Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tibetanska zapestnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
44 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 7. januar 2007, 17:40

Mene pa zanima, če je kdo slišal za to zapestnico, in kake učinke vse ima.
Pa če je možno, da ima kdo sliko, da bi jo tu postnil, pa mogoče še ceno povedal, ker nimam pojma kje in kako naj iščem x:Dx xrolleyesx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 8. januar 2007, 07:45

Mislim, da jo prodajajo v trgovinah Ahat. Sem že slišal in iskal po spletu v tujini vendar nisen našel nič pametnega. Baje naj bi bili na zapestnici minerali zloženi po posebni kombinaciji, ki blagodejo vpliva na organizem.
Branko G

#3 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. januar 2007, 12:06

ZAPESTNICA MOČI

TIBETANSKA ZAPESTNICA


ZGODOVINA

TIBETANSKO PLEME »MALE« JE BILO EDINO, KI SE JE TISOČLETJA ČUDEŽNO UPIRALO POSKUSOM KITAJSKEGA ZASUŽNJEVANJA. IMELI SO NEVERJETNE SPOSOBNOSTI IN CELO MOČ, DA SO IZNENADA MNOŽIČNO IZGINILI, V NASLEDNJEM TRENUTKU PA SE POJAVILI NA POVSEM DRUGEM MESTU.

KO SO ARHEOLOGI IZKOPAVALI NJIHOVE GROBOVE, SO PRESENEČENI UGOTOVILI, DA IMAJO VSI NA ROKAH ZAPESTNICE IZ RAZLIČNIH KAMNOV, VENDAR IZDELANE PO POPOLNOMA ENAKIH PRAVILIH. ZAPESTNICE SO BILE SESTAVLJENE IZ 21 KROGLIC IN ENEGA POSEBEJ OBLIKOVANEGA »GURU« KAMNA. VIŠJI SO BILI ČLANI PLEMEMNA PO RANGU VEČ RAZLIČNIH ZAPESTNIC SO NOSILI. POGLAVARJI IN SVEČENIKI SO NOSILI CELO PO PETNAJST RAZLIČNIH ZAPESTNIC.


RAZISKAVE IN DELOVANJE

ZNANSTVENIKI SO SE ZAČELI SPRAŠEVATI, ALI MORDA V NJIH TIČI SKRIVNOST, KI JE TEMU PLEMENU DALO TOLIKO NENAVADNIH SPOSOBNOSTI IN MOČI?

V RAZISKAVE SO VKLJUČILI TUDI BIOENERGETIKE IN KRISTALOTERAPEVTE, KI SO ZAČELI PREUČEVATI IN PREIZKUŠATI TE NENAVADNE ZAPESTNICE NA SVOJIH PODROČJIH. PRIŠLI SO DO IZREDNO PRESENETLJIVIH SPOZNANJ.

UGOTOVILI SO, DA SE ZAPESTNICA NAVEŽE IN UGLASI NA SVOJEGA LASTNIKA - TA KMALU ZAČUTI NJENO POZITIVNO MOČ, KAKOR TUDI MOČ KAMNA IZ KATEREGA JE NAREJENA. S TRAJNIM NOŠENJEM DOBIMO SPOSOBNOSTI, DA TUDI V BREZIZHODNIH SITUACIJAH NAJDEMO REŠITEV, SČASOMA PA PRIDOBIMO IZJEMNO PSIHIČNO IN FIZIČNO MOČ.

PO NAPORIH SE NAM V TRENUTKU OBNOVIJO MOČI, V NEKATERIH PRIMERIH PA PRIDOBIMO SPOSOBNOSTI, DA LAHKO DOGODKE TUDI PREDVIDIMO IN JIH PRAVILNO USMERIMO.

ZAPESTNICE SE OBNAŠAJO KOT NAŠI ZVESTI ZAŠČITNI PRIJATELJI, KI NAS ČUVAJO IN NENEHNO BDIJO NAD NAMI.

PRIPOROČLJIVO JE NOŠENJE DVEH, TREH ALI VEČ ZAPESTNIC ISTOČASNO. Z MEDSEBOJNIM DELOVANJEM SE UČINKI KAMNOV IN ZAPESTNIC ŠE DODATNO IZREDNO OKREPIJO.

ZAPESTNICE NAM BODO V TRENUTKU POKAZALE POT DO ZASTAVLJENIH CILJEV.

in res se dobijo v ahatu ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 8. januar 2007, 14:55

Vir podatkov ?
Branko G

#5 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. januar 2007, 15:09

Opa to je pa kr neki morm rečt. Enkrat bi tud jst šla rada v tibet k mislm, da bi blo lahko zanimiv. x;)x
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#6 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. januar 2007, 17:36

Ja, sem ta teden malo obiskal ahat, pa se malo razgledal ;) Ja sej mi je pokazala tibetanske zapestnice, zelo simpa :D Cene pa se gibljejo od 1500 dalje. Odvisno od kamna x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#7 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 13. januar 2007, 14:51

Pozdravljeni,

tibetanskih zapestnic se več vrst, večina je kombinacij mineralov in srebra.
V google vpiši geslo "Tibetan bracelet". Lahko jih dobiš tudi na eBay-u.
V ahatu ni vse zlato čeprav se sveti.

