Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


smisel za humor


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
94 komentarjev na to temo

#51 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. avgust 2007, 15:47

kaj če bi to temo malo oživeli? :inocent:

kako je že to? kdo je sarkastičen? Sco?
kdo je ciničen?
kdo da "hladen tuš"
črni humor?

itd ....
any theories?

#52 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. avgust 2007, 16:38

Opažam ironijo pri rakih.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#53 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. avgust 2007, 16:42

in vseh ženskah moškega spola x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#54 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. avgust 2007, 18:52

Opažam ironijo pri rakih.

zanimivo. :eek:

#55 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. avgust 2007, 23:19

Kozorogi so bolj na "bolj star bolj nor" finto ..
cinizem ... Dvojčki? Device?

#56 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. avgust 2007, 10:52

[quote name='mačona' date='6. Aug 2007, 16:48' post='872237']
kaj če bi to temo malo oživeli? :inocent:

kako je že to? kdo je sarkastičen? Sco?

kdo je ciničen?
kdo da "hladen tuš"
črni humor?

Da ne bo pomoto, osebnostne lastnosti kot take lahko pripišemo ne samo sončnim znakom, lahko tudi tistim, ki imajo podznak ali luno v naslednjih znakih:

Cinične so ponavadi device (sonce, luna, ASC), hladni kot tuš so močni kozorogi (luna, ASC), sarkastični so škorpioni in tudi oni imajo smisel za črni humor.

#57 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. avgust 2007, 11:46

Cinične so ponavadi device (sonce, luna, ASC), hladni kot tuš so močni kozorogi (luna, ASC), sarkastični so škorpioni in tudi oni imajo smisel za črni humor.

...device pa cinicne... verjetn s mislila cincajoče... ampak to so bl vage, ceprov tut device... drgac pa smisel za humor... mhm... kaj ti jaz vem... verjetn vsa znamenja... zdaj je sam odvisno od tega, kaj ti dojemas pod dober humor... men je recmo kul monthy python... teb so pa mogoce blazno hecni Frendsi...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#58 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 8. avgust 2007, 12:28

... drgac pa smisel za humor... mhm... kaj ti jaz vem... verjetn vsa znamenja... zdaj je sam odvisno od tega, kaj ti dojemas pod dober humor...

no, tole je meni hecno, recimo. najbrž zato, ker si tako kot jaz, dvojček z luno v devici, če se ne motim.

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. avgust 2007, 12:50

no, tole je meni hecno, recimo. najbrž zato, ker si tako kot jaz, dvojček z luno v devici, če se ne motim.

...bo kar drzalo... a ti tut???... jebela cesta pol sm pa res v dobri druzbi... ti, jaz pa se JFK... :palec:

...noel tyl o nas(sonce-dvo, luna-dev) pravi: Both these signs are ruled by Mercury, which will be extremly important in the synthesis of a blend. Insight and communication skills are highly developed. The incisive mind is everything. But the critical abilities can get out of hand, and there can be frustration with social ideals and the expectations of others. There can be feelings of being misunderstood and unappreciated. The grass can always appear greener somewhere else. The energy to diversify and the need to be correct can get snarled in the traffic pattern to get things done.

ta poboldani stavek mi pa sploh ni vsec... se posebi zato ker je tko zlo resnicen... xrolleyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. avgust 2007, 13:02

Pih! Ta.dam! x:o)x x;)x
(*sm mal pokukala k je glih ena simpaticna x;)x)
me je zanimal, kdo je osvezil in s cim... x:)x

Mystica, ta tvoj cinizem ni zarad kozla, pac pa je bolj zarad dvojcka, ki pa ga dejansko spodbuja kozu (s hladnostjo).

Devica ni cinicna, vsaj ne bolj kot katerikoli znak, ciniki so tudi skorpijoni, vendar mal drugac....
skorpijon/dvojcek ali obratno je pogosto cinik....

tak spikajoc (pa vcas morda malce nesramen clo) ma pa sco v povezavi s strelcem....

tak zemeljski, un tak ta kmecki, tega ma bik, tud lev, lev ma tacga hrupnega pa presernega, je duhovit praviloma, so pa tud taki, k sam nekaj duhovicjo pa v resnic sploh niso duhoviti.

Rak ma spesl smisel za humor.
ce je cinicen, to pomen da je sicer zaktiviral svoj humor, sel mal iz oklepa in hoce kao na hec obrnt, v resnic pa ga tisto zhuli....

Tud riba je duhovita....

vodnar ma pa tak poseben smisel za humor: al cist kratkega pa jedraneta al pa dolgoveznega, v smislu, da gobcas 10 ur, da je konc cist brezvezen, namenoma... al pa kej...

eni majo tacga mal objestnega, to je prisotno mocno sonce, tud z venero, jupitrom, s pridihom urana, ta pa, s plutonom in/ali neptunom, doda hudomusnost.

saturn nima smisla za humor.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. avgust 2007, 13:42

o ja raki xyesx
mam kolega, ki je dupli rak :switz: skor edin človk, ki me dejansko pripravi do tega da popizdim :D
njgov humor....hja....tak samosvoj, da smo drugi v šoku, kar je njemu hec....razumevanje drugih vicov pa traja od 5-10 min..sam pol pa se nasmeje od srca..tak da še ostali zarad njegovega smeha dol pademo :lol:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#62 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. avgust 2007, 14:54

Saturnina ti pa maš res ornk kripi humor...men to niti pod razno ni smešn...moj humor je bolj bedast se mi zdi..če kdo čudne face dela al pa kakšne odbite stvari pripoveduje...ok npr. Jim Carry mi sploh ni smešn pa je k en bedak v filmih...ne vem no men so risanke lahko blazno smešne ipd.

