Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sladoled


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
190 komentarjev na to temo

#126 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 15. julij 2004, 17:58

juhe tut ne ješ ko je vroče

x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#127 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 16. julij 2004, 09:46

Sem včeraj, ko sem šetkala po mestu po mio letih napadla sladoled na kepice :eek: . Načeloma jaz raje jem lučke. Ampak, si vzamem lešnik in straciatello in ne vem, a sem tok iz forme, al zdej delajo drugačen sladoled, nisem ga folgala sproti lizat, pa ga je šlo še celo malo po kavbojkah x:Dx . Tudi lizanje sladoleda ni enostavno x:Dx x:o)x x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#128 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. julij 2004, 11:18

No danes je pa dan prehranjevalnih daril x:)x . Najprej nam je ena stranka prinesla marelice, zdajle pa sodelavka sladoled x:px :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#129 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 6. avgust 2004, 10:59

oh jz pa že ful dolg nisem sladoleda jedla. mmmmmmmmmmmm mogoče danes!
upam da me kdo povabi, ker v dvoje je lepše!

spet se mi je na bolš poslabšal

#130 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 15. avgust 2004, 20:42

Sej res...... sladddddddddoooooooooled, zdej bom pomlasknu enga, jih mamo še v skrinji x:Dx x;)x

#131 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 13. februar 2005, 16:50

x:px x:px so mi ga prnesl... pa sm ga mau... mnjam je bil sladek... hi hi hi....

tkole pridna se postim... pa ne vem kaj še vse zganjam.... dva dni kasnej pa iščem temo sladoled x:Dx x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#132 Binch

Binch
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 191

Objavljeno: 20. februar 2005, 23:10

Js pa ne morm brez sladoleda......ga vsak dan FULL pojem....no, čokolade ne maram, drgač pa kr vse po vrsti...
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

#133 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 20. februar 2005, 23:34

Meni pa ne gre v glavo kako to, da vsi tolk na sladoled padate! Aja tale Binch, sva kolegici x:Dx in kaj se zgodi zmeraj ko sladoled jeva - ona ga že trikrat poje medtem ko ga jst včasih clo polovico stran vržem al pa se mučim do zadnjega grižljaja.
Ne vem zakaj, pa mi je dober za papcat, rada imam take sladke stvari ki niso preveč zacukrane ampak neki je na sladoledu da ne gre kot bi mogel it!

U pa še en vic povem - zadnjič se sprehajava po Kranjski Gori, mrzlega res mrzlega zimskega večera s sladoledom v kornetu in jst izjavim najbolj bjondasto vseh časov - no poleg tiste ko sem sredi poletja vprašala če je ob poti kepa snega x;)x >>
"hmm, ne vem če bi dala rokavico gor, da se mi nebi slučajno sladoled stopil pa čez steku" x:Dx w:Iw

včasih se počutim kot jessica simpson x8Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#134 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. februar 2005, 23:42

Meni je bil najboljši v Moskvi x:Dx

#135 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 21. februar 2005, 08:29

UUU. A tudi to temo imamo?! x:px x:px x:px

LAhko bi dizertacijo o sladoledu napisala!! x:px x:px x:px

Lahko bi živela od sladoleda (in zelenjavnih juh) x:px x:px x:px x:px x:px

Sem sladoledoholičarka, dobesedno. Sladoledomanka. Včasih sem na dan zmazala celga otočca, recimo nisem vedla kaj naj za kosilo, pa sem ruknila eno banco. x:px x:px x:px

V Mignonu sem bila kar abonirana (Porotorož), probala vse okuse, vse dobro. Enkrat sem si naročila "akvarij" sladoleda, s prijateljico, cel popoldan do večera sva počasi jedli to slast in uživali 100/h...

Sladoled v skrinji pri nas doma = utopija.

Danes pa je tako, da pojeva z možem v povprečju dve banjici na teden (čist se mi je poslabšal)
vidlim pa da ima moja hči moje sladoledne gene (že zdaj je čist nora nanj, skor bolj kot jaz)

Slavim človeka, ki je izumil sladoled, on je moj idol, moje vodilo, moj Bog x:Dx

#136 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 21. februar 2005, 09:55

uh sladoled, moja šibka točka :vragec:

Poleti sama pojem celo banjico na enkrat, dobesedno uživam v tej slastni, noro dobri pogruntavščini :palec: kdo se ga je prvi spomnil?
Na faksu sem se učila kako se ga nardi, nihče pa ni omenil kdo ga je prvi izumil, svaka mu čast xokx

Moj number one okus je Piran okus čokokoko in tiramisu ... mljask, mljask x:px x:px
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#137 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 22. februar 2005, 06:05

men je pa planica najbloši.... oz zmerej.... pa za enkrat še ni blo bolšga x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#138 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 23. februar 2005, 16:13

