Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobre gostilne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
530 komentarjev na to temo

#26 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. julij 2003, 23:09

:vragec:

odprto:
petek,
sobota
in nedelja
med tednom po dogovoru,

postrvi so res odlichne...

tel: 01-7806-011
gsm: 041-739-771

email: stala@siol.net


:vragec: obvlada...a?
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#27 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. julij 2003, 07:22

pa še raftaš lohk tam x:)x

#28 aljalja

aljalja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. julij 2003, 11:01

A kdo ve kje, razen v gostilni jazbec, kuhajo iz roz?

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. julij 2003, 18:40

Vsec mi je bila tako ponudba kot sama hrana in prav tako ambient v gostilni oz. pizzerii Kaval na Brodu v Ljubljani...
Jaz sem izbrala pizzo (Michelangelo - olive, kapre, sparglji, articoke, paradajz, sir... motila -oz. ni pasala zraven- me je edino sunka), prav tako slastna pa je bila lasagna, ki pa sem jo samo poskusila...
Se bom sla tja, mi je bilo vsec...
Aja - razen nozev - sem si izpahnila ramo in zapestje skoraj. x:Dx
Ampak vseeno - se me bodo videli tam. :palec:


Aljalja - pojma nimam (roze), ampak saj vidim, da si ze (pametno oz. smiselno) odprla novo temo s tem naslovom - zagotovo bo to se koga zanimalo - mene ze, npr. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 2. julij 2003, 18:49

Zadnjič smo šli v eno full dobro picerijo Žerjavica v Begunjah.Priporočam vsem ,ki imajo radi res velike,pekoče pice s čilijem,feferoni...,pa tatarska omaka,mmmm.Odlična je njihova hišna solata,pa tudi cene so ugodne. :P

#31 aljalja

aljalja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. julij 2003, 19:33

ROZE
bila sem na neki poroki, kjer je bilo nekaj jedi narejenih iz roz, solata npr. iz enih mocno vijolicnih, iz maceh in zraven se iz pernatih. lepo za vidt pa tudi ok za pojest.
Sem pa dobila knjigo kjer je polno receptov iz roz!

#32 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 3. november 2003, 21:01

Iscem, dobro gostilno v Ljubljani ali okolici. Nekaj vasih nasvetov in predlogov, se je ze nabralo tukaj. Zanima me, ce ste v tem casu bili ali ce ste slisali za kaksno vrhunsko gostilno. Z prijetnim ambientom, vrhunsko postrezbo in hrano.
Ze vnaprej, hvalezna za vase predloge.

LNF je res ql, ker lahko najdes vse kar potrebujes x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#33 nada

nada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 134

Objavljeno: 3. november 2003, 22:09

Cosma... odvisno kaj je okolica in kaj želiš jesti.... x;)x x^x

odlična gostilna z domačimi slovenskimi jedmi je "Ančka" v Šenčurju pri Kranju - na poti iz letališča v Kranj. :palec: :palec: :palec:
BODI SVOBODEN, TO JE TVOJE POSLANSTVO!

#34 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. november 2003, 09:38

Cosma, priporočala bi ti Špajzo...v Lj, Hiša kulinarike Jezeršek v Medvodah...in seveda Pri Lojzetu...grad Zemono...
Seveda so cene primerne... xrolleyesx ...vrhunskim doživetjem...
Špajza...je meni ful domač, prijeten ambient...dobra hrana...postrežba...včasih mal šepa...torej, če imaš posebne goste...bi se jaz z njimi v naprej...mal dogovorila...
Ah, ja pa še Monroe...na Miklošičevi...v Lj...

Astra
Per aspera ad astra

#35 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. november 2003, 11:07

Spajza je tako, tako...vcasih si zadovoljen vcasih ne. Nisem bila ravno zadovoljna tam, zadnje dvakrat, pa tudi eni prijatelji so skritizirali, kakovost hrane in postrezbe, ki nikakor ni v rangu z cenami.
Jezersek, zveni zanimivo in nekaj takega, kot iscem. Je bolj svecana priloznost in je bolj poslovne narave, tako, da ni zazeljeno da je kao ful **domaca**. Nekaj tujih poslovnezev in nekaj domacih, pa seveda se meni bo moralo biti vsec, ker moram zraven. Ponavadi organiziram te dogodke in so vsi zadovoljni, vedno se pa ravnam po tem, da je meni vsec in potem vedno recejo, da naj se jaz s tem ukvarjam, ker imam kao dober okus in se lahko zanesejo name. (mislim, da se njim ne da s tem ukvarjat x:Dx )
Ceprav jaz, zelo rada zaidem v domace gostilne na zgance in ostale dobrote. Tokrat je zahteva drugacna.
Hvala za predloge.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#36 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. november 2003, 11:27

Cosma...saj...predlagala sem Špajzo...ker si rekla...gostilna...in tam lahko, kot sama praviš, naletiš...dobro...ali slabo... xrolleyesx
Predvidevala sem...za kakšno priliko gre...zato ti Jezeršek...res priporočam...ni kaj, vrhunsko...drago, ampak za svoj denar nekaj dobiš...

