Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energetska intenzivnost kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#1 anatman

anatman
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 8. avgust 2006, 13:29

Lep pozdrav vsem,

zanima me, kateri kristali so po vaših izkušnjah in vedenju energijsko najmočnejši.. po mojih izkušnjah so to tektiti, vendar nisem popolnoma podkovan v tej stroki tako da me zanimajo tudi vaše mnenja

ali je intenziteta odvisna tudi od velikosti kristala in od astrološke pogojenosti osebe, ki se s kristalom ukvarja


Hvaležen sem za vse vase misli in dognanja o tej temi,
V Cvetju xDDx
TADYATA GATE GATE PARAGATE PARASAMGATE BODHI SVAHA

#2 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. avgust 2006, 14:35

Lep pozdrav vsem,

zanima me, kateri kristali so po vaših izkušnjah in vedenju energijsko najmočnejši.. po mojih izkušnjah so to tektiti, vendar nisem popolnoma podkovan v tej stroki tako da me zanimajo tudi vaše mnenja

ali je intenziteta odvisna tudi od velikosti kristala in od astrološke pogojenosti osebe, ki se s kristalom ukvarja
Hvaležen sem za vse vase misli in dognanja o tej temi,
V Cvetju xDDx


Energijsko najlaže zaznavni so običajno minerali, ki vsebujejo železo. Pogosto tudi opazimo, da sta dva minerala iste vrste energijsko precej različno intenzivna; včasih se namreč v mineralu pojavi kakšna primes, ki ga en. vzpodbuja. Dejstvo namreč je, da se nekatere energije podpirajo, druge pa dušijo. Najbolj zaznavna energijska razlika npr. po mojem je, če poskusiš najprej zaznati energijo selenita, potem pa nanj prisloniš hematit in to storiš še enkrat.

Kar se tiče elektromagnetne energijske komponente velikost je pomembna, kar se tiče informacijske, pa ne.

P.S. Podkovani tudi drugi nismo. To so predvsem konji. x:Dx x:Dx x;)x

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#3 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 8. avgust 2006, 19:41

Pozdravljeni,

vprašanje je kakšne energije iščeš ?

Vsak reagira različno na različne kristale. Jaz osebno najbolj reagiram na vse, ki vsebujejo visok procent silicija. Moraš poskusiti več tipov kristalov saj ima vsak svoj energetski tip ( kot neke vrste prstni odtis ). Velikost je pomembna mogoče še bolj oblika.

LP, Branko G
Branko G

#4 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 10. avgust 2006, 11:23

mene pa zanima intenzivnost kristalov - ali je zelo odvisna od velikosti kristala? vem, da si (nosorog xDDx ) to že enkrat povedal, ampak ne najdem in sem pozabila kaj si povedal :V: morda so bli hekerji na delu :O:
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#5 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. avgust 2006, 13:40

mene pa zanima intenzivnost kristalov - ali je zelo odvisna od velikosti kristala? vem, da si (nosorog xDDx ) to že enkrat povedal, ampak ne najdem in sem pozabila kaj si povedal :V: morda so bli hekerji na delu :O:


Malo višje upri očke, na moj post iz 08.08.06.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#6 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 10. avgust 2006, 15:35

Malo višje upri očke, na moj post iz 08.08.06.

lalala

:o|o: al sem slepa al pa nora x;)x v zgornjem postu govoriš o vrstah, jaz pa te sprašujem o velikosti kristalov. torej: če imam doma na primer kameno strelo veliko cca 2-3 cm, ali je potem neprimerna recimo za programiranje oz. ali je njena energetska moč veliko manjša, kot od na primer velike cca 15-20 cm?
ali je velikost nepomembna?

lalala x:Dx

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#7 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. avgust 2006, 16:00

men se zdi, da je za prohramiranje potebn vsaj 5x5 cm velik kristal..al neki takega :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#8 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:04

pol lahko vse moje kamenčke vstran pomečem :C: :V:
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#9 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:06

NEEEEEEEEEEE !!!! xsrcx

Imam čist enga takega mikro...pa ga ne bi za vse nasvetu stran vrgla.....
programiranje gor ali dol x:o)x


xsrcx

#10 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:14

no, pol pa jih ne bom xDDx ampak me pa vseeno zanima kakšen je energetski potencial manjših kamenčkov...
Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#11 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:32

kamenckast :vio:
pomoje je lahk tut velik (odvisno z kaj ga rabis ane...).

#12 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:50

ja Nosorog je enkrat omenil da mora biti bolj velik kamen za programiranje....

Pjotra pa vzemi več manjših ... x:o)x :inocent: :vio:

xsrcx

#13 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. avgust 2006, 17:56

:o|o: al sem slepa al pa nora x;)x v zgornjem postu govoriš o vrstah, jaz pa te sprašujem o velikosti kristalov. torej: če imam doma na primer kameno strelo veliko cca 2-3 cm, ali je potem neprimerna recimo za programiranje oz. ali je njena energetska moč veliko manjša, kot od na primer velike cca 15-20 cm?
ali je velikost nepomembna?


