Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski ključi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
101 komentarjev na to temo

#26 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 6. december 2006, 15:34

xsrcx

Gaia,

sinoči sem za spanje "zbudila" Lunin ključek. Zdela se mi je ena velika razlika v sanjah: ko sem imela Merkurjevega, so bile sanje nekako daljše.. kako bi rekla. .bile so kot neke zaključene zgodbe, z ljudmi v sanjah sem bolj komunicirala (kolikor lahko, glede na to, da spim kot ubita.. x:Dx ).

Od te noči pa se spomnim samo to, da sem definitivno sanjala. :) Ampak tu pri Luninem ključku imam občutek, da se v sanjah veliko sprosti ne glede na to, koliko se sanj spomnim. Kljub malo spanja sem se namreč zbudila nekako lažja...

Verjetno gre za neke drugačne nivoje razreševanja?..

LP, Mojca

Ja, res je. Neverjerno dobro čutiš. Kot bi bile sanja z merkurjevim V.K. bolj na površini, z luninim V.K. pa gredo v tisto primarno čustvo, zaradi katerega instinktivno čustveno reagiramo čez dan. Včasih niti ne vemo, zakaj nas v čustvih kaj prizadane, lunin ključek pa to lepo prečisti. Lunin V.K. odpira čustvene nivoje, ki so nastali do 7.leta starosti, ko smo bili še z energetsko popkovino povezani z mamo. Zdaj se teh dogodkov niti ne spomnimo, vendar so zapis našega čustvenega obnašanja....Lunin ključek se mi zdi, da ti bo še tudi spregovoril skozi slike....
Bomo videli to noč. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#27 Gost_sonček5_*

Gost_sonček5_*
  • Gost

Objavljeno: 7. december 2006, 19:41

Pozdravljena Gaia,
vilinske ključe sem komaj dobila, in komaj čakam na njihove učinke. So res izredno lepi, prav vabijo. Ključe sem imela namen sicer uporabljati samo zase, vendar je moja hči tako zainteresirana, tako navdušena, da sem sončev obesek podarila njej. Nosila pa bi ga pa rada kar cel dan, ali ga lahko uporablja toliko časa ?
Primanjkuje ji železa, kakšen ključek bi ji priporočala ? Marsa ?
Ali lahko ključke uporabi več oseb, danes jih uporabljam sama, jutri otroci?
Kako najbolje vem kdaj kakšen ključek uporabiti?

Hvala in lep pozdrav
xrolleyesx

#28 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 12. december 2006, 16:48

Odkar imam vilinski ključ, sem veliko več sanjala...ampak pozabim sanje...čisto zgodaj zjutraj se jih še spomnim, potem pa ne več. Tudi problemi z ledvicami so se umirli...sem pa zraven izvajala še reiki, nekdo me je energetsko spucal in kristale sem tud uporabljala. x:)x

Hvala, Gaia. xsrcx

Napišem še kaj, ko bom začutila. x;)x

#29 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 12. december 2006, 16:50

Odkar imam vilinski ključ, sem veliko več sanjala...ampak pozabim sanje...čisto zgodaj zjutraj se jih še spomnim, potem pa ne več.

Pikica, začni si jih pisaat. Boš kmalu tako strenirana, da se jih boš spomnila velikokrat tudi brez pisanja.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#30 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 12. december 2006, 16:56

Pikica, začni si jih pisaat. Boš kmalu tako strenirana, da se jih boš spomnila velikokrat tudi brez pisanja.

Ja, sej sm si v blogu prov temo odprla, pol pa....preden se jst k seb spravm, pa v službi comp odprem...je že mem. :o|o: x:Dx

#31 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 12. december 2006, 17:03

Zato pa zvežčič ob postli, pa takoj zjutraj pisat. Al pa sred noči, če se zbudiš.
Pa glej da boš pridna zdej ko veš kako in kaj! x:px
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#32 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. december 2006, 16:51

Ob mlaju ali malček pred mlajem bi bilo dobro, da pijete eleksir iz vilinskega ključka lune. Pomaga iz globine potegniti ven strupe, ki so se nabrali že s čustvenimi bolečinami v otroštvu. Seveda je potrebno to zato, da bo nova lunina rast prinesla kozorogovo modrost in ne cel kup čustvenih težav x:)x

Vsekakor sama sem pila eleksir in nisem mogla verjeti, da iz take globine potegne ven določene stvari. No, vsekakor takrat si vzemite frej, kajne Mojca?
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#33 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 18. december 2006, 18:51

No, vsekakor takrat si vzemite frej, kajne Mojca?

