Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katere karte?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#51 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. april 2003, 18:46

mah dej, no. res si zaspanka x:Dx

..........to prašaš na privat sceni . ( os.)

#52 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. april 2003, 19:31

:vragec:

Moja služba po diplomi?
MISLEC, LJUBIMEC, SREČA


pa tis mene kle ven potegnla?


:vragec:  se tochn tko pochut.....hehe

x:Dx x:Dx x:Dx
x:Dx x:Dx x:Dx
x:Dx x:Dx x:Dx
ti me pa najbolj zabavaš tuki na forumu

#53 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 6. maj 2003, 11:28

Sedaj v večino trgovinah, dobiš zraven ciganskih kart, tudi njihovo razlago, ki moram priznati, da je dobra, enostavna.

Drugače pa je tudi ena slovenska spletna stran. Lahko greš na www.nenavadno.com in potem od tam naprej, ali pa kar direkta na kartomantika.com. Pa boš mislim, da našla še kaj zanimivega.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#54 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 6. maj 2003, 11:34

Pa še eno ugibanje, glede kart, ki jih mečeš.

Da boš diplomirala, boš morala vložiti še kar nekaj časa in miselnega napora. Prav tako, se boš morala nekoliko potruditi glede zaposlitve. na delovnem mestu pa boš spoznala pravo osebo za tvoje življenje.

Pa ne me sedaj za besedo jemat. Ker življenje je v tvojih rokah. In tisti ta pravi ti ne gine. Si pa še mlada in vse življenje je še pred tabo. Ne želi si, da bi prehitro srečala ta pravega, ker ga boš pol morala celo življenje gledat. Raje še pojdi ven, ga žuri in uživaj življenje.

Pa veliko sreče. x:)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#55 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 6. maj 2003, 13:38

Anaconda tisti zadnji odstavek drži najbolj.

Sem svakinji gledala karte in sem seveda uganila samo čas je bil malo problem, zgodilo se je čez pol leta, ko smo že mislili, da sem mimo mahnila.....

Zaupaj v svojo srečno zvezdi, ki te bo sigurno vodila varno po poti usode, pa ne lezi skozi zid, ko vidiš, da nikakor ne gre. Boli glava, namreč !

LP!

#56 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 8. maj 2003, 23:11

Če se misliš naučiti vsaj osnov,pomena kart,kupi cig.karte in tam je napisana vsa potrebna razlaga, od njihovega pomena, do kako odpreti karte. Drugače pa je nujno po uporabi karte treba očistiti-energijsko(polivanje z belo energijo)ali na polni luni>....Potem pa samo vaja na prijateljih,čeprav osebno mislim, da moraš imeti tudi dar za to..Meditiraj za boljšo koncentracijo!! :8):

#57 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 13. maj 2003, 20:42

Pozdravljeni.

Zanima me, kaj pomeni če na vprašanje, ali je mogoče, da bom v prihodnje v zvezi z določeno osebo, izvlečem naslednje karte:
DAR, DUHOVNIK, OFICIR.

Prosim, če kdo "obvlada" razlago oziroma pomen ciganskih kart v tem primeru, da mi razloži.

lep pozdrav

Zdravo.

Evo po dolgem času tudi mene na forumu :)

Darilo, Duhovnik, Uradnik v vsakem primeru nakazuje na sklenitev zveze, ki pa zna biti dominantna s strani enega partnerja.

Borut

#58 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 13. maj 2003, 20:48

Jaz bi pa rekla tako.
Ta, ki si ga želiš, ni pravi zate. Mogoče kot prijatelj, kaj drugega pa ne.
Tisti pravi te še čaka, ga še ne pozanš (duhovnik), vendar bo nosil uniformo. Lahko je policaj, gasilec, zdravnik, poštar,....

Lahko pa se tudi motim, ker vsak je svoje sreče kovač in lahko življenje zasuka v svojo smer.

srečno. :palec:

Če lahko dodam svoje mnenje...

Prej kot opredelitev poklica bi karti duhovnik in uradnik označil kot nakazilo karakterja. Torej zrelost, točnost, dlakocepnost, natančnost, mnogokrat zateženost, izkušenost, zadržanost, razmišljanje,....

To pa zato, ker ciganske karte mnogokrat pokažejo več, kot le to, kar je napisano. Vedno, vedno in še enkrat vedno je potrebno gledati za karto, torej kaj nam karta pove in ne kaj je narisano.

