Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kick boxing


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 @@@

@@@
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 19. avgust 2006, 12:14

Cao!
Ful bi rada zacela trenirat kickboxing. Zanima pa me kateri so klubi v Ljubljani, predvsem na Vicu. Zanima me tudi kdaj se je treba prijavit, okvirna cena. In glede na to da sem stara 24....a obstaja moznost da treniras z vrstniki, ceprav zacnes sele pri teh letih? Pa ce se spomnite se karkoli uporabnega kar napisite. Naj naj najlepsa vam hvala.

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. avgust 2006, 12:50

en klub je v fuzinah. ce zelis, ti posredujem telefonsko trenerja (upam, da jo se mam no.. xrolleyesx )

#3 hondael

hondael
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 24. avgust 2006, 16:34

ŽIVIO!

OBSTAJA ZELO DOBER KLUB V ŠPORTNEM CENTRU KONEX, KJER ŽE TRENIRA NEKAJ PUNC. NA NJIHOVI INT. STRANI IMAŠ VSE OPISANO IN KONTAKTNE ŠTEVILKE. LP :palec:

#4 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. avgust 2006, 18:33

Cao!
Ful bi rada zacela trenirat kickboxing. Zanima pa me kateri so klubi v Ljubljani, predvsem na Vicu. Zanima me tudi kdaj se je treba prijavit, okvirna cena. In glede na to da sem stara 24....a obstaja moznost da treniras z vrstniki, ceprav zacnes sele pri teh letih? Pa ce se spomnite se karkoli uporabnega kar napisite. Naj naj najlepsa vam hvala.



ŽIVIO!

OBSTAJA ZELO DOBER KLUB V ŠPORTNEM CENTRU KONEX, KJER ŽE TRENIRA NEKAJ PUNC. NA NJIHOVI INT. STRANI IMAŠ VSE OPISANO IN KONTAKTNE ŠTEVILKE. LP :palec:


Kok "domiselno" za neki na forum spravt ... Čist "slučajno" je spraševalcu in tistmu, ki odgovarja, prva objava.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#5 hondael

hondael
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. september 2006, 08:17

vabljen tudi ti mogoče se boš rešu te zagrenjenosti



lep dan še naprej




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0