Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

družabne igre med fešto


  • Prijavi se, če želiš komentirati
34 komentarjev na to temo

#1 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 12:05

Lep pozdrav,

za potrebe benda bi vas prosil za ideje, kako lahko popestrimo zabavni program med praznovanjem obletnic, abrahamov, porok s kakšnimi igrami, v katere bi se dalo vključit folk.

upam, da tu pade čimveč dobrih idej, verjamem, da bo lahko marsikdo pokoristil kakšno idejo, ki se vam bo utrnila.

hvala vam! xsrcx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#2 Medica

Medica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 26. september 2006, 12:14

Joj, js se pa spomnem samo pivskih igric...

Limone, pa živali, pa številke, pa s kartami... ;)

Če se bom pa kej več spomnala, bom pa še napisala... ;)

#3 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 14:13

obeta se nam zelo dolgo praznovanje 50-letnice. in ker bi nas (naš bend) rad ohranil žive do konca praznovanja, bi nam zelo prav prišlo, ko bi med igranjem imeli daljše pavze z igrami, kjer bi se vključevali gostje. Igre naj bi bile humoristične in norčave, v katerih naj bi se folk čimbolj zabaval...
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#4 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 26. september 2006, 14:38

...tista je dobra s stoli...ko je glasba plešejo v parih ali kar tako in, ko se glasba konča se mora vsak na en stol postavljen v sredino vsest
keč je pa v tem, da je vedno 1 stol manjka in potem sledi rinjenje in tko...ma sej poznate...se nam kle blamirala pa razlagala x;)x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#5 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 15:06

mana, hvala za idejo. zihr se jo bo dal lepo ponucat xyesx
me pa zanima, kaj se zgodi s tistim, ki ostane brez stola?
a so določene kakšne kazni, ali odstop, ali kaj podobnega?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#6 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 26. september 2006, 15:24

karaoke ;)
pripraviš besedila, malce večje črke na formatu, kakšnih vsesplošno znanih slovenskih zadevic... za kasneje ko že vince govori, je prav zanimivo tole... ko trema poide...

#7 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 26. september 2006, 15:48

mi smo se učasih velikrat šli mexico. zakon igra, pivska seveda xcheersx vse kar rabiš je en neprozoren lonček pa dve kocki. pravila..uf..zelo obširna. tak da, če te bo prijelo pa če ni nič na internetu ti jih bom pa mogoče še napisal. :inocent:

#8 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. september 2006, 17:45

mana, hvala za idejo. zihr se jo bo dal lepo ponucat xyesx
me pa zanima, kaj se zgodi s tistim, ki ostane brez stola?
a so določene kakšne kazni, ali odstop, ali kaj podobnega?


Običajno so kakšne nagrade.
Na koncu imaš dva para pa en stol.
In tisti par ki mu uspe zasesti zadnji stol potem dobi tisto nagrado, karkoli že je... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. september 2006, 17:58

Pa še ena ki je tudi povezana s plesom.
Eden od plesalcev ima na glavi klobuk.
Med plesom ga poskuša dat na glavo drugemu plesalcu.
Ko glasba preneha tisti par kjer ima plesalec klobuk izpade.
Izpade tudi par kjer je plesalec klobuk pomotoma dal na glavo plesalki drugega para.
Klobuk dobi drug par(plesalec).
In tako dalje...
Zmaga par ki na koncu ostane brez klobuka.

Pa ples z metlo.
En plesalec ima namesto plesalke metlo.
Ko jo vrže na tla morajo vsi zamenjati plesalke.
Tisti ki ostane brez dobi metlo. x:Dx

Če se še kaj spomnim bom napisal. x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#10 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 18:52

hvala Alef, dobre ideje xyesx
sedaj pa potrebujem se nekaj iger, kjer bo glasba pocivala, da ne crknemo od napora...moramo nase pevce mal sparat, sta ze precej v letih, pa glas je zelo obcutljiva zadeva. x:Ix x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#11 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. september 2006, 19:06

