Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

EROTIČNO olje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#1 just4you

just4you
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 784

Objavljeno: 28. oktober 2006, 17:46

en dan sem bila s kolegico tko za foro v sex shopu,ki smo kupovale za
kolegico darilo za 18.roj dan... x:)x pa smo tam prodajalca malo povprašale
za mnenja in obrazložitev nekaterih stvari... x:Dx pokazau nama je tudi
erotična olja...moo kako sem se zaljubla v njihov vonj...cene so spet odvisne
ampak se dobi že za 1.500sit naprej...ali je že kdo uporabu erotično olje? x:Ix
al ima kake izkušnje z njim?? meni deluje tko "fensy" povedano... x:px x:Dx

¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤

#2 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 28. oktober 2006, 17:58

Ja saj ta olja nekak so narjena za to, da ti mal puls dvignejo že z vonjem x;)x jst pa nč še probala, nardila doma enega za probo pa... fajn je no :palec: sam vtaknit ga pa še nism(va) probala nikamor, zihr je zihr - kdo ve kaj je v tistih vanilijevih aromah za peciv x:Ix :shsh: x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#3 just4you

just4you
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 784

Objavljeno: 28. oktober 2006, 18:01

Ja saj ta olja nekak so narjena za to, da ti mal puls dvignejo že z vonjem x;)x jst pa nč še probala, nardila doma enega za probo pa... fajn je no :palec: sam vtaknit ga pa še nism(va) probala nikamor, zihr je zihr - kdo ve kaj je v tistih vanilijevih aromah za peciv x:Ix :shsh: x:Dx


smeh.. x:Dx :palec:
treba probat pol ne? x:px
¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤

#4 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 28. oktober 2006, 18:10

Eh veš kaj, 1.500 pa tut ni tolk drago da bi šparala x:px sicer pa a ni najboljš da je tko erotično vzdušje da se kar samo navlaži kar se za navlažit ima :vio:
Drugač sem pa še šentjanževo olje zraven dala, ker je take lepe rdeče barve in še zdravilno :palec: tko da koristi sigurno nekje!

Probaj kak recept najt ane, pomoje se da full doma sprčkat, moja kolegica je našla neka navodila za parfumčke delat x:)x tko da tale oljčka se zihr dajo tut!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#5 just4you

just4you
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 784

Objavljeno: 28. oktober 2006, 18:18

Eh veš kaj, 1.500 pa tut ni tolk drago da bi šparala x:px sicer pa a ni najboljš da je tko erotično vzdušje da se kar samo navlaži kar se za navlažit ima :vio:
Drugač sem pa še šentjanževo olje zraven dala, ker je take lepe rdeče barve in še zdravilno :palec: tko da koristi sigurno nekje!

Probaj kak recept najt ane, pomoje se da full doma sprčkat, moja kolegica je našla neka navodila za parfumčke delat x:)x tko da tale oljčka se zihr dajo tut!



ma nee sei mi ni žau dat 1.500 x:)x
sam da nebo gdo zdej mislu da sm obsedena s sex shopom... x:Dx x:px
bom probala najt kej ja...za nardit doma...tko...vse moreš 1x probat ne? x;)x
¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤

#6 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 28. oktober 2006, 20:26

saj olje ni za navlažit ... olje je za zmasirat ...

just, ti kar nabavi, ne bo ti žal :palec: x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#7 just4you

just4you
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 784

Objavljeno: 29. oktober 2006, 15:08

x:Dx x:Dx x:Dx

x;)x
¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤

#8 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 30. oktober 2006, 01:06

Ja, daj no, rezerviraj mi eno steklenicko, placam, ko pridem v LJ... :vio:
Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#9 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 4. november 2006, 06:25

Zgleda, da so posle vse zaloge.... :inocent:
Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#10 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 4. november 2006, 09:45

Bodo pa še naročili, ni panike.... x;)x



#11 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 4. november 2006, 11:55

A dej, a se to še dobi? Pa ne rabimo tega, ampak npr. kaj orientalskega... x:px



#12 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 6. november 2006, 04:24

A dej, a se to še dobi? Pa ne rabimo tega, ampak npr. kaj orientalskega... x:px


Orientalsko ricinusovo olje? :inocent:
Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#13 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 6. november 2006, 09:18

Jst si jih kar sama zmešam: kot osnovo dam jojobino olje (kupim v Müllerju; uporabim samo polovico stekleničke - valda prelijem v drugo), dodam (po občutku) ylang ylang e.o. in cimetovo e.o. Rezultat je božanski x:px x:px x:px

Aja, a sm povedala, da sm jst maserka :inocent: rada masiram svojga dragija :shsh:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 6. november 2006, 11:36

x:o)x SUPER RECEPT! jaz se tud rada podvržem masažam in tudi druge rada masiram x;)x



