Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#26 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. januar 2007, 16:08

xrolleyesx Kako te je lahko ta moj post prestrašil.. x:Dx Jz sem sam svojo izkušnjo napisala.Pač tko sem jz vidla in čutla tega moškega z luno v dvojčkih.
Lej,ti maš čist drugačno natalno karto kot jz.Jz sem ribica z ascedentom v vodnarju in luno v škropijonu in iščem pri moškem sigurno nekaj drugega kot ti..

Ne razumem tvojega vprašanja oz.prošnje: vseeno upam,da bo kdo poskušal to luno v dvojčkih razumet x?x Mislim haloo??Pa ne moreš sam po luni določit in razumet človeka..Tolk drugih dejavnikov je še pomembnih.Pač luna v dvojčkih se izraža kot notranji nemir,radovednost ,domiselnost in komunikativnost.Ljudje s tem položajem lune naj bi se hitro zaljubili in njihovo ljubezensko življenje ni vedno stabilno,mnogo ljudi z luno v dvojčkih se vsaj enkrat loči ali pa vodijo nekako dvojno družinsko življenje.Vožnja z avtom,visenje na telefonu,obiskovanje lokalov jim je nekakšna terapija-sredstvo za sproščanje napetosti.To je pač značilno za ljudi z luno v dvojčkih...Pri nekomu to dost drži ,pri drugmu pač ne.Pomembni so tud aspekti lune,pa v kateri hiši se nahaja luna...in še marsikaj drugega..

Lp tudi tebi..
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#27 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. januar 2007, 16:15

js se še tud učim x:Dx x;)x pozorna se postala s tem, ko so omenjal 7. bajto v dvojčkih(js tud x:o)x ) pa asc v strelcu x:px drugače pa je večina odvisna od položajev planetov....zamene je bilo leto sprememb lani...no pa letus baje tudi....
pač se lepo razvijamo :palec:
pluton men ni prinesu kake velikanske spremembe, ker sem bila še premlada, da bi se sploh z tem ubadala.......me je pa uran šokiral x:Dx :palec: mogoče mi bo pluton dokončno pokazal spremembo, ko mi bo prišu iz 1. bajte....bomo vidl x;)x


klarus..kje pa se nahaja tvoj tranzitni uran..
Zdj je v vodnarju..potem pomeni ,da more bit v tvoji 3.hiši..tam nekje...Aja..zato,si si kupla avto.. x:Dx x;)x xcivx 3.hiša je ja povezana s transportom..takim in drugačnim...
A mam prav??

Pri men je pa zdj v 1.hiši in mi je tud prinesu polno sprememb..Dobrih in slabih.. x;)x x:px
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#28 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 17. januar 2007, 16:25

Saj pravim, da sem v tistem stanju, ko vse česar se lotim na ljubezenskem področju prinaša le razočaranje in vprašanja na katere ne najdem odgovorov..

"luna v dvojčkih se izraža kot notranji nemir,radovednost ,domiselnost in komunikativnost.Ljudje s tem položajem lune naj bi se hitro zaljubili in njihovo ljubezensko življenje ni vedno stabilno,mnogo ljudi z luno v dvojčkih se vsaj enkrat loči ali pa vodijo nekako dvojno družinsko življenje."

Drugače pa je bil stavek o razumevanju mojega "dvojčka" bolj mišljen v tem kontekstu, da bo nekdo znal razumeti naštete stvari, ki mislim, da se kar najdem v njih...Ponavadi je nočna terapija vožnja v neznano in na telefonu nihče drug kot najboljša prijateljica...