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#63 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. avgust 2007, 21:37

men je pa od Saturnine kripoznost všeč. ne morem bit zraven nje resna. x:Dx sam včasih se mi zazdni mal kruto kaj in hladno, to mi je pa :xx!: . sam kaj češ, je treba vzet v zakup ...

#64 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 9. avgust 2007, 23:05

kozorogi so res ledeno hladni, ko pa udarijo, udarijo tako da ni nic jasno.se mi zdi, da imajo izjemno prefinjen smisel za humor, vecinoma ciljajo na tvoje os.lastnosti..na koncu sploh ne ves, ampak smejes se samemu sebi.

skorpijoni smo sarkasticni, prezeti s crni humorjem, vekrat na svoj racun.
nas ljudje ne razumejo cist dobr.

vodnarji so svojevrstni,prevec dolgovezni vcasih,...

moje izkusnje...
mia xrolleyesx
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#65 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. avgust 2007, 08:08

[quote name='mia4aerobics' date='10. Aug 2007, 00:06' post='873331']


moje izkusnje...

:palec: Normalno, vsak ima svoje izkušnje, neke osebnostne karakteristike znakov res držijo, je pa važen miks v karti, kje ima tisti znak luno, ASC in še kaj, zato verjetno en kozorog, ki je precej hladen, z luno in ASC v mehkih ribah, čisto drugače izpade, kot , če imaš še kakšen zemeljski ASC in luno. x;)x

Nešteto kombinacij bi se našlo, tudi tisti, ki so precej sarkastični so verjetno zato, da skrijejo svojo ranljivost pod tako masko. x;)x

#66 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. avgust 2007, 12:04

Nešteto kombinacij bi se našlo, tudi tisti, ki so precej sarkastični so verjetno zato, da skrijejo svojo ranljivost pod tako masko. x;)x


Točno tako. V bistvu pa mislim, da je dobro, da se zna človek na svoj račun mal nasmejat, da se ne vzameš tako resno ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#67 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 10. avgust 2007, 12:07

Točno tako. V bistvu pa mislim, da je dobro, da se zna človek na svoj račun mal nasmejat, da se ne vzameš tako resno ;)


Prav imaš, na svoj račun se le redki posmejijo. V najbolj težkih časih sem se vedno pošalila v družbi na svoj račun, vendar je treba okolici povedati, da se naj tudi oni na enak način sproščajo, saj na tuj račun se šaliti je ne fer, ni res? x:)x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#68 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 23. marec 2008, 21:07

a tole temo sem jaz odprla? :inocent:
ma ni ga čez nas, uranova deteta. x8Dx x:Dx

ftrgana tak, da več ne sledim ... ničemur razen raketi v meni. x:Dx

#69 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. marec 2008, 18:55

Tako, da kozorogov definitivno ne metati v koš..znajo se nasmejati - tudi sebi.



Ne bo držalo,sebi se nisem še nkol smejala x:o)x

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. marec 2008, 19:04

Ne bo držalo,sebi se nisem še nkol smejala x:o)x

..skoda, a ves kolk priloznosti za smeh si zato zamudila..... x:o)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. marec 2008, 22:30

Za Luno v Škorpijonu je značilen, črni humor.
V glavnem pa je težko reči. Vsako znamenje nosi v sebi tudi humoristično plat medalje. Kar se planetov tiče bi veljalo pogledati Merkur v konj. z Jupitrom oz. Merkur v konj. z Venero ( zn. Lev ali Strelec)
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#72 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. marec 2008, 13:21

Za Luno v Škorpijonu je značilen, črni humor.
V glavnem pa je težko reči. Vsako znamenje nosi v sebi tudi humoristično plat medalje. Kar se planetov tiče bi veljalo pogledati Merkur v konj. z Jupitrom oz. Merkur v konj. z Venero ( zn. Lev ali Strelec)

Jaz mislim, da je res težko okarakterizirat nekoga, ki bi izstopal pri tem. Mislim pa, da je predvsem važen jupiter, kje je, kako je položen in v kakšnih aspektih. Na splošno pikniki, debelušni ljudje, ki imajo tudi precej dobro poudarjen jupiter, so ponavadi veliki zabavljači, včasih tudi na svoj račun, pa nič jih ne spravi iz tira, važno, da je hrana.



#73 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2008, 15:30

mislim, da so za kakšne piknike primerni Bikci z Merkurjem v konj.na Jupitra - 2. hiša oz. vrh 3.hiše. x:Ix
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#74 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 29. marec 2008, 16:53

Za Luno v Škorpijonu je značilen, črni humor.


Tole bi pa znalo držati. :palec:
Vsaj pri meni. :inocent:
Imam luno v škorpijonu v 8.hiši in črni humur mi je full všeč...Obožujem ga. :2src:

Zadnje čase pa opažam,da se vse več smejim na svoj račun.Ker znam bit resnično blesava in otročja...sj ne moreš ,da se ne bi smejal,ko dojameššš... x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#75 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 29. marec 2008, 17:49

sonce v 8. hiši x:px :D

kje pa pravi, da more bit luna v sco...pomojem mamo sco en tak posebn črni humor xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0