#15 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 6. november 2006, 15:32

sicer ne sodi glih v olja in še manj v erotična, ampak ful lepo diši :2src:

Objavljena slika


Po moje da pa tud lepo diši :2src: upam, da imaš kaj takega? :inocent: xsrcx



#16 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. november 2006, 17:32

Aja, a sm povedala, da sm jst maserka :inocent: rada masiram svojga dragija :shsh:

A sm jst povedala, da sm tvoja najboljša prjatlca, po ta novem? :inocent: x:Dx x:px

A to tud kej tko, na črno masiraš? K pol se jst definitivno najavm pr teb...ampak decembra, k bo dinar. Pol boš pa gnetla. x:Dx x;)x

#17 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 17:39

...oljna osnova+mal 31 olja pa se mal dodatnega eter. olja jasmina*dobra maserka=dobra zadeva... x:px
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#18 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. november 2006, 17:45

Sm bla 100% da si pršu cookie odsvetovat, da me zmasira, ker se ji finančno ne bo splačal, ker bo ves keš, ki ji ga bom dala za masažo, ona porabla za tok olja, da me bo lohk celo zmasirala. :lol:

#19 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 17:53

Sm bla 100% da si pršu cookie odsvetovat, da me zmasira, ker se ji finančno ne bo splačal, ker bo ves keš, ki ji ga bom dala za masažo, ona porabla za tok olja, da me bo lohk celo zmasirala. :lol:

..ne nucas me vec, si sama ratala tolk dobra v "kurcanju sebe" da sen jaz cist povsem odvec... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#20 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. november 2006, 17:56

..ne nucas me vec, si sama ratala tolk dobra v "kurcanju sebe" da sen jaz cist povsem odvec... x:Dx

Ja, pa jasnovidna tud, zgleda, k sm prčakvala tak odgovor. x^x Al sm pa sam brihtna tok. xnckrivx

#21 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 17:59

Ja, pa jasnovidna tud, zgleda, k sm prčakvala tak odgovor. x^x Al sm pa sam brihtna tok. xnckrivx

..po mojem prej jasnovisna... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#22 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 6. november 2006, 20:03

..po mojem prej jasnovisna... x;)x

Que? xnckrivx x:Dx

#23 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. november 2006, 14:13

A sm jst povedala, da sm tvoja najboljša prjatlca, po ta novem? :inocent: x:Dx x:px

A to tud kej tko, na črno masiraš? K pol se jst definitivno najavm pr teb...ampak decembra, k bo dinar. Pol boš pa gnetla. x:Dx x;)x

Pikica, dej no mal z miško čez un text pa še mal, povleč, kjer pišem da sem maserka xcivx Poklicno nism nobena maserka, sam včas rada zmasiram :vio:

Sm bla 100% da si pršu cookie odsvetovat, da me zmasira, ker se ji finančno ne bo splačal, ker bo ves keš, ki ji ga bom dala za masažo, ona porabla za tok olja, da me bo lohk celo zmasirala. :lol:

Veš kok mal olja se porabi xcivx , en deci maš za ful cajta, jst se vonjev ful hitr naveličam, zato delam zelo male kombinacije olje+e.o., pa še to traja ful cajta.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24 kikyo

kikyo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 28. februar 2007, 01:15

Za doma zmešat erotični naboj potrebuješ baby ali olivno olje, olje vrtnice, malo jasmina, bergamotke in sandalovine, mogoče ti pa ne bo všeč, ker ne vem, kaj je v tistih erotičnih oljih, ki si jih vohala v seks shopu.

Če boš sama mešala, daš na 1dcl osnove (baby, olivno) 6 kapljic vrtnice, 4 kapljice jasmina, 4 kapljice bergamotke in 8 kapljic sandalovega olja.

Najprej se masiraš sama, dokler partnerja e pritegne vonj, potem masiraš še njega in pustiš, da on masira tebe. (iz Vodnika praktične aromoterapije)

#25 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 13. april 2007, 14:34

Za doma zmešat erotični naboj potrebuješ baby ali olivno olje, olje vrtnice, malo jasmina, bergamotke in sandalovine, mogoče ti pa ne bo všeč, ker ne vem, kaj je v tistih erotičnih oljih, ki si jih vohala v seks shopu.

Če boš sama mešala, daš na 1dcl osnove (baby, olivno) 6 kapljic vrtnice, 4 kapljice jasmina, 4 kapljice bergamotke in 8 kapljic sandalovega olja.

Najprej se masiraš sama, dokler partnerja e pritegne vonj, potem masiraš še njega in pustiš, da on masira tebe. (iz Vodnika praktične aromoterapije)



Kero olivno olje, tisto deviško, ki ga kupiš za solato?!?!?!?!?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0