Hvala za razlago, saj bom kmalu tudi jaz malo več vedela o teh stavreh...do takrat pa hvala vsem za komentarje....ful ste fajn :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

Sem že adicted...na eno uro hodm čekirat in mi misli med učenjem kar uhajajo...

lp x:Xx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#29 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 17. januar 2007, 17:00

No moje mnenje ( skromno) ....levček in bikica je tudi idealna kombinacija :2src:
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#30 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2007, 17:22

Zen ...oooooo kako mi je to znano...očitno bi resnično takoj vedel oziroma začutil, saj je skoraj tako, kot bi opisovala sama sebe v tem trenutku...tudi jaz pred enim letom končala šestletno vezo....po enoletni čustveni rehabilitaciji pa se danes počutim takoooooooo svobodno... x;)x x;)x x;)x


Vsaka daljša veza rabi določen čas, rehabilitacijo. Sam sem mislil, da je ne, kao končno friii, osvobojen,... Kar naenkrat se nek vsakdanji organizirani life, ki sem/sva jo furala, podre! Ok, si splaniraš nek svoj dnevni plan (luna v devici :8): ), a vseeno je flet prazen, kot da nekaj manjka. Fizično svoboden, čustveno ujet :o|o: . No verjetno me že ceu lif mau jebe sonce z opozicijo lune .)
Lahk bi patosiral, in gledal svoje prijatelje kako "veselo" kupujejo vozičke in vsi že happy married. Zakaj imam ravno jest tako pot? Vesel sem, da jo imam ker sm tak kot sm. Za nobeno stvar mi v lifu ni žal, ker vem, da sem se odločil v tistem trenutku po svojih najboljših močeh. Je ne regrette rien...kot poje Edith. V poslu imam sovražno nastrojene partnerje, in sem vesel, da jih imam! To rabim! To me dela živega! (mars 6.bajta pa v kozlu, pa 10. v ovnu-nočem nobenega nad sabo x;)x )

Zdej sem frii in ne iščem partnerja. Se zaljubljam in odljubljam x:Dx . Sreda, ko praviš, da ti na partnerskem področju nič ne uspeva. Prepusti se toku in ko bo stvar zrela bo prišla sama od sebe. Saj ni nujno, da bo naslednja ljubezen - taprava! Lahko pa x;)x . Nekoč mi je rekel nek starejši možakar: Če ti je nekdo všeč, te privlači- pojdi k njemu, spregovori z njim." Eni gledajo po kotih, drugi po odru. Še vedno sem prepričan, da izbiramo v naših življenjih, so "naključja", je usoda, a vseeno se potrudi, kot da je to tvoja zadnja šansa.

Let the force be with`ya :palec:
Always outnumbered - never outgunned!

#31 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 17. januar 2007, 17:33

Zdej sem frii in ne iščem partnerja. Se zaljubljam in odljubljam x:Dx . Sreda, ko praviš, da ti na partnerskem področju nič ne uspeva. Prepusti se toku in ko bo stvar zrela bo prišla sama od sebe. Saj ni nujno, da bo naslednja ljubezen - taprava! Lahko pa x;)x . Nekoč mi je rekel nek starejši možakar: Če ti je nekdo všeč, te privlači- pojdi k njemu, spregovori z njim." Eni gledajo po kotih, drugi po odru. Še vedno sem prepričan, da izbiramo v naših življenjih, so "naključja", je usoda, a vseeno se potrudi, kot da je to tvoja zadnja šansa.

Let the force be with`ya :palec:



Tole si res dobro napisal. Saj v življenju je dejansko tako. Koliko priložnosti se nam ponudi, pa jih ne sprejememo ne realiziramo, največkrat zaradi strahu. Točno tako. Če ti je nekdo všeč, stopi ti do njega, saj ni nujno vedno samo čakati, da drug naredi korak proti tebi. Vedno si moramo dati priložnost, vedno. Brez obžalovanja.

Dejstva so, da pridejo obdobja, ko nas morijo določene stvari. Tudi mene trenutno samo odnosi odnosi...a ugotavljam, da tako pačje. Z enim malo boljše z drugim malo slabše. x:Ix

A sem vesela, da je tako. Od vsakogar se lahko nekaj naučimo, če le želimo. x:)x

#32 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2007, 17:39

:palec: Men se zdi,da maš kr neki pojma o astrologiji.. x;)x

:palec: Dober si napisal.. x:)x


Lisbona, uf hvala za spodbudo :palec:
Če bi imel čas bi šel z veseljem v astro šolo ali tečaj. A mi takole kot hoby kar zadovolji potrebo po tem x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#33 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2007, 17:49

Tole si res dobro napisal. Saj v življenju je dejansko tako. Koliko priložnosti se nam ponudi, pa jih ne sprejememo ne realiziramo, največkrat zaradi strahu. Točno tako. Če ti je nekdo všeč, stopi ti do njega, saj ni nujno vedno samo čakati, da drug naredi korak proti tebi. Vedno si moramo dati priložnost, vedno. Brez obžalovanja.

