Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#51 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:54

he he, luna je pr bejbah skor zmeri bolj močna kt sonce.....sploh če si ponoč rojena, pol lohk sam sanjaš das lev x;)x

..jah sploh ce mas se venero al pa merkurja v devici... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:54

[quote name='Samson23' date='18. Jan 2007, 09:31' post='780619']

..men so pa totaln odfuk ribe pa kozorogi... te pa res ne vem kdo je izumu...



x:Dx x:Dx x;)x U svakom zrnju ima kukolja, a veš, da so dobri in slabi čist povsod. x;)x

#53 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:55

..se cakam da spoznam enga kul kozoroga al pa ribo.. da so med njimi slabi sem pa 100% sure...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#54 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:56

..jah sploh ce mas se venero al pa merkurja v devici... x:Dx


merkurja bi skor rekla da ma.-...že zarad načina pisanja.....mi dobr piše, faca....tko kt bern x;)x sam da bern dejansko je devica, ne vem pa za merkurja njegovga :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#55 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 09:58

merkurja bi skor rekla da ma.-...že zarad načina pisanja.....mi dobr piše, faca....tko kt bern x;)x sam da bern dejansko je devica, ne vem pa za merkurja njegovga :inocent:

...sam Bern ma merkurja v vagi... no saj drgac je pa faca... sam vsega pac ne mors met... x:Dx x:Dx x:Dx..mal ga ven sextil na urana vlece...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#56 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:01

...sam Bern ma merkurja v vagi... no saj drgac je pa faca... sam vsega pac ne mors met... x:Dx x:Dx x:Dx..mal ga ven sextil na urana vlece...

no sj pravim..... x;)x so mi pa hecne device....zabavne u bistvu, sam čist brez smisla za humor po drugi strani :eek: mi jih je fajn podjebavat mal x:px k si ne pridejo gor za boga svetga....smrtno resno vzamejo vse...pol čez ene tri dni jim pa kane x:Dx x;)x

sj nism žleht :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#57 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:03

no sj pravim..... x;)x so mi pa hecne device....zabavne u bistvu, sam čist brez smisla za humor po drugi strani :eek: mi jih je fajn podjebavat mal x:px k si ne pridejo gor za boga svetga....smrtno resno vzamejo vse...pol čez ene tri dni jim pa kane x:Dx x;)x

sj nism žleht :inocent:

..device brez smisla za humor...??? takoj vzemi besedo nazaj!!!! :o|o: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#58 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:04

..device brez smisla za humor...??? takoj vzemi besedo nazaj!!!! :o|o: x;)x


:wOOt: nema :vragec: tko je.....ji poveš vic pa krepaš zravn od smeha....ona te pa resno gleda in mršči čelo zravn in razčlenjuje in tuhta in mozga....ti vse dol pade x:Dx x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#59 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:05

:wOOt: nema :vragec: tko je.....ji poveš vic pa krepaš zravn od smeha....on te pa resno gleda in mršči čelo zravn in razčlenjuje in tuhta in mozga....ti vse dol pade x:Dx x;)x

..to verjetn zato, k mas TI tko prostaski smisu za humor... :inocent: x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#60 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:07

xsmx sm hotla dodat da ziher ni krivo to, da mam js čudn smisu za humor x:Ix pa sm si premisla.....sj veš ego pa samoohranitveni nagon x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#61 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:09

xsmx sm hotla dodat da ziher ni krivo to, da mam js čudn smisu za humor x:Ix pa sm si premisla.....sj veš ego pa samoohranitveni nagon x:px

...pluton seka... Todika a.k.a. controlfreak... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#62 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:11

...pluton seka... Todika a.k.a. controlfreak... x:Dx

x:Dx x^x nč si ne deli norce......js blazno ponosna na tega plutona x:Ix veš kok se mama rada :vio: sicer je to razmerje zlo...khm...khm....pustmo detajle x;)x fajn je :palec:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#63 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:13

x:Dx x^x nč si ne deli norce......js blazno ponosna na tega plutona x:Ix veš kok se mama rada :vio: sicer je to razmerje zlo...khm...khm....pustmo detajle x;)x fajn je :palec:

... :inocent: :inocent: :inocent: ... OK, sej kul... sej ma dost ljudi take tezave... ne se sekirat... pravzaprav majo celo drustva tazga folka... zbirajo se v ustanovah k jim pravjo umobolnice... :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#64 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:16

... :inocent: :inocent: :inocent: ... OK, sej kul... sej ma dost ljudi take tezave... ne se sekirat... pravzaprav majo celo drustva tazga folka... zbirajo se v ustanovah k jim pravjo umobolnice... :vragec: x:Dx x;)x


moje duševno zdravje je čist stabilno x^x :inocent: pa ne se kregat z mano :vragec:

aja, u levu pa nč nimam x:)x k smo lih u temi taki x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:17

..smo se hecal todi... ja pa mas v levu neki... sev. vozu mas... ce ga mam jaz pa piki, ga mas tut ti... :8):
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:18

eh....tista reč xrolleyesx x:Dx x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#67 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:20

..to je dost pomembn... brez tega ne bos nkol spiritualno realizirana... :8):
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#68 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:21

..to je dost pomembn... brez tega ne bos nkol spiritualno realizirana... :8):

glede na to da je v levu :wOOt: se mi tud ni treba bat da bom x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#69 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:26

glede na to da je v levu :wOOt: se mi tud ni treba bat da bom x;)x

..dej se mal angazir pa ne bod tok indiferentna, ce ne bos mela popravca... pol pa lahko v nasl. lajfu se sonce v levu fases... :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#70 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 10:29