Mi smo se pa šli pantomimo... moški proti ženskam... preden smo začeli z igro smo se dogovorili za kazen (ki je bila v vinjenem stanju itak bedna)... kazeni so bile: narišemo brčice, okrogla rdeča lička, očala, čipkaste gate na glavo itd... in seveda ker smo bejbe bolj zvite smo u nulo premagale tipe... mel so narisane brke, rdeča lička, namazana usta in čipkaste gate na glavi... mi bejbe pa samo očala... taki smo šli po pir na pumpo, ker nam ga je zmanjkal x:o)x x:px x:Dx


:eek: :wOOt: xsmx
Bi rad videl face tistih na pumpi... x:Dx x:Dx :palec:

Cashy, ena brez glasbe... x:Dx
Rabiš dve ali več ekip(število članov po dogovoru).
Veliko BALONOV. :eek: x:Dx
Prazni baloni se stresejo na tla in tekmovalci jih potem poberejo kolikor komu pač rata.
Potem jih morajo v DOLOČENEM času čivmeč napihnit.
Vsaka ekipa izbere enga ki mu potem nekam pod obleko natlačijo čimveč napihnjenih balonov. x:Dx
Zmaga tisti ki ima pod obleko največ balonov.
Štejejo se z buciko... x:Dx :vragec:
Če poči tako da se sliši, šteje... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#12 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 19:07

Valkira, hvala ti za tele ideje, ful so zabavne xokkx xsuperx :fool:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#13 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 26. september 2006, 19:10

haha.. x:px men so pa telele od valkire všeč x:Dx
pa tud alef je dal par hudih idej xDDx

#14 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. september 2006, 19:12

Valkira :palec: x:Dx
Tista z bananami... xsmx
Pa banana se ne sme zlomit... x:Dx :vragec: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#15 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 19:26

opa, alef, zelo vredu xyesx :hepko: xsuperx
vendar dvomim, da bomo v bendu imel s sabo balone :palec: ali pac, da jih ekstra zato nabavimo...saj bomo dobili vec kot povrnjene stroske x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#16 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 26. september 2006, 19:29

opa, alef, zelo vredu xyesx :hepko: xsuperx
vendar dvomim, da bomo v bendu imel s sabo balone :palec: ali pac, da jih ekstra zato nabavimo...saj bomo dobili vec kot povrnjene stroske x:Dx


Baloni so poceni... x:Dx (Gorenc... xrolleyesx )
Hec je pri štetju... x:Dx :vragec:
Ko hočeš prebost nekaj kar ni balon... :wOOt: x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#17 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 26. september 2006, 19:59

Na eni 50-letnici, na kateri sem bla, pa so imel takšno igro, da smo se povabljenci med seboj "poparčkal", ampak ne vsak s svojim pravim partnarjem ampak kar tako, potem pa so nam dal vreče, vkaterih so bla čimbolj smešna oblačila ali za moške ali za ženske, in potem je eden iz para moral drugega brez njegove pomoči oblečt v oblačila. Moške so ženske oblačle v ženska oblačila in obratno. Par ki je nalogo prvi izpolnil je bil nagrajen.
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#18 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 26. september 2006, 20:05

Men je bla pa njaboljš igra, ko sem bla na štajerskem na martinovanju in so se šli kočijo....poscal smo se skor od smeha, ker je igro vodil en pošteno nalokan glasbenik, k je fajn po štajersk govoru in je take mel, da.... še zdej se smejem, ko se spomnim.... x:Dx

#19 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. september 2006, 20:59

kocijo poznam...berejo zgodbico, kjer nastopa kocijaz, kralj, kraljica, konji in kolesa...ko nekoga od teh v zgodbi omenijo, mora vstat in iti okrog svojega stola...ce pozabi, mora izpolniti neko kazen...ali kaj popit ali nekaj takega
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2006, 13:41

... in seveda ker smo bejbe bolj zvite smo u nulo premagale tipe... mel so narisane brke, rdeča lička, namazana usta in čipkaste gate na glavi...