Dejstva so, da pridejo obdobja, ko nas morijo določene stvari. Tudi mene trenutno samo odnosi odnosi...a ugotavljam, da tako pačje. Z enim malo boljše z drugim malo slabše. x:Ix

A sem vesela, da je tako. Od vsakogar se lahko nekaj naučimo, če le želimo. x:)x


:palec: jp, Audente!
Spomnim se neke punce iz najstniških let. Bila mi je zelo všeč. Vsak dan sem jo hodil na avtobusno postajo samo opazovat x:Ix , ko se je vračala iz šole. No, da skratim. Kasneje, ko je bila že nekaj časa v vezi, sem jo imel tudi priložnost spoznati in povedal sem ji, kako sem bil zaljubljen. No ljubezen je bila platonska a vseeno. Odgovori mi, da sem ji bil v tistem času full všeč. Hmm, xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#34 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 17. januar 2007, 18:37

" Sreda, ko praviš, da ti na partnerskem področju nič ne uspeva. Prepusti se toku in ko bo stvar zrela bo prišla sama od sebe. Saj ni nujno, da bo naslednja ljubezen - taprava! . Nekoč mi je rekel nek starejši možakar: Če ti je nekdo všeč, te privlači- pojdi k njemu, spregovori z njim." Eni gledajo po kotih, drugi po odru. Še vedno sem prepričan, da izbiramo v naših življenjih, so "naključja", je usoda, a vseeno se potrudi, kot da je to tvoja zadnja šansa."

zEn -- tole postaja nevarno x:Dx x:Dx x:Dx

Sem deklca k ponavad delam prve korake, ravno zato, ker me spremlja ogenj...res pa je da sem v zadnjem letu naletela na same enomesečne igrice pri katerih je vedno levinja počivala v senci in si lizala rane....
Potem pa začneš razmišljat kaj delam narobe...hm..sem mogoče preveč odkrita ko povem moškemu, da mi ugaja...se me ustrašijo, ker se mi ne da igrat nedostopne frčafele...muhe enodnevnice mi pa ne dišijo preveč

Prepuščam se toku in sem velik optimist in zaupam sama vase, da delam prav, ker sem vseeno jst jst in če mi je kej všeč si to tudi vzamem...toda kar nekaj jih je v zadnjem letu ušlo brez pogovora, mogoče z smsom
ali pa samo s tišino, ki velikokrat pove največ....

Verjamem v naključja in nekatere stavri so pač "ment to be"...kot pa sam praviš...ko imaš življenje v svojih vajetih te te stvari ne vržejo s tira...mislim, da sem na dobri poti... :palec: :palec:

nč, grem med knjige,zEn ti pa ostani tak sonček še naprej xDDx xDDx xDDx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#35 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2007, 20:24

zEn -- tole postaja nevarno x:Dx x:Dx x:Dx

Sem deklca k ponavad delam prve korake, ravno zato, ker me spremlja ogenj...res pa je da sem v zadnjem letu naletela na same enomesečne igrice pri katerih je vedno levinja počivala v senci in si lizala rane....
Potem pa začneš razmišljat kaj delam narobe...hm..sem mogoče preveč odkrita ko povem moškemu, da mi ugaja...se me ustrašijo, ker se mi ne da igrat nedostopne frčafele...muhe enodnevnice mi pa ne dišijo preveč

Prepuščam se toku in sem velik optimist in zaupam sama vase, da delam prav, ker sem vseeno jst jst in če mi je kej všeč si to tudi vzamem...toda kar nekaj jih je v zadnjem letu ušlo brez pogovora, mogoče z smsom
ali pa samo s tišino, ki velikokrat pove največ....