..dej se mal angazir pa ne bod tok indiferentna, ce ne bos mela popravca... pol pa lahko v nasl. lajfu se sonce v levu fases... :inocent:


x:Dx še dobr da je s temi lajfi tko da se jih ne zavedaš.....k veš kak safr bi res furala....bit lev....pa se zavedat kak razturator sm bla u prejšnjimu lajfu x:px x:Dx x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#71 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 11:16

he he, luna je pr bejbah skor zmeri bolj močna kt sonce.....sploh če si ponoč rojena, pol lohk sam sanjaš das lev x;)x

kaj maš pa na ASC :inocent:



Evo, meni to piše (in ja, ob pol dveh zjutraj sem baje rojena):


Sonce Lev 10°35`02 3

Luna Devica 16°07`09 4

Merkur Lev 02°33`09 2

Venera Devica 11°22`01 4

Mars Rak 10°28`34 1

Jupiter Tehtnica 06°26`19 5

Saturn Tehtnica 05°43`59 5

Uran Skorpijon 26°03`14 6

Neptun Strelec 22°20`36 6

Pluton Tehtnica 21°49`37 5



Vse sorte imam enih stvari očitno xnckrivx

Mrcina pa (na oko, ker ne vem, ob kolkih je rojen):


Sonce Skorpijon 08°38`27 9

Luna Bik 25°51`22 4

Merkur Tehtnica 25°16`10 9

Venera Skorpijon 07°21`37 9

Mars Skorpijon 02°48`42 9

Jupiter Ribi 07°59`48 2

Saturn Rak 18°54`34 7

Uran Tehtnica 28°48`06 9

Neptun Strelec 08°13`56 11

Pluton Tehtnica 07°53`36 8


Skratka, ta kombinacija paše skupaj, preverjeno s prve roke. :palec: x:Dx :2src:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#72 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 11:35

sm šla pogledat x;)x na asc maš raka pa marsa gor, ti da mejčkn več bojevitosti in intenzivnosti in tega....da nis čist rakasta in taka.....sam rak pa vseen da eno mero čustvenosti in tega.....luna v devici ja...kr močna...ni nekih ful aspektov, razn kvadrat neptun je bolj tko močn
je pa zanimivo da maš vse planete v spodnjem delu karte...od prve do sedme hiše, drugje pa nč......poudarek na teb, družini, partnerju...teh stvareh, ostalo ( prjatli, služba, kariera, bolj take stvari) ti niso tolk pomembne x;)x zanimiv chart, ni kej...
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#73 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:05

sm šla pogledat x;)x na asc maš raka pa marsa gor, ti da mejčkn več bojevitosti in intenzivnosti in tega....da nis čist rakasta in taka.....sam rak pa vseen da eno mero čustvenosti in tega.....luna v devici ja...kr močna...ni nekih ful aspektov, razn kvadrat neptun je bolj tko močn
je pa zanimivo da maš vse planete v spodnjem delu karte...od prve do sedme hiše, drugje pa nč......poudarek na teb, družini, partnerju...teh stvareh, ostalo ( prjatli, služba, kariera, bolj take stvari) ti niso tolk pomembne x;)x zanimiv chart, ni kej...

..a vse planete v sp. delu karte... prazna 10. bajta... ambicija XXL x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#74 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:06

..a vse planete v sp. delu karte... prazna 10. bajta... ambicija XXL x:Dx x:Dx

ja... pa še u ribah :eek: neptun pa v strelcu pa edini aspekt k ga dela je kvadrat luna :eek:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#75 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:19

sm šla pogledat x;)x na asc maš raka pa marsa gor, ti da mejčkn več bojevitosti in intenzivnosti in tega....da nis čist rakasta in taka.....sam rak pa vseen da eno mero čustvenosti in tega.....luna v devici ja...kr močna...ni nekih ful aspektov, razn kvadrat neptun je bolj tko močn
je pa zanimivo da maš vse planete v spodnjem delu karte...od prve do sedme hiše, drugje pa nč......poudarek na teb, družini, partnerju...teh stvareh, ostalo ( prjatli, služba, kariera, bolj take stvari) ti niso tolk pomembne x;)x zanimiv chart, ni kej...



ja... pa še u ribah :eek: neptun pa v strelcu pa edini aspekt k ga dela je kvadrat luna :eek:


:eek: :eek: :eek:

To vajino razglabljanje mi je približno toliko jasno kot na primer kakšna fizika ali kemija x:Ix

Posebej tisto v rdečem se mi sanja ne, o čem govorita. x:Dx

Ne vem, če mi je družina na prvem mestu, glede na to, da želje po otroku sploh nimam. Domov pa tudi ne grem več kot 2x na mesec, pa še to bi komot oklestila na 1x na mesec, če ne bi nad tem bili stari povsem zgroženi.

Prijatelji so mi pomembni, ravno zaradi tega, da imam dovolj časa za njih (in sebe), se z Mrcino vidiva samo za 2 ali 3 ure na dan.

Kariera .. kaj pa vem. Glavno, da je dovolj keša za živet in potovat, nekam v ospredje pa se mi ni za silit. Da bi nek imiđ furala ali pa ime forsirala. :xx!:

V bistvu sva že z Mrcino razglabljala o tem, da bi bilo fajn enkrat najini stanovanji oddat, pa s tem kešom nekje na kakšni obali Tajske ali česa podobnega (cheap) povsem lagodno živet (= viset v mreži, razpeti med dvema palmama in imet eno nogico v morje, pa ananase vmes jest). Ko pa bi nama postalo tečno, bi se pa pač malo bolj levo ali pa desno preselila. x:Dx

Toliko o mojih XXL ambicijah. x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0