Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Meditacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
518 komentarjev na to temo

#501 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. april 2016, 07:25

A ima kdo kako aktivno meditacijo tipa OSHO, recimo v mp3 verziji?

Tako za podelit z mano mislim..  smile.png

 

Utorrent vabi...dobiš lahko različno dolge verzije Osho dynamic meditation...10, 40, 60 min...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#502 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 08:21

Utorrent vabi...dobiš lahko različno dolge verzije Osho dynamic meditation...10, 40, 60 min...biggrin.png

 

A si ziher Brezo..  Dvomim da je na torrentih kaj..   Na katerih torrentih pa iščeš ti zadetke..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#503 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. april 2016, 09:38

A si ziher Brezo..  Dvomim da je na torrentih kaj..   Na katerih torrentih pa iščeš ti zadetke..

 

Premalo zaupaš "sili"...mogoče bi pa moral iti na kakšno izpopoljnjevanje jedijem...tongue.png

 

Že pred leti sem najdel Oshotovo meditacijo na torrentu...40 min verzija...jo nisem niti enkrat probal doma...ampak važno da je na compu...biggrin.png 

 

Pa tudi sedaj ko sem pogledal na brzino je bila neka verzija...torrentov je malo morje...na enem boš že najdel...Ako ti je suđeno pronači češ ako ti nije onda nečeš...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#504 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 10:33

osho ti ne more pomagat ... sam se odpravi na svojo notranjo pot ... sam moraš najt svoj način ... 

 

A je to res strokovni nasvet zame, ali si le videl prvo šanso, da malo probaš podrezati..  to se rado dogaja pri osebah, ki gojijo kake zamere, potem pa taki ljudje pač iščejo "šibko točko", ali čakajo na trenutek, ko bi se oseba malo bolj odprla, da bi potem vdrli v njih na način, da bi jim potem lahko vrnili milo za žajfo..   smile.png

 

Drugače od Oshota so itak od nekdaj že vse meditacije na spletu, v javnem dostopu: http://www.oshorajne...ic-download.htm

 

Čeprav piše download, ni glih tako saj je dostop le preko interneta, podobno kot youtube..

 

Zdaj za večino od nas je to OK..  Obstajajo pa tud ljudje, ki nimajo internet dostopa ves čas (verjameš ali ne, tudi takšni so še..  smile.png ). 

 

Tako da ja, kot pravi Brezo, če bom jaz našel mp3 verzijo ali kak mp3 smemalnik da jim to posnamem jim je namenjeno, če ne pa (še pač) ne..  cool.png

OK-thumb.gif

 

No ali druga ideja..  A ima kdo mp3 snemalec, tak, ki omogoča snemanje tudi bolj dolgih posnetkov, ne le par minutnih ?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#505 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. april 2016, 11:39

Drugače od Oshota so itak od nekdaj že vse meditacije na spletu, v javnem dostopu: http://www.oshorajne...ic-download.htm

 

Čeprav piše download, ni glih tako saj je dostop le preko interneta, podobno kot youtube..

 

No ali druga ideja..  A ima kdo mp3 snemalec, tak, ki omogoča snemanje tudi bolj dolgih posnetkov, ne le par minutnih ?

 

Kaj potem sploh sprašuješ...tongue.png 

Pa saj tudi za torrente je treba imeti net...Whatever_anim.gif

 

Sem mislil, da je danes že večina avdio posnetkov v wmv, mp3 ali mp4 formatu...a ne obstaja malo morje programov, ki lahko pretvarjajo formate...recimo Nero...

 

 

 

mp3 si potegneš z youtuba ... recimo z mp3 downloaderjem ... časovnih omejitev ni ... velikost datoteke pa je odvisna od kvalitete zvoka, ki jo nastaviš ... enostavneje kot v tej novi dobi enostavno več ne gre laugh.png

 

yes.gif yes.gif yes.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#506 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 13:07

biggrin.png

ne vem kaj se razburjaš ... kak otročje ...

vse je v tebi, vsa božanska modrost ... prisluhni vodniku in učitelju v sebi ... nikogar drugega ne rabiš ... razen seveda, če želiš z oshotom na pir zaradi popoldanskega druženja ... 