Verjamem v naključja in nekatere stavri so pač "ment to be"...kot pa sam praviš...ko imaš življenje v svojih vajetih te te stvari ne vržejo s tira...mislim, da sem na dobri poti... :palec: :palec:

nč, grem med knjige,zEn ti pa ostani tak sonček še naprej xDDx xDDx xDDx


nevarno, nevarno-nevaren tip x;)x

da si velik optimist :palec: , o tem ne dvomim, saj ti sonček in jupiter hodita z roko v roki x:Dx ( tvoja močna vera v življenje)
Da zaupaš vase in da delaš prav, da si Ti Ti je odraz ega, ki mora biti kar močan v tebi. Verjetno si tudi urnik najraje urejaš sama, kot tebi paše. Rutina te ubija oz. nervira. Težko si na delovnem mestu od 7 do 16, ker drugi tako hočejo. Uran dela svoje, sm si tud jest to izbral x:)x . Uf poznam. Dobro!

Začneš razmišljaš, da nekaj delaš narobe, ...preveč odkrita, da ti on ugaja xrolleyesx . Prava ljubezen tega ne pozna. Je čista in preprosta. Te ljubim in te nosim v srcu. Se z veseljem vračam v tvoj objem. Kot sem že omenil ne gledam več sinastrij. V zadnji vezi sem bil s super punco, sposobno, energično, privlačno in s katero sva imela same trigone pa sextile, itd. Da ne morš verjet, luni in sonci uf, karmično. Se v 4-ih mesecih spoznala, uživala, blo je fajn. A kaj, ko sem se začel spraševati a je to-to, a ni. Takoj sem vedel. Preprosto. Ni!

Lunca, tranzitni saturn opozicija venera pač zahteva svoj davk, al kaku? x;)x A moje sonce in venera v vodnarju pišeta pravljico o Ledeni kraljici II?? x:Dx


Sem se pa fajn nasmejal v zadnje, ko sem vprašal znanca kako kej zakon. Pravi: " Mah, za en K, sam vem, da z nobeno ne bi blo drugač." x:Dx x:Dx

Vse dobro!
Always outnumbered - never outgunned!

#36 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 17. januar 2007, 20:58

OJEJ.....pa saj me bereš kot odprto knjigo...skoraj da ne morem verjet...

Pred kratkim mi je en gospod, ki se ukvarja z branjem iz dlani rekel, da sem prekinila zvezo v kateri mi ni bilo najbolj prijetno in je trajala kar nekaj časa....itak da sem ga pogledala kot bik v nova vrata....nič jasno...Potem je rekel, da imam zelo trdno in močno venero - hribček pod palcem - baje pomeni zelo močna čustva...in malo boječ mars, ne znam se branit in pokazat čustev, kar se mi ne zdi, čeprav glede na to, da govorimo 5 jezikov ljubezni, kdo pa pravi, da je bil moj jezik razumljiv do mojega partnerja...

No za piko na i pa mi je predlagal, naj se ne poročim, ker bi me to preveč omejevalo...in ker imam na ljubezenski črti veliko križev pomeni to veliko "hlajenja v senci, kjer si levinja liže rane"...

Rekel, je tudi, da sem zelo močna oseba in naj se poglobim vase, ker imam tri pike na levi dlani, kar pa baje pomeni tudi sposobnost nekega zdravljenja...ne vem...še nisem preglodala...jaz si to interpretiram z jogo, ker me čaka inštruktorski tečaj in mislim, da je to tudi neke vrste zdravljenje ljudi tistih,ki si to želijo in dopustijo....

meni je definitivno pomagala....pa vedno je tam ko jo najbolj rabiš x;)x x;)x


zEn - presenečaš, znova in znova....
lp x:Xx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#37 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. januar 2007, 07:23

klarus..kje pa se nahaja tvoj tranzitni uran..
Zdj je v vodnarju..potem pomeni ,da more bit v tvoji 3.hiši..tam nekje...Aja..zato,si si kupla avto.. x:Dx x;)x xcivx 3.hiša je ja povezana s transportom..takim in drugačnim...
A mam prav??

