Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razlika v letih med partnerji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
462 komentarjev na to temo

#51 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. oktober 2004, 12:42

x:Dx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#52 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 14. oktober 2004, 12:48

:palec: To sem pa ugotovila iz več kart. Venera v sedmi sigurno izbira lepe, prijetne partnerje. x;)x

Odvisno. Predvsem od tega, kaj tale Venera v 7. hiši počne. x:o)x
Če je povezana s kakšnimi negativnimi aspekti, se vsa lepota kar nekako izgubi. Pravzaprav, ko se oziram nazaj, s tole mojo Venerco v 07 (pa še celo v biku je! in vrh 07 v Biku) sem (predvidevam!) ravno zaradi opozicije z Neptunom imela z nasprotnim spolom eno samo ljubo sranje na tretjo potenco. :xx!: Misliš da je lep in prijeten, pol pa vidiš, da ni. :xx!: :xx!:
No svoje doda še polkvadrat s Saturnom iz 05., kar bi lahko pojasnilo, da so mi že od najstniških let veliko bolj pri srcu zreli in starejši moški, da pa z njimi - jebiga - ne bo ravno kakšne prav posebne sreče. x:Dx
Zdaj na stara leta bom pa mal po mlajših... x:Dx x:Dx x:Dx

#53 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:26

Tut za na ror mora bit kr dobra,vsake glih ne! x:px :vragec: x:Dx
Baby don´t forget my number!

#54 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:29

Misliš da je lep in prijeten, pol pa vidiš, da ni.  :xx!:  :xx!:

Zdaj na stara leta bom pa mal po mlajših...  x:Dx  x:Dx  x:Dx

:palec: Ja Neli, lep že, ampak prijeten pa ne, neptun sigurno da rožnata očala, ki pokažejo drgač kot je.

To pa kr dej, dej po mlajših, ampak ne tko kot pravta Bobnar in drugi " za na ror", če bi blo tko, pol bi bil kr ror dober. x;)x

#55 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:31

To,to! Hehehehehehehe! :palec: x:Dx x:Dx
Baby don´t forget my number!

#56 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:33

ampak ne tko kot pravta Bobnar in drugi " za na ror", če bi blo tko, pol bi bil kr ror dober. x;)x

pf...
z rori naj se kar sama ubadata... x:o)x x^x

#57 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:35

Se druge ubadajo,js sam uživam! x:px x:px x:Dx x:Dx
Baby don´t forget my number!

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:35

Kje smo, kaj smo? Aja, v razliki v letih... x:o)x x:Dx x:Dx x;)x

:madpro: :fool:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 14. oktober 2004, 13:36

O,Marsika, sva sinhrona! x:px x:Xx
Baby don´t forget my number!

#60 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. oktober 2004, 17:52

Tut za na ror mora bit kr dobra,vsake glih ne! x:px  :vragec:  x:Dx

Za pred ror jih prec nekaj najdem. x8Dx :vragec:
Dum spiro, spero.

#61 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. oktober 2004, 17:58

Venera v sedmi sigurno izbira lepe, prijetne partnerje. x;)x

Ja, saj sem vedela. x:Ix Moj bivsi moz jo ima. Venero v 7. x:Dx x8Dx

Tudi moja Venera je v 7.hiši x^x Nič čudnega,da sem izbirčna x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:00

:8): a velja tudi ce je v 6. in je v blizini 7. - in ce je se potem 7. v istem znamenju, ki mu glih vlada? :irs: :8): x:px x;)x

ker namrec - vedno sem imela tipe, ki so bili cedni, eroticni, res ono... x^x - v bistvu so bili kar vsi tapomembni lepsi od mene.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:08

ker namrec - vedno sem imela tipe, ki so bili cedni, eroticni, res ono...  x^x  - v bistvu so bili kar vsi tapomembni lepsi od mene.

Marsa ojla,

sej riibce ste znane po velikih okicah,ki težko spregledajo kakšnega sexi dedca x:Dx x:Dx :palec:

Pa še en poseben fluid oddajate x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:13

Pa še en poseben fluid oddajate  x:Dx

Mogoce eksaktni trigon venere (Bik) in urana (mc) - ki je v konj. s plutonom? x8Dx x:px x;)x :vragec: xcivx :8):
Ali Neptun na asc...

xscratchx...

x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:18

Jaz imam pa sedmo prazno...vladarica Venera pa je v osmi v dvojčkih...in VEDNO imela mlajše tipe....mojih let so mi...no, prestari... x:Dx

se je kdaj našel tut kak zeloooooo mlajši x:Ix


Astra
Per aspera ad astra

#66 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:19

Pa še en poseben fluid oddajate  x:Dx

Mogoce eksaktni trigon venere (Bik) in urana (mc) - ki je v konj. s plutonom? x8Dx x:px x;)x :vragec: xcivx :8):
Ali Neptun na asc...

xscratchx...

x:Dx x;)x

mogoče res.Ampak čisto vseeno,glavno,da vidite kar je vredno pogledati x:Dx :palec:

Bi rekla,da išči ,glavnega,krivca v Neptunu...itak vladar Ribic...pa še na ascendentu je :eek: x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#67 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:56

Hja, jaz pa 7. hiso v Marsu, ce sem prav dojela izracun... pa sta tud oba pomembna moska (bivsi in trenutni x:Dx ) v mojem zivljenju precej starejsa...
je pa mensezdi 8. v veneri... ma kaj jaz vem, kr neki se silim tle... x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#68 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 14. oktober 2004, 18:59

...moja 7. hiša je prazna v vodnarju in vladarjem uranom
... uran pa je v škorpijonu in v 4 hiši...