 

mp3 si potegneš z youtuba ... recimo z mp3 downloaderjem ... časovnih omejitev ni ... velikost datoteke pa je odvisna od kvalitete zvoka, ki jo nastaviš ... enostavneje kot v tej novi dobi enostavno več ne gre laugh.png

 

 

Ooo super..  nova doba!!   Potem pa ker smo v novi dobi, so vsi že pripravljeni pomagati z tem kar lahko, če pa ne morejo pa vsaj polena ne bodo metali pod noge in bodo dovolili drugim, ki več vedo od njih, da podajo infote,..  wink.png

 

No mene vodniki vodijo, da delujem neobremenjeno..  toraj da si dovolim vprašati tudi v okolju, kjer bodo določeni raje nagajali, kot ti pomagali..

Ne vem sicer zakaj je mojim vodnikom to ljubo..  Mogoče za to, ker mene se to itak ne dotika..  Razni lolkoti in bolkoti, ki komaj čakajo da so provokativni in nesramni pa itak sami sebi pljuvajo v svojo skledo..    edoom16.gif    heh

 

Kaj potem sploh sprašuješ...tongue.png

Pa saj tudi za torrente je treba imeti net...Whatever_anim.gif

 

Sem mislil, da je danes že večina avdio posnetkov v wmv, mp3 ali mp4 formatu...a ne obstaja malo morje p

 

Ja saj je jasno kaj sprašujem..  A res še ne razumeš?

Pač želel bi mp3 verzijo Oshotojeve dinamične meditacije.

 

Če jo kdo ima, se priporočam.  Jaz namreč mislim, da torrentov ni..  Če pa kdo ve kateri program točno je dober za snemanje na računalniku v mp3 verziji se priporočam, za kvaliteten in specifičen nasvet,.. če kdo pač ve?!   Saj če kdo ne ve, se od nejega ne pričakuje, da mora odgovarjati, da ne ve in vsiljevati duhovnih floskul, pol ti že ni namenjeno, ipd..  Če mi ne bi bilo namenjeno, ne bi vas poznal, tako fajn soforumašev, ki ste hkrati bolj podkovani v določenem programevju kot jaz..   yes.gif

Polno je namreč komercialnih programov, ki le ven skačejo in nato ga inštaliraš in ti snema le 3minutne posnetke.. 

 

Drugače pa hvala Lili Mai bom sprobal če s tem gre to delat kar rabim..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#507 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 13:40

Heh ta forum je res fajn..  vprašaš za mp3 downlouder, pa dobiš duhovne nasvete kako mi te vsebine itak ne morjo pomagati in specifični napotki za duhovno delo na sebi..

Nato dobiš nasvete, da je itak vse na temu če ti je usojeno in se brezveze truditi preveč v tej smeri..  hvala mati usoda  tongue.png

 

Nato nasvete, kako je pomembno biti v stiku z duhovnimi vodniki in skoraj že specifični detalji, kako se da poiskati Oshota osebno in iti na pir z njim..   cool.png

In da je itak vse to čist enostavno, saj smo že v novi dobi..

