Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski ključi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
101 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. november 2006, 08:42

Zarado velikega zanimanja za vilinske ključke in o njihovi uporabi, sva posnela video. Lahko si ga ogledate


V tej temi, pa vam bom svetovala, kateri vilinski ključek bi potrebovali ob določenem času.....
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 26. november 2006, 17:22

Pozdravljeni.

Kot sem napisala v enem od postov, uporabljam vilinske ključke že skoraj eno leto. V začetku sem jih izbirala glede na to, kaj mi je svetovala "intuicija" (ja, sem kar eksperimentirala.:)), kasneje pa sem za nasvet vprašala Gaio.

V tem času sem se veliko naučila o sebi, saj ključki res potegnejo iz našega nezavednega stvari, ki se morajo slej ko prej razrešiti, pa četudi to včasih boli. Na srečo se veliko razreševanj dogaja skozi sanje in ključek pod blazino nam je pri tem lahko v veliko pomoč...

Mogoče bi bilo dobro, da izpostavim tu nekaj vprašanj - Gajini odgovori nanje pa bodo zagotovo v pomoč še komu....

*****************************************************************************

1. Ali se lahko uporablja dva ključka hkrati?

2. Ali je potrebno ključek pred uporabo vedno aktivirati z invokacijo?

3. Kaj se zgodi z energijo ključka, ko ga odložimo v škatlico?

4. Koliko časa imamo lahko največ en ključek? En teden ali pa se zanesemo na svoje občutke?

5. Lahko dam ključek pod blazino tudi otrokoma? Velja za otroke kakšna omejitev?

6. Velja za vilinske ključke tako kot za homeopatska zdravila, da poleg njih naj ne bi uporabljali kakšnih kristalov ali pa pili močnih zeliščnih čajev ali kaj podobnega?

7. Ali moramo imeti vilinski ključek po tem, ko ga aktiviramo, ves čas pri sebi?

8. Ali lahko večkrat izrečemo invokacijo za ključek, ki ga trenutno nosimo?

9. Kaj naredimo, če se nam kateri od vilinskih ključkov okruši ali pa zlomi? Je še uporaben?

10. Zadnjič sem nehote nosila sončev ključek okrog vratu, v žepu pa imela še sončev ključek od prejšnjega dne. Ali se v tem primeru delovanje ključka okrepi?

11. Kako aktiviram ključek za nekoga drugega? Je dovolj, da izrečem invokacijo in ključek položim na sliko osebe, hkrati pa vilincem povem, za katero osebo je ključek namenjen?

************************************************************************


Hvala za odgovore,

Lp, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#3 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 26. november 2006, 17:24

Super, Mojca...sem imela že veliko teh vprašanj v glavi! x:)x :palec:

#4 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2006, 21:29

Pozdravljeni.



Mogoče bi bilo dobro, da izpostavim tu nekaj vprašanj - Gajini odgovori nanje pa bodo zagotovo v pomoč še komu....




1. Ali se lahko uporablja dva ključka hkrati?

Boljše je, da se uporablja le en ključek, kajti včasih ob uporabi dveh se simptomi homeopatskih reakcij med seboj ne podpirajo. Planeti imajo svoj okus, barvo, agregatno stanje, prav tako tudi ključki. Pa včasih res ne paše, recimo po okusu- na torto ćili. Izjemoma pa se tudi lahko, a le za kratek čas. Recimo, če greste na neko razpravo na sodišče, pa rabite sreči in zraven še bister um, lahko vzamete merkurja in jupitra s seboj. A če hočete pozdraviti neko bolečino, recimo, da ste nesrečno zaljubljeni, pa vas venera malček čustveno odpre, pa če kombinirate še s kakšnim marsovim ključkom, lahko nastane pretirana reakcija. Postanete čustveno nestabilni ali celo agresivni, pojavijo se bolečine v glavi, pa še v jajčnikih. Ne, bolje da se uporabi en vilinski ključek, v zadnjem primeru torej najprej venero in, ko se čustvena reakcija pomiri, ko najdete harmonijo, potem se zahvalite venerinemu ključku, ter vzamete marsovega, da vam pripelje pravo akcijo in nakaže novo pravo smer.....
Ja, predlagam, da se uporablja le eden, kakšen teden, pa nato drug....


