Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mi Vsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
634 komentarjev na to temo

#576 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. april 2005, 10:58

<{POST_SNAPBACK}>
1.
Contesa živjo,
upam,da bo na tole odgovoril Bern.Me zanima kako interpretira Merkurja,Saturna in Plutona v prvi hiši (znamenje Vaga).
2.
Sonce v 12.hiši  dostikrat nakazuje hladnega očeta oz.kot,da očeta ni .Morda ga rešuje Sonce sekstil Mars,da tega niti preveč ne občuti.Z ozirom na Marsa v 2.hiši čisto možno,da ga je oče finančno precej podpiral.
3.
Skrita je tudi Venera...verjetno ne
pokaže ,po čustveni plati tistega,kar bi rad pokazal.Človek z Venero v tej hiši težko izpove svojo ljubezen.
4.
Me pa moti Mars,ki se nahaja tudi v tej hiši, saj obstaja nevarnost,da bo denar kot je prišel tudi odšel. Takorekoč ,naenkrat,spolzel med prsti.
5.
Z Neptunom v tretji hiši pa:ne verjemi vsega kar pove  x:Dx Človek z Neptunom v tretji hiši naj bi tudi malce popazil,da ne zapade v objem omam in iluzij v zvezi s tem  :o|o: lepemu sekstilu s Plutonom navkljub.

Ahm, Bern se je pa res pojavil od nekod. In zdaj tudi njega zanima. A kaj, ko je je bolj tip vizualne sorte in rabi videti chart pred seboj, zaradi česar se mora najprej iz čuda podatkov dokopati do charta (in do dileme, ali je prava ura 8.15 ali 8.10 ali nekaj vmes, kajti po podani rešti podatkov je možno vse od tega), namesto da bi imel preprosto podatke (na primer po OS, da ne kršimo zakonov, anede?). Obema skupaj bi šlo manj časa kot za moje laufanje po AnimateChart in lovljenje minut ter čekiranje podanega listinga pozicij.

Potem pa gremo k petim postavkam.

1. Te tri planete v prvi hiši razlagam nekako podobno kot March&McEvers v svoji prvi knjigi. Včasih pristavim še kaj svojega. Je pa res, da dajem večji pomen PRVEMU planetu od ASC naprej, v tem primeru Merkurju. Po mojem je namreč bistvena razlika v tem, kateri je prvi.

2. Položaja Sonca v 12. hiši jaz ne razlagam nujno kot "hladnega očeta", TA PRIMER pa ima takega očeta, saj je taisto Sonce v kvadratu z Neptunom (vladarjem 12.), še bolj pa hlad prinese položaj Kozoroga v četrti hiši, hiši očeta. Saturn v prvi hiši bi navadno moral pomeniti "težave z očetom ali zaradi njega", vendar je tukaj Saturn DRUGI v tej hiši, poleg tega ima prej ugodne kot pa negativne aspekte. Sekstil z Neptunom - ali si zelo želi priznanja od očeta ali pa ga celio malo izrablja, "kajti on je kriv, da mi ne gre dobro"? Recimo. Zanimiva pozicija. Za poklepetat malo.
Oče da bi ga financiral? :eek: Po čem bi to sklepali? SU 60 MA še ni čisto aktiven, v veljavo pride kasneje, torej to financiranje kvečjemu šele BO.
Drugo hišo raje komentiram kot "ubita samozavest (zaradi očeta, manj verjetno zaradi matere), vendar veliko kupovanja z denarjem" (mali je imel denar, da bi izgledalo, da ga imajo radi; celo dosti denarja).

3. Venera je po mojem kar dobro v enajsti hiši, kar seveda tudi ni ravno topla pozicija zanjo. "Skrivanje" ljubezni bi pa lahko bila posledica položenosti v Devico, tako da smo spet tam nekje, pri hladnosti.

4. Mars v drugi hiši navadno ne pomeni "spolzenja med prsti" (čisti Neptun!), ampak preveč stroškov, tako da ne osebi ostane. Razlika je bistvena - pri Neptunu NITI NE VEŠ, da ga več nimaš, pri Marsu ti je pa čisto jasno, da imaš prevelike stroške. Da ne bi bilo nesporazuma.

5. Spet ena dvoumna pozicija. Neptun v 03 ne označuje nujno lažnivca ali bleferja, kvadrat NE 90 SU (12) pa kaj verjetno. Je pa seveda čisto možno, da je ta tip žrtev laži in prevare ali pa (še bolj verjetno) samoprevare.

