Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

POROKA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1212 komentarjev na to temo

#1151 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. avgust 2005, 10:32

jst pa misla kaj marsa počne v temi..
da se NE BO POROČILA slučajno? :eek: x:o)x
Mushi

#1152 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. avgust 2005, 10:33

<{POST_SNAPBACK}>. Še tašča je prišla k sebi, čeprav še ne dojema čist, da sina kar ne bo več doma... :sori:  Zdaj hodi na posebne terapije k nekemu psihologu da ji bo pomagal prebroditi ta zanjo najtežji čas xrolleyesx  kot sama dostikrat poudari. Ja, res je revica x:o)x . Najin proračun se seveda vztrajno prazni. Toda oba upava, da bo vse tako kot si želiva - kot v pravljici :2src: .


se hecaš? xrolleyesx :sniky:
čudna tašča.. :mex:
Mushi

#1153 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. avgust 2005, 10:48

hah, Mushi! x:Dx
nic tacga, ne rabim tega...
ampak cist stekam in se veselim z onimi, ki se za to iz ljubezni odlocijo. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1154 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 8. avgust 2005, 10:54

<{POST_SNAPBACK}>se hecaš?  xrolleyesx  :sniky:
čudna tašča..  :mex:


Ja pa res a ne x8Dx . Ni zastonj toliko vicev o taščah.... x:Dx

#1155 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 8. avgust 2005, 11:00

A ja pa še to bi napisala: vedno bolj razumem tisti rek : Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Na začetku sva bila popolnoma sama, osamljena v svoji odločitvi, zdaj pa so naju kar naenrat začeli vsi podpirati... :palec: x:Dx . Tudi tisti, ki pravijo, da je poroka zares nepotreben strošek in brezvezna stvar. Vedno bolj se veseliva dogodka. Komaj čakava na skupno življenje.

#1156 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. avgust 2005, 11:11

fajn, kaja. :palec:
Marsa, pa ja, hehe.. ne zdej kva ti v tej temi delaš, sam tko.. se mi je zdel, mogoč bo pa surprise.. pa grem pogledat, pa še vedno nč. x;)x
Zezam, normalno.. sej vem kaj misliš, pa tud men se zdi tko. Men se je zdel djedu že gat ne bom prala ko ena priležnica. Ko te FOLK tist bližnji tak obravnava. Malomeščansko. Res.
Mushi

#1157 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. avgust 2005, 11:31

najina je bla.. en fleš x8Dx. se nama je zdelo, da bova itak obbingljala skupi. in čeprou sovražim ceremonije, je blo prou fajn. nobenga kiča in nobenih dram, pa smo se eno uro prej še strigli, pa obleko obdelovali... joooj, kašne smo meli... x:Dx pol pa pač obredi, pa neki pojest, starci domov, mi (par frendov) pa še mal zažurali. in to je blo to. do naslednjega vikenda, ko smo meli pa res huuuudo žurko: v naravi, ob mlinu, par metrov muzike (dobro ozvočenje!), hrane in pijače pa tolk, da je pol folka odšlo naslednji popoldan. in vse se je samo organiziralo x:Dx. kakšne kul frende mava...! xyesx xsrcx (dons je 7. obletnica tega fleša xsuperx x:)x)
xyiyax

#1158 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. avgust 2005, 12:34

:palec: x^x x8Dx
sam - si me cist presenetila, ne bi rekla, da si porocena!! :eek:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1159 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. avgust 2005, 12:40

hehe, zakaj pa ne???

xscratchx... pa to ful folka reče... x:Dx x8Dx

#1160 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 8. avgust 2005, 12:44

<{POST_SNAPBACK}>hehe, zakaj pa ne???

xscratchx... pa to ful folka reče...  x:Dx  x8Dx


Ti si čisti dokaz da poroka ne pomeni konec življenja in mladosti, kot nekateri to pravijo....

#1161 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. avgust 2005, 13:02

<{POST_SNAPBACK}>Ti si čisti dokaz da poroka ne pomeni konec življenja in mladosti, kot nekateri to pravijo....


:vragec:

x:Dx x:Dx :palec:

om... :vio:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1162 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. avgust 2005, 13:07

<{POST_SNAPBACK}>Ti si čisti dokaz da poroka ne pomeni konec življenja in mladosti, kot nekateri to pravijo....

x:)x hvala.

ne, ne pomeni konec življenja in mladosti,

ne pomeni pa niti začetek...

je le dogodek v življenju, ki mu pripišemo večjo ali manjšo pomembnost...

živet je pa itak treba sproti… x8Dx :2src:

#1163 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. avgust 2005, 13:08

ja, najbrz res obstaja nekaj tacga oz. je v zraku to... da je to nekaksen 'konec'.
jaz itak pravim, da je to zacetek odstevanja... ne maram prevec 'ovekovecat' zadev.
Tud tole - kdaj zacel hodit pa to, pojma nimam...
obletnice? x:Dx xscratchx...
Ni onega nekega datuma, da bi rekla, aha tole.

ceremonija pac.

jasno da ce se pa pac ufuras, si pa ufuran - in pol postanes del tega, komaj cakas, se veselis, vse tole... jasno, skoda bi blo, ce ne bi blo tko. xDDx

Bast, kaj pa vem, zakaj ne zgledas taka... valjda zato ker zgledas bolj taka... ... 'frikica'...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1164 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 8. avgust 2005, 13:11

Hvala punce!! :palec: Polnite me z optimizmom :2src: .Trudim se, da bi poroko vzela zares kot samo en lep dogodek, ki je zaznamoval začetek najine poti.....ne pa popoln prelom :palec:

#1165 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 9. avgust 2005, 07:55

Najboljše štiri luknje pr tašči so tiste, ki jih gnojne vile naredijo x:Dx

Bi ji jst že dal terapijo, pizdaji materna x;)x x;)x x;)x

#1166 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. avgust 2005, 08:02

[quote name='Marsa' date='8. Aug 2005 ob 14:09']
<{POST_SNAPBACK}>Tud tole - kdaj zacel hodit pa to, pojma nimam...
obletnice? x:Dx xscratchx...
Ni onega nekega datuma, da bi rekla, aha tole.