2. Ali je potrebno ključek pred uporabo vedno aktivirati z invokacijo?

Ja, kadar svojega odložim, pa ga nadenem naslednji dan opažam, da močneje deluje, če ga znova prebudim, požgečkam z invokacijo.


3. Kaj se zgodi z energijo ključka, ko ga odložimo v škatlico?

Aura ključka se zmanjša.

4. Koliko časa imamo lahko največ en ključek? En teden ali pa se zanesemo na svoje občutke?

Zanesemo se na svoje občutke. Ko začutimo, da ni nobenega strahu več, smo zdravi. Če v nas tli neko majhno negativno čustvo pa še nismo prišli skoz.

5. Lahko dam ključek pod blazino tudi otrokoma? Velja za otroke kakšna omejitev?

Ja, naj ga imajo dve uri na dan in tako tudi ponoči.

6. Velja za vilinske ključke tako kot za homeopatska zdravila, da poleg njih naj ne bi uporabljali kakšnih kristalov ali pa pili močnih zeliščnih čajev ali kaj podobnega?

Ja, čeprav napisanih pravil ni. Spet po občutku.

7. Ali moramo imeti vilinski ključek po tem, ko ga aktiviramo, ves čas pri sebi?

Ja, če ne se izprazni.

8. Ali lahko večkrat izrečemo invokacijo za ključek, ki ga trenutno nosimo?

Seveda, celo zaželjeno je.


9. Kaj naredimo, če se nam kateri od vilinskih ključkov okruši ali pa zlomi? Je še uporaben?

Vrnite ga zemlji ali date v morje, reko, da ga izliže. Okrušen ključek ima stres v sebi.


10. Zadnjič sem nehote nosila sončev ključek okrog vratu, v žepu pa imela še sončev ključek od prejšnjega dne. Ali se v tem primeru delovanje ključka okrepi?

Ne, ni razlike, kajti to je le informacija, ki prihaja v avro.

11. Kako aktiviram ključek za nekoga drugega? Je dovolj, da izrečem invokacijo in ključek položim na sliko osebe, hkrati pa vilincem povem, za katero osebo je ključek namenjen?

Dovolj bi bila invokacija in misel na tisto osebo. Energija sledi misli.

************************************************************************


Hvala Mojca za vprašanja, sm že mislila, da nikogar ne zanima.
Pa,pa [/size] xwizardx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#5 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 26. november 2006, 22:48

Seveda nas zanima, ko jih bomo imel v rokah, pa še boljše...pa tudi javimo, kako jih čutimo. Se že veselim. :2src: :palec:

#6 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 27. november 2006, 10:03

Super Gaia. Veš da zanima, samo ponavadi dokler nič ne veš o stvari tudi ne veš kaj vprašati. xDDx Po mojem boš kmalu imela še preveč vprašanj. :inocent: xDDx
Pikica, ti si jih že naročila??
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#7 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. november 2006, 20:17

Gaia kje pa lahko dobim marsov vilinski kjuček oz ali ga lahko sama naredim? In kako mi bo pomagal? Hvala
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#8 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. november 2006, 20:23

Gaia kje pa lahko dobim marsov vilinski kjuček oz ali ga lahko sama naredim? In kako mi bo pomagal? Hvala

Greš na njeno stran, ki jo ima v podpisu in se tm pozanimaš. x;)x Ti vse piše, pa še filmček je. :palec:

#9 flygirl

flygirl
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 28. november 2006, 12:13

