Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lasje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#51 aliali

aliali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. junij 2007, 22:54

Poznate še kaj za svilnati lesk??


Orehovo olje.

#52 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 4. junij 2007, 23:56

imela sem fuuul težav, ker imam sicer goste lase, ampak suhe. pa probala vse, od narave do kemije. nazadnje sem ostala pri joicotu. k-pack.
ne grem vec drugam, sem zadovoljna.
res so lepi, sam moram se se nehat barvat, pa bo. :inocent:
mia
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#53 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 5. junij 2007, 13:22

Videla sem pri drugih, jaz je nisem uporabljala, so pa res lasje videti bolj polni, večji volumen, ja.

:palec: super pol... x:o)x Ravno neki takega rabim... :2src:
Zdj še morem sam zvedet kje se ta brezbarvna kana prodaja. x!x



imela sem fuuul težav, ker imam sicer goste lase, ampak suhe. pa probala vse, od narave do kemije. nazadnje sem ostala pri joicotu. k-pack.ne grem vec drugam, sem zadovoljna.
res so lepi, sam moram se se nehat barvat, pa bo. :inocent:
mia


Sam res... :palec: tale K-pack od Joicko firme je res svetovn.Sem ga že uporabljala par let nazaj, ko sem mela dost uničene lase...Edino ta obloga res pomaga pri uničenih laseh..ali pa striženje... :inocent:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#54 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 5. junij 2007, 14:59

In se ne spovneš kje si jo kupla? :inocent:
Kaj pa lasje??So zdj kaj drugačni po nanosu te brezbarvne kane??Se bolj svetijo,imajo več volumna ,so mogoče vizualno lepši??

men se zdi, da te trgovine ni več

lasje...nič posebenga.. svetijo se mi kot ponavadi....volumen isti(itak mam goste lase) js sem bol to naredla zarad lasišča..lase mam zdrave, ker jih itak vsaka 2 mesca pridno strižem, ker mam kratke x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#55 aliali

aliali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. junij 2007, 07:36

Meni se je kakovost (barvanih) las z joicovimi šamponi in regeneratorji neverjetno izboljšala. Priporočam tudi jaz.

#56 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. junij 2007, 13:20

V Jani sem brala, da je pivo dobro za lase. Po šamponiranju, se poliješ se s pivom. Baje jih krepi, da lesk itd...
Aja, pa ne pušča obupnega vonja na laseh.

Naj nekdo proba x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#57 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 22. junij 2007, 21:59

V Jani sem brala, da je pivo dobro za lase. Po šamponiranju, se poliješ se s pivom. Baje jih krepi, da lesk itd...
Aja, pa ne pušča obupnega vonja na laseh.

Naj nekdo proba x:px

Ajej! xrolleyesx
No, nasvet iz prve roke!
Pivo je kao naravni utrjevalec. Če lase oprane s pivom spneš/spleteš v kito/daš na navijalke … bo ista finta, kot če imaš peno na laseh!
Ni res, da ni vonja! Po kvasu smrdi. :xx!: Mogoče ne dolgo, prvi dan pa definitivno!
Če imaš svetle lase, bodo najverjetneje dobili malo bolj zamolkel, rumenkast odtenek.
Skratka, čuti se, da imaš nekaj gor, edino mislim, da so vseeno še mehki.

Torej če povzamem - vseeno se mi zdi glede piva veliko bolje, če ga navznoter vlivaš vase! :D x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#58 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. junij 2007, 00:14

Torej če povzamem - vseeno se mi zdi glede piva veliko bolje, če ga navznoter vlivaš vase! :D x;)x

spoki se učit če ne tem za lase :vragec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#59 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 23. junij 2007, 11:45

spoki se učit če ne tem za lase :vragec:

Za las sem pobegnila spat! :D
... Say what you mean
And mean what you say ...

#60 ciganka

ciganka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 29. julij 2007, 10:23

Jz bi si rada pa obarvala lase s kano (mahagonij),vendar me je nakam strah...Ženske si sploh ne barvajo več las s kano..to je blo aktualno pred 15 leti,ko še ni blo tolk vseh teh barv,barvnih šamponov in podobnega.....Kakšne so prednosti barvanja s kano..?Vem,da je brez umetnih barvil,amonijaka in podobnih zadev..
Mam kodraste lase ,ki so bolj tanki in full občutljivi,tako,da pogosto barvanje ne pride v poštev...Uporabljam barvne šampone in pene...barvam pa se tk enkrat na 4 mesece...Raje bi uporabljala kano kot pa barvne šampone...
A ma katera med vami izkušnje s kano???Ali prekrije tudi narastek??Se dost izpira???


