano služiti


Vsak ima svoje razumevanje in pojmovanje tega glede na svoje izkušnje. Na koncu pa niti ni važno, kako to izraziš, ampak da sta smer in delovanje v dobro vsem bitjem. Ta vibracija ljubezni, je zelo zelo, če že ne najbolj pomembna. :wub: Ljubezen je nežna, odpušča in daje. Ljubezen niso le lepi pogledi in rdeča vrtnica. Sebičnost pa le jemlje, pozabi in gre dalje. Za svojo korist. :inocent:

Amazing grace, how sweet this song...x;)x :fiju:

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#52 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 20. marec 2006, 12:04

Da ne morem bit na dveh koncih naenkrat. xrolleyesx :o|o:
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#53 Lolita Lempicka

Lolita Lempicka
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 199

Objavljeno: 21. marec 2006, 17:12

Spoznala sem, da nisem nesmrtna, ampak da včasih vseeno razmišljam kot da bom živela večno :icon18:
In al' veš, da ti ga vnemaš,
ti mu pevski ogenj daš,
al' se smel bo razodeti
vsaj pozneje, sam ne ve.


(F. Prešeren)

#54 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 21. marec 2006, 22:53

Kolegica poslala malce nor filmček o sanjski ženski na ameriški način x:Dx no in sem se naučil nasledje: kadar se resno ogrevš za kako dekle jo moraš vedno preden ti dovoli, da ji daš poljub potipati v mednožje :vio: :vio: , da nima slučajno lulka x:Dx x:Dx :vio: :vio: , v tem filmčku so namreč našli zelo lepo dekle , ki pa je imela med nogami cevko ne pa špranjo. He he bi morali videt akako so fantje pogledali na to, ko se jim je popolnoma razkrila, že skoraj po končanem dvorjenju, celo prepahavali so se zanjo potem pa ŠOKOVI x:Dx x:Dx x:Dx
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#55 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 21. marec 2006, 23:04

Spoznal sem da za osebno srečo rabiš zelo malo, a ta malenkost zna biti težko dosegljiva xrolleyesx
Ampak sem zmagal in iz malenkosti naredil srečo za dva :2src:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#56 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 21. marec 2006, 23:20

xcivx nič ni tako, kot je videti, zmeraj je še kaj od zadaj....

xcivx če si lep, so ti vsa vrata odprta, tud če narediš napako , te podravnatelj vščipne v lička in te povabi v zbornico na sokec

xcivx da je meja med tem kar je prav in kaj je narobe, odvisna od tega kako stvar interpretiraš in argumentiraš

Včasih je boljš nič naredit, samo nemo zret v oči in čakat da mine,da se ni dobro preveč veselit in ne žalostit, ker stvari iz ure v uro spreminjajo predznak iz + v - in obratno...

Najboljše kar lahko naredim ta trenutek, da ugasnem to kolnkišto in se odklopim direktno v nič.

Spanec je boljši kot žganec,
boljši kot tona soli,
slast in omama
v sanjah vse lepše
se zdi ,
še koža po spanju
žametno žari.
Vsa teža dneva
se milostno razprši
Z neba nalahno prši
samo, da bi spralo
žalost iz oči....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#57 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 21. marec 2006, 23:40

da se ne smem na msn povezat, kadar bi rada kaj naredila na računalniku x:Dx :inocent:
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#58 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 22. marec 2006, 07:10

xcivx nič ni tako, kot je videti, zmeraj je še kaj od zadaj....

xcivx če si lep, so ti vsa vrata odprta, tud če narediš napako , te podravnatelj vščipne v lička in te povabi v zbornico na sokec

xcivx da je meja med tem kar je prav in kaj je narobe, odvisna od tega kako stvar interpretiraš in argumentiraš

Včasih je boljš nič naredit, samo nemo zret v oči in čakat da mine,da se ni dobro preveč veselit in ne žalostit, ker stvari iz ure v uro spreminjajo predznak iz + v - in obratno...

Najboljše kar lahko naredim ta trenutek, da ugasnem to kolnkišto in se odklopim direktno v nič.

Spanec je boljši kot žganec,
boljši kot tona soli,
slast in omama
v sanjah vse lepše
se zdi ,
še koža po spanju
žametno žari.
Vsa teža dneva
se milostno razprši
Z neba nalahno prši
samo, da bi spralo
žalost iz oči....



Luškano, ni kaj
xDDx

#59 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 24. marec 2006, 22:27

Služba drugim.

Čemu? Najprej moraš samega sebe pozdraviti, samega sebe razumeti, šele potem lahko to nudiš drugim. A zakaj? Morebiti moje besede delujejo sebične. vendar... kakšna je korist od tega, da slepi slepega vodi v prepad? Bistvo je najbrž prepoznavanje...
Seveda služba drugim ni napačna, vendar je treba vedeti kje, kdaj in kako. To je ključno, Vsekakor pomagati za vsako ceno nima nobene zveve z duhovnostjo. delo na sebi in samorazvoj pomeni dejansko delo na sebi. Tako pač je...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#60 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 25. marec 2006, 18:46

Danes sem spet spoznal, da moramo včasih narediti ravno tisto, kar se nam zdi zoprno, da smo potem pomirjeni, čeprav se nam upira. Hm...

Pa še nekaj se mi zdi, da je resnica vedno nekje vmes...

#61 ID-ka

ID-ka
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 3. april 2006, 14:27

...da dodatni dve uri spanja preženeta slabo voljo... x:Dx
History must repeat itself because we pay such little attention to it the first time.
Blackie Sherrod

#62 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 3. april 2006, 14:41

da je treba delatttt, če hočeš kej met :eek: x:Dx
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#63 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. april 2006, 14:51

priložnost ni nikoli izgubljena, samo nekdo drug jo je pobral x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#64 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 1. avgust 2006, 14:35

Nesmiselno se je sekirat zaradi stvari, ki jih ne moremo ali nočemo spremeniti.

#65 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. avgust 2006, 08:31

da lahko zaupam le sebi.....

kaj sem našla... no ja sej enkrat bom to ozavestila ;)

#66 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 4. avgust 2006, 10:10

Danes se učim, da se ni potrebno prav vsak dan česa naučiti.
Učenje zaradi učenja samega je bedarija.

Vse je v nas, vse znanje.
Brezveze, kaj vse sem se danes naučil. Pomembno je, kaj sem danes ozavestil.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#67 Amedea

Amedea
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 4. avgust 2006, 13:36

Danes sem se naučila, da je brezveze pustiti še kaj dela v službi za zadnji dan pred dopusti, ker je moja storilnost danes itak na nuli ... :xx!: x:Dx

Poleg tega sem se v zadnjem času naučila, da je najbolje vse povedati po pravici. Hm, ma če zdaj pride šef v pisarno in me vpraša, kaj delam, kaj naj mu rečem? Čisto resnico? Da surfam po LN?.. xrolleyesx x:Dx
Moja spletna stran: Amedea

"Healing must come from within ourselves." (dr.Edward Bach)
"Never let anyone give up hope of getting well." (dr.Edward Bach)

#68 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 4. avgust 2006, 17:01

hey :flower:
jest sem se pa danes prepričala o tem, da pregovor "lepa beseda lepo mesto najde" res drži, in da če ljudem pristopiš iskreno in odprto, pa ni važno s kakšnim problemom, da ti prisluhnejo in brez problema priskočijo na pomoč...lep nauk za tako turoben dan.
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#69 aliel

aliel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 6. avgust 2006, 18:45

Danes sem se naucila pridno pocivati brez obcutkov krivde...

#70 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. avgust 2006, 12:12

....da odkritost velikokrat vodi v prepad ( to lekcijo moram očitno vedno znova doživet xrolleyesx )
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#71 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. avgust 2006, 12:38

....da odkritost velikokrat vodi v prepad ( to lekcijo moram očitno vedno znova doživet xrolleyesx )


:palec: :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#72 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. avgust 2006, 16:37

...danes premišljujem, kateri fantje so res moji prijatelji. Določeni tipčki, me ne šmirglajo več, odkar vejo, da sem zasedena. Pa so se delali, da so prijatelji. Patetično. :xx!:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#73 MoonDance

MoonDance
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 151

Objavljeno: 12. avgust 2006, 18:40

....da odkritost velikokrat vodi v prepad ( to lekcijo moram očitno vedno znova doživet xrolleyesx )


Se popolnoma strinjam s teboj. Jaz jo vedno znova dozivljam... Kdaj se me bo prijelo. :o|o:

#74 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 12. avgust 2006, 22:14

Kaj sem se danes naučil x?x Dve stvari... če hodiš po dežju brez dežnika si M O K E R ... preverjeno x:)x No, druga ugotovitev je pa naslednja... Že nekaj časa sem okupiran s stvarstvom, z vsem kar je, vesoljem in tudi zdajle ko pada dež in je veliko ljudi npr. depresivnih itd. se v bistvu ni nič spremenilo. sonce še vedno sije na zemljo in jo greje, le pri nas je par oblakov nad glavo. Skratka, ko si projiciram velikosti in dimenzije vsega stvarstva, celotnega vesolja v mojo majhno glavo se mi zdijo vsi ti problemi, stremljenja, delovanja, prepričanja ljudi (in tako naprej, nazaj in počez) tako jalova, da se s širokim nasmeškom pojavljam med njimi. To je kot droga, ne potrebujem jaz THC-ja x:px x;)x Meni se smeji samo od sebe x:Dx x:Dx x:Dx Torej ugotovitev je, da je čisto vseeno kaj za hudiča počneš in si, nasmeha polno kapo imamo radi prav vsi x8Dx x;)x :o|o:

(sem cukrast x:px )
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#75 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. avgust 2006, 22:17

:8): si....preverjeno x8Dx


kar kaplja od tebe...upam , da je najbližje mravljišče dovolj oddaljeno :wOOt: :fiju:

****

Danes sem se naučila, da je nepomembna količina znanja in spretnosti, ki si ga v življenju nabereš....ker z leti premosorazmerno uporabnost tega pada v pozabo....kaj z leti....s tedni in dnevi, pade nekaj kar je bila rutina v meglo pozabe x:o)x x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0