Jaz imam vilinske ključke od marca letos in lahko rečem da delujejo. Najprej sem jih menjavala po Gainih nasvetih, ob polnih lunah, mrkih ali kakšnih drugih pomembnih astroloških premikih. Včasih po intuiciji, tako da sem jih na slepo prijemala, ter nosila tistega, ki se je v mojih rokah najbolj segrel. Zadnje čase pa jih nosim kot pripomočke v vsakdanjem življenju. Če vem, da bom v situaciji, kjer se zahtevajo večje komunikativne spretnosti, vzamem merkurja, če potrebujem zdravilo proti strahu in pasivnosti , nosim marsovega.... Zadnje čase me nekaj ščiplje v trebuhu in sem si včeraj vzela venerinega. Gaia mi je tudi naredila perfekten obesek za ključke, ki je narejen tako, da ključek snamem in vanjga vstavim drugega. Tako jih lahko nosim okoli vratu kot obesek in dejansko ta obesek pritegne pozornost večine ljudi, ki me sprašuejejo, kje sem ga kupila, ker menda tako doro zgleda.
Taprvi ki sem ga izbrala in ki se mi je najprej in najbolj segrel je bil pa itak jupiter, ampak takrat še nisem imela obeska in mi je padel po tleh in se je odkrušil tako, da ne gre niti v obesek več. menim da je to znak, da ne smem preveč bluzit v tistih prijetnih sferah, ker mi tako manjka drža" z obema nogama na trdnih tleh" in zaenkrat še nisem naročila novega. Ključke včasih posodim tudi prijateljicam, nekatere so si tako tudi naročile cel kompletek. So tudi pomoč pri meditacijah, skratka, jaz nisem bila brez ključka odkar jih imam. Ko ključek svojo funkcijo opravi pri meni dejansko deluje kot homeopatsko zdravilo, začne me motitin nervirat, tako da po tem vem, da ga moram zamenjat.

#10 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 3. december 2006, 14:24

Kle meni ni nič jasno, o čem vi to :eek:

xsmx


--------------------------------------------------------------------------
jaz že komaj čakam da mi Gaia odgovori v magični astrologiji
pol bom pa vedla kako naprej z ključki

men so sploh všeč take otipljive stvari

#11 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. december 2006, 14:26

Moj je zelo lep. :2src:
Moram si nabavit vrvico, da ga dam gor in ga bom lahko imela ves čas ob sebi. Ponoči ga dam pod povšter...danes imela malo čudne sanje. Sem pa premalokrat invokacijo naredila. Se bom poboljšala, nisem dobro prebrala. :palec:

Sem ga imela pa prvi dan pri meditaciji in sem nekaj čutila...kot, da mi je nekaj padlo, se skotrljalo iz vratu dol....pa nič nisem imela tam. xnckrivx :inocent:

#12 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 3. december 2006, 14:31

x:Dx
ne me rajcat
ko že mencam od neučakanosti
x;)x

#13 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. december 2006, 14:37

x:px Res so lepi, vidla Samosnovga in je glih tko lep, k moje. Sam, moj je valda lepši, k je moj. x^x
Res, kot nakit ga imaš lahko. :palec:

#14 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 3. december 2006, 15:42

Moram si nabavit vrvico, da ga dam gor in ga bom lahko imela ves čas ob sebi.

Jaz sem si takrat v začetku naredila tanek mošnjiček in sem v njem prenašala ključke. Drugače pa imajo tudi v papirnicah lepe vrvice in pred nekaj dnevi sem poskušala ključke preplesti v stilu makrameja.. Ko mi uspe, bom dala gor slikice, če bo prišla ideja kateri prav.

Ponoči ga dam pod povšter...danes imela malo čudne sanje.

