Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mlečne jedi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#26 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 8. november 2006, 01:14

OK SSTANE BOM JA

AJDE MEJ SE GREM SPAT CAW
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#27 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 9. november 2006, 12:01

A je to na Brodu gostilna KAVAL, Tacen? Al sem zamešala :inocent: x:Ix

SStane, mogoče bi pa res lahko upičili eno večerjo v kratkem, tko kot takrat v Ruski restavraciji v Ljubljani x:)x en LNF party ... ti crocuta pa samo povej kdaj delaš večerno izmeno xDDx ampak bo potrebnih ene par pomočnikov ker ponavadi prihajamo v velikem številu in vsi zlo radi papcamo x:px x:Dx xsrcx


PS: So se mi pa kar sline pocedile ko sem brala tisti recept za češpljeve cmoke. Sama jih nikoli še sploh delala nisem, vedno mami to počne in zdej jih ni naredila že malo večnost :sori: morm predlagat enkrat da se lotimo dela pa naredimo zalogo še za parkrat pozimi / iz zamrzovalnika se ve x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#28 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. november 2006, 13:01

Sicer ima crocuta za moje pojem bad attitude nastop, sam v Kavalu se res ful dobro jé, tak da.. čist brez pojma pomoje ne more bit :inocent:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#29 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 9. november 2006, 19:00

caw cookie


ej kar se tiče receptov zanalašč dajem lahje da jim je bolj enostavno lahko pa tud težje pišem če hočte
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#30 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. november 2006, 09:43

Ne, ni treba xrolleyesx jst mam rada take hitre, enostavne recepte, k ni treba za šporhetom viset pol dneva, da se spaca, pa da ni nobenga ptičjega mleka, žabjih pupkov ipd. delikates (najrajš take, k količine določajo pavšalno po kozarcih, skodelicah, žlicah, ne pa 26,13 dkg tega in 0,25 g unga :o|o: )

Mah sej, če si iz Kavala, bo zihr gut x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. november 2006, 10:39

A je to na Brodu gostilna KAVAL, Tacen? Al sem zamešala :inocent: x:Ix

SStane, mogoče bi pa res lahko upičili eno večerjo v kratkem, tko kot takrat v Ruski restavraciji v Ljubljani x:)x en LNF party ... ti crocuta pa samo povej kdaj delaš večerno izmeno xDDx ampak bo potrebnih ene par pomočnikov ker ponavadi prihajamo v velikem številu in vsi zlo radi papcamo x:px x:Dx xsrcx
PS: So se mi pa kar sline pocedile ko sem brala tisti recept za češpljeve cmoke. Sama jih nikoli še sploh delala nisem, vedno mami to počne in zdej jih ni naredila že malo večnost :sori: morm predlagat enkrat da se lotimo dela pa naredimo zalogo še za parkrat pozimi / iz zamrzovalnika se ve x;)x

Lahko, ravno v torek popoldan snemamo kuharsko oddajo za tvpika v neki gostilni na Viču in bi bilo super :palec:

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. november 2006, 11:13

Mah sej, če si iz Kavala, bo zihr gut x;)x

Res bi lahko bil, ker njegovi recepti kar precej po italijansko dišijo x:Dx

#33 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 10. november 2006, 13:50

Lahko, ravno v torek popoldan snemamo kuharsko oddajo za tvpika v neki gostilni na Viču in bi bilo super :palec:

Grem vreči v LNF party tale predlog - priporočam tudi človek človeku telefon obveščanje x:Dx :palec:
Kdaj imate pa tisto oddajo, da vemo približno uro kdaj se najavit ... SEVEDA =>>

=>> samo da tale naša Crocutica potrdi če v torek popoldne dela in če smo res razumeli da je to v KAVALU ???
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. november 2006, 14:33

Grem vreči v LNF party tale predlog - priporočam tudi človek človeku telefon obveščanje x:Dx :palec:
Kdaj imate pa tisto oddajo, da vemo približno uro kdaj se najavit ... SEVEDA =>>

=>> samo da tale naša Crocutica potrdi če v torek popoldne dela in če smo res razumeli da je to v KAVALU ???

Ne, snemanje bo v neki drugi gostilni, če pa je naš kuhar res cavalo, bi jaz ne imel nič proti, da bi bilo snemanje tam.
Crocuta, hitro se javi :8):

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2006, 16:47

Evo, tu bo snemanje
http://www.via-bona.com/

Objavljena slika

#36 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. november 2006, 20:06

O Via Bona, za to sem pa slišala!

