Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razlika v letih med partnerji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
462 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. julij 2002, 01:00

Zanima me, kje v rojstni karti se vidi oziroma kaj botruje temu,da so vsa moja razmerja z moškimi in to z mlajšimi od tri do deset let.V moji natalni karti pa je saturn položen v sedmo hišo, kar ponavadi najavlja starejšega partnerja.Kaj bo prinesel tranzitni uran mojemu partnerju, ko bo povozil njegovega DES, ali se takrat ponavadi spremeni on ali partner, oziroma njegov odnos do partnerja?

#2 Marko

Marko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Lunca. Imam dva vprasanja zate:

1. Koliko si stara?
2. Ali si samska ali porocena?

Marko

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Ha,hahahahahaha, dragi Marko,zdaj pa si me.Sploh ne razmišljam dosti o svojem EMŠU, saj ga tko več ne zahtevajo povsod.Lahko pa ti izdam,da sem zdaj po ločitvi samska.Saj res, če mi izdaš koliko si star ti, ti mogoče zaupam mojo letnico.Hvala,da si se oglasil,želim ti lep popoldan.

#4 Marko

Marko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Jaz sem star 28 let. In ti? In sploh ne vem, zakaj bi bila leta skrivnost. :)

Marko

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

"Zakaj bi bila leta skrivnost." Marko imas pa bolj malo opravka z damami... v povprecju jih samo cetrtina odgovori na to vprasanje takoj, polovica cez nekaj casa, cetrtina pa se zlaze ali pa sploh ne odgovori.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Hvala El Nino, mladeniči bodo skozi izkušnje še prišli do tega.

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 16:19

Tale tema je tudi zanimiva, sploh nisem vedela, da jo imamo. x?x ...
Pa ceprav ni odgovorov, jo vseeno osvezujem, ker se utegne izcimiti kaksna debata, ker je tole zanimivo...
Ze ce gledamo samo generacijske, recimo...

Lunca, zanimivo, to sem ze veckrat zasledila (ko si omenila, da imas Saturn sicer v 7., da pa imas pretezno mlajse partnerje - in ne starejsih, kot navadno obljublja tak polozaj).

Tale polozaj (Saturn v 7.) je zelo zanimiv - skoraj vsak (ali recimo v 90%), ki sem ga obravnavala, je imel vsaj dve leti starejso partnerko, res je, da sem vec chartov obravnavala moskih s temle polozajem.
Ze pri nas se tole potrjuje Mitja ima Saturn v 7. ;>)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. marec 2004, 17:28

Marsa, ti pa kar z ediksom x:Dx , mogoče je pomembno potem, tale saturn v znamenju tudi x?x :eek:

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2004, 18:59

Kako to mislis, z Edigsom, Boris? saj nisem nic zbrisala ali kaj takega... ?

Bobnar - po mojem pac se toliko bolj... 'plutonovska' zatheva bo tu po izkusenosti - ce ne konkretno po starosti... ali po pristopu..
Pa, saj - a ni?
Saj pomisli pri sebi? A si 'pristas' prijaznih misk... xrolleyesx ali kaj taksnega? Ne, palis se na skorpije, v bistvu... x:o)x :vragec: x;)x :palec:
No, evo... :8): :inocent:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. marec 2004, 19:40

Marsa, oprosti.....nisem se prav izrazil....moral bi napisati z belo barvico, razumeš ZDAJ x?x x:Dx ....lep večer tebi in tvojim x;)x

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. marec 2004, 20:19

Ne, one se name  


zdaj pa ti men razloz, kako ulovis skorpijo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 9. marec 2004, 22:02

Ne, one se name  


zdaj pa ti men razloz, kako ulovis skorpijo....

Hmmm... ponavadi one tebe, pa se sploh ne zavedaš.... x:Ix
Scio mi nihil scire

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. marec 2004, 07:58

Tale polozaj (Saturn v 7.) je zelo zanimiv - skoraj vsak (ali recimo v 90%), ki sem ga obravnavala, je imel vsaj dve leti starejso partnerko, res je, da sem vec chartov obravnavala moskih s temle polozajem.

xrolleyesx Mogoče je temu kriv merkur (mladeniči), ki je v trigonu z DES. Mislim, da je to en tak aspekt za mlajše partnerje. Tudi sedma hiša v devici (vladar merkur) lahko nakazuje na to, čeprav je notri saturn. Ampak želim pa, da so stari po duši (saturn), mogoče je tu mišljena bolj zrelost, kot sama leta. x;)x

#14 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:33

Živijo!

SA v 07 ne pomeni nujno starejšega partnerja, ampak veliko stvari. Če govorimo o razliki v letih, kaže pa na to, da gre za RAZLIKO V LETIH. Torej je lahko tudi precej mlajši! Eno ali drugo. (Ali pa seveda več mlajših.)

Ker SA pomeni resnost, zadržanost, konstruktivnost in zahtevnost, poleg tega pa so mu svoj čas rekli "veliki učitelj", je stvar vedno bolj jasna. Ali me moj (starejši) partner uči življenja (ker ima več izkušenj ali/in znanja, recimo) ali pa jaz učim svojega (mlajšega) partnerja.