Ajej, ni za govorit.. že dva tedna imam Merkurjev ključek in vsako noč nekam potujem.. Nocoj sem bila pred Postojnsko jamo s celim spiskom ljudi, od katerega nisem poznala nobenega (gor so bila samo neka tuja, skandinavska imena), imen od naše skupine pa nikjer. Panika.. :eek: Pa skupaj s tamalim sinom sem vozila nek čuden avtomobil ter mu na hudih ovinkih pomagala zavirati.. pa nogometno tekmo smo gledali.. pa... uhhh.. x:Dx x:Dx

Uživajte v raziskovanju ključkov, x;)x

LP, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#15 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. december 2006, 15:45

xDDx Super. V mojih sanjah pa ful ljudi, ki jih že dolg nis vidla, pa kr neka razčiščevanja, kreganje....nezaupljivost z moje strani. xnckrivx

Ja,, super, če boš pokazala vrvice. :palec:

#16 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 3. december 2006, 17:53

Moj je zelo lep. :2src:
Moram si nabavit vrvico, da ga dam gor in ga bom lahko imela ves čas ob sebi. Ponoči ga dam pod povšter...danes imela malo čudne sanje. Sem pa premalokrat invokacijo naredila. Se bom poboljšala, nisem dobro prebrala. :palec:

Sem ga imela pa prvi dan pri meditaciji in sem nekaj čutila...kot, da mi je nekaj padlo, se skotrljalo iz vratu dol....pa nič nisem imela tam. xnckrivx :inocent:


Hojla, Pikica!
No, ponavadi dam zraven tudi vrvico, vendar mi jih je prav zdaj zmanjkalo. Dobim jih še drugi teden.

Vilinski ključki so narejeni iz stekla in zdravilnih zelišč. Z invokacijo se sproži delovanje določenega planeta, ki potem pomaga ozaveščati skozi sanje ali dogodke in nasplošno povezuje meridijane, ki so lahko kje poškodovani, če je planet slab v natalni karti (progresirani).

Pri tebi, Pikica sem videla, da moraš ozavestiti določene dogodke, ki so se dogajali do 7.leta starosti. Dobro bi bilo, če bi napisala sanje....So ključ do razumevanja. Z ozaveščanjem se zdravijo tudi organi, na katere določen planet deluje.
Luna- jajčniki, ledvice, mehur....Torej ključek očisti meridijan, naredi spet pretočnega in zraven prinese sporočila, kdaj se je ta meridijan poškodoval in zakaj.
Tako se čisti čustva, z luninim vikinskim ključkom....
Pa,pa xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#17 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. december 2006, 18:41

Hvala za razlago, Gaia...se pravi, sanje zapisovati! :palec: xsrcx

#18 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. december 2006, 12:03

Ajej, ni za govorit.. že dva tedna imam Merkurjev ključek in vsako noč nekam potujem.. Nocoj sem bila pred Postojnsko jamo s celim spiskom ljudi, od katerega nisem poznala nobenega (gor so bila samo neka tuja, skandinavska imena), imen od naše skupine pa nikjer. Panika.. :eek: Pa skupaj s tamalim sinom sem vozila nek čuden avtomobil ter mu na hudih ovinkih pomagala zavirati.. pa nogometno tekmo smo gledali.. pa... uhhh.. x:Dx x:Dx

Uživajte v raziskovanju ključkov, x;)x

LP, Mojca

Hojla, Mojca!
Merkurjev ključek da ful dogajanja, uči te komunikacije, tudi v sanjah. Super deluje tvoj merkur. V znamenju ovna je povetan tudi z tekmo (mars), pa z bremzanjem- gre prehitro, pa :palec: ...
Cool, še malo pa te bo učil pisanja... xwizardx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#19 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. december 2006, 12:09

Ojla Gaia!

A prodajaš tudi posamezne ključke? Jaz si trenutno ne morem privoščit kompleta, za enega ali dva bi pa že dinčke spraskala.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#20 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 4. december 2006, 14:00

..........pa z bremzanjem- gre prehitro, pa :palec: ...