Sicer pa vsakemu pove po svoje....sporočilo mora tisti, ki karte položi, sam razbrati.

Vsak je svoje sreče kovač...popolnoma se strinjam.

Borut

#59 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 13. maj 2003, 21:08

Ali mogoče kdo pozna kakšno literaturo, kjer so podrobneje prikazane-razložene ciganske karte, ali pa mogoče kakšno spletno stran.


www.kartomantik.com

Kaj pa pomen, da se mi  mi pri vprašanju LJUBEZEN V PRIHODNOSTI odprla naslednja KOMBINACIJA KART:
STALNOST, DARILO, UPANJE, VDOVA, DUHOVNIK, LJUBEZEN , HREPENENJE


Predvsem eno stvar pomeni.....če so karte se odprle po tem zaporedju, potem imamo pred sabo dva obdobja, ki ne bosta prinesla izpolnitev želj. Tale duhovnik lahko pomeni tisto starejšo osebo, ki naj bi bila tvoj partner, vendar ljubezen v tej smeri bi prinesla le odvisnost, šibkost, da ne rečem "kapitalno greško". Eden izmed dogodkov, ki bi se ti lahko dogodili je tudi, da bi svojo ljubezen začela iskati v oddaljenih krajih.

Sem študentka, v absolventu in na vprašanje kako bom naredila diplomo izvlečem karte:MISLEC , STALNOST, DENAR


Vse je odvisno od tvoje predanosti študiju in učenju. V vsakem primeri pa bo prisoten notranji strah, ki se ga nikakor ne boš mogla rešiti. Naredila pa boš uspešno.


Moja služba po diplomi?
MISLEC, LJUBIMEC, SREČA


Tvoja služba bo v smeri, za katero študiraš. Službo ti bo zrihtal moški, ki že nekako misli nate ali na potrebe po delavcih pod sabo. Služba bo pa polna presenečenj, polna pozitivnosti, optimizma.....edino, kar boš mogla paziti je, da nobena služba ni za večno!!!

Zanima me tudi, kakšne so vaše izkušnje z vedeževanjem..?, verjamete v to?...., mogoče celo sami veežujete?.....


Izkušnje pozitivne, verjamem v realno vedeževanje, ne obljubljam nebes in sem rad prizemljen. Da, tudi sam vedežujem.
Sem avtor spletne strani www.kartomantik.com

Lepe pozdrave.

Zenus

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2004, 19:45

Ohoho, glej kera tema! x^x

Contesa utegne morebiti kaj pripomnit x;)x x^x x8Dx, pa se tako, da imamo tole spet aktivno! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. februar 2004, 22:43

Tole je pa zanimivo.... Nekoč je mene in prijateljico učila vedeževati s cigankami prijateljica njenih staršev.... In ko sem si zapomnila pomene kart, sem opazila, da vsak vedeževalec po svoje razlaga karte, vsaj veliko različnih razlag sem slišala. Ma bistvo pozitivnih in negativnih kart je ostalo, ampak detajli.... To, kako se med seboj povezujejo in interpretacija pa je itaq odvisno od intuicije razlagalca....

Hehe, ta vikend sem dobila darilo od novega leta, sestrična mi je kupila knjigo Napovedovanje usode z igralnimi kartami.....in ko sem iskala avtorja, sem opazila, da je knjigo prevedla Marjetka Jeršek.... x8Dx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#62 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 07:13

O vedeževanju iz ciganskih kart smo v reviji Karma plus objavili celo serijo prispevkov, v katerih so bile na poljuden in lepo napisan način opisane vse, tudi z nekaterimi navedenimi kombinacijami. Vsaj po odzivu bralcev (klici, pisma, vprašanja) je bilo to precej uporabno. Ni pa to bil prevod z interneta ali kaj takega, ampak je to napravila ena od naših sodelavk, torej vedeževalka.

Pozdrav!