Jst tud ne vem kter datum bi dala da sva začela hodit..
pa me še po 5-tih letih to spravlja ob živce, če pomislim na to... ko v knjigah je vse tko dovršeno pa filmih.. mi pa kr neki..
Glih kontra jst MORAM met popredalčkane te stvari, to je taka dezorganiziranost. :o|o: A je kje na svetu kak par, ki ve za datum da sta rekla a bi ti, blabla.. al je vse takle nekak pridemo skup..
Pr poroki sej datum ostane.. če v glav ne, pa na prstanu al pa poročnem listu.. x:Dx
Mushi

#1167 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 9. avgust 2005, 08:33

Včeraj sva prvič bila na predzakonskih pripravah. Moram povedat, da sem bila zelo POZITIVNO presenečena. Marsikaj, kar se mi prej ni zdelo pomembno, zdaj vidim, da je v resnici zelo pomembno. Vsakemu paru priporočam ta tečaj, tudi tistim, ki so že poročeni.

Poudarek je bil ves čas na pogovoru! POGOVOR, POGOVOR, POGOVOR......... xsrcx . To je bistveni razlog za razpad tolikih zakonov. Saj poznamo le še pehanje za materialnimi dobrinami, pozabljamo pa na medsebojne odnose.....Kaj ti pomaga denar, če pa zakonca zaradi tega postaneta tujca.....

#1168 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 9. avgust 2005, 08:47

Kaja Z, tej temi si dala pravo vrednost! :palec: :palec: :palec:
Pik križ karo in predvsem xsrcbumx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1169 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 9. avgust 2005, 09:24

<{POST_SNAPBACK}>Kaja Z, tej temi si dala pravo vrednost!  :palec:  :palec:  :palec:
Pik križ karo in predvsem xsrcbumx

Hvala Piko! Sem v fazi predzakonske vznesenosti in na zakon čakam zelo optimistično. Oprijemam se vsakih dobrih nasvetov, razglabljam nadolgo in počez o tem, kaj je prav in kaj narobe. Verjamem v to, da bo nama uspelo. Pripravljam se na težave, ki naju bodo doletele, in na to, kako se z njimi spopasti. Predvsem pa vem, da nama bo uspelo le z veliko ljubezni. :2src:

Danes bomo na pripravah govorili o družini. Predvsem bomo izpostavili situacijo, ko par ne more imeti otrok. Par je namreč v taki situaciji na veliki preizkušnji....

#1170 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 15. avgust 2005, 23:08

Ob misli na poroko mene kr zmrazi... Nikol... Ne verjamem v večno zvestobo in tisti, ki verjamejo se mi zdijo mal naivni. To, da si bosta zvesta en drugemu celo življenje je tko kot zadet na loteriji. x:Dx

#1171 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 15. avgust 2005, 23:59

<{POST_SNAPBACK}>Ob misli na poroko mene kr zmrazi... Nikol... Ne verjamem v večno zvestobo in tisti, ki verjamejo se mi zdijo mal naivni. To, da si bosta zvesta en drugemu celo življenje je tko kot zadet na loteriji.  x:Dx

:o|o: :o|o: :o|o: :o|o: :o|o:
Smisel življenja je največja sreča

#1172 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 16. avgust 2005, 05:53

Jaz pa ne morem drugač kot da sem naivna in še vedno mislim na poroko kot dokaz ljubezni do drugega.... x:Ix

#1173 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. avgust 2005, 09:02

saj je kul, saj se bos TI porocila. x8Dx xDDx :palec:
saj, kar vlagamo, sejemo, tud zhanjemo - in ce bos ohranila tegale pozitivnega duha, si ze zlo na dobri poti. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1174 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 16. avgust 2005, 11:42

<{POST_SNAPBACK}>Ob misli na poroko mene kr zmrazi... Nikol... Ne verjamem v večno zvestobo in tisti, ki verjamejo se mi zdijo mal naivni. To, da si bosta zvesta en drugemu celo življenje je tko kot zadet na loteriji.  x:Dx

Če srečke ne kupiš, potem sigurno ne boš zadel na loteriji, če jo kupiš imaš že večjo možnost (seveda moraš za to nekaj dati)...Hočem povedati, moraš poskusit, pa vidiš ali imaš srečo. :palec: Sem se pa spomnila še na en rek: Vsak je svoje sreče kovač!

#1175 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 16. avgust 2005, 13:11

Ne vem če sem že to omenila, toda moji in njegovi starši se še niso srečali po petih letih najine zveze. Dober mesec je še do poroke, pa še nič!! :xx!: Oboji se temu izogibajo. Sedaj pa sva šla midva v akcijo. Povabila sem njegove starše k nam pa so skoz eni izgovori. :vragec: Rada bi že, da se končno srečajo in si povejo, kar si imajo, po drugi strani pa me skrbi, da si ne bodo imelikaj povedati x:o)x . Kar predstavljam si - skupaj za mizo moji, njegovi in midva. Njegova mama nasprotuje poroki, moji so navdušeni, njegov oče nevtralen zaradi žene....popoln kaos. Sploh mi ni jasno, kaj se bomo pogovarjali, ker če bomo načeli temo poroka, zaradi česar se bojo sploh srečali, bo ogenj v strehi. Ne vem, če ga bova lahko sproti gasila xrolleyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0