 

Si zamišljate, da pridete z avtom k mehaniku in vam mehanik najprej naredi vpogled v akašo, da ugotovi vse duhovne vzroke, zakaj imate tak avto, nato vam pregleda psiho, na kak način ste pritegnili situacijo, da ste se lahko sedaj znašli pri mehaniku, nato vam naloži spravo z samim sabo, naloži vam delo na sebi, naloži vam razrešitev neke karme ki se vam je očitno ravnoka aktivirala..  In jasno pošlje vas domov, vam nemudoma zaseže avto.  Avta si seveda ne zaslužite ispravnega, dokler se " VI NE PORIHTATE",  če in ko vam bo vse uspelo porihtati, vas pa itak pokliče, saj bo avto takrat sam od sebe proradil...   biggrin.png

 

Samo to je res Nova Doba, če so že mehaniki tako napredni..   In če že pri mehaniku dobiš tako "strokovno obdelavo", kdo bi potem upal še sploh h kakemu hujšemu diagnostiku ali terapevtu iti..     tongue.png

 

Zdaj še samo manjka, da se kak kristjan najde in mi pove kako je to grešno kar sem se namenil in da je očitno koliko preprek mi je dano, saj me bog želi zaščiti pred satanskimi kremplji, ki zelo očitno grabijo po meni..   Nato pa še kak krišnovec z nasveti, da tako itak ne moreš boga spoznati in ga začutiti v sebi, da edino preko njihovih učenj to gre, ali pa kak tretji, ki ... ... ...

 

Juhu vglavnem za novo dobo..    rainbow.gif  goodwitch.gif


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#508 Sprenger&Kramer

Sprenger&Kramer
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 5. april 2016, 14:25

Zdaj še samo manjka, da se kak kristjan najde in mi pove kako je to grešno kar sem se namenil in da je očitno koliko preprek mi je dano, saj me bog želi zaščiti pred satanskimi kremplji, ki zelo očitno grabijo po meni..   Nato pa še kak krišnovec z nasveti, da tako itak ne moreš boga spoznati in ga začutiti v sebi, da edino preko njihovih učenj to gre, ali pa kak tretji, ki ... ... ...

 

Juhu vglavnem za novo dobo..    rainbow.gif  goodwitch.gif

 

Boj se satanovih privržencev, ki malikujejo orientalske demiurge in toteme prekomorskih divjakov. Še je čas, da se priviješ k nedrjim vesoljne eklezije in prosiš odpuščanja za zablodele duše. Amen.


Verba vana aut risui apta non loqui.
Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

#509 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 5. april 2016, 14:52

Drugače od Oshota so itak od nekdaj že vse meditacije na spletu, v javnem dostopu: http://www.oshorajne...ic-download.htm

 

1. Na omenjeni spletni strani klikneš  želeno meditacijo (music download & instructions)

2. Desni (!) klik na "Download music here"

3. Save link as... (oz. shrani povezavo kot...)

4. mp3 se znajde na disku



#510 Tomas de Torquemada

Tomas de Torquemada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 5. april 2016, 14:56

Zdaj še samo manjka, da se kak kristjan najde in mi pove kako je to grešno kar sem se namenil in da je očitno koliko preprek mi je dano, saj me bog želi zaščiti pred satanskimi kremplji, ki zelo očitno grabijo po meni..   Nato pa še kak krišnovec z nasveti, da tako itak ne moreš boga spoznati in ga začutiti v sebi, da edino preko njihovih učenj to gre, ali pa kak tretji, ki ... ... ...

 

Juhu vglavnem za novo dobo..    rainbow.gif  goodwitch.gif

 

Boj se satanovih privržencev, ki malikujejo orientalske demiurge in toteme prekomorskih divjakov. Še je čas, da se priviješ k nedrjim vesoljne eklezije in prosiš odpuščanja za zablodele duše. Amen.

 Eris sacerdos in aeternum


Mens sana in Inquisitio hispana
Gloria in excelsis Deo

Glória in excélsis Deo
Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.
Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,
Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,
Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.
Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,
Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:
Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;
Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,
Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.
Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,
Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

#511 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 15:24

1. Na omenjeni spletni strani klikneš  želeno meditacijo (music download & instructions)

2. Desni (!) klik na "Download music here"

3. Save link as... (oz. shrani povezavo kot...)

4. mp3 se znajde na disku

 

Hvala ti Medvedek za preprost odgovor in jasni odgovor, ki seveda razeši vse..  Drugače mi ga je pred kako uro dala že ena prijateljica, ki tudi skozi nekaj iz youtuba snema..  

