Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrološke hiše


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
164 komentarjev na to temo

#51 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. julij 2005, 08:35

Jah sej v vajinem primeru je res kul neptun v drugi... ce bi mel mitja tam kaxnga plutona al pa venero... bi mel tale forum verjetno zaradi cene uporabe enih 100x manj uporabnikov... tko je pa zlo solidaren! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 08:39

tadva ma v 12. :D
oba vladarja sta to zanj sicer.

ah, za mitjo me ne skrbi, ma sicer luno na mc-ju. x:px x^x x;)x
sva hecna... mitja ma luno na mc (lunin), jaz pa uran (net). xsuperx
sicer mam pa jaz venero v 6. v trigonu z uranom, mc in plutonom (slednji je v 10.), tako da... cist ok, pravzaprav imam pa glih z juznim cvorom veliki zemeljski trigon, tako da venera in mc mal resujeta tole drugo hiso.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. julij 2005, 08:46

x:Dx x:Dx x:Dx lunin net!! x:Dx x:Dx

Samson ma tut luno na MC-ju, pa se jupija!!!Tko, da me tut ne skrbi kaj dost...sam vseen neptun v 2...dnar kar odtekam, pa pojma nimam kako za vraga...

Tale mitja ma pa pol kar dost podobnga v chartu ko jaz... neptun v 2., luna na MC, kje ma pa urana?Na asc??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 08:52

ja, tud v 12. :) :D

ja, dnar kar odteka... sam saj zato tud je. x^x
mora bit odliv, da je lohk priliv tud pol a ves... x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:08

ja, dnar kar odteka... sam saj zato tud je. x^x
mora bit odliv, da je lohk priliv tud pol a ves... x:px x;)x


x:Dx ...oz. v mojem primeru (neptun v 2. opozicija venera v 8.) bolje receno: mora bit odliv, da je lahko potem tudi IZLIV!! x:Dx x:Dx x:Dx x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:12

ti pa mas asociacije dons. :D ;)
jaz mam tud skor opozicijo. sicer je 10 orbisa, sam ker je neptun glih, pa tolk mocen, pa 'doma' (12. hisa), pa venera doma... ga pogojno stejem za opp. (*pa se crowley je imel cist isti primer, razen da v tehtnici in torej v ovnu tud, in s tem da je pa obratno - v njegovem primeru je pa venera vladar sonca - no pa sem videla, da si jo je tud uposteval, tole opozicijo, kljub 10 orbisa)..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:19

Aja tak orbis... jah no mal ze verjetn cutis... jaz mam pa 0st. 40 minut orbisa.... tko da jo je kar oreng cutit...iskanje popolne ljubezni bla,bla,bla... :xx!: In pol das to ob bok uranu, ki je z taisto venero v inkonjunkciji(orbis 0 st. 4 minute) in si zmagu :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#58 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:23

hmm druga hiša=keš. in kaj mi tle pol kiron dela? :inocent: :8):

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:25

uh, pih! kar ornk tole!! :eek:
moje opozicije niso tko natancne, so pa zato trigoni v nulo eni (venera/uran, mars/neptun...)...
ne bi rekla sam popolne ljubezni, pac pa tud enih hipnih uzitkov. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:26

druga hisa ni sam cash, so tud vrednote... pa mal razmisli, zakaj mas tam kirona.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:31

sej s te strani se mi zdi da poznam pomen kirona v drugi hiši, nekje sm prebrala da nej bi to pomenil da se more človek začet bolj spoštovat samga sebe in se spoznat, neki v zvezi z lastno vrednostjo, se mi zdi da neki v tem smislu xrolleyesx . sam kako ma pa ta kiron vpliv na dnar pa ne vem... pol ga najbrž sploh nima :inocent:

#62 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:33

Ja sej jest mam tut par trigonov zlo natancnih merkur-uran pa neptun-sev. vozel...
U bistvu mam precej aspektov zlo tocnih... aja pa se ena zanimivost una inkonjunkcija uran/venera... ki je took tocna ma midpoint 0st.08minut stran od lune in 0st.07minut stran od MC... x;)x