xsmx

Hudo! xokx

Drugac pa: :xx!:

ogaba, kmetavzaraj! nas so posiljeval s temi *duhovitimi" stosi, pa se bedast sopek so tocn vame vrgli, butast!!
in jaz se nisem pol porocila, ampak v bistvu locla. x:o)x haha x:Dx

pa najvecje neumnosti, jaz pa zraven skakala, kaj sem pa hotla, da nom nosu vihala, ljubljanska srajca zategnjena... sam blo je pa nad bedast. xrolleyesx :xx!:

In vi hocte takle zganjat cashy al kaj! xrolleyesx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. september 2006, 14:11

Lep pozdrav,

za potrebe benda bi vas prosil za ideje, kako lahko popestrimo zabavni program med praznovanjem obletnic, abrahamov, porok s kakšnimi igrami, v katere bi se dalo vključit folk.

upam, da tu pade čimveč dobrih idej, verjamem, da bo lahko marsikdo pokoristil kakšno idejo, ki se vam bo utrnila.

hvala vam! xsrcx

nekaj izzivalnega, da malo spodbudi temperament, a ne preveč vulgarno. s stilom in eleganco. torej kmečke igre odpadejo. kakšen odbit tango. saj ni treba da je igra-igra v pravem pomenu besede. naj folk pleše še kaj drugega namesto teh polk in valčkov. xrolleyesx x:Dx x:px

ali pa kake čarovnije ... spomnim se enkrat ene poroke, je prišel en duhovnik, ki v prostem času čara ... x:Dx

#22 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. september 2006, 14:22

zadnjič sem videl eno igro, kjer so bili postavljeni ljudje postavljeni v dve vrsti, tako kot pri četvorki pari...in so dobili pod brado jabolko, ki so ga morali predati partnerju pod brado, brez pomoči rok, ne da bi jabolko padlo..ta partner ga je dal naslednjemu preko vrste...
lahko bi naredili 2 taki skupini, kateri prej uspe spraviti jabolko, da zadnjega para v vrsti...

ali igra, kjer je več partnerjev...ženska mora žogico, ali neko okroglo stvar spraviti od ovratnika pod obleko čimprej do stopal skozi hlače...zmaga tista, ki ji to uspe prej....

na tak način... xnckrivx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#23 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 27. september 2006, 15:05

Kadar preberem ta naslov najprej pomislim: ''zakaj za boga naj bi se šli igrice med menstruacijo xrolleyesx ?'' .... zmeri nasedem :vio:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#24 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 27. september 2006, 16:27

če ti je beden se it te "kmetavzarske" igrce.. veš kaj je še bl bedn..da se jih greš pol vseen zarad pritiska drugih x;)x
js se jih še nikol nisem šel. če pa bo kdaj prilka.. pa se bo recimo plesal okrog stolov al pa tisto s klobuki al pa gnil jajc al pa kej takiga.. ma zakaj pa ne. če sem pa rad kmetavzar. briga me pa če me po televiziji prenašajo. če mi bo tist trenutek se pasal zajbavat pa se norca delat iz sebe. ma zakaj pa ne?!
pač ne skrbimo vsi za svoj ugled in celi zajebani opazujemo "svoj" teritorij izza šanka. čeprov kdaj tud to paše xcheersx
če si pa zadržan pa si sam misliš kaj si drugi misljo, al pa prevelik fauliranc, da bi se občasno mal pootroču pol se je pa res bebast it to.
pa sej ne zagovarjam dej to ne vem kva..sej bi blo res mal bebast, da bi se dej šli to vsakič.
ampak mogoče pa enkrat res..če bo žurka pa vzdušje pravo - če se nam bo vsem mal sfuzlalo. al pa če bi slučajno pristal na kaki boring žurki pa bi kaki stari to počel..ma sigurno bi bla še kakšna bejbika k bi isto po nesreč pristala na kakšni 100letnici svoje babice pa bi se skup mal zajbavala pa "pomešala" med starine.
zih bi se zabavu.. x:px

#25 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 27. september 2006, 23:37

Nols :palec: :palec:
Tistim ki z vihanjem nosov nad tem hočejo povedat da imajo "boljši okus" od kmetavzarjev pa :xx!: :xx!:
Pustite ljudem veselje. :palec:
Če vam ni všeč se pa stran obrnite. xrolleyesx xrolleyesx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0