Od crocute nobenega duha ali sluha še :sori: no saj pa konec koncev ni nujno da se ravno v torek dobimo ane, nekje sm vidla Pikico k je predlagala da bi se babnice mogle še pred novim letom dobit x:px sigurno ni samo babnice mislila x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#37 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 12. november 2006, 18:05

caw

aja pa brez mene kaj :V:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. november 2006, 21:24

caw

aja pa brez mene kaj :V:

Pridi, boš lahko tudi nastopil, če želiš :palec:
Kuhal boš svoje recepte, po moje, seveda x:Dx

#39 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 13. november 2006, 07:44

x:)x :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#40 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 13. november 2006, 13:32

No ne vem če ste vi kej zvedl, jst še zmeri nisem zvedla če je zares Kaval in v kerem terminu crocuta dela da se odpravimo takrat tja. Za jutri potem zagotovo odpade in tudi slani Stane bo užival v dobrotah Via Bone, jst bom doma spala ali študirala pole za četrtek - prestavimo zadevo okejs?

PS: Kdaj začnejo v LJ s kuhanim vinom :inocent: x:Ix


Aja zadnjič sem pa oddajo na TV Pika gledala - ah tale bejba ki vodi mi full ni, se mi zdi da ni čist pri stvari, neki me moti na njej, taka odsotna je in nezainteresirana, veliko bolj mi je sedla tista starejša (klepetuljasta) gospa, ki ima ponavadi te zdravstvene nasvete x:)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#41 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 13. november 2006, 14:10

Jp, jaz tud ujela... pa bi tud morala Sstaneta skritizirat :o|o: mogoče kak tečaj retorike? usta je treba odpirat, drugač vse tiste fajn informacije izzvenijo nekam v prazno... sem se ful trudila razumet in špičila ušesa zraven, kar ni fajn, no.. :sori:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#42 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. november 2006, 14:35

Danes zvečer sem na TV Celje, bom probal odpirat kljun, kot ptič x:Dx Če ne bo šlo, bom pa moral ke eni v šolo :o|o: :inocent: x:Dx

#43 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 14. november 2006, 09:07

caw petrca


sprasujes me kdaj delam jutri dopoldne je ok :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#44 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. november 2006, 10:15

Aja zadnjič sem pa oddajo na TV Pika gledala - ah tale bejba ki vodi mi full ni, se mi zdi da ni čist pri stvari, neki me moti na njej, taka odsotna je in nezainteresirana, veliko bolj mi je sedla tista starejša (klepetuljasta) gospa, ki ima ponavadi te zdravstvene nasvete x:)x

Napiši to na njihov forum x;)x

http://www.tvpika.ne...tion=forum_teme

#45 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 17. november 2006, 19:46

Danes za vas

SKUTNI NARASTEK IZ REZANCEV


SESTAVINE:

Široki rezanci (odvisno ob lačnih ust)
1/4 kg skute
3 jajca
2 žlici sladkorja
sadje iz kompota ali sveže sadje
3 žlice kisle smetane


PRIPRAVA:


Skuto, sladkor,rumenjake in kisla smetano gladko premešamoin dodamo sneg beljakov.V pomaščen model za narastek (jenska posoda) imenično nalagano plast rezancev, plast skutine kremein plast sadja, dokler ne zmanjka sestavin.Narastek pečemo pb:30 min pri 200 stopinjah.



Želim Vam dober tek
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#46 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 19. november 2006, 13:41

Cro, a potem si ti tisti sadni tiramusu naredil, ki sva za z Audente dobili skoraj pol pleha? x:Dx :palec: x:px Sva samo :eek: , ko so nama ga prinesli. Očitno sva blazno sestradani zgledali.

Kaval trenutno ena izmed mojih najljubših restavracij, ampak nože bi pa res lahko nabrusili, nekatere stvari je praktično nemogoče razrezat. :vragec:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#47 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 19. november 2006, 17:27

Cro, a potem si ti tisti sadni tiramusu naredil, ki sva za z Audente dobili skoraj pol pleha? x:Dx :palec: x:px Sva samo :eek: , ko so nama ga prinesli. Očitno sva blazno sestradani zgledali.

Kaval trenutno ena izmed mojih najljubših restavracij, ampak nože bi pa res lahko nabrusili, nekatere stvari je praktično nemogoče razrezat. :vragec:


CAW

KAR SE TIČE SADNEGA TIRAMISUJA NISEM JAST DELAL,NE NE TAKE SO PORCIJE HVALA ZA POHVALO DA JE KAVAL DOBRA USTARIJA KAR SE PA NOŽEV TIČE PA VEM DA SO SLABI SAM TLE PA JEST NC NE MOREM POMAGAT. :2src: :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#48 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. november 2006, 17:21

Danes zvečer sem na TV Celje, bom probal odpirat kljun, kot ptič x:Dx Če ne bo šlo, bom pa moral ke eni v šolo :o|o: :inocent: x:Dx

x:o)x x:Dx :palec: viš, tega pa ne lovim, da bi te chekirala x;)x posnemi se in poslušaj za začetek.. ful pomaga :palec:

aja, mlečne jedi x:o)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#49 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 20. november 2006, 19:16

x:o)x x:Dx :palec: viš, tega pa ne lovim, da bi te chekirala x;)x posnemi se in poslušaj za začetek.. ful pomaga :palec:

aja, mlečne jedi x:o)x



res je
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#50 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 20. november 2006, 19:17

Cro, a v četrtek zvečer delaš?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0