Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astralna projekcija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
185 komentarjev na to temo

#151 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 11. marec 2010, 20:46

aha lepa hvala za tole sm si že zloudou
še enkrat prisrčna hvala

Domen

#152 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 11. marec 2010, 21:00

Astralna Projekcija
http://tinyurl.com/y8jku4y

#153 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. marec 2010, 21:53

D-omenu pa šta če tebi astralna potovanja x?x Ti rabiš Zemljo.

Ti pa povem da lucidne sanje niso isto kot astralna potovanja. Lucidne sanje so kot da bi bil doma v stanovanju in se šetal iz sobe v kuhinjo, WC...sam kreiraš zadeve....easy zadevca.

Astralna potovanja so pa kot da bi šel ven iz stanovanja med ljudi in okolico. Takrat si pa odvisen od zakonov ki vladajo tam....Tukaj moraš pa že imet razčiščene določene stvari v podzavesti... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#154 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 12. marec 2010, 11:57

mah ja sej vem da rabim zemljo
pač zanima me astralna projekcija
przemlit se pa ne morem najbol k skos doma visim mogoče se bom lahko čez čas ko bom šel delat in pa reha komisijo
no vseeno hvala

pač neki mi ne dopušča da bi se prizemljil
mogoče je karma mogoče mi pa sam nekdo nagaja
v glavnem ne morem se prizemljit k mi skos en proti men deluje...

#155 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 12. marec 2010, 12:51

v glavnem ne morem se prizemljit k mi skos en proti men deluje...


Da nisi ti mal zamenjal vzrok in posledico??? Neprizemljenost je tista, ki te dela ranljivega za vse sorte vplive! In pa seveda nesprejemanje odgovornosti za svoje stanje telesa in duha - kar pa je pravzaprav tudi del prizemljenosti. Sicer pa za raziskovanje subtilnejših svetov velja, da greš varno lahko samo tako daleč/globoko, kot si prizemljen. Torej, astralno potovanje se v resnici začne na Zemlji.

#156 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 12. marec 2010, 13:39

sej vem itak vsi pravjo da se je treba prizemljit zdej če ima kdo kakšen nasvet, ker probou sm že vse sorte

#157 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 12. marec 2010, 13:47

sej vem itak vsi pravjo da se je treba prizemljit zdej če ima kdo kakšen nasvet, ker probou sm že vse sorte


Ja, jst ga mam.

Predvidevam, da si odrasu človk s poklicem. Če nisi, pol nared vse, da do poklica prideš. Če si, pol si najd službo, če je še nimaš in pejt živet na svoje tko, da se boš sam preživljal s svojim delom in svojo plačo.

To je prvi nasvet.

Povej ko boš sam svoj človk.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#158 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 12. marec 2010, 14:11

predvidevaš na pol prav
sem odrastel človek brez poklica in pa imam shizofrenijo vrjetn bo res bolš ko bom imel službo
za enkat pa moram opraviti rehabilitacijski program da dobim 50% invalidnino in pa 50% službe(4h na dan)
upam na najbolše ker 8h ne morem zdržat

vrjetn bo res moglo to bit da se potem odpre avtomatsko

#159 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. marec 2010, 15:00

Zmeren fitness brez pretiravanja. Zmeren tek, razgibavanje, stretching.
Rekreativen šport. Delo doma, na vrtu, ...
Hoja na kakšen hrib, v naravo, ...

sej vem itak vsi pravjo da se je treba prizemljit zdej če ima kdo kakšen nasvet, ker probou sm že vse sorte



#160 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. marec 2010, 17:25

Zaenkrat te še ne bom "okurcal" te bom pa kmalu, če boš še take ven metal...Ti sam deluješ proti sebi...karma, shizofrenija, služba....sami izgovori. Priznaj da je lepo živet na račun drugega, malo bluzit po nebu, ne prevzemat odgovornosti za svoja dejanja....Ko se začneš prizemljevat se stvari obrnejo. Najprej se vpraši koliko si sploh iskren do sebe, ali imaš sploh voljo delat na prizemljitvi....kajti za te zadeve ne rabiš nobene službe in ostalih budalaštin, ki si jih omenjal....Prostovoljce v DSO al pa kakšnih podobnih organizacijah vedno rabijo, tudi fizično delo je koristno....Če že dobivaš socialno si jo vsaj prisluži s kakšnim prostovoljnim koristnim delom...tako se izničuje slaba karma...Fizikalce, skladiščnike, blagovne manipulante, varnostnike...pa vedno rabijo, edin problem je plača- minimalac. Ampak to pri prizemljevanju ne igra bistvene vloge, pomembno je delat.... xyesx x:Dx

A se boš upiral toku in trpel, al pa boš skušal zaplavati s tokom...Izbira je tvoja....in nehaj mi stokat.... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#161 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 12. marec 2010, 17:41

ok sry sem se mal zagovoru sicer ne veš kva sm že vse doživu sam ok učas me še zanese
in pa ni mi glih po godu da morem na tuji račun živet odvisen od staršev po domače povedano
bom pa šou delat k bom meu priliko...

