Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#176 liliputput

liliputput
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 22. februar 2007, 22:29

moj fant je lev in se mi zdi, da od vseh partnerjev do sedaj (škorpion, tehtnica, bik in oven) najbolje funkcionirava...

a mi lahko prosim kdo izračuna, kako dejansko paševa?

on: 23.8.1978 ob 7.30
jaz: 5.6.1978 ob 17.40

ful bi bila happy, če bi se kateremu dalo malo poglobit...
vnaprej tnx

x:Xx x:Ix
"Kdor sodi, ne razume, ker ce bi razumel, ne bi sodil, temvec ljubil"

#177 Nirvana

Nirvana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 17. julij 2007, 11:58

Ola, jaz sem pa nova tu :2src:

"Zen ...oooooo kako mi je to znano...očitno bi resnično takoj vedel oziroma začutil, saj je skoraj tako, kot bi opisovala sama sebe v tem trenutku...tudi jaz pred enim letom končala šestletno vezo....po enoletni čustveni rehabilitaciji pa se danes počutim takoooooooo svobodno...
čeprav si velikokrat zaželim a kaj ko je želja le pot do razočaranja...
mogoče sem le v takšnem obdobju in brskam po telepatski dimenziji, kjer ne najdem "soulmate"-a...
Res pa je tudi, kot je že lunca povedala sem se v zadnjih dveh letih poglobila vase...se spoznavam in si celo postajam všeč...veliko je k temu pripomogla yoga in zavedanje samega sebe.... "


Sreda, zanimivo:vio:, jaz sem končala utrujajočo 3letno zvezo pred slabim letom pa tud od takrat dalje iščem sebe in se nekako čustveno rehabilitiram. Spoznavam sebe, svoja čustva, našla sem pot iz odvisnosti. Zdaj mi je trn v peti odnosi pa cenit druge ljudi, moti me to da ti itak niso skoz na voljo, pridejo in grejo, se vrnejo, vsak ma svoj life. Potrpežljivosti se šele učim.

Lev sem pa luno in ASC mam v dvojčkih pa še po kitajskem sem tiger, dosti ognja, (rojena v LJ). Najtežje v lifu je kazat svoj pravi obraz, svoja čustva, trudim se in boleče je :V: :C: . Tud jaz dam dost na soul mates, se mi zdi, da sem že parkrat naletela na nekaj takih ljudi, ampak se nisem trudila za odnose z njimi. Na srečo sem spoznala še eno dušo dvojčico :2src: , prijatlco, dvojni rak in konj je. Tud moj oče je dvojni rak, mam kar probleme z njimi, ker so tako občutljivi in ni jim všeč levje kritiiranje in ponos, men pa ni všeč njihova pretirana že skoraj bolestna skrb. Na ogromno rakov naletim, verjetno se moram kaj od njih naučit. :inocent:

ODPIŠTE, če se vam kaj podobnega dogaja :8): pa lahko me tud skritizirate za spremembo x;)x

#178 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 17. julij 2007, 13:44

Ola, jaz sem pa nova tu :2src:

"Zen ...oooooo kako mi je to znano...očitno bi resnično takoj vedel oziroma začutil, saj je skoraj tako, kot bi opisovala sama sebe v tem trenutku...tudi jaz pred enim letom končala šestletno vezo....po enoletni čustveni rehabilitaciji pa se danes počutim takoooooooo svobodno...
čeprav si velikokrat zaželim a kaj ko je želja le pot do razočaranja...
mogoče sem le v takšnem obdobju in brskam po telepatski dimenziji, kjer ne najdem "soulmate"-a...
Res pa je tudi, kot je že lunca povedala sem se v zadnjih dveh letih poglobila vase...se spoznavam in si celo postajam všeč...veliko je k temu pripomogla yoga in zavedanje samega sebe.... "
Sreda, zanimivo:vio:, jaz sem končala utrujajočo 3letno zvezo pred slabim letom pa tud od takrat dalje iščem sebe in se nekako čustveno rehabilitiram. Spoznavam sebe, svoja čustva, našla sem pot iz odvisnosti. Zdaj mi je trn v peti odnosi pa cenit druge ljudi, moti me to da ti itak niso skoz na voljo, pridejo in grejo, se vrnejo, vsak ma svoj life. Potrpežljivosti se šele učim.

Lev sem pa luno in ASC mam v dvojčkih pa še po kitajskem sem tiger, dosti ognja, (rojena v LJ). Najtežje v lifu je kazat svoj pravi obraz, svoja čustva, trudim se in boleče je :V: :C: . Tud jaz dam dost na soul mates, se mi zdi, da sem že parkrat naletela na nekaj takih ljudi, ampak se nisem trudila za odnose z njimi. Na srečo sem spoznala še eno dušo dvojčico :2src: , prijatlco, dvojni rak in konj je. Tud moj oče je dvojni rak, mam kar probleme z njimi, ker so tako občutljivi in ni jim všeč levje kritiiranje in ponos, men pa ni všeč njihova pretirana že skoraj bolestna skrb. Na ogromno rakov naletim, verjetno se moram kaj od njih naučit. :inocent:

ODPIŠTE, če se vam kaj podobnega dogaja :8): pa lahko me tud skritizirate za spremembo x;)x


Koker se jaz razumem v te znake (itak, da se ne, kajne...) je lev ognjeno znamenje (ves v ognju, skoz bi neki hotu, skoz v centru pozornosti, doskrat uživa v nastopanju al pa nastopaštvu, kakor že hočeš to označit) in veza z rakom (voda) včasih pogasi tisto kar je pretirano, tko, da zna bit tud fajn, ko pa gre za obdobje, ko je lev v svoji delavni evforiji pa ga ni boljšga kot kako zračno znamenje (da še bolj razplamti ogenj, zavzetost za nek projekt), tko, da kaki dvojčki znajo bit v takem času jako v podporo in stimulacijo...
Tolk mal laičnega (osebnega) razmišljanja, da nau gdo to za sveto resnico slučajno vzel... :vragec:

Aja pa sam še to druzga kot tvoj lastno obraz ti ne svetujem kazat....

#179 Nirvana

Nirvana
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 28. avgust 2007, 23:02

ja lev rabi pozornost...in rak ne prenese pretiravanja, ubija ga...dvojčki so najboljši zame. Kaj si pa ti po horoskopu, Ebor?

#180 black tulip

black tulip
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. december 2007, 00:59

ojla vsem

jaz sem tud levinja sem pa spoznala enga nagajivega in zgovornega dvojčka k me zlo prvlači. x;)x

sem rojena 28.7.1974

no pa me zanima kaj v vezi s tem pravjo zvezdice. xDDx

#181 Zaza123

Zaza123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 2. april 2009, 13:36

jaz imam zelo rada enega levčka :-) :-) :-P




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0