Pri men je pa zdj v 1.hiši in mi je tud prinesu polno sprememb..Dobrih in slabih.. x;)x x:px

ja, mam ga v 3. bajti.....lani mi je pofuru natalnega jupitra....se je moje višje znanje v nulo razširlo oz zbudilo......letos pa skor uranovski(v roku 3. dni) nakup avta....ki je bil kot strela z jasnega x^x xDDx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. januar 2007, 08:27

...še pa još. He,he.
Ce je 6.hisa, hisa zdravja sem presenecen toliko, da se nisem odlocil zaradi zdravstvenih razlogov, temvec izkljucno zaradi socutja do vseh (se) zivih bitij na nasem planetu.



:palec: Super, visoka zavest, ni kej, čestitam. x;)x Je le šesta hiša nasproti 12.hiše, ki predstavlja našo podzavest, povezano, ni kej.

#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. januar 2007, 08:36

kaj dobis ce brucee-leeja polijes z mrzlo vodo? :inocent: :8): x:o)x

Vsaka daljša ....



#40 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:01

kaj dobis ce brucee-leeja polijes z mrzlo vodo? :inocent: :8): x:o)x

tebe x:Dx x:Xx x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#41 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:25

in ja, dvojčki smo pisan na kožo levčkom oz. levinjam in tehtnicam x;)x in obratno x:px



:eek: ne se zajebavat x;)x js načeloma ne morm levov....klinc pa tak dvojček x:Dx tist njihov ego filat, in to glih js xrolleyesx ne potegne x;)x
levi so pr men takoj za devicah x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#42 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:27

:eek: ne se zajebavat x;)x js načeloma ne morm levov....klinc pa tak dvojček x:Dx tist njihov ego filat, in to glih js xrolleyesx ne potegne x;)x
levi so pr men takoj za devicah x:Dx

kaj je pa narobe z devicami???? :o|o: :o|o: ..mi smo najbl prefect znamenje!!! x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#43 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:29

kaj je pa narobe z devicami???? :o|o: :o|o: ..mi smo najbl prefect znamenje!!! x8Dx

:eek: kje pa maš ti devico :o|o: ja seveda.....me čist ob živc spravjo x:Dx si noooor xrolleyesx to ni za probat sploh x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#44 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:30

:eek: kje pa maš ti devico :o|o: ja seveda.....me čist ob živc spravjo x:Dx si noooor xrolleyesx to ni za probat sploh x:px

...luna, jupiter, mars, saturn & MC... vse v devici... x^x
..men so pa totaln odfuk ribe pa kozorogi... te pa res ne vem kdo je izumu...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#45 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:34

...luna, jupiter, mars, saturn & MC... vse v devici... x^x


luno v devici :sick: x:Dx bogi no marsa mam js tud xrolleyesx pa sturna pa jupitra :o|o: no pa druge stvari prevladujejo x:px

in recimo, naša tamala je devica, komi 7 let star froc pa me zna čist ob pamet spravt.....to je tolk tečno in natančno in pedantno bitje da crkneš :eek:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#46 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:42

Ok.

Sem lev in o astrologiji ne vem absolutno nič. Tako da nisem okužena z vsemi sortami informacij in lahko dam opažanje, ki izhaja iz čiste prakse in nobene teorije.

Trenutno se dobivam (long term relationship) s škorpijonom, s katerim HUDO paševa skupaj in se niti ene stvari na njem ne spomnim, ki bi me motila (in po dveh letih več nisi noro zaljubljen, tako da te stvari že začenjaš videt, če bi bile).

Hodila sem tudi s tipom, ki je bil rojen 2. septembra, katerikoli znak pač to je, pa je bil preveč škrt, da bi ustrezal oz. se znal v zadovoljivi meri prilagoditi mojemu načinu življenja.