še enkat hvala da me nisi ukurcou

p.s.:fajn je pa to k če bi lahko delou bi že zdavnej šou kam pač pa mi je malo hudičk ponagajal in sem imel hude čase pa brez zamere
pač ne morem zdržat 8h dela oz. zelo težko
in ne veš kako je men bilo oz. je
če sam nisi še doživu nobene take hude zadevšne ne moreš vedit kako je človeku k kar na enkrat ne more nič ne z voljo ne z ničemer k je karma tok zajebana

#162 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. marec 2010, 18:35

če sam nisi še doživu nobene take hude zadevšne ne moreš vedit kako je človeku k kar na enkrat ne more nič ne z voljo ne z ničemer k je karma tok zajebana


Ne me delat živčnega... :vragec: x:Dx

Sem šel skozi podobno lekcijo. Pa me je neka ženska parkrat "okurcala"....potem so pa še višje sile pritisnile name.... x:o)x

Spet se zgovarjaš na delo, hudičke, karmo...Če te že nekdo drug redi in vzdržuje mu naredi vsaj kaj koristnega...če že ne moraš v družinski proračun prispevat kao 200. evrov za hrano, potem vsaj nared nekaj doma za to vrednost (pomivanje posode, čiščenje stanovanja, zalivanje rožic...). O tem govorim, da si zaslužiš to da te nekateri vzdržujejo. To pa lahko delaš tudi po eno urco, dve urci pavze, eno urco dela......Pa ne mi rečt da nisi sposoben tudi po delčkih delat...V Leclercu blagovni manipulanti začnejo delat zjutraj, ne vem čisto točno kdaj, par urc filajo, vmes imajo frej, potem pa še par urc delajo. Mislim da delajo od 6-10 in še popoldne 4 urce. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#163 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 12. marec 2010, 19:15

čak mal tok zablojen sem biu pred 1 letom k pa res nism mogu tut pospravlat ne
drgač si pa sfalu ker jaz delam vse razn da moja mamica pere cunje ostalo jes delam(pomiovam posodo,pomivam stanovanje učas skuham grem s psom na sprehod pač te domače zadevšne)
tako da si me pa zamenjou
sej drgač grem pa zdej na oceno dela zmožnosti tako da bo tut šiht prou kmalu na vrata potrkal

lekcijo hmm
sej grem tut jes skozi lekcijo tako 7letno upam da ne več pač moja karma učas sm biu "žleht" po domače povedano
zdej pa računčke plačujem

no fajn je tkole z enmu eno debato užgat
hvala ane
pa fajn bodite vsi skupaj

#164 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 13. marec 2010, 20:26

sry brezo k sm biou tok direkt sam me je pa mal razjezil...
še enkrat oprost

pa fajn bodi

#165 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. marec 2010, 22:46

sry brezo k sm biou tok direkt sam me je pa mal razjezil...
še enkrat oprost

pa fajn bodi


Ni panike... :palec: ...itak se bliža mlaj...ob luncah pa znajo kakšna nepredelana, potlačena, negativna...čustva pridet na površje...Tudi jaz nisem nobena izjema kar se teh čustvenih popadkov tiče... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#166 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. marec 2010, 09:23

...karma, shizofrenija, služba....sami izgovori. ...

Ni panike... :palec: ...itak se bliža mlaj...ob luncah pa znajo kakšna nepredelana, potlačena, negativna...čustva pridet na površje...Tudi jaz nisem nobena izjema kar se teh čustvenih popadkov tiče... x:Dx

Tudi "lunce" so priročen izgovor.
Possible—but highly unlikely.

#167 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. marec 2010, 16:48

Tudi "lunce" so priročen izgovor.

