Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

MOČ MISLI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
219 komentarjev na to temo

#51 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 10. april 2007, 22:44

hm....zakaj pa v glavi? tam se vse peče tako realno in brez sladkorja, tako razumsko neokusno.

raje v srcu, tam kjer se mesi in meša z občutkom...s priokusom in okusom sladkosti.
pa dobiš piškotek nadevan z... xsrcbumx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#52 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 10. april 2007, 22:51

to pa je...senzualni piškotek...iz oddaljenega srca...ki je v bistvu...tako zelo blizu x:Ix enosti vseh src

#53 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 10. april 2007, 22:58

enost vseh src........če ponudim svoj senzualni piškotek še tebi, boš okusil sladko enost vseh src. če ti ponudiš svojega meni, bom okusila del sebe v tebi... x:Dx oba sva del enega xsrcbumx ...vsak prvi utrip je tvoj, vsak drugi je moj. srce je pa ENO. pa ne samo tvoje in moje.. xsrcx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#54 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 10. april 2007, 23:08

a lahko ta del malo obrneš...bom okusila del sebe v tebi...nekako se mi lepše sliši....bom okusila del tebe v meni...drugač pa :palec: pravi piškotek x:Dx

#55 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 10. april 2007, 23:18

.... x:Ix

...del tebe v meni...se res sliši lepše. baje se tudi čuti lepše... x:Dx senzualno sledek piškotek...s pikantnim priokusom....nebeškega okusa.... x:Dx x:Ix xsrcx v sredini pa sensitiv...

preden se mi v misel prikrade.....me objela bo moja odeja, ki diši po piškotku Aarwen...je sladka kot...

tudi Tebi želim sladke sanje.. :kiss: :sleeping:
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#56 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 10. april 2007, 23:24

in ostajam brez besed...lepe sanje x:Ix

#57 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 11. april 2007, 04:19

Kaj tu ni jasno? Zarya je nekaj vprašala in mi smo vsevprek povedali svoje, jaz pa verjamem, da ona že ve, katere smernice bo izbrala in ji pravim, naj bo to, kar je, kar ne pomeni, naj ostane to, kar je, kajti ne moreš ostati to kar si, kvečjemu napreduješ ali pa nazaduješ, zatorej v trenutku, ko izbiraš poti - ostaneš to kar si in ne capljaš za vsakim, ki ti pametuje, ane...

Jasno je vse, samo nisem se strinjal s tvojim mnenjem..a je kaj narobe?.. ..in ti verjameš, da ona ža ve- od kod, kako preko nekaj postov določaš človeka ?? v trenutku , ko izbiraš poti...?? saj, ljubi ardent, poti izbiraš v VSAKEM trenutku sedanjosti. Vsaka tvija trenutna odločitev je mozaik, nov korak itd...Tule si ti malce "zaglumil ", isto, kar si določil unisu...ne capljaš za drugimi , seveda ne, poješ pa vse , kar ti dajo, zavestno ali nezavestno..hote ali nehote..vsaj v mladosti in nekje sem POVDARIL 14 let...??

Seveda je za lastnoozaveščanje nujno sprejemati vse in res vse, a nisi bral, ko se danes o tem pisal?
Sprejemati vse, razčleniti in selektirati pa balast odvreč na smetišče miselnega balasta, katerega je povsod polno in tako postati nekdo s svojimi stališči, izbranim nizom vseh zaznav, celotne miselne slike v okvirju lastnega stališča...

Seveda sem bral in zato me je tista čorbica malce zmedla...na trenutke sam sebi skačeš v usta in podiraš teorije, ki si jih sam podal.


Je pa ena past, kar poslušat vsakega, ki nekaj glumi in te s tem zmede...ja, a to je pa v redu, al kaj? Sedaj vidiš, kaj mislim s tem, ko Zaryi in komurkoli drugemu rečem, naj zagovarja svoje stališče...

Ja, mojster, TO pa je v redu-VSE pasti so v redu.. ali je ali ni -trenutno- glih ne bom trdil, je pa NUJNO ZLO...Glih tle je point- razumeti balast in vse tole- blodenje, mešanje raznih čorb, tudi poslušanje tvojih komentarjev je sprejemanje sprejemanje osebnega stališča...to je kot bi dejal...poslušaj mene, ostali glumijo...zmeda v sebi je del osebnostnega razvoja..če ne , mi pa preosim opredeli nekoga, ki je šel od otroštva naprej po povsem ravni poti, ki jo je kar v sebi nosil...Tudi tale zmeda je učenje..vse to so samo koščki sestavljanke našega dozorevanja.

Stališča pa so različna in so prilegajoča vsakemu po meri in lastni zmožnosti sprejemanja in dojemanja svoje vloge kot posameznika v družbi in ne blejajoče ovce, katero strižejo, kasneje pa tudi pojejo, hehehe


Če še nisi opazil- tudi ovce so del univerzuma, če blejejo in jih jemo, ali so zato manj vredne? Tudi ovce in " ovce "so in bodo, kot tudi razni tigri in mačoti, ki jih jejo, čeprav včasih neargumentirano in pač zaradi lastnega stališča o svoji nezmotljivosti in lažni veličini...
Drugače se pa nikar ne grizi , pa druge tudi ne, mi je vse jasno, samo podal sem svoje mnenje- kot ti npr.Zelo radodarno podajaš nasvete, ki so produkt tvojega stališča, morda vseeno malce preveč posplošuješ..verjetno boš dejal, da ni tako...seveda, ker si v sebi nezmotljiv. kajne?
fajn se imej
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#58 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 11. april 2007, 09:58

Bom nič mislila in več naredila...grem v staro lj na eno vročo čokolado x:Dx
Se mi pridružiš? Saj ni problem...a ne? x;)x
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#59 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 13:44

Matjaž Bogdan:
Drugače se pa nikar ne grizi , pa druge tudi ne, mi je vse jasno, samo podal sem svoje mnenje- kot ti npr.Zelo radodarno podajaš nasvete, ki so produkt tvojega stališča, morda vseeno malce preveč posplošuješ..verjetno boš dejal, da ni tako...seveda, ker si v sebi nezmotljiv. kajne?


Hej, saj se nič ne grizem, čemu neki?
Ampak ego pa resnično deluje tule, se v višave dviga in še naprej, hehehe...
A je to kakšna šablona, al kaj, da kr neki: sem samo mnenje podal, pa to...jasno, da si ga podal...pa kaj pol?
Saj zato smo tu, ane? Vsaj mislim, no...upam...

Jaz pa tud podajam svoja mnenja, zato se pa oglašam in nikomur ni treba mene poslušat, kdor tega ne želi, me čisto nič ne gane, veš, saj jaz ud tebe berem pa Unisa in ravno tako nasvete delita, čeprav sam neko mnenje izpovesta...
Zame je to dialog, morda je za koga prepir, vendar zame ni in posplošujem zaradi tega, ker se večinoma moje besede ne nanašajo na določeno osebo,torej posplošujem, ker posplošujem pa imam vse poti odprte, lohk delam garant vse, kar čem, veš in kdor kaj vidi v mojih zaznamkih, ta vidi, noben pa ni prisiljen, ukvarjati se z