..ter venera vlada 10 in 3 hiši.......
venera pa je v levu in v 12. hiši, čeprav je ta hiša rakova, saj je levova 1. hiša in s tem ASC leva

Vedno so se mi dopadli tisti starejši fantje.... :2src: ... mlajši ali pa enakih let kot jaz so mi delovali ootročje, skratka ne-zanimivi za pogovor in druženje... x;)x

Ali lahko to, da venera vlada 10. hiši , saj je bikova hiša in je prazna...nakazuje na to, da bom zaljubljena v soje delo.. x:Dx x:Dx ... ali da bom na poslovnem področju spoznala partnerja.....ali da bom ljubimkala s kom iz službe???

:2src: xDDx x:Dx :palec:

#69 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 14. oktober 2004, 19:33

Ali lahko to, da venera vlada 10. hiši , saj je bikova hiša in je prazna...nakazuje na to, da bom zaljubljena v soje delo.. x:Dx  x:Dx ... ali da bom na poslovnem področju spoznala partnerja.....ali da bom ljubimkala s kom iz službe???

Ne, pomoje boš prej v poklicni usmeritvi priljubljena. Drugi te bodo videli, kot da svoj poklic opravljaš dobro in uspešno in z ljubeznijo.
Ljubiti svoje delo ali ljubimkati v sluzbi je bolj podrocje 6. hiše.
Kje boš spoznala partnerja, ti bo povedal Mars in vladar 7. hiše.

#70 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 14. oktober 2004, 19:40

Ali lahko to, da venera vlada 10. hiši, saj je bikova hiša in je prazna...nakazuje na to, da bom zaljubljena v soje delo ali da bom na poslovnem področju spoznala partnerja ali da bom ljubimkala s kom iz službe?

res to,tak mam tu tjest, sam je v Raku ..da postaneš zaljubljen v delo x:o)x ..se ti je že kdaj to tudi zgodilo? jh, treba znat ločit delo od čustev na delu, k pol se delo ne nardi resno in trezno x:Dx
.Neli :palec:

.Jest sm se nekak vedn izogibal druženja Starejših bolj na čustvenem odnosu nasprotnega spola, nek micen komplex zihr ( mam dve devici v seb)?!
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#71 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 14. oktober 2004, 19:40

hojla,
zanimiva tema hja...v moji sedmi hiši se nahaja sonce, pol piše da je sedma hiša v znamenju kozorga, jaz sem drgac strelka,venera pa je v deveti v vodnarju...če to kaj pomeni...al jaz mogoče narobe berem te podatke. a se da res iz tega videt kakšni partnerji te bodo v življenju spremljali...kaj pa ločitve in te zadeve, so tud vidne iz karte? xrolleyesx

meni so bili vedno všeč fantje mojih let, letos na začetku leta sem preskočila v skrajnost - na mlajše, precej mlajše, zdaj v tem času pa sem se zaljubila v starejšega moškega. Meni je blo prav čudno, ker sem vedno rekla da je lahko starejši mogoče do treh, petih let, več pa je že tu mač. evo me zdaj... xscratchx

mah ja, lep večer tako ali drugače
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#72 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 14. oktober 2004, 20:14

Kje boš spoznala partnerja, ti bo povedal Mars in vladar 7. hiše.

:eek: oops sorry x:Ix x:Ix
vidim da pišem traparije.
Mislila sem na Sonce in vladarja 7. hiše.
Mars bolj govori o tem, kakšni moški nas privlacijo.

#73 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 14. oktober 2004, 20:24

neli, hvala za tvoj komentar.....sem si mislila , da mora biti nekaj od naštetega... x:)x x:Dx

sonce imam v devici in v 2. hiši...
... 7. hiša je v vodnarju, vladar uran... uran v škorpijonu in v 4. hiši
sonce SEKSTIL uran
...hmmm, ali bi lahko to kaj povedalo?..

1 Budala, kako bo v službi še ne vem, saj sedaj končujem študij, res pa je da imam rada moje področje dela.....imam pa en problem in sicer da odlagam vse na zadnji trenutek,...zato tudi moja diploma zamuja.... čeprav sem po horoskopu devica bi naj bila pri tem disciplinirana,ali.... xrolleyesx xrolleyesx

xDDx xDDx x:)x x;)x :palec: :palec:

#74 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. oktober 2004, 07:43

Ali lahko to, da venera vlada 10. hiši , saj je bikova hiša in je prazna...nakazuje na to, da bom zaljubljena v soje delo.. x:Dx  x:Dx ... ali da bom na poslovnem področju spoznala partnerja.....ali da bom ljubimkala s kom iz službe???

:2src:  xDDx  x:Dx  :palec:

:palec: :palec: Po mojem venera v 12 hiši (skrito) povezano z vladarjem desete hiše res pomeni eno skrito ljubezen v službi, ali povezano z delom. :palec: :palec:

#75 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 15. oktober 2004, 07:46

tole pa zveni zelo zanimivo. :8):
a lahko kaj več poveš, recimo, jaz mam sonce v 5.hiši (vodnar), v 7.je venera v ribah... :irs:
no, moški me ne privlačijo x:o)x

hm... ti si pa fantek, je pa to mal drugač. x:o)x
Morš gledat vladarja 07 in luno za ženo ter venero za ženske, ki te privlačijo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0