Definitivno!... xrolleyesx x:Dx

Še dobro, da je bil tisti dan petek in da sem taglavno v službi naredila že en dan prej.. x:Dx
Toliko sem bila preč, da sem že hotela vzeti prosto popoldne, ampak mi ni uspelo....
Bem, ma sem preživela.. x8Dx ..in počistila par stvari v sebi. In to je pomembno.
Omnia mea mecum porto.

#34 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 4. januar 2007, 15:29

Posamezni vilinski ključek v obesku - izbran glede na posameznikovo življenjsko nalogo

Gaia na podlagi cesa pa se ugotovi zivljenjsko poslanstvo posameznika?
Uspeh je drznim zagotovljen!

#35 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. januar 2007, 15:30

no naj povem, da je moj ključek preživel pranje v pralnem stroju - za čudo ostal cel xsrcx

#36 karla

karla
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 6. januar 2007, 17:09

Jaz pa poznam drugačne vilinske ključe od Marjetke Jeršek xrolleyesx

To temo je popravil/a karla: 6. januar 2007, 17:10


#37 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. januar 2007, 17:20

tisto so vilinski simboli ;)

#38 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:20

Lep pozdravljeni,
tudi jaz sem pred kratkim dobila Gajine vilinske ključke. Moram rečt, da ko sem odprla škatlo, kjer so bili vilinski ključki sem jih nekaj časa gledala kot, da sem hipnotizirana tako zelo so me prevzeli. Na eni strani škatle je bilo kar vroče in ko sem pogledala kateri ključek oddaja to energijo sem videla, da je to marsov, katerega mi je Gaia tudi priporočila, da ga naj nosim. Vendar je mene najbolj prevzel Merkurjev, ki naj bi bil moj ključ.
Prvi dan sem Marsov ključek dala v žep, da ga bom kasneje aktivirala pa mi je čez nekaj časa sam padel ven in se na žalost tudi malo okrušil. Gaia upam, da to ni dosti vplivalo na njega. Ko sem ga nosila sem bila kar precej živčna kakor tudi ponavadi sem. Zvečer sem se pa odločila, da bom dala pod povšter Merkurjev ključek. Sanjala sem bivšega fanta. Bilo nekako tako kot, da bi želela biti spet skupaj oz naju nekaj vleče skupaj in sva nekako počasi tudi prišla skupaj. Počutila sva se lepo bilo je samo nelagodje zaradi najinih sedanjih partnerjev. Ko sem se zbudila sem bila kar malo odsotna, ker so bile močne sanje. Res čudno ker sama pri sebi vem, da ne želim obnoviti zveze samo sej ni nujno, da to točno to pomeni. Drugi večer sem pa uporabila za sanje Marsov ključek. Sanjala sem enega fanta, ki ga sigurno nisem videla več kot 10 let in je bil moja samo prehodna simpatija. Kot da sva bila skupaj in popolnoma zaljubljena. Kako sem bila šele tukaj v šoku, ko sem se zbudila. Ja ne vem kaj to pomeni a moram tako veliko na partnerstvih delat ali kaj drugega?

Zanimivo je tudi to, da ko me je enkrat zares močno začela boleti glava, ker pa ne maram jemati zdravil sem se nekako drugače želela rešiti glavobola, v roke sem vzela Marsov ključek in čez približno 10 minut je glavobol čudežno izginil. Kar nisem mogla verjet.

Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#39 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 1. februar 2007, 11:10

Posamezni vilinski ključek v obesku - izbran glede na posameznikovo življenjsko nalogo

Gaia na podlagi cesa pa se ugotovi zivljenjsko poslanstvo posameznika?

Aha, to je malček komplicirana metoda, vendar ti bom poskusila opisati.
Natalna karta je skupek planetov v zodiakalnih znamenjih, ki se nahajajo v različnih sektorjih tvojega življenja, kar ponazarjajo hiše.
Esenca notranjega bitja, pa ni prikazana niti z planeti, niti hišami, niti... Magični astrologi smo sledniki notranjega bitja, severni in južni vozel nam samo malček nalkažeta pot, po kateri naše notranje bitje hodi, skozi kaj bi se lahko razvilo, s katerimi odnosi mora poštimat, da bodo naši koraki srečni.
Ja, šele, ko naše bitje hodi po poti svoje dharme, šele tedaj se serotonin v našem telesu pravilno izloča in šele takrat se pojavi ta notranja sreča.
Dostikrat pa so tu določene karmične zadeve, ki jih je poprej potrebno ozavestiti in jih uporabiti v smislu svoje danosti.
Tako nekako....
Uf, saj že pogrešam kontakt z vami, gram malček odgovarjat.... :2src:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#40 kuky

kuky
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 1. februar 2007, 21:35

Pozdravljena Gaia,

že dober mesec imam vilinske ključke, ki pa jih bolj slabo uporabljam, ker nekako ne čutim pravi čas xnckrivx .