Tako da se je vse čudežno že samo razrešilo.. 

Hvala ti za pomoč (vprašano - odgovorjeno), brez da bi mi usput probal še kako "lekcijo" uturiti..   wink.png

 

icon1_thumbup.gif


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#512 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2016, 15:57

Boj se satanovih privržencev, ki malikujejo orientalske demiurge in toteme prekomorskih divjakov. Še je čas, da se priviješ k nedrjim vesoljne eklezije in prosiš odpuščanja za zablodele duše. Amen.

 

Demiurgi dojema kot vrtince ali nihala..  Sem že vzel nihala in upravljal z njim, sem že določenim demiurgom dovolil da me pogoltnejo in me vzamejo skozi svoj vrtinec in na koncu vrtinca si vedno izvržen, sem tudi še na ene 10 različnih načinov šel se z njim različne zgodbe in lahko ti poevem, ni se jih treba bati..   Nikakor se ti nič ne more zgoditi..  le še eno izkušnjo enega in istega dobiš..

Vesoljna nedrja mi zvenijo dokaj kundalini dvigajoče..  Oogle_anim.gif

Za zablodele duše pa ni potrebno "prositi" odpuščanja, saj niso nič "krive", so le na svoji lastni poti spoznavanja in spoznanja..  Lahko se jim le pomaga in se jih podpre, ampak seveda v skladu njihovih osebnih izbir in koliko je na njihovi dušni ravni te odprtosti..  Vsi ostali nasveti in "pomoč" samo še slabša njihovo situacijo..

 

 

 Eris sacerdos in aeternum

 

Priest forever yes..  yes.gif   in ja red Melchizedek mi je tudi zelo blizu..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#513 mladaluna

mladaluna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. april 2016, 07:44

Mene moti, ker meditacija in joga postajata vedno bolj skomercializirana v zahodnem svetu. Kot gobe po dežju se odpirajo studii, punce objavlajo slike nekih joga poz, veliko podjetij ponuja plačljive vodene meditacije in tako naprej. Se mi zdi, da se s takim načinom pristopa neizmerno oddaljiš od bistva tega početja.



#514 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 13. april 2016, 09:28

Mene moti, ker meditacija in joga postajata vedno bolj skomercializirana v zahodnem svetu. Kot gobe po dežju se odpirajo studii, punce objavlajo slike nekih joga poz, veliko podjetij ponuja plačljive vodene meditacije in tako naprej. Se mi zdi, da se s takim načinom pristopa neizmerno oddaljiš od bistva tega početja.

 

Zakaj pa bi tebe to motil? Sej če ma nekdo tak pristop in če se s tem oddalji od bistva meditacije in joge, to resnice glede meditacije in joge nič ne spremeni, niti ne pomeni, da moraš imeti ti ali pa kdorkoli drug nujno tak pristop. Tist, ki hoče bistvo meditacije in joge bo to dobil, ne glede na to ali nekateri to komercializirajo in tisti, ki hočejo komercialo bojo dobil komercialo. Vse je ustrezno urejeno. In lahko da nekoga danes pritegne v meditacijo in jogo prav komercialni pristop (konvencionalni ga v tej fazi še ne bi) in s sledenjem komercialnega se bo lahko postopoma kvalificiral za konvencionalnega, tko da tud komercialni pristop ma lahko agregatno vrednost. 



#515 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 13. april 2016, 10:22

Heh ta forum je res fajn..  vprašaš za mp3 downlouder, pa dobiš duhovne nasvete kako mi te vsebine itak ne morjo pomagati in specifični napotki za duhovno delo na sebi..

Nato dobiš nasvete, da je itak vse na temu če ti je usojeno in se brezveze truditi preveč v tej smeri..  hvala mati usoda  tongue.png

 

Nato nasvete, kako je pomembno biti v stiku z duhovnimi vodniki in skoraj že specifični detalji, kako se da poiskati Oshota osebno in iti na pir z njim..   cool.png

In da je itak vse to čist enostavno, saj smo že v novi dobi..