Pa zdrobljeni albert piškoti vmešani not ali pa rahlo v kavi namočeni bebi piškoti zraven :palec:

Drugače pa sva ravno s kolegom zadnjič razpravljala, kako je danes tolko različnih vrst sladoledov, da se sploh odločit ne moreš ko stojiš pred tistimi hladilnimi škrinjami (največkrat v Samsari sredi Ljubljane) in potem namesto pri sladoledu pristaneš pri...pismo neverjetno kako zmeri pozabim kako se tej stvari reče moji možgani kar nočejo sprejet besede, še dobr da imam prst da zmeri pokažem kaj hočem pa sam okus povem :inocent: ...sej veste zdrobljen led s prelivom!!! MLJASK! Tam imajo ene tri okuse in te full odžeja potem po poti kamorkoli se že odpravljaš!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#139 Binch

Binch
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 191

Objavljeno: 23. februar 2005, 20:08

Js vedno jem sam sladoled, nč zravn. Nbenih prelivov, keksov al pa kkšnga sadja. Ta velko šalčko.....pa žlico in...NJAM!
Zadne čase je res vse več okusov...kr neki nowga si kr naprej in naprej izmišljujejo. Večina je full dobrih...razn tistih čokoladnih. Teh pa res ne maram....no, sj tut same čokolade ne maram. Važn, da je sladoled kremast in da ga je čim več.
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

#140 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 23. marec 2005, 06:54

JAZ PA IMAM NAJRAJE JOGURT IN PISTACIJO x^x SE MI ŽE KAR SLINE CEDIJO

#141 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 26. marec 2005, 15:00

x:px joj,bi mi pasal zdej en sladoled......bi kr enga jezhka x:px
drgach pa jst celo leto shopam sladoled ,tud ko je najvechja zima zunaj mi pashe sladoled in led,rajshi kot da bi morala piti chaj :8):

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#142 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. marec 2005, 20:28

Jaz bi tudi zdaj, limono in malino bi. Rada imam sladoled, pri katerem čutiš sadje, ne pa samo mleko in smetano, razen, če je lešnik. :yumy: Pa aloa vero bi hotela probati, če obstaja, jogurt iz aloe mi je skoraj najboljši.

#143 Šiva

Šiva
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 3. april 2005, 19:28

Mmmm SLADOLED, tut jst padam na sadne okuse kakšna, zdej ko še ni tolk vroče so mi všeč ne preveč vodeni sladoledi....potem poleti pa za osvežitev prav paše kakšen bol voden sladoled seveda sadnega okusa x^x
Mi tle imamo se fajn če vam prav je al ne..:D

#144 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 4. april 2005, 05:53

sej res! u zmrzovalniku je sladoled :D B)
spet se mi je na bolš poslabšal

#145 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. junij 2005, 13:19

Včeraj in danes sem si naredila tak osvežilni,sladoledni jagodni shake. x:px Jagode ne zmiksam popolnoma, da se lepo čuti njihova sestava, dodam sladko smetano, sladkor, vanili sladoled in če želim redkejšo varianto še malo mleka. Zmiksam,nalijem in popijem! x;)x
Pa dober tek, kdor si bo pripravil kaj podobnega! Okusno s sadjem vseh vrst! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#146 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 1. junij 2005, 13:37

Kaj se tiče okusov: vanilija in čokolada - ubijalska konbinacija. Ne dobesedno vzet. x:)x

#147 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 1. junij 2005, 13:40

Oreh, lešnik, melona & malina...v city parku -->mljask...

Čokolada....ta mi pa ne gre dol.....
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#148 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 1. junij 2005, 13:42

kr vsi sladoledi njami... sploh čokoljada & vanilija...
ne maram pa tistih jogurtastih pa smetanastih... mora bit mlečn, glih prav.. če je kak twix okus mmm...... x:px s piškotki tolk boljš!
Mushi

#149 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 2. junij 2005, 07:58

karamela, ČOKOLADA x:px (vse variante), pana cota-če jem sladoled na kepice...v banjici pa Carte d´or jogurt z gozdnimi sadeži-prvak x^x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#150 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:23

Če sem lačna, mi bolj pašejo Čokolada, vanilija, toblerone,karamela, lešnik, od osvežitvenih pa jogurt, borovnica.

Najbolj ubijalski kombinaciji sta mi pomaranča+ črna čokolada.
Od vseh okusov imam pa najraje pistacijo.
Najboljši sladoled je v LJ, na Pločniku ali pri Asu. 5 zvezdic absolutno.
Drugje ga niti ne kupujem.
Od pakiranih je super Ledo (banana-čokolada ali Lj mlekarne: čokokoko+tiramisu. x:px x:px :yumy: :yumy:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0