Kar se tiče elektromagnetne energijske komponente velikost je pomembna, kar se tiče informacijske, pa ne.


lalala


Malce ti vseen vid nagaja. Zdaj vidiš.
Vseeno je že zaradi feelinga dobr, da je velik vsaj ene 3 cm; nujno pa ni.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#14 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. avgust 2006, 14:35

:o|o: al sem slepa al pa nora x;)x v zgornjem postu govoriš o vrstah, jaz pa te sprašujem o velikosti kristalov. torej: če imam doma na primer kameno strelo veliko cca 2-3 cm, ali je potem neprimerna recimo za programiranje oz. ali je njena energetska moč veliko manjša, kot od na primer velike cca 15-20 cm?


ali je velikost nepomembna?

lalala x:Dx



hej, pikica, jaz se tudi ukvarjam s to velikostjo. na splošno pa: velikost nikoli ni nepomemba.. x:Dx x:Dx

nosorog, to je bilo eno izmed tistih vprašanj, ki si ga par mesecev nazaj spregledal..

kako velik kristal bi rabila, da bi me energijsko (elektromagnetno) "pokril"? na oko...


ali če če ozrazim na na may way: samo kar se količine energije tiče..
Objavljena slika

#15 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 11. avgust 2006, 14:51

Malce ti vseen vid nagaja. Zdaj vidiš.
Vseeno je že zaradi feelinga dobr, da je velik vsaj ene 3 cm; nujno pa ni.

ja, očitno mi je in mi še luna nagaja - okoli polne lune sem vedno takšna, kot da bi me luna trkala xrolleyesx

hvala za izpostavitev tvojega ključnega stavka, ki ga nisem in nisem hotela videt x:o)x

pa pa

pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#16 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 15. avgust 2006, 12:48

Meni se zdi, da še najbolj čutim vibracije kamene strele.
Mogoče tudi zato, ker je dostikrat z mano in sva se zaštekala (se je sprogramirala name) xsrcx

In ko smo že pri polni luni, ob polni luni jih čutim še dosti bolj močnejše :vio: xDDx x:px

#17 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 16. avgust 2006, 12:02



kako velik kristal bi rabila, da bi me energijsko (elektromagnetno) "pokril"? na oko...


ali če če ozrazim na na may way: samo kar se količine energije tiče..



ponavljam vprašanje.. (x:px x:px ker me zanima odgovor!) sprašujem vse, ki raziskujete v tej smeri..
Objavljena slika

#18 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. avgust 2006, 17:08

ponavljam vprašanje.. (x:px x:px ker me zanima odgovor!) sprašujem vse, ki raziskujete v tej smeri..


Tako velik, kot je oko.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#19 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 16. avgust 2006, 17:46

ponavljam vprašanje.. (x:px x:px ker me zanima odgovor!) sprašujem vse, ki raziskujete v tej smeri..


PING PONG žogica je nekje velikost očesa ( ne poskusi izmeriti velikost svojega ).

LP
Branko G

#20 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 18. avgust 2006, 16:36

nosorog, to kar si napisal je odgovor v prazno..


sicer pa vse dobro ..

Objavljena slika

#21 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 18. avgust 2006, 16:49

ker.. (ta furum kar na sred odgovora včasih ven vrže)..


ker bi to pomenilo, da je količina energije na kubično mero (bom jaz vzela) človeškega tkiva in kristala enaka, kar pa ne drži..
x:px x:px
Objavljena slika

#22 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. avgust 2006, 17:12

nosorog, to kar si napisal je odgovor v prazno..
sicer pa vse dobro ..



ker.. (ta furum kar na sred odgovora včasih ven vrže)..
ker bi to pomenilo, da je količina energije na kubično mero (bom jaz vzela) človeškega tkiva in kristala enaka, kar pa ne drži..
x:px x:px


Ti že veš. :vio:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#23 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 18. avgust 2006, 17:27

x:px x:px x:px (da se malo pohecam) itak...

in če sem še malo resna. "znati" je malo prehoda beseda, imam pa svoje občutke. in za mene so seveda merodajni.
sicer ne mislim nič slabega - ampak nenazadnje kak bi pa prišli, če bi vsi ponavljali samo za drugim-i? rada imam da vsak zazna stvari po svoje in jih na svoj način tudi poda. mislim, da nas to dela pisane in na ta način bogate.

vse dobro in poljubček!

Objavljena slika

#24 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. avgust 2006, 21:43

x:poljubček!


Me bo kdo kj vprašu, če ga sploh maram?

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#25 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 19. avgust 2006, 11:00

seveda, zdaj takoj te grem vprašat.. :palec:


drugače pa, bo mene kdo vprašal katere nove kamne imam?

Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0