 

Si zamišljate, da pridete z avtom k mehaniku in vam mehanik najprej naredi vpogled v akašo, da ugotovi vse duhovne vzroke, zakaj imate tak avto, nato vam pregleda psiho, na kak način ste pritegnili situacijo, da ste se lahko sedaj znašli pri mehaniku, nato vam naloži spravo z samim sabo, naloži vam delo na sebi, naloži vam razrešitev neke karme ki se vam je očitno ravnoka aktivirala..  In jasno pošlje vas domov, vam nemudoma zaseže avto.  Avta si seveda ne zaslužite ispravnega, dokler se " VI NE PORIHTATE",  če in ko vam bo vse uspelo porihtati, vas pa itak pokliče, saj bo avto takrat sam od sebe proradil...   biggrin.png

 

Samo to je res Nova Doba, če so že mehaniki tako napredni..   In če že pri mehaniku dobiš tako "strokovno obdelavo", kdo bi potem upal še sploh h kakemu hujšemu diagnostiku ali terapevtu iti..     tongue.png

 

Zdaj še samo manjka, da se kak kristjan najde in mi pove kako je to grešno kar sem se namenil in da je očitno koliko preprek mi je dano, saj me bog želi zaščiti pred satanskimi kremplji, ki zelo očitno grabijo po meni..   Nato pa še kak krišnovec z nasveti, da tako itak ne moreš boga spoznati in ga začutiti v sebi, da edino preko njihovih učenj to gre, ali pa kak tretji, ki ... ... ...

 

Juhu vglavnem za novo dobo..    rainbow.gif  goodwitch.gif

Ja ja, to čem... Da mi vsak razloži od prvotnih vzrokov in podzavesti naprej...veš kako pospešeno bi lahko napredovala do lestvice vsaj 4,8 laugh.png

 

Kot poje Neca, dobro, tema je sicer bolj konkretna, ampak tudi tu je govora o ponujanju tistega, po čemer nisi spraševal: 

 

https://www.youtube....h?v=T6QX82th3Qk


Najboljša meditacija. 

 

https://www.youtube....h?v=6W5zCx7b9sY

Ne, ker ni vključen zvok predenja tongue.png



#516 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 13. april 2016, 20:26

Mene moti, ker meditacija in joga postajata vedno bolj skomercializirana v zahodnem svetu. Kot gobe po dežju se odpirajo studii, punce objavlajo slike nekih joga poz, veliko podjetij ponuja plačljive vodene meditacije in tako naprej. Se mi zdi, da se s takim načinom pristopa neizmerno oddaljiš od bistva tega početja.

 men je pa super, ker se duhovne zadeve tako približuje ljudem. kdor bo pa hotel študirati duhovnost bo pa itak začel iskati poglobljene tehnike in gradiva.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#517 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 13. april 2016, 20:36

 men je pa super, ker se duhovne zadeve tako približuje ljudem. kdor bo pa hotel študirati duhovnost bo pa itak začel iskati poglobljene tehnike in gradiva.

ljudem se približuje poneumljanje

seveda, da skrenejo stran od bistva

sebe wink.png



#518 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 14. april 2016, 07:52

ljudem se približuje poneumljanje

seveda, da skrenejo stran od bistva

sebe wink.png

hja, nekje človek pač mora začeti, pa magar pri komercialni jogi (kot recimo Marjan Ogorevc).

če je namenjeno se  itak odpre vesolje možnosti.

maš pa prav, da je bistvo, jedro človek sam.

a tako kot pri osebi kot pri orehu je ponavadi, da pridemo do sočnega jedra, potrebno stret lupino in jedro izbezat ven z nožkom.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#519 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 13. maj 2016, 00:16

 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0