Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Misel dneva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1864 komentarjev na to temo

#26 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 19. marec 2007, 15:39

V LJ zdajle snegožuje ali pa dežosneži.

Evo, že sbeži. Zima se je začela. :o|o:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#27 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 9. april 2007, 12:05

Mami v kuhni nabija hud rock, jst pa ne vem, kaj bi sama s sabo, pa tak lep dan je ... :inocent:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#28 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 10. april 2007, 08:45

Če bi bil Bog nenadoma obsojen na življenje, ki ga vsiljuje ljudem, bi se pokončal.

Aleksander Dumas

:O: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#29 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. april 2007, 09:02

Če bi bil Bog nenadoma obsojen na življenje, ki ga vsiljuje ljudem, bi se pokončal.

Aleksander Dumas

:O: x:Dx


ejga t mau :vragec: :vragec: :vragec:
a ti dons nis še nč, al pa si že preveč gobček razkužu, take treseš... tolk da veš :vragec: x;)x x:Dx x:Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#30 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 10. april 2007, 15:22

No mogoč pa ma po eni strani prou ... kdo ve??
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#31 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 10. april 2007, 17:49

Boga ni, le povsod je.- neznan avtor
:eek: xDDx
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#32 Lucy x

Lucy x
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 10. april 2007, 17:53

[Sovrazim to, da ti ni pomnilo nic.]

It's something beyond the world you see. Somehing you can't even say, but you can only imagine it <3


#33 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. april 2007, 21:00

odprl se je prvi cvet na češnji, tulipani v razcvetu , pa sploh ne diši pomlad , poletno topel dan v kratkih rokavih, poletje bo, bom tudi jaz poleti :sori:
še hudič ne mara več zame... :C:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#34 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 10. april 2007, 22:14

Dan je minil in v sebi čutim praznino.....ljubezen je slepa, a bolečina v srcu mi da vedeti, da se nekaj dogaja....se oddaljujem???Bolečina ne popušča, a praznina ni nič manjša....Kaj delam narobe??? Mar res ne znam ljubiti???? :sad:
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#35 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 10. april 2007, 22:51

Dan je minil in v sebi čutim praznino.....ljubezen je slepa, a bolečina v srcu mi da vedeti, da se nekaj dogaja....se oddaljujem???Bolečina ne popušča, a praznina ni nič manjša....Kaj delam narobe??? Mar res ne znam ljubiti???? :sad:



....pa še kako znaš ljubiti...najlepše znaš ljubiti! xsrcx ....v sebi čutiš praznino, vendar bo minila...je minljiva in tako je prav....mine, da naredi mesto nečemu novemu, večjemu...boljšemu!? xsrcx
oddaljuješ se.....ti podajam roko, da ne greš sama....čeprav samo moja misel te spremlja, te pospremi do mojih besed, prosim zapomni si jih:
NIČ NE DELAŠ NAROBE.....kdor je ljubil, bo praznino mu izpolnilo novo jutro....z obljubo in novo priložnostjo: seveda znaš ljubiti...PA ŠE KAKO! najlepše.....namreč, kdor spoznava bolečino, spoznava pot do LJUBEZNI: :detelca:

x:)x xsrcx x:)x xsrcx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#36 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 11. april 2007, 09:45

"Anger is always a sign of weakness. Just plainly and simply
explain the whole thing; perhaps the other person may find
that you are right and may be thankful to you.
Or perhaps the other person may have better reasons than you;
then you will be thankful to the other person because he helps you to be aware."

Osho

Possible—but highly unlikely.

#37 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. april 2007, 10:44

:eek:

Nočem se zbudit. Spat hočem, takoj , nazaj , again .....