Pa z enim levom sem bila, ki je sicer hudo dobro izgledal, bil pa je hudo neumen, pa popolni nevretenčar in je pričakoval, da ga bom skozi življenje za rokico vodila.

Tip, rojen 19. januarja (spet ne vem, kater iznak je takrat) je bil poosebljen jaz in bi se, če bi se še dalje dobivala, pobila.

Tip, rojen 13. decembra, se mi je sicer zdel popoln, ampak ga je malo preveč obremenjevalo to, da mora pred kolegi izpast totalni đek.

Za dva pa se pri bogu niti letnega časa, v katerem sta bila rojena, ne spomnim. V koledarju pa tudi nisem našla njunih rojstnih dnevov zapisanih (kot pri zgornjih). xnckrivx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#47 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:44

luno v devici :sick: x:Dx bogi no marsa mam js tud xrolleyesx pa sturna pa jupitra :o|o: no pa druge stvari prevladujejo x:px

in recimo, naša tamala je devica, komi 7 let star froc pa me zna čist ob pamet spravt.....to je tolk tečno in natančno in pedantno bitje da crkneš :eek:

jah mene mal ven vlece konjunkcija lune z jupitrom... mars&saturn sta pa kvadrirana z neptunom... tko da sem vse prej kot pedanten in organiziran... pa ta uran na asco. asc... sploh ne vem kam bi se dal... tipicn dvojck nis, sco tut ne, devica pa se najmanj... na cakanju sem da zvem kaj sem... sej ko zacne saturn rauzit cez to plejado v devici pa prog. luna... taX mi bo verjtn jasn...
...verjetn ti ud vase tamale kaxn planet pade na tvojga marsa al pa saturna...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#48 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:47

x:Dx x:Dx joj grly k je pa tolk enih stvari še....vajin ASc pa luna pa venera pa mars.....bohve kaj maš ti pa on tud kle not......men pač levi niso všeč....tud na forumu recimo si ti edini lev k mi sede nakak x;)x tko da more neki drujga ti sekat vn sto na uro x;)x

pač...ni tko simpl...js sm levn on pa sco x:)x

jah mene mal ven vlece konjunkcija lune z jupitrom... mars&saturn sta pa kvadrirana z neptunom... tko da sem vse prej kot pedanten in organiziran... pa ta uran na asco. asc... sploh ne vem kam bi se dal... tipicn dvojck nis, sco tut ne, devica pa se najmanj... na cakanju sem da zvem kaj sem... sej ko zacne saturn rauzit cez to plejado v devici pa prog. luna... taX mi bo verjtn jasn...
...verjetn ti ud vase tamale kaxn planet pade na tvojga marsa al pa saturna...



he he jeba tole ja x:Dx sj veš, mam js tud blazno fajn....nisn dvojčk, nisn strelc, nisn sco x:Dx en miks vsega, blazota pač x;)x sam mi paše, se mam čist rada in dobr shajam s sabo x^x

za tamalo ne vem, nočm pogledat....pol k bo večja enkrt x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#49 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:49

Hja so me naši forumski stokovnjaki, ko so me spoznali v živo, takoj določili za devico (kar se mi niti najmanj ne sanja, kaj naj bi pomenilo) in celo imam v tem luno, sem šla gledat na LN.

Bom še šla pogledat za Mrcino, kaj je razen škorpijona.

Crap.

Ne vem letnice rojstva. x:Ix Moram zračunat. Bom potem, ker se mi zdaj v službo mudi.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#50 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:49

Hja so me naši forumski stokovnjaki, ko so me spoznali v živo, takoj določili za devico (kar se mi niti najmanj ne sanja, kaj naj bi pomenilo) in celo imam v tem luno, sem šla gledat na LN.

Bom še šla pogledat za Mrcino, kaj je razen škorpijona.


he he, luna je pr bejbah skor zmeri bolj močna kt sonce.....sploh če si ponoč rojena, pol lohk sam sanjaš das lev x;)x

kaj maš pa na ASC :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0