Je vsaj bolj "zemeljski" izgovor xg:Dx in tudi znanstveno oz. fizično dokazljiv.... ob polni luni bolj učinkovita meditacija, večina človečkov je bolj razdražena, močnejše krvavitve..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#168 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 21. marec 2010, 17:27

Če bi se rad prizemljil, če prav razumem tvojo prošnjo, preden sta začela z Brezotom to nategovanje okoli zmožnosti dela in ostalega, ti jaz predlagam naslednje, če nima Brezo nič proti (ali pa če ima):

V žepu nosi črni turmlin ali pa kvarc (govorim o kristalih) ki prizemljujejo, lahko pa se vsedeš ven in imaš s stopalmi stik z zemljo in trikrat globoko vdihneš in izdihneš, da se umiriš, potem pa pa spet vdihuješ zrak in si zamisliš, da vdihuješ energijo globoko iz središča Zemlje, ki gre skozi tvoje telo do vrha glave, potem pa izdihneš skozi usta in v svojo avro. To je način, ki ga jaz poznam za prizemljevanje. Dosti moraš pač tudi biti v stiku z naravo, zemljo, vodo tudi da bos hodiš po travi in da imaš elemente narave in te zemlje v stanovanju (kamni, les, rastline...) Poskusi in javi če ti bo pomagalo.

#169 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 17:51

V žepu nosi črni turmlin ali pa kvarc (govorim o kristalih) ki prizemljujejo, lahko pa se vsedeš ven in imaš s stopalmi stik z zemljo in trikrat globoko vdihneš in izdihneš, da se umiriš, potem pa pa spet vdihuješ zrak in si zamisliš, da vdihuješ energijo globoko iz središča Zemlje, ki gre skozi tvoje telo do vrha glave, potem pa izdihneš skozi usta in v svojo avro. To je način, ki ga jaz poznam za prizemljevanje. Dosti moraš pač tudi biti v stiku z naravo, zemljo, vodo tudi da bos hodiš po travi in da imaš elemente narave in te zemlje v stanovanju (kamni, les, rastline...) Poskusi in javi če ti bo pomagalo.


O kristalih bom rekel samo da se mora človeček naučit fizično in energetsko čistit, ravnat z njimi....da jih lahko učinkovito uporablja. Ta energetska vaja mi pa ne liči na prizemljevanje, bolj mi na odzemljevanje. x:Dx Za prizemljitev se mi zdi bolje energijo od zgoraj usmerjat skozi telo v zemljo...tako kot so vaje za uravnavanje hare, chi gong al pa kaj podobnega. Ostalo pa no comment. xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#170 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 21. marec 2010, 18:00

Brezo, zdaj tu pametuješ, sam mu tega do zdaj nisi napisal, samo v smislu PEJD DELAT da boš prizemljen.

če tega mojega načina (ki tudi ne izvira od mene ) ne poznaš, pač še ne pomeni, da ne deluje, lahko pa najprej probaš in potem pišeš na kaj ti liči.

Za kristale pa imaš prav ja, moram te opozoriti da če nabaviš kristal, si moraš tudi ostalo kar pride z njim prebrat (čiščenje).

#171 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 21. marec 2010, 18:22

no hvala si bom zamislu kristal in take vaje sem že delal lansko leto poleti kar fajn sam pol k pridem v hišo sem še neki časa prizemlen nato pa spet izgine prizemlitev...
vseen še enkrat hvala

Domen

#172 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2010, 19:16

Brezo, zdaj tu pametuješ, sam mu tega do zdaj nisi napisal, samo v smislu PEJD DELAT da boš prizemljen.

če tega mojega načina (ki tudi ne izvira od mene ) ne poznaš, pač še ne pomeni, da ne deluje, lahko pa najprej probaš in potem pišeš na kaj ti liči.


Bom še malo pametoval. x:Dx Jaz sem se takih zadevc izognil z razlogom. Človeček, ki ima kao diagnozo "shizofrenik" oz. nekaj podobnega in ki je kao bil na psihiatričnem zdravljenju, al pa ni bil, ne vem točno , pač zahteva malo drugačno obravnavo. Takemu človečku lahko preveč stimulirane čakre povzročijo več škode kot koristi...Tukaj mislim na določene zadevce iz krija joge oz. prav delo z energijami preko čaker... x:Dx

Sem mu pa povedal za meditacijo na svetlobo ki se mi zdi najbolj primerna, saj odpira srce...nekak v stilu karma in bhakti joge...je najbolj priporočljiva in zdravilna. x:px Ne bom govoril detajle, ker jih on že nekaj ve. Najprej je treba razpršeno energijo spravit malo skupaj, se ojačat, zacelit določene zadevce, potem pa postopoma malo pojačat zadevce...Glih zato sem mu pa svetoval fizično delo in delo na srcu. Poudarek sem dal na srce in ne toliko na fizično delo, ker to itak pride avtomatsko, če se srce odpira. Ampak o tem je bilo govora v drugi temi. Če bi malo prečekirala njegove poste bi videla da se je zanimal za vaje Carlosa Castanede in tibetanske vaje. Proti enim nimam nič, druge mi pa delujejo bolj na astral....ostalo pa sama naredi zaključek. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#173 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 21. marec 2010, 19:26