P.S. Kajti opaziti je, - da je vse živo na levi strani charta ("vse samo jaz"); - da je ME prvi od ASC (kar pomeni, da človek veliko govori o sebi ali pa stavke začenja z "jaz"); - ker je SA čisto blizu, zna tip prav težit in ne odneha zlepa; - pri tipu Device gre podobno kot pri tipu Raka pogosto za princip "mamica, mamica!", v tem primeru pa še posebej, saj je a) Kozorog v četrti (oče neprijeten, zahteven), B) Luna na samem MC (10. hiša = mati), torej kulminanten planet; c) ker je mati pasivna, "uboga pri takem fotru", nežna in nagnjena k razvajanju; in d) ker ima tip SU/12, kar pomeni, da se v primeru "nuje" zapre vase in mu je tam čisto fino.

Bo doštudiral? Seveda bo, Neptun mu ne bo nič škodil pri tem. (Le ob koncu srednje šole so bile neke težave - z zakasnelo puberteto morda.)

Pa še kaj bi se dalo reči. O solarjih pa samo če se najde kak rojstni čas kje.

(Sicer pa bo v maju delavnica o njih. Dva torka.)

Lep pozdrav!

P.S.2: Zanima me, ali se ve, kolikokrat dnevno si ta možak umiva roke. Takole za firbec samo ...

x:)x

#577 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 11. april 2005, 11:03

Bern si me nasmejal! x:Dx Nekaj je res,veliko pa ne! x;)x mahnjen na čistočo in videz, to pa je res! x:Dx :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#578 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. april 2005, 11:23

<{POST_SNAPBACK}>  Nekaj je res,veliko pa ne! :palec:



x:Dx

Hitro spregledamo,da dela že podiplomskega :inocent:

Vsekakor pa mu bo tole, tudi, služilo na njegovi življenski poti.Itak:Nikoli ne reci nikoli!

V glavnem pa lahko pogledaš njegov ascendent(jaz sem) in potem njegovo tretjo hišo (jaz mislim-takole razmišljam) in podatek o njem,bežen pa vendar,je tu.Tako lahko nadaljuješ...poglej šesto hišo.. jaz delam itd.itd...potem so samo še aspekti in sliko imaš pred očmi.Ne samo njegovo.

Astrologija je zelo logična.


Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#579 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. april 2005, 11:32

Pri švoh triindvajsetih dela podiplomskega - :eek:

Za čestitat!

x:)x

#580 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. april 2005, 11:48

Res je ! :fiju: xyesx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#581 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 11. april 2005, 12:55

.. jaz sem sedaj stara 24 in v oktobru se bom vpiala na podiplomski študij - magisterij.... x;)x x;)x

... vedno brez problema v srednji šoli in pri študiju, vse do zadnjega izpita, .... vse v rokih..... lepe ocene.... potem pa kot da bi padla v jamo iz katere ni izhoda.... z zadnjim izpitom pred diplomo izpitom se sicer namučila .... diplomo naredila... x;)x x;)x

...deveto hišo imam v ovnu, ki govori o dodiplomskem študiju, a je prazna...
..deseto hišo pa imam v biku, v njej pa kirona.... :inocent: :inocent:

.... ne vem kaj je povzročilo zastoj, a vesela sem , da sem ga premagala... x;)x x;)x

#582 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. april 2005, 15:40

Živjo,

pridna :palec:

Drugače pa :hiša ni nikoli prazna.V njej so vladarji znamenj.Pri tebi je v deveti hiši sam Mars. Poglej v kateri hiši domuje in kakšne aspekte tvori.

Drugače pa deveta v znamenju Bika (Kiron v hiši) ...se znajo v življenju,v zvezi s kariero,stvari zavlačevati.Bik je počasen vendar trmasto vztraja do konca.Tole je
ena boljših bikovih lastnosti,katero si dobro izkoristila.

V njej je Kiron...te lahko vprašam za kateri študij si se odločila oz.katerega končuješ?

Vsekakor ,si(naj bi) izbrala poklic,ki te bo ,na svojstven, način tudi zdravil .
Kiron ne bo dovolil,da za ta poklic ne narediš vsega,da se povzpneš čim više.
Morda poglej kje je natalna Venera,v kateri hiši in njene aspekte.

Imaš v znamenju Raka kakšne planete? Trenutno je,v zadnji dekadi,tranzitni Saturn.