Jaz imam enake lase kot ti, naravno kodraste in tanke. Nekaj let nazaj sem se odlocila pobarvat z kano, iz istih razlogov, ker je pac naravna,...

NIKOLI VEC!!!

Tko grda barva je prisla, kano moras na laseh drzati nekaj ur, pa ni bilo pravega efekta, da o tem kako mi je unicila lase in kako so se tri tedne smrdeli ne glede na to da sem izbirala najbolj disece sampone raje ne govorim.Po tistem tega nisem nikoli vec izvedla, in ce hocem imeti rdece lase grem raje k frizerju!

#61 Verja

Verja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 29. november 2008, 21:10

Mene pa zanima kdaj drugo leto bo luna rasla in bo hkrati tudi v levu, kakor sem prebrala, če si ostrižeš takrat lase hitreje rastejo.

#62 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 30. november 2008, 11:13

Lej, čist zgorej na vrhu te strani imaš v oranžnem okvirčku napisane možnosti: Lunin koledar, zdravje, horoskop... in klikneš ta prvo- Lunin koledar. In ti odpre sajt, kjer vidiš napisan razpored za trenutni teden. Piše tut, v katerem znamenju je luna trenutno in pa v kakšni poziciji (al še raste, al je že polna, itd..). Najboljši dnevi za striženje las so takrat, k je luna v mlaju...se prav prazna luna..je ne vidmo na nebu, in pa ko raste.. glede znamenj, v katerih so, pa za hitrejšo in bolj bujno rast prednjačijo levova, ovnova in škorpijonova luna. ock? x:)x
(btw. ta drug tedn, 8. bo ena taka kul šansa za striženje las, k je v ovnu. Če maš možnost, v nedeljo, pa u ponedeljek se tut še nahaja tam. )

No, ampk ti sprašuješ že za naslednje leto, sm čekirala pa še ni razporeda, ampk sm mal računala pa....mislm da bi se nekje tam okol 12. januarja mogla lunca preselt v leva.. sam počakej še mal, sej bo pomoje hmal napoved, ok?

Če te zanima kdaj so še kaki drugi najboljši dnevi za kako aktivnost, pa klikneš tam, ko že maš odprt sajt v zgornjem desnem kotu na svetlo oranžn okvirčk možnost izberi pravi dan pa ti bo vrglo ven še kej... no, pa sej mogoče to že veš... ampk vseen.

x;)x


"Najboljši dnevi za striženje las!" x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Hehe, takoj je lepši dan! x:Dx

#63 pega

pega
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 6. februar 2009, 11:50

Za lep rjav odtenek: KAVA.
skuhaš v velikem loncu zelo močno kavo.
Glavo nagneš nad lonec in z manjšim lončkom zajemaš kavo in lase čim večkrat preliješ s kavo.
Dlje kot delaš, bolj intenzivna bo barva.
Lasje se lepo svetijo po postopku. In seveda lep odtenek imajo.
Meni je barva držala ene dve tri pranji.
V drogeriji odkrila, da prodajajo zelo drag šampon s kofeinom, kateri naj bi lase starejših ljudi ohranjal v dobri kondiciji.
Torej, veliko ceneje je , če si pripravimo kavo.

#64 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 6. februar 2009, 19:49

že nekaj časa, si lase po šamponiranju spiram z jabolčnim kisom.zadnji vodi dodam malo jabolčnega kisa... x:px
lasje se fajn svetijo in niso več tolk mehki, ne rabim več produktov za utrjevanje las.
:palec: super je, čeprav full spira barvo... xrolleyesx

od oblog bi pa priporočala eno home-made:
dvema rumenjakoma dodaš tri žličke piva, zmešaš in naneseš na lase.pustiš učinkovati vsaj pol ure.
za krepitev las je 1a. xokx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#65 lejči

lejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. april 2009, 16:21

A je kdo poskusil s kombučo? Lase si zmasiraš s tekočino kombuče. Daš jo tudi v zadnjo vodo za izpiranje. Zelo izboljša lasišče, lasje so malo trši in močnejši. Fina zadeva