Ja, ja... zadnje čase se počutim, kot da bi si morala dati vgraditi kakšne bremze, he he.. x:Dx x:Dx
Če ne, bom peš za ovinkom srečala samo sebe.. :eek: x:Dx


Cool, še malo pa te bo učil pisanja... xwizardx

Mhm.. komaj čakam! x8Dx x8Dx

Pravzaprav, Gaia - naj obdržim merkurjev ključek tudi še po polni Luni?.....

Lp, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#21 delfin

delfin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 4. december 2006, 14:08

Ojla Gaia!

A prodajaš tudi posamezne ključke? Jaz si trenutno ne morem privoščit kompleta, za enega ali dva bi pa že dinčke spraskala.

ja, prodaja tudi posamezne. en stane 5000. tud sama sem si glih naročla enega

#22 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. december 2006, 00:46

Pravzaprav, Gaia - naj obdržim merkurjev ključek tudi še po polni Luni?.....

Lp, Mojca

Sama sem ga zamenjala za luninega, se mi je sprožilo nekaj skozi sanje in hočem predelati...
Tebi je tudi pomemben merkurjev za otroke, vendar lunin ni blem, sauj imaš luno v znamenju device....
Po intuiciji, kadar začutiš, je prav! xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#23 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 5. december 2006, 07:15

Sama sem ga zamenjala za luninega, se mi je sprožilo nekaj skozi sanje in hočem predelati...

Uh... meni se je zgodilo nekaj v sanjah prejšnjo noč. To so bile doolgeee sanje, bila sem na sejmu potovalnih agencij in srečala nekaj ljudi...
Mešali so se občutki razuma, sprejemanja situacije, obžalovanja.... Mislim, da sem glede na to, kako so meni znani ljudje izgledali, sanjala nekaj v prihodnosti...

Bom poskusila nocoj z luninim, da stvari (oz. sanje) ne bodo ostale nepredelane. Hvala ti za nasvet!

LP, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#24 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. december 2006, 09:23

Uh... meni se je zgodilo nekaj v sanjah prejšnjo noč. To so bile doolgeee sanje, bila sem na sejmu potovalnih agencij in srečala nekaj ljudi...
Mešali so se občutki razuma, sprejemanja situacije, obžalovanja.... Mislim, da sem glede na to, kako so meni znani ljudje izgledali, sanjala nekaj v prihodnosti...

Bom poskusila nocoj z luninim, da stvari (oz. sanje) ne bodo ostale nepredelane. Hvala ti za nasvet!

LP, Mojca

Morda si odsanjala tole svoje polno- lunsko pozicijo. Sonce v strelcu. luna v dvojčku-5.-11,hiša. Merkur ti je spustil energijo vse do0 strelca in tvojih poslovnih prijateljev-11,hiša-strelec
Pa si vsaj odsanjala, če že nisi v resnici doživela. Veš, astrološka karta je kot sistem čebule- luščiš, odkrivaš in včasih se stvari dogodijo na višjem nivoju, kjer se vse dogovoriš in potem to tu v prvi pozornosti- funkcionira! :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#25 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 6. december 2006, 10:53

Gaia,

sinoči sem za spanje "zbudila" Lunin ključek. Zdela se mi je ena velika razlika v sanjah: ko sem imela Merkurjevega, so bile sanje nekako daljše.. kako bi rekla. .bile so kot neke zaključene zgodbe, z ljudmi v sanjah sem bolj komunicirala (kolikor lahko, glede na to, da spim kot ubita.. x:Dx ).

Od te noči pa se spomnim samo to, da sem definitivno sanjala. :) Ampak tu pri Luninem ključku imam občutek, da se v sanjah veliko sprosti ne glede na to, koliko se sanj spomnim. Kljub malo spanja sem se namreč zbudila nekako lažja...

Verjetno gre za neke drugačne nivoje razreševanja?..

LP, Mojca
Omnia mea mecum porto.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0