Porka motorka kak sn jezna xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#38 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 11. april 2007, 13:15

nema tu pardona... je treba vstat pa svoj križ nosit... x:px xcivx

x:Dx x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#39 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. april 2007, 13:58

Neznana glasba ... od kod??? :inocent:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#40 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 11. april 2007, 14:23

Dan kot dan, a vendar poln praznine in bolečine, ki jo ne obvladajo ne solze, ne iskanje notranjega miru....Begam v soncu, v temi, izgubljam se v brezkrajni temini, ki noče v soncu stran....

Spoznavam, da sem sama v tem in mnogih stvareh, ki jih ta trenutek ne morem obvladat. Vem, da bom prebredla reko, ki mi je trenutno pregloboka, spodnaša mi noge, a skušam se rešiti iz vrtincev in valov....

Rada bi se spet smejala, rada bi imela tisti veseli nasmešek na obrazu, ki me je spremljal skoz prejšnja trplenja in gorje....

Morda ja danes tisti dan, ko potrebujem največ moči, da se rešim vsakdanjih nepomembnih težav, ki so zrasle čez glavo in me dušijo.....Ne vidim rešitve, a verjamem, da bodo prišle ena za drugo.....Če je kdo, ki to bere in mi lahko pomaga samo s prijazno besedo, bom iz srca hvaležna .........
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#41 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. april 2007, 14:35

Aandreja... saj je obrabljeno, ampak v bistvu vedno drži.. da po dežju vedno posije sonce..
in imaš prav.. po koščkih je treba plezat, korak za korakom, pa premagamo... xcrossfingx xgoldfishx
drži se...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#42 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 11. april 2007, 14:45

Aandreja... saj je obrabljeno, ampak v bistvu vedno drži.. da po dežju vedno posije sonce..
in imaš prav.. po koščkih je treba plezat, korak za korakom, pa premagamo... xcrossfingx xgoldfishx
drži se...





Alijana, bom se držala in hvala ti...življenje ni samo sreča in smeh, je tudi žalost in jok, ampak vse enkrat mine in vem, da bo tudi na deževen dan lahko sijalo sonce...

Veš kaj me jezi? Da vse to vem pa me je vseeno tako vrglo.... x:Ix
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#43 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 11. april 2007, 14:50

Dan kot dan, a vendar poln praznine in bolečine, ki jo ne obvladajo ne solze, ne iskanje notranjega miru....Begam v soncu, v temi, izgubljam se v brezkrajni temini, ki noče v soncu stran....

Spoznavam, da sem sama v tem in mnogih stvareh, ki jih ta trenutek ne morem obvladat. Vem, da bom prebredla reko, ki mi je trenutno pregloboka, spodnaša mi noge, a skušam se rešiti iz vrtincev in valov....

Rada bi se spet smejala, rada bi imela tisti veseli nasmešek na obrazu, ki me je spremljal skoz prejšnja trplenja in gorje....

Morda ja danes tisti dan, ko potrebujem največ moči, da se rešim vsakdanjih nepomembnih težav, ki so zrasle čez glavo in me dušijo.....Ne vidim rešitve, a verjamem, da bodo prišle ena za drugo.....Če je kdo, ki to bere in mi lahko pomaga samo s prijazno besedo, bom iz srca hvaležna .........

drejci... vsak je z vsemi v vsem sam
pa tudi ce trenutno ne vidis nobene resitve, verjem da obstaja! pravzaprav si ze na njeni poti... ceprav pocasi, ampk vztrajno ti pa po tej poti nasproti prihaja tudi nasmeh, ki si ga zgleda izgubila...
drugace je pa to tud ze mal "obrabljeno" ampk se vseen ni potekel rok trajanja --> tudi to bo minilo! xsrcx
pa pusti za hip vse nepomembne stvari za sabo/ob sebi... kjerkoli... pa se trenutno posveti bolj pomembni stvari - sebi! pa ne pozabt, sej ves: se za hip ustavit.... in pogledat v ogledalo, kjer bos (sem prepricana) zagledala eno cudovito duso... x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#44 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. april 2007, 15:03