Bi pa rada vprašala, kateri ključek bi mi pomagal pri učenju in opravljanju izpitov, ker sem ravno danes zvedela, da na zadnjih nisem bila uspešna x:(x .

Hvala za odgovor!
LP, Kuky
(12.5.1978 ob 21.25 Lj.)

#41 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 2. februar 2007, 13:20

Bi pa rada vprašala, kateri ključek bi mi pomagal pri učenju in opravljanju izpitov, ker sem ravno danes zvedela, da na zadnjih nisem bila uspešna x:(x .


Vsekakor je za učenje in koncentracijo priporočljiv Merkurjev vilinski ključ.


LP, Mojca
Omnia mea mecum porto.

#42 kuky

kuky
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 2. februar 2007, 13:31

Hvala za hitri odgovor!!
LP, Kuky

#43 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. april 2007, 13:00

Živjo,
mi lahko kdo pove kateri ključek je dober pri prebolevanju določene osebe oz. da preteklost pustiš za sabo. Hvala že v naprej.

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#44 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 22. maj 2007, 21:53

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

#45 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 23. maj 2007, 20:11

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

Si hotel kej specifičnega povedat s temi smeškoti al....?
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#46 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 23. maj 2007, 20:32

Živjo,
mi lahko kdo pove kateri ključek je dober pri prebolevanju določene osebe oz. da preteklost pustiš za sabo. Hvala že v naprej.

Lp

Hello Pinka, sicer ti bo več najboljš povedala Gaia, lahk pa povem mojo izkušnjo, ker se tud sama ravno spoprijateljujm s ključki, začela sem po nasvetu Gai z luninim. Mene ta ključek ne vrača v svoje otroštvo, ampak v mojo bližnjo preteklost npr. približno 5 let nazaj...In se mi zdi, da kozi njega ozaveščam stavri, ki so delno ostale nerazšiščene, oziroma se še enkrat soočam z njimi.
Najprej sem vse skupaj čutila res močno skozi sanje x:)x , saj sem že včasih sanjala, ampak tako močno intenzivno, pa ne večinom je vse skupaj vključevalo potovanja.
No to se dogaja ponoči, čez dan pa.... xwizardx spet neki druzga.
Najbolj smešno kar mi je bilo je, da sem na vse dogodke iz preteklosti, ki so bili lahko iz določene perspektive še tako grozni, začela gledati kot pozitivno. V bistvu se mi je zazdelo, da sem vse situacije sprejela in da so bile še določene osebe nad mano šokirane. Da ne zafilozofiram preveč. Primer: Obstaja neka oseba, do katere sem skladiščila v sebi določeno količino jeze, od trenutka dalje, ko sem začela z uporabo ključka, so se v meni sprožila določena drugačna čustva, npr. jezo je zamenjala hvaležnost, veselje, ljubezen...karkoli....
Tko jst doživljam vse skupaj.
Mislim, da moram z luninim ključkom še vztrajati...včeraj mi je sicer padel iz žepa, se mi malo okrušil, pustila sem ga na zemlji čez noč in ga imela čez dan spet pri sebi.
Pa še nekej sem opazila z luninim ključkom, se mi je zdelo kot da se sproža val odpuščanja do vsega in vseh in da sprejemam vse. Da res energija sledi energiji.
Sicer pa vse ključke občutim kot nekaj živega, ki se pretaka in valovi v naravi in v nas x:)x
V bistvu en drug me zlo mika, ampak bom še mal vztrajala z luninim še neki časa, tega občutim kot eno čiščenje in transormacijo same sebe. :8):


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#47 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. maj 2007, 17:48

Si hotel kej specifičnega povedat s temi smeškoti al....?



Ja a ne.Tolk besed zarad ene "plastike" pa rož notr vdelanih.No če že vsaj nekej pa zloooooo lepo zgledajo te ključki.Tut to je velik ne x:Dx

#48 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 25. maj 2007, 18:05

Ja a ne.Tolk besed zarad ene "plastike" pa rož notr vdelanih.No če že vsaj nekej pa zloooooo lepo zgledajo te ključki.Tut to je velik ne x:Dx


Ej sam nehej a veš, prvo kot prvo to ni nobena plastika, ampak umetniška kreacija, esenca rastlin, proces preobrazbe... Niso nobene "rože" ampak izbrane zeli, ki sijejo auro planetov, oziroma kristali.
Sicer pa mislim, daje vsak vilinski ključek unikat, narejen z ljubeznijo in subtilnostjo do narave in vsega živega z Gaine strani x:)x
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#49 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 25. maj 2007, 18:08

Sej pravm.Krasne kreacije brez hokus pokusa x:Dx

#50 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 25. maj 2007, 18:11

Sej pravm.Krasne kreacije brez hokus pokusa x:Dx


To ti misliš x;)x ...
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller













Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0