@Aishah: druga hisa primarno ni namenjena denarju... lej prva je kaksni smo, kako nas drugi vidijo, druga pa je bolj kako se sami vidimo... se prav bolj neka zavest o sebi... in ker pac vecina ljudi se ni tako dalec na poti razvoja, da bi se lahko identificirala s cim drugim kokr z denarjem, je pac pri vecini ljudi to hisa denarja... in ce mas kirona v drugi pomeni, da mas "ranjeno" oz. sibko samozavest in lahko to kompenziras tut skozi kopicenje denarja in na ta racun vecanje lastne vrednosti, lahko pa ti uspe najti tudi druge poti...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#63 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:36

Samson zanimivo tole... :8): sm drgač tud nekje brala da nej bi kiron prinesel nekaj iz prejšnega življenja... neki kar je treba ozdravt, he evo mam že nov preblisk kako je blo z mano v prejšnem lajfu x:px

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. julij 2005, 09:53

wow samson, dobr si tole povedal (sicer pa saj vesta a ne, da mamo prav temo kiron :8): x;)x) :palec:

nov preblisk?
ja saj tko gre to... :palec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. julij 2005, 08:32

lahko to kompenziras tut skozi kopicenje denarja in na ta racun vecanje lastne vrednosti, lahko pa ti uspe najti tudi druge poti...[/quote]


:palec: Ja druga hiša je naša lastna vrednost, ki jo večkrat kompenziramo s finačno vrednostjo, zato tudi hiša dnarja. Zato je ponavadi to tudi zlo povezano, več je dnarja, bolj so samozavestni, čeprav poznam tudi take, ki so to prešli in so samozavestni tudi brez dnarja, ker jim le ta ne pomeni tisto najvažnejše.

#66 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 12:40

...haha poleg tega da privlacis $$$$ in znas upravljat z njim obstaja tudi bojazen, da tudi z ljudmi upravljas in manipuliras kot z svojim imetjem... sicer pa tvoj podpis vse pove...

Sicer je pa fajn ce mas zraven plutona se kaxnga jupitra, tko k bill gates... pol si pa sploh zmagu!!! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:23

heh tale tvoj jupiter boby xDDx x;)x se spomnis?
pluton v drugi? pih, ni slabo, no saj v 10. tud ni, enkrat bom se jackica, boste videl! x;)x x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:46

...moj pluton je pa v 11. .. :xx!: nic od njega-no samo je pa v trigoncku z soncem in VENERO, tko da mrbit pa bodo le penezi!! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:49

moj tud z venero (v 6. x^x x;)x). x8Dx
sicer pa z marsom v opp. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:56

<{POST_SNAPBACK}>...haha poleg tega da privlacis $$$$ in znas upravljat z njim obstaja tudi bojazen, da tudi z ljudmi upravljas in manipuliras kot z svojim imetjem... sicer pa tvoj podpis vse pove...

Sicer je pa fajn ce mas zraven plutona se kaxnga jupitra, tko k bill gates... pol si pa sploh zmagu!!! x;)x


Pluton v tretji hiši nakazuje manipulacije vseh vrst. Tudi z ljudmi oz.preko komunikacije.
Vsekakor se vse vrača in plača.

Pluton v drugi nakazuje materialno bogastvo.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2005, 18:57

kaj pa na mc-ju (v 10.) Cveka, ce je hkrati vladar asc? xDDx
brezkompromisni voditeljski power? x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:02

Pluton v tretji hiši nakazuje manipulacije vseh vrst. Tudi z ljudmi oz.preko komunikacije.


Haha... za manipulacije v komunikaciji mam pa pluton kvadrat merkur... in ce to zdruzim z pluton trigon venera je skor isto kokr bi mel plutona v 2. hisi... x;)x pa se vladar 1. in 12. je ... tko k pr marsi...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#73 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:05

..pa se fajn je k je venera v 8.... se pravi samo fajn se bom porocu, pa bo...(to nakazuje lahko tut luna konj. jupiter.konj. MC)...

Evo zdaj sem vam pa svoj zivljenjski plan izdal.. bumbar jest... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:10

<{POST_SNAPBACK}>... in ce to zdruzim z pluton trigon venera je skor isto kokr bi mel plutona v 2. hisi... x;)x ...

x:Dx x;)x x:px

xcivx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:15

:eek: :eek: genialec.. ne ti meni...pa kaj smo kle res sami geniji??

uran konj. asc trigon merkur(vse orbisi pod pol st.) x;)x Merkur v 9. po kochu... v 9. se luna, jupi in sev. vozel... 4 planeti v devici..tega ne mores posekat...

Vse pod vladavino merkurja... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0