Lepo pozdravljena
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#583 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. april 2005, 16:20

A bi vrgel se zame neki na hitro skupi Bern?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#584 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. april 2005, 16:38

Al pa ti č.v.e.k.a.
No sej vem da sem zahteven...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#585 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 11. april 2005, 21:57

ČVEKA; jaz nimam 9 hiše v biku in v njej kirona............[/COLOR]

...ampak imam 9 hišo v ovnu, .........
natalni mars pa je v škorpijonu in v 4 hiši

.... v biku in v njej kirona pa imam 10. hišo......
natalna venero imam v 12 hiš v levu...

... nobenega planeta nimam v raku...moja 12. hiši....( 12. hiša = od raka 16°52`24 do leva 16°14`42

......končala sem ekonomijo in nadaljevala bom ekonomijo...

LP.

#586 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. april 2005, 23:33

<{POST_SNAPBACK}>ČVEKA; jaz nimam 9 hiše v biku in v njej kirona............[/COLOR]

...ampak imam 9 hišo v ovnu, .........
natalni mars pa je v škorpijonu in v  4 hiši

.... v biku in v njej  kirona pa imam 10. hišo......
natalna venero imam v 12 hiš v levu...

... nobenega planeta nimam v raku...moja 12. hiši....( 12. hiša = od raka 16°52`24 do leva  16°14`42

......končala sem ekonomijo in nadaljevala bom ekonomijo...

LP.



hvala za opozorilo.

Seveda je deseta hiša v Biku ... napisano je bilo v naglici,drugače pa sem že više omenila,da imaš 10.hišo v znamenju Bika ...
Ekonomija je čisto v redu.Itak je hiša Bika,hiša denarja oz.vsega materialnega.


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#587 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. april 2005, 06:50

<{POST_SNAPBACK}>A bi vrgel se zame neki na hitro skupi Bern?

Ne boš verjel, včeraj sem imel pol odgovora spisanega zate, potem pa je prišla ena prilika, da sem rabil skočiti na neko drugo internetno stran, kjer je potem nekaj zaštekalo in me je vrglo iz povezave - tvoj napol odgovor je šel pa tudi v maloro. Potem pa nisem več imel časa.

Torej, še enkrat od začetka.

* * *

Skoncentriraj se na tri točke horoskopa.
- Mars in Saturn v 11. hiši sta vrh (fokus) T-kvadrata, kar prinaša murje napetosti. Prvo sta oba v kvadratu s Soncem (in Venero tudi), na drugi strani z Neptunom. Uporabni aforizmi za take položaje: pretiravanje, istočasno forsiranje in zaviranje (ter iz tega izhajajoče napetosti), akcije v napačni smeri ali pa ob napačnem času, hipna vznemirjenost, "bi - ne bi" princip, nejasnosti v ljubezni in še marsikaj. Konfiguracija ima kar nekaj dobrih izhodov, kot na primer Merkur v deveti in Uran v prvi hiši, kar med drugim daje odločnost in malo dozo odpuljenosti, brez katere bi bil tako strašansko tradicionalističen kot le kaj
- zaradi Plutona v 12. malo pazi na nabirajoče se napetosti in živce, ki bi laho trpeli zaradi njih
- v deseti hiši imaš Jupitra in Luno, ki dajeta velike možnosti v karieri in uspehu, toda vse skupaj se dogaja v Levu, zaradi česar je čisto mogoče, da smatraš, da uspeh preprosto "mora biti, ker si to pač ti in ker ti gre" - tudi oznojiti se je treba tu in tam!

Sicer pa o sebi ne razmišljaj le kot o Dvojčku: malo murje je Škorpijona! Sonce v osmi, ASC v Škorpijonu, Pluton podpira tako Sonce kot MC (uspeh), Mars (tudi vladar Škorpijona) v zelo poudarjenem položaju. Preštudiraj kod to kombinacijo, pa boš o sebi vedel veliko več.

Škorpijon zahteva učinkovitost, Dvojček pa ima navado razfrčkati svojo energijo. To je precej neprijetno, ne?

Pozdrav!

:palec:

#588 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. april 2005, 07:05

Najlepsa ti hvala, se do neke mere precej najdem notri.Pol pravis, da je vse na meni.Tisto napetost pa cutim vsak dan.
Sam povej mi kaksen sistem his si ti to uporabljal, ker drugace mi vedno pride tist vrh T-kriza v 10- hiso??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#589 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. april 2005, 07:11

Pa tudi luna in jupiter mi padeta v devico, ne v leva.A je mozno, da si ti risal chart za 15:50 18.6.1980??Ker jaz sem bil rojen 16:50 tistega datuma po nasem casu. 15:50 je pa ze preracunano na GMT.A to kaj dosti spremeni situacijo?No sej aspekti so se vedno isti.Zanima me samo ce je polazaj po hisah kaj dosti drugacen.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#590 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 13. april 2005, 07:39

No ja, iz podatkov zgoraj se je dalo tudi narobe razumeti (15.50), res pa je, da nikoli ne pregledujem celega obupnega listinga izračunanih položajev, če imam istočasno na voljo tudi podatke kot take.