Če ne poznate kombuče tule je knjižica o kombuči http://www.juliadori.../q/artikel/2685 drugače jo pa gotovo kdo podari. zdravilna zelo priporočam

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. april 2009, 17:36

tule je knjižica o kombuči http://www.juliadori.../q/artikel/2685

thanx.
Tule pa tema: Kombusa

Kombuse sama se nisem uporabljala, verjamem da je dbest, sicer pa sem velikrat si dala kis in kot pravi Lisbona, ful so mehki in svilnati (pa tud za lasicce je dobr)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 lejči

lejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. april 2009, 18:37

Kis je super za lase ampak kombuča je božanska! Sploh če imaš mehke od barvanja potem izpade kot en naravni trdilec za lase. pa zelo osvežujoče si je masirat s tem lasišče! Jaz si jo dam kar v posodico in s konci prstov masiram. pa tudi z vato. Nazadnje pa še malo polijem. To pomeni lahko jo daš gor po pranju, da si poliješ. Ali si pa za relaksacijo in v dobro lasišča občasno vtiraš namesto lasne vodice!
Božanski tonik! najboljša je tista kombuča, ki potem ko je že precejena še nekaj časa zori v steklenici pa je za piti že skor premočna. taka je božanska za na solato, kombiniraš s kisom. In za lasišče.

pa še skrivnost: tudi za obraz. Takrat ko si masiram lasišče si še blago zmasiram obraz, prav poživi. In isto telo.

#68 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 15. april 2009, 19:28

Kako se znebiti smotane rdece barve brez da bi si s cim zelo mocnim pobarvala lase?
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#69 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 15. april 2009, 19:49

V Jani sem brala, da je pivo dobro za lase. Po šamponiranju, se poliješ se s pivom. Baje jih krepi, da lesk itd...
Aja, pa ne pušča obupnega vonja na laseh.

Naj nekdo proba x:px


Probala tole ---> in je fajn (približek, pač) Lush
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#70 lejči

lejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 17. april 2009, 13:27

Kako se znebiti smotane rdece barve brez da bi si s cim zelo mocnim pobarvala lase?


Odvisno kakšno barvo bi rada imela? potem probaj postopno barvati s čim naravnim, obstajajo tud naravna barvila

#71 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. april 2009, 13:31

Hocem priti na mojo naravno barvo, ki mi je pravzaprav ful lepa.
Imela sem trenutek slabosti in se kar pobarvala z rdečo. xrolleyesx

Moja naravna je pa....kaj pa vem...nekaj med svetlo rjavo in rjavo...

Karkoli bi probala (sam ne preveč kemikalij)...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#72 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 17. april 2009, 17:28

Hm, nimam pojma kako bi to izvedla. Morda z kakšno novo barvo, druga varijanta so pa škarje in čas, da lasje prerastejo.

Danes sem po nekaj mesecih prišla do fizerke x:)x Mam prav lušno fizuro.

No opazila sem tudi, da so dekorirani s srebrno. Bo treba po barvo. Ponavadi uporabim ga....... rdečečrno in je prav fletna in obstojna barva.
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#73 lejči

lejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 18. april 2009, 01:33

Hocem priti na mojo naravno barvo, ki mi je pravzaprav ful lepa.
Imela sem trenutek slabosti in se kar pobarvala z rdečo. xrolleyesx

Moja naravna je pa....kaj pa vem...nekaj med svetlo rjavo in rjavo...

Karkoli bi probala (sam ne preveč kemikalij)...


Če nočeš umetnih barvil potem za rjavo barvo poskusi s kakšnimi kostanjevimi al pa orehovimi izvlečki. Kot pravi zalaya ti bo sčasoma preraslo :palec:

Ampak daj si prebrat še tole temo na forumu mavrica.net o alternativnih barvah za naše lepe laske xsrcx
http://www.mavrica.n...8bb38d38bc477bc

Sem pravi vidla da so neki nasveti ki ti bojo UPAM kaj pomagali!

#74 lejči

lejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 19. april 2009, 20:41

Še to sem našla če ti bo kaj v pomoč: tukaj imajo naravna barvila in rastlinske barve za lase in tudi rjave (poskusila pa jih nisem)

http://shop.zivacent...p?kategorija=30

#75 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. avgust 2010, 11:33

Mačka, lomiš ga na celi fronti, ker me ne poslušaš :sori:
Vsaj šamponiraj se z morjem, če ti že drugo ne gre x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0