ojla
biu oz hodim k psihiatru torej se zdravim ambulantno biu sem tudi v pk polje za uvajanje nekega tableta(leponex) in je kar uredu
sicer ne morem rečt da sem zdrav ker verjetno še nisem psihiater pravi da bo treba tablete jest še celo moje življenje zato se zanimam tudi za alternativo
ker sory tablet ne mislim jest celo življenje sicer res da je bol ampak "celo življenje"?!
upam da bom našel kakšnega bioterapevta ki bo znal poštimat zadevce
vem tudi da morem sam pr seb razčistit po moji podzavesti
prebral sm že vse sorte knjig samo da nimam potem volje za delat vaje ali pa meditirat
tko no bomo vidl kako bo v prihodnje

lep pozdrav
Domen

#174 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. marec 2010, 19:38

no hvala si bom zamislu kristal in take vaje sem že delal lansko leto poleti kar fajn sam pol k pridem v hišo sem še neki časa prizemlen nato pa spet izgine prizemlitev...
vseen še enkrat hvala

Domen



Je blj simpl, a ne. Zamislš si kristal in voila. Spet en drug /v tem primeru kristal/, ki bo delal namest tebe, ki bo kriv, če ne bo ratal.

Praviš, da lahko delaš 4 ure, 8 pa ne. Kva to pomen? Kva delaš ostale 4 ure?

Ok. Zdej pa nekej druzga, Domen.

Kva bi rad? Ne mi rečt da bi bil rad zdrav. Jasn da bi bil. Vsak želi bit. /A pa je to res? A res vsak hoče bit? A ti hočeš bit? Ker bolezen je včasih fajn rešitev. Kva pa vem. Če sem bolan, se starša ne jebeta med seboj in se posvečata meni in me ni treba bit strah, da ju bom zgubu. Al pa; če sem bolan, se mi ni treba podredit al pa odkrito upret željam drugih, kterih drugih, tastarih, kterih pa, al pa, če sem bolan, dobim pozornost, spet sem lohk mejhen fantek, zaščiten, ni se mi treba soočit z grozo odhoda, z grozo odločanja in odgovornosti/.
Ampak ti si želiš bit zdrav a ne Domen. Ja. Ok. Kva bi rad? O čem sanjaš? Kva si želiš počet? Kva bi rad počel, če ne bi blo nobene omejitve, če ne bi blo nobenga, nobenih pričakovanj drugih, nobenih prepovedi, nobenga prezira, nobenga omalovaževanja...če bi bil sam, če bi bla sam ti pa Bog, tist Bog, ki bi te v vsem podpiral, ki bi ti stal ob strani, te spodbujal, ti vlival voljo, ti pomagal. Kva bi rad počel v tem primeru, v primeru brez omejitev?
Česa ne maraš? Česa te je strah, česa te je groza, česa se bojiš Domen?

Vzem si cajt, dost cajta, kokr češ cajta /ne glih kokr češ a ne, ampak ene par dni pa komot/ in si poskus odgovort na ta vprašanja.

Ko boš to ugotovu, pa razmisl, kva ti preprečuje, da bi to počel, ustvaril, se šel in česa se bojiš, da se tega ne lotiš. Pa ne se zgovarjat na šizo. Delej se /ko boš razmišljal/ da je ni.

Če češ, lahko tud napišeš, do kterih ugotovitev si prišel.

Mej se fest.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#175 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 21. marec 2010, 20:11

kaj bi rad... imel mir duševni k mi ga primankuje
sanjam po domače da bi prišel čim prej nazaj "domov" kar zame pomeni prit v vnebovzeto stanje združenje z bogom in pa mano
čeprav je to sam iluzija da sm ločen sam to prepričanje je v podzavesti pokopano nekje
to da bi biu rad spet en mali pridni fantek maš malo prav ampak ne tako,bl po občutku da bi biu kot mladi fant ki je brez skrbi za ceu svet zaupa vesolju je povezan z vsem in se ima prou fajn po domače povedano torej je kar je ta fantek
jaz zdej ko pa sem v ločenosti me pa boli in kar nekaj mi manjka...
ne maram slabosti če me že uprašaš čeprav sm biu učas tudi slab do drugih to pa zato ker je moj srček biu zaprt še vedno je in čakam kdaj bo konec karme oz. odplačevanja
bojim se pa da bi izgubu starše in pa familijo to me je strah čeprav vem da v srcu bomo vedno združeni me je vseeno malo strah
kaj bi počeu...
biu bi en zdravilec s takšno močjo da bi ozdravu vse kar bi bilo za ozdravt to so moje sanje

vsem lep pozdrav z dolenjske kje cviček teče v potokih
Domen




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0