Približno takole.

Pa še o očetu bi bilo dobro kaj pomisliti. Ne koncentriraj se torej samo na sedmo hišo in Saturna, temveč tudi na vzorce, ki podpirajo/omogočajo/generirajo njegov obstoj/pomen. ZAKAJ JE TAKO, ne samo KAJ JE TO.

Pozdrav!

#15 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:36

Jah, ko smo že pri tem; mene pa privlačijo starejši moški, pa mam 7. hišo skoraj čist prazno- le Neptun je notri....
Scio mi nihil scire

#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:39

Ker SA pomeni resnost, zadržanost, konstruktivnost in zahtevnost, poleg tega pa so mu svoj čas rekli "veliki učitelj", je stvar vedno bolj jasna. Ali me moj (starejši) partner uči življenja (ker ima več izkušenj ali/in znanja, recimo) ali pa jaz učim svojega (mlajšega) partnerja.

:palec: Ja tole " veliki učitelj" mi je pa res všeč, verjetno tudi odnos traja, dokler se imata partnerja eden od drugega kaj za naučit. Potem pa novim zmagam naproti. :palec:

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:43

Živijo!

SA v 07 ne pomeni nujno starejšega partnerja, ampak veliko stvari. Če govorimo o razliki v letih, kaže pa na to, da gre za RAZLIKO V LETIH. Torej je lahko tudi precej mlajši! Eno ali drugo. (Ali pa seveda več mlajših.)

Ker SA pomeni resnost, zadržanost, konstruktivnost in zahtevnost, poleg tega pa so mu svoj čas rekli "veliki učitelj", je stvar vedno bolj jasna. Ali me moj (starejši) partner uči življenja (ker ima več izkušenj ali/in znanja, recimo) ali pa jaz učim svojega (mlajšega) partnerja.

Približno takole.

Pa še o očetu bi bilo dobro kaj pomisliti. Ne koncentriraj se torej samo na sedmo hišo in Saturna, temveč tudi na vzorce, ki podpirajo/omogočajo/generirajo njegov obstoj/pomen. ZAKAJ JE TAKO, ne samo KAJ JE TO.

Pozdrav!

Podpisem se pod ves tale post. :palec:
Tocno to, vse zivo je lahko, lahko gre samo za razliko ali izkusenost in ne nujno starost.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:46

Jah, ko smo že pri tem; mene pa privlačijo starejši moški, pa mam 7. hišo skoraj čist prazno- le Neptun je notri....


Na tole je kar takole nemogoče odgovoriti. "Prazna" 7. hiša ne govori o starejših moških, pa tudi nič hudega ni, če je prazna*. Neptun v 07 pa tudi ne govori o "starejših" partnerjih, ampak o čem čisto drugem - druga tema nekje tule na netu. Da ne bomo vse tlele.

* - Kakorkoli vzamemo, je deset planetov nemogoče spraviti v dvanajst hiš, ne da bi bili vsaj dve prazni. Statistično vzeto pa jih je v povprečnem horoskopu praznih nekako pet. Kar pa seveda še zdaleč ne pomeni, da je z njimi zato kaj narobe.

Torej je treba razloge za privlačnost do starejših najti v CELOTNEM horoskopu in ne samo takole, na kratko.

Pozdrav!

#19 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:55

Hvala Bern, bom poiskala. Drugače je pa moja karta ful "čudna". 6 planetov v 6. hiši, 4 hiše pa popolnoma prazne.
Scio mi nihil scire

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 12:06

Tudi jaz imam 4 hise prazne... oz. celo 5. Pac, se boljse! x;)x x:o)x xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 10. marec 2004, 12:28

Jaz bi sam rekla, da logika Saturna in starejšega partnerja ni tako zgrešena, velikrat zares deluje. In obratno Merkurja in mlajšega partnerja. Seveda je to le ena od informacij (to, da ima človek Saturna v sedmi) in potem se gleda naprej glede na spol. Pri ženskah Sonce in če ima to Sonce prvi aplikativni aspekt z Merkurjem, imamo povsem nasprotno informacijo. Poleg tega pa 7.hiša v osnovi bolj predstavlja prvega resnega partnerja. In je treba 9. hišo gledati, da ti opiše drugega partnerja in tako naprej.

Zelo velikokrat tudi aspekt med Venero in Plutonom kaže na velike razlike med partnerjema. Kar nekaj ljudi poznam s kombinacijo Venere in Putona in so res njihova ljubezenska življenja nenavadna, in so velike razlike med partnerji ali v starosti ali v izobrazbi ....

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#22 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. marec 2004, 12:41

Jz mam pa 9.hišo prazno... :C:
Scio mi nihil scire

#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. marec 2004, 12:44

TinaL, saj jaz tudi :C: , pa tudi Neptuna v 7.hiši x^x ....lep dan x;)x :palec:

#24 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. marec 2004, 12:44

:vragec:

sami veleposestniki klele x:Dx
de bi pa boge delavce na zachasnem delu not naselil...to pa ne :xx!: x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#25 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. marec 2004, 13:35

tih bod, pa deli x:Dx :vragec: x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0