#63 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:25

ja sej mas en tak ciganski look :) take laske, pa obraz pa to... hehe, se ene 50 let ti manjka, pol bos pa prava ciganska slogarca.... pa se z dlani mores zacet brat, in seveda da ne pozabim, kroglo... in v cirkus
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#64 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. februar 2004, 07:22

Ciganke so tudi meni blizu x;)x Tudi malo orientalsko zgledam x:)x

Zdravje:

Me včasih kdo povpraša po njem. Pogledam pa ga tako: izbrano število kart - od 5 do 10 in potem pogledam, kaj kažejo roke. Kam so obrnjene, na kateri del telesa kažejo. Do zdaj še se nisem nič zmotila. Še tako velike dvomljivce prepričala x:Dx x:Dx
Kar nekajkrat naletela na smrt (bolezen, vdova, smrt, duhovnik v zaporedju)in bila v silni zagati. Kako povedati to...namigniti vsaj....enkrat mi je fino ratalo. Pravim...a je pri vas kdo od starejših bolan? Pa pravi frend....ja, dedek bi že moral umreti x:Dx x:Dx Sem malo čudno gledala...pa pravi..ja raka ima in samo čakamo. Sem že imel dopust prejšnji teden, ker sem mislil, da....
In tako..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#65 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 23. februar 2004, 23:36

Ciganske karte- duhovnik: pomeni neko skrivnost v bližini osebe, ki ji prerokujemo. Če je v bližini karta negativnega pomena, pomeni, da se bo ta skrivnost razkrila. V splošnem pa ima ta karta pozitiven pomen.
Scio mi nihil scire

#66 little butterfly

little butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. julij 2004, 09:08

Zanima me katere karte uporabljate za vedeževanje???
Js se še odločam katere karte si naj kupim.

Prej sem vedeževala iz ciganskih kart, ker sem jih ob
selitvi izgubila si nameravam kupiti nove.

Razmišljam o tarot kartah.

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2004, 09:09

Za zacetnika ti je najbolje ubosti Rider Waite tarot. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 little butterfly

little butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. julij 2004, 12:54

Torej naj ne bi bile tako zelo zahtevne???

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2004, 13:02

Ojla, a se ti da v Lunci ogledat mnenja o kartah - tam sem napisala npr. tudi, zakaj in cemu so katere primerne, katere priporocam in vse?
Pliz no, da ne pisem se enkrat vsega...
Thanx! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 little butterfly

little butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 17. julij 2004, 11:20

Ja si bom ogledla x:)x

#71 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 18. julij 2004, 19:48

Lahko poskusiš tudi remi karte. Sama sem uporabljala dolgo remi, nato sem priključila še ciganske, kasneje pa tarot.
Odvisno od vsakega posameznika; tiste, katere ti najbolj sedejo, to je pravo.

#72 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 7. november 2004, 18:45

A kdo ve, kaj pomeni na splošno karta svečenik-duhovnik???


V tarotu je svecenik duhovni mojster, ucitelj in svetovalec, pa tudi simbol za nase visje jaz. On nas uci prakticnoj duhovnosti, kar pomeni da svoje ideale in notarnje resnice moramo uzemljiti v fizicni realnosti. Ce hoce kdo osnaziti svoju veru v zivljenje in svoje duhovne moci, naj meditira o Sveceniku kot o notarnjem svetovalcu i naj v meditaciji poslusa svoj notarnji glas in obcutek.

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2004, 20:11

Super, da si podala se svojo razlago, stardragon; sicer pa naj vas ne zavede prvi post vsake teme - ki se zdaj pojavi na vrhu vsake strani posamezne teme; morda smo pod tem naslovom nizali kasneje se vsemogoce, ker so se pac posti dodatni nizali v konkretno temo.
Tako morda kdo komentira na 1. post v temi, v obravnavi pa je ze vprasanje, ki se je podalo na 5. strani, pa ker se -kot receno- na vrhu vsake strani pojavi prvi post v temi, to spregleda in komentator odgovarja na vprasanje, ki je bilo ze obravnavano, spregleda pa tega, ki je trenutno v obravnavi (torej v tem primeru na dnu prejsnje strani).

Upam, da sem bila dovolj razumljiva (itak pa boste, upam, scasoma to sami ugotovili). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. november 2004, 20:15

kolk maš totih kart tam na lunci :P sploh ne vem kere bi si kupil... xnckrivx...

P.S.: mojih pa nimaš :( Alister Crowley
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2004, 20:17

*sem napisala nekje v podforumu karte, zakaj 'jih ni'. :)
Saj bos videl najbrz... :)
(ker so posle, jih ne steje v opcijo - zelo na kratko).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0