V eni uri se spremeni kar nekaj tega, na primer MC skoči v Devico, IC pa v Ribi. Glede na Neptuna v drugi hiši, vladarja Rib, je zanimiva vloga očeta. Bi bilo za predebatirat. Mars in Saturn sta v deseti, ambicija zaradi tega že večja, povedano o "oznojitvi" pa zato ne velja več, jasno. Pa Pluton gre v enajsto, kar je čisto v redu (oziroma bolje kot če je v dvanajsti) - izpusti torej pasus o problematičnih živcih.

Uran je "po novem" natančno na ASC - kakšno rojstvo pa je bilo to? Nekaj ludega, nenadnega, odpuljenega ... ?

x:)x

#591 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. april 2005, 09:26

Jah no drgac sem bil rojen cist obicajno v bolnisnici, pa tut mami je rekla da sem kar ven padel.Mislim je pa res da je ze sama ideja o rojstvu otroka pr 18. verjetno mal odpuljena.
Drugace je pa oce rojen v znamenju rib, pa tut vsaj se ene 3 planete ma v tem znamenju.Odnos pa nikol ni bil ravno najboljsi.Si mogoce na to namigoval?
Zdaj se pa luna premakne na MC in jupiter na konec 9. hise.To potem kaj slabse vpliva na uspeh v poslu?Al je tut v tem primeru vpliv pozitiven?
Za merkur bi bilo pa verjetno boljse ce bi bil v 9., kot ce je na koncu 8.?
Pa tut neptun v 2. hisi verjetno za posel ni idealen??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#592 Katrina

Katrina
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 18. april 2005, 20:41

Tu ste sami znalci! Jaz sem si izračunala ostale planete na podlagi programa na Luninem netu. Sem pa že prej vedela, da imam Sonce in Luno v Škorpijonu in ascendent v Levu.
Merkur=Strelec,Venera=Tehtnica, Mars=Tehtnica,Jupiter=Kozorog,Saturn=Dvojčka,Uran=Tehtnica,Neptun=Strelec,Pluton
=Tehtnica

Kaj pa to pomeni, pa ne vem.?
Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.

#593 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 19. april 2005, 07:27

Same dobre stvari! x:Dx x;)x Ti bo že kdo razložil, ti pa pojdi še v temo kjer so Pomembne točke(točka Duha,Fortune,kulminantni, vzhajajoči planet,Domicili) in jih napiši! Aja,pa Welcome-frendica! :palec: x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#594 Katrina

Katrina
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 19. april 2005, 18:38

O,Conti! x:Xx ja,bom napisala, samo da najdem to temo! Thank`s! x;)x
Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.

#595 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 16:48

Rada je v centru pozornosti :eek:, včasih preobčutljiva, sicer prijateljsko nastrojena, simpatična, rada zapravlja in dobro je...na zabavah in pri ljubezni pa preseneča, dost pomembni so/bodo dom, otroci in finance....ampak ima sedaj neke strahove, ki bodo čez par mesecev minili.... x;)x

#596 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. maj 2005, 16:58

<{POST_SNAPBACK}>xDDx kakšna naj bi bila ta osebica? :8):

wtf je to :?: :huh:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#597 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 15. maj 2005, 17:36

Behi, to je astro karta posameznika. Lepo se vidi, v katerih znamenjih so hiše, kje se nahajajo planeti in kakšne aspekte tvorijo. x;)x V bistvu je to nebo v času rojstva. x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#598 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. maj 2005, 17:41

<{POST_SNAPBACK}>Behi, to je astro karta posameznika. Lepo se vidi, v katerih znamenjih so hiše, kje se nahajajo planeti in kakšne aspekte tvorijo. x;)x V bistvu je to nebo v času rojstva. x;)x

kuuuuul :2src: samo ne vem kako se to dela :icon1_blush:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#599 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 15. maj 2005, 17:45

Pejdi na www.astro.com in najdi free chart.... vpiši podatke not... in voila. x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#600 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. maj 2005, 17:48

hvala fiši xokkx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0