nema tu pardona... je treba vstat pa svoj križ nosit... x:px xcivx

x:Dx x;)x



x:px ni pardona...odkar mamo bicikle, križ vozimo okrog,
če nimamo svojega, si pa malo sposodimo kakiga x:px
xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#45 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 11. april 2007, 15:11

drejci... vsak je z vsemi v vsem sam
pa tudi ce trenutno ne vidis nobene resitve, verjem da obstaja! pravzaprav si ze na njeni poti... ceprav pocasi, ampk vztrajno ti pa po tej poti nasproti prihaja tudi nasmeh, ki si ga zgleda izgubila...
drugace je pa to tud ze mal "obrabljeno" ampk se vseen ni potekel rok trajanja --> tudi to bo minilo! xsrcx
pa pusti za hip vse nepomembne stvari za sabo/ob sebi... kjerkoli... pa se trenutno posveti bolj pomembni stvari - sebi! pa ne pozabt, sej ves: se za hip ustavit.... in pogledat v ogledalo, kjer bos (sem prepricana) zagledala eno cudovito duso... x;)x





Veš, ravno to, da bi se posvetila sebi, sem danes dobila od dragega, da je v meni preveč sebičnosti.

Zares ne vem, zakaj sem dobila to, ker sem mu pomagala iz hude zablode, a bojim se, da me sedaj ne potrebuje več in ostajam v tem kar sem....Upala sem, da bova počela skupaj lepo delo, ki sva ga začela, super , a kar na lepem mu nisem več všeč takšna kot sem....Celo tisto, da naj bi imela nekoga sem dobila pod nos, a mi je on vse, le da on ne čuti tako, ne vem zakaj....

Spoznavam, da res nisem več to kar sem bila, a žal je to prišlo v času, ko sem z njim.

Mar moram res storiti korak jaz?

Danes sem vzela v roke knjigo, ki pomaga k višjemu zavedanju. Torej sem ponovno začela od začetka in verjamem, da se bom s tem, da poiščem svojo notranjo bit tudoi dvignila in šla dalje - z njim, ali brez njega. Nisem pa taka, da bi kar takoj obupala nad zvezo, ker vem, da ga ljubim in sem z njim spoznala veliko življenskih modrosti. Toda ponavadi je tako, da je kovačeva kobila vedno bosa in tisti,ki ve toliko kot on , sem žal res malček razočarana, da ne zna drugače kot z grobostjo /ne fizično/ in to res hudo boli.

Res sem že skoraj pri abrahamu, vendar moja čustvenost je tako močna, da žal včasih popustim in tako je nastal tale današnji dan, ki mi ni ravno prinesel sonca(čeprv ga je zunaj napretek).

Tisto z ogledalom pa je res. Mnogim sem za tolažbo napisala to, sama pa sem se spomnila šele, ko si mi ti napisala.

Hvala ti za lepe besede in verjemi, pomagajo.....
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#46 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 12. april 2007, 06:58

Dan se je začel s soncem in v meni se prebuja počasi, a zagotovo tisti boljši in mirnejši jaz.

Hvala za spodbudo in vsem želim, da preživite dan s polno pozitivne energije in ljubezni.

Andreja xsrcx
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#47 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 12. april 2007, 07:41

Svoboda je edina stvar,
ki jo imate samo,
če jo dajete tudi drugim.


William Allen White

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#48 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. april 2007, 21:43

Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.



:palec: ja in to na vseh nivojih bivanja, žal :8):
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#49 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 13. april 2007, 10:01

Pa še ena o sposobnosti... x:Dx

Nesposobni morajo biti pošteni.
Nepošteni morajo biti sposobni.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#50 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 14. april 2007, 11:53

Vse misli, ki imajo velike posledice, so vedno enostavne.

x:Dx :palec:
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."






Objave na blogih na to temo

Fotka

Od: Misel dneva

Avtor anomisss v anomisss' Blog, on 27. marec 2014, 11:07

Vir: Misel dneva

Preberi cel zapis →

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0