Mej se kuuul.. x!x

Astra
Per aspera ad astra

#37 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. maj 2004, 17:09

Včeraj se vozila po Mariboru...
Najprej iskala lokalček...tak prijeten, za kavico...
In našla... Nasproti lokala "pri Fridi" (ali nek podobni naziv) ...nekaj majhnega in starega....; všeč mi je bil ambient, brez neonskih luči, glasba ne preveč glasna,...
Potem hrana.... vozila in vozila...pa nič našla na "pogled" vabiljivega...mogoče me je malce "pritegnila" zunanjost gostilne Andrerlič..., kaj pa je not, ne vem, ker smo zavili naprej...in pristali (kot zmeraj!) v mehiški...

In tam smo razpredali, da tudi zunanjost gostilne "potegne" ali "odbije"..., celo naključne obiskovalce...

#38 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 9. maj 2004, 17:38

Vegedrom je kul, domača zadeva, pa njihova hrana ne vsebuje mesa pa jajc pa je vseen kul ( čeprav sem vsejedec )- v Šiški, Vodnikova

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#39 Rosa

Rosa
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:09

x:px Dobra pica pa - pozabla kako se kliče - solata, ki dajo zraven tudi jabolka pa artičoko, Picerija in špageterija gušt v izoli. Za tiste, ki majo radi pico z rukolo, pa picerija štorja v KP. (ja sem nora na pice, kaj čmo... x:Dx

#40 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. maj 2004, 19:19

Od picarij mi je naboljsa Piazza ( upam, da sem prav napisala), pa se ambient je super x:)x

Dobra je tudi japonska na wolfovi, ce si za te stvari...ceprav je sushi vseeno drugacen, kot da dobis v tujini.

za mesojedce moji doma hvalijo "Cad" pod Roznikom z bosansko hrano.


Najraje grem v mehisko pri wolfovi.


Razocarana sm pa s "pri babici", Napoli, Kitajska v Sisiki...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#41 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 9. maj 2004, 19:23

japonska na wolfovi,

To moram...še nepreverjeno...japonska...., pa bi rada.....ampak resnici na ljubo, saj sploh ne vem, kaj naj bi naročila.... :o|o: :o|o: :o|o:

najboljsa Piazza


:palec: :palec: :palec:

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 19:26

Od picarij mi je naboljsa Piazza ( upam, da sem prav napisala), pa se ambient je super  x:)x

:palec:

Probaj se Kaval na brodu...

...
za mesojedce moji doma hvalijo "Cad" pod Roznikom z bosansko hrano. ...

Meni je bil Cad vcasih zakon, se je pa malo poslabsala kvaliteta, cena pa dvignila v obratnem sorazmerju torej...
V bistvu je srbska...

...
Razocarana sm pa s "pri babici", ...

Mi tudi - ogabno precenjeno, noro, ne mors verjet. xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. maj 2004, 20:09

Sanjalica..ti bila v mb..pa se nisi javila... :V: ..če želiš probati japonsko v mb ..gostilna toti Rotovž...če pokličeš mene..pa dobiš še kakšno stvar, ki ni na uradnem jedilniku.. x^x

fuuul priporočam gostilno Denk v Kungoti...če kuha Gregor...je dbest..cene pa tut... xrolleyesx

gostilna Astra je NAJ..sam še ne vem kje bo...

Astra
Per aspera ad astra

#44 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. maj 2004, 20:37

gostilna Astra je NAJ..sam še ne vem kje bo...

:inocent:
:8):
:N:

#45 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. maj 2004, 22:21

Strinjam se z Piazzo in Foculusom pa še Tunel paše pod dobre pizze, vključno z Kavalom.

Razočarana, nad Babico, Špajzo, Sokolom, Vegedrom :xx!: -grozno že smrdi, ko vstopiš, hrana pa ni za komentirati.
Japonska na Wolfovi je tudi bolj boga kot ne...še, če si naročiš boljšo verzijo, ki je tudi dražja je, so so....Japonska je kar ok pri Florijanu, seveda, ko imajo sestavine in to je poredko.
No Florijan je ok ampak pasje drag.

Špansko-mehiška v Knafljevem prehodu je tudi dobra. Baje se nam obeta nova argentinska v BTC-ju...komaj čakam x:px
Za solatke in hitra kosila je ok tudi v Pucciniju in pa Kurentov Hram, kar okusno.
No fino mi je še pri Noni, ambient, postrežba, kvaliteta hrane, priporočam!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#46 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 22:45

Cosma, člouk dobi občutek, da se non stop po gostilnah klatiš. x:Dx xrolleyesx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 22:56

pa še Tunel paše pod dobre pizze...

Ja, meni tudi kul. :palec:
Pa se en plus (poleg tega, da so dobre pizze) - zelo hitra postrezba, pa prec dobis... To je meni ful pomembno, ne da pades notri, pa najprej eno uro cakas, da se sploh kdo primaje.
(*res pa je, da ze par mesecev nisem bila tam, a svojcas smo veckrat hodili tja, nekako dosti 'usput' je)...

p.s. Nosoroog - da ne omenjam Cosminega poznavanja pira! :eek: x;)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 22:59

[
p.s. Nosoroog - da ne omenjam Cosminega poznavanja pira!  :eek:  x;)x  x8Dx  :palec:

??????????!!!!!!!!!

A na per se tud spozna? A je torej idealna ženska al kwa? :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 23:02

Bukvalno. x;)x x8Dx x:px :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 9. maj 2004, 23:26

Ena dobra gostilna je v Ljubljani, v Tomacevem.
Imenuje se Pri Kovacu oz Kovac.. Imajo vse vrste hrane, od zrezkov do morske hrane.. Morska hrana mora biti sveza in dobro pripravljena in tam sigurno dobis kvalitetne jedi.. x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0