LP
Branko G

#8 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 13. januar 2007, 17:45

Hvalabogu, da lahko vidim energijo, tako da bom vedel če je "zlato" ali ne ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#9 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 13. januar 2007, 17:48

moja mami ma 4 tibetanske zapestnice...
je zapestnca v nizu okroglo oblikovanih poldragih kamnov na zakljucku zapestnice na vozlu pa je stozec :o|o:
to je pa use kr vem povedat... xDDx
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. januar 2007, 17:52

Vir podatkov ?

ahat....
men niso všeč xnckrivx ahat mi je pa tudi mimo :o|o: :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 14. januar 2007, 10:22

no sama pa sem v Ahatu že marsikaj lepega vidla.....je pa res imajo pa navite cene x:)x

Tibetanska zapestnica...sem jo tudi vidla ...samo name res ne daje vtisa tibetanske zapestnice. Prvič ne vem točno pomena te tibetanske zapestnice.....pa tudi kakor vem tibetanci kar se zdravljenja tiče prisegajo kristale kot so lapis lazuli..pa turkiz pa take....tukaj so pa kar eni kamenčki navezani sicer v določenem zaporedju.

Hm ....ani to "pripomoček" za mantranje ....molitve...mala.
Objavljena slika

nekaj takega x:)x tale je iz lapis lazulija

Pa tale teme je bila že enkrat odprta ...pa je tud to škrat pojedel x:)x

#12 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 11:18

Ne mala je eno (v zvezi z jogo), te tibetanske zapestice so pa krajše da gredo na roko x;)x Sama imam dve, ena je iz roževca, druga pa iz ametista. Pa ju nisem kupila v Ahatu. x:Dx



#13 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 14. januar 2007, 11:31

Mala je neke vrste zahodnjaki bi rekli kot rožni venc x;)x ......kako misliš v zvezi z jogo...

zapestnico pa ja za roke ...kakšeni pomen je te zapestnice.....tisto kar je zgoraj napisano ....ne verjamem.

#14 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 11:52

Ja vem kaj je mala, originalno so iz sadežev ene rastline v Indiji, take olesene kroglice. Baje da imajo zdravilne učinke...sama sem jo razdrla in si nardila dve zapestnici.
Male jogisti uporabljajo za mantranje, jo držijo v roki kot npr. rožni venec in ponavljajo svojo mantro.
Jaz ne vem kaj je res za te zapestnice, je pa velik stvari možnih, tako da...Sem pa ugotovila prej, da imam v bistvu dve zapestnici, sta sestavljeni iz 21 kroglic, 22 kroglica pa je večja in ima na vrhu stožec v obliki piramide, le da je zaobljena. Jaz sem ju kupila pred dvema letoma na Dunaju. Bolj zaradi estetike x;)x če imata pa še kak drug namen, pa toliko boljše x;)x



#15 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. januar 2007, 12:18

Baje da daje zelo veliko energije, enako kot atlantidski prstan, kombinacija teh likov pospešuje vibracije v avri, enako tibetanska zapestnica.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#16 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 12:49

Fajn x!x :palec: Pol bom ob času kupila še kakšno x;)x



#17 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. januar 2007, 12:56

Fajn x!x :palec: Pol bom ob času kupila še kakšno x;)x

jaz še zdej šparam za eno, mi je iz oniksa padla v oči :2src:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#18 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 14. januar 2007, 18:33

Meni se pa ne zdi preimerno kamne luknjat.....pa tudi zapestnice in ogrlice so tko...malce preveč koncentrirane /večinoma moteče , oz . neznane-lahko tudi zelo škodljive/ energije vsebujejo..kombinacije pa sploh ...malce bi se poglobil v to kombiniranje , tko na slepo zaupat kmercialnemu izdelku je mal..kaj pa vem..morda neodgovorno do samega sebe.
Sploh se mi pa zdi to tko...kupiš zapestnico ali ogrlico in si jo brez nadaljnega natakneš gor...ni glih pametno...najprej bi jo moral vsekakor orenk spucat,pa aktivirat, pa res o kombinacijah razmislit....
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#19 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 19:30

Matjaž si napisal tole tako kot da noben nima pojma o pojmu x?x Halo xrolleyesx

Valjda da je potrebno ves nakit (še posebej iz poldragih kamnov), ki ga kupiš ali dobiš najprej očistit, programirat...

Zakaj se pa ne bi delal nakit iz poldragih kamnov x?x x!x

Elohim...govorila sem o tisti mali iz tistih sadežev onega drevesa v Indiji, ki ga kot je meni znano uporabljajo samo tisti, ki se ukvarjajo z jogo. Jaz se ne ukvarjam z njo, pa sem naredila nekaj koristnega pa tudi lepega x;)x iz male :palec:



#20 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:03

Matjaž si napisal tole tako kot da noben nima pojam o pojmu x?x Halo xrolleyesx

Valda da je potrebno ves nakit (še posebej iz poldragih kamnov), ki ga kupiš ali dobiš najprej očistit, programirat...

Zakaj se pa ne bi delal nakit iz poldragih kamnov x?x x!x

Elohim...govorila sem o tisti mali iz tistih sadežev onega drevesa v Indiji, ki ga kot kot je meni znano uporabljajo samo tisti, ki se ukvarjajo z jogo. Jaz se ne ukvarjam z njo, pa sem naredila nekaj koristnega pa tudi lepega x;)x iz male :palec:


A zdaj po tanovem moram prošnjo napisat, da lahko izrazim svoje mnenje, al, kaj ???
Hotel sem reči, da jaz ne bi nikoli nataknil nase neko kombinacijo mineralov, ki jih je sestavil nek trgovec...
Naslednje pa- a ti pa še enim pet je VALJDA , ostalim pa ne vem, če glih je...in ne vem zakaj ne bi smel pisat kar mislim..??!! ne vem, če ti koga vprašaš za dovoljenje ...ali pač ??
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#21 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:28

A zdaj po tanovem moram prošnjo napisat, da lahko izrazim svoje mnenje, al, kaj ???
Hotel sem reči, da jaz ne bi nikoli nataknil nase neko kombinacijo mineralov, ki jih je sestavil nek trgovec...
Naslednje pa- a ti pa še enim pet je VALJDA , ostalim pa ne vem, če glih je...in ne vem zakaj ne bi smel pisat kar mislim..??!! ne vem, če ti koga vprašaš za dovoljenje ...ali pač ??
xegox

Dej nena se prepirej, ona ne razume kako je če čutiš energije kot ti, in kaj se lahko zgodi, če nepravilno skombiniraš kristale ;) Nekateri vidimo, drugi čutijo, nekateri pa sam slišijo, tretji pa nič od tega ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#22 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:29

A zdaj po tanovem moram prošnjo napisat, da lahko izrazim svoje mnenje, al, kaj ???
Hotel sem reči, da jaz ne bi nikoli nataknil nase neko kombinacijo mineralov, ki jih je sestavil nek trgovec...
Naslednje pa- a ti pa še enim pet je VALJDA , ostalim pa ne vem, če glih je...in ne vem zakaj ne bi smel pisat kar mislim..??!! ne vem, če ti koga vprašaš za dovoljenje ...ali pač ??
xegox

Dej nena se prepirej, ona ne razume kako je če čutiš energije kot ti, in kaj se lahko zgodi, če nepravilno skombiniraš kristale ;) Nekateri vidimo, drugi čutijo, nekateri pa sam slišijo, tretji pa nič od tega ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#23 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:30

A zdaj po tanovem moram prošnjo napisat, da lahko izrazim svoje mnenje, al, kaj ???
Hotel sem reči, da jaz ne bi nikoli nataknil nase neko kombinacijo mineralov, ki jih je sestavil nek trgovec...
Naslednje pa- a ti pa še enim pet je VALJDA , ostalim pa ne vem, če glih je...in ne vem zakaj ne bi smel pisat kar mislim..??!! ne vem, če ti koga vprašaš za dovoljenje ...ali pač ??
xegox


Ja ti je ne bi nataknil prav, koga pa to zanima x?x xrolleyesx Tibetanske zapestnice so nekaj kar vidiš opis višje. In o tem je tud tema.

Daj, daj zaradi mene lahko kracaš kar hočeš. Zmotil me je le ton napisanega, ki je zelo kritičen...
Se pa drugače nahajamo na takem forumu, na katerem imajo ljudje velik pojma o različnih rečeh x:px x!x

Behi...jaz tud čutim energije... x;)x



#24 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:31

amber, brez zamere, ta ton ni bil kritičen.
Pa vseeno, nebi rabila lih tako osorno povedat, sej mu je jasno da nismo prfuknjeni, pa da znamo da morš pucat kristale, samo nekateri to tudi pozabijo, tudi jaz sem med tistimi.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#25 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:35

Ja mene je zmotilo, pa sem mu napisala tako kot sem. Kot vidiš je jezno odreagiral, torej x?x xcivx xDDx

No jaz ne pozabim takih osnovnih reči x;)x






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0