Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Savna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
77 komentarjev na to temo

#1 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 16. marec 2006, 08:43

Ali kdo pozna kaksno trgovino z veliko izbiro etericnih olj za savne? Jaz sicer uporabljam smreko, bor in podobno (olja, ki jih kupis kar v kompletu), za spremembo pa bi kdaj se kaj drugega. Zajbelj, kamilico....kajpavem. Ker mi ne disi glih tavat po trgovskih centrih milo prosim za kak hint x:)x
Objavljena slika

#2 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:46

Sicer ne vem kje kupit eterična olja, sam me zanima, če imaš savno doma?
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#3 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 16. marec 2006, 14:50

1x sva se s prijateljico navdušile nad zeliščno savno v kateri sva bile...no in potem sva si poskusile doma pričarat podobno zadevo....in sva zbrali vsa možna zelišča in sadje, ki so bila dosegljiva..... meta, bezek, trava, limona, pomaranča itd... in je bilo super
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#4 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 17. marec 2006, 14:17

Sicer ne vem kje kupit eterična olja, sam me zanima, če imaš savno doma?

mamo malo finsko. zakon. :palec:
Objavljena slika

#5 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. marec 2006, 14:37

v mullerju jih imajo pa v dm-ju pa najbrz po vseh takih trgovinah.

#6 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 17. marec 2006, 20:09

mamo malo finsko. zakon. :palec:

:palec: Cool. A že dolgo časa? Midva namreč razmišljava, da bi eno kopalnico spremenila v finsko savno. A imate tako samostojno ali kam vgrajeno, če lahko poveš x:Ix ?
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#7 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 17. marec 2006, 22:18

Jutr tud pr men savna na programu x^x komi čakam! x:px
Baby don´t forget my number!

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. marec 2006, 23:53

kulsk se mate :palec: x8Dx

#9 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. marec 2006, 07:31

mamo malo finsko. zakon. :palec:

jah ni je čez savne doma....na zdej jo je dobla sestra..sam to še ne pomeni da ne morem v njo x:o)x
men osebno je najbolše metino eterično olje...sam z njim res ne pretiravat....sam kaka kapljica preveč pa si čist v solzah :inocent: x:o)x

drugače je pa eterična olje fotr prinašal iz lekarne in to večje količine..tak da nebi vedla kje se dans dobijo :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. marec 2006, 10:40

Ali kdo pozna kaksno trgovino z veliko izbiro etericnih olj za savne? Jaz sicer uporabljam smreko, bor in podobno (olja, ki jih kupis kar v kompletu), za spremembo pa bi kdaj se kaj drugega. Zajbelj, kamilico....kajpavem. Ker mi ne disi glih tavat po trgovskih centrih milo prosim za kak hint x:)x

Ahoj! :palec:

Favn ma veliko izbiro, pa naravna olja so (tam okol tko po teh drogerijah oz. vecjih centrih mas vecinoma sinteticna, teh pa noces najbrz - sploh ne za savno).
Res je, da nekatera niso vec tko kvalitetna kot so bila, kar pa ne pomeni, da niso (vec) naravna.
Vem, ker jih uporabljam v svojih kremah, pa mam obcutljivo kozo in sem ravno zato bila prisiljena si zacet delat sama kreme, ker sem mela hude alergije.
torej sem nekaksen indikator. xDDx

Lohk se pozanimas na cifri: 01/ 436 31 88
drugac pa nekateri prodajalci nudijo v svojem asortimanu tud favnove izdelke..
recimo vcas so na trznicah prodajal, so bli posebni stanti....
(in cist mozno je tud da majo po teh trgovinicah specializiranih, kot je kalcek ipd.)

zajbelj zlo lepo disi, priporocam, prav tko timijan, zelo kul so tud vonji citrusov (te lohk v savni skor vse uporabis - razen kake citronele ki je premocna, tud limonska trava najbrz - torej kul so: pomaranca, grenivka, bergamotka, limona).
zelo kul je melisa, tud rozni les, pa cajevec je super, tud za savno, kjer je takorekoc idealen.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 18. marec 2006, 16:29

Tule je nekaj na dnu strani pa piše še nekaj malega za savne. Pa še vse je lepo razloženo.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#12 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 18. marec 2006, 18:28

Fajn je blo, čakam na repete! :palec: x^x
Baby don´t forget my number!

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. marec 2006, 11:18

Mi jih kupujemo ( ko jih, redko ) v tisti trgovinici, kjer smo kupili tudi stvari za savno ( ure, termometer, skaf, seflo... x:o)x ), bom vprasala doma za ime, ko bo prilika. Ampak moram reči, da men SPLOH ne pašejo. Raje imam brez, zato si sama nikoli ne dam. Drugače imamo pa neke sadne, ki so men res nevšečne, mogoce bi se najbolj šel timijan...
Ceprav letos nisem bila pridna, sem sla zelo malkrat. :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 19. marec 2006, 15:58

Jutr tud pr men savna na programu x^x komi čakam! x:px



Pri meni in moji prijateljici pa je bilo na programu razvajanje... xsrcx , tudi s savno....dokler nisem izvedla blamaže....in padla vkup!Čez pol glave imam buško....ker sem priletela točno na glavo. Luškano, prijateljico pa je skoraj kap! x:Xx :o|o: x:Dx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#15 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. marec 2006, 19:00

Pri meni in moji prijateljici pa je bilo na programu razvajanje... xsrcx , tudi s savno....dokler nisem izvedla blamaže....in padla vkup!Čez pol glave imam buško....ker sem priletela točno na glavo. Luškano, prijateljico pa je skoraj kap! x:Xx :o|o: x:Dx

Kaj sta pa počenjali v savni :8):

#16 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 19. marec 2006, 20:59

Pri meni in moji prijateljici pa je bilo na programu razvajanje... xsrcx , tudi s savno....dokler nisem izvedla blamaže....in padla vkup!Čez pol glave imam buško....ker sem priletela točno na glavo. Luškano, prijateljico pa je skoraj kap! x:Xx :o|o: x:Dx


Kaj pa padaš vkup, to pa ne gre skup, savnanje in padanje. Neb reku, če bi padla v trans! x:px x;)x A sta pol kej pihale, pa led gor dale? xsrcx :inocent:
Baby don´t forget my number!

#17 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 19. marec 2006, 23:28

Pri meni in moji prijateljici pa je bilo na programu razvajanje... xsrcx , tudi s savno....dokler nisem izvedla blamaže....in padla vkup!Čez pol glave imam buško....ker sem priletela točno na glavo. Luškano, prijateljico pa je skoraj kap! x:Xx :o|o: x:Dx

Hjao, kolko časa pa sta bli not???
Ja eni se kr precenijo včasih x:)x jst grem ven raj prej kot kasnej, sploh če sem sama not :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#18 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 20. marec 2006, 09:49

Itak je pravilo savnanja, da si notri tok dolgo dokler se še dobro počutiš. Jaz bi bila včasih lahko 1 uro, včasih grem pa ven po 10 minutah, čisto odvisno od dneva. Tudi, če mi ni težko zdržat, grem ven po max. 20 minutah.

Tipov je mogoče za malenkost res več, ni pa kakšnega pomankanja žensk.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#19 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. marec 2006, 11:09

jst grem ven raj prej kot kasnej, sploh če sem sama not :palec:


Tudi jaz, ker trpeti se mi pa res ne da.
Imam pesceno uro, ki jo obrnem, ko pridem v savno in je nastimana na 15 minut. Ce mi kdaj pase dlje, ostanem se kako minuto, praviloma, grem pa po 15 minutah v skaf in potem spet nazaj. Tako mi pac pase x:)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#20 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 20. marec 2006, 14:58

Sam meni nekaj vseeno ni jasno, zakaj je toliko tipov in tako malo žensk v savnah? xrolleyesx :C:

Pojdi v Atlantis x;)x bojda tam full žensk pride iskat tipčke - mlade, zapeljive, poželjive x:px :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#21 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:00

Jaz sem bla zanč tam.. saj mensezdi da je blo res kar dost mladih, luštnih tipčkov.. sam čist zihr pa nisem :inocent:
Kriza, k moram dat očala dol, pa sem pol slepa ko kura in sem sam pazla, da sem se blizu frendov držala, da se ne zgubim x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#22 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:24

Kaj pa padaš vkup, to pa ne gre skup, savnanje in padanje. Neb reku, če bi padla v trans! x:px x;)x A sta pol kej pihale, pa led gor dale? xsrcx :inocent:



Hmmm, kje si pa ti še videl, da počenjam jaz stvari, ki grejo skupaj? :inocent: x;)x Je poskušala led gor dat,pa nisem pustila....ker sem še ugotavljala kje sem, kdo sem...in če je ta glava moja... xrolleyesx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2006, 15:27

drugac pa, predno se zapricamo o savnah v TEJLE temi, ki je zlo specificna in najbrz tud zato nanovo odprta, podajam link na seznam tem o savnah... pa bi blo fajn, ce bi se ta debata, ki se ne tice vec olj, preselila tja - v katero od primernejsih tem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 22. marec 2006, 11:10

drugac pa, predno se zapricamo o savnah v TEJLE temi, ki je zlo specificna in najbrz tud zato nanovo odprta, podajam link na seznam tem o savnah... pa bi blo fajn, ce bi se ta debata, ki se ne tice vec olj, preselila tja - v katero od primernejsih tem.

x;)x beseda da besedo, kaj čmo...grem zdejle pogledat se na tale link pa hvala teb pa tud drugim. Se oglasm, ko najdem tisto dabest varianto. Bomo lahko mal prekrizali mece x:)x ( men so pa vsec debate kjer se kresejo mnenja in guzvajo pisani nasveti! Super!)
Objavljena slika

#25 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 22. marec 2006, 11:19

:palec: Cool. A že dolgo časa? Midva namreč razmišljava, da bi eno kopalnico spremenila v finsko savno. A imate tako samostojno ali kam vgrajeno, če lahko poveš x:Ix ?

Ker mamo svojo hiso (boguhvala), jo mava kar vgrajeno. Zaželjena je le dobra izolacija (da ti relativno draga elektrika ne gre skoz okno, in dovod zraka od zunaj, ki ga po potrebi odpres ali zapres. Pa les mora bit brez grc (pecejo), in s cim ozjimi letnicami. Midva mava lipo. Moram rec, da zelo lepo disi ze samo les, brez da bi dodajali eteicno olje, se naslednji dan disi po vsej hisi. Savnamo se tako enkrat al dvakrat na teden. Fino je ce pridejo se kaksni prijatelji- lahko mas savna party, vcasih smo ga meli veckrat, zadnje case smo nek zarjaveli xrolleyesx Pec za savno lahko kupis ze prakticno kjerkoli. Za vse drugo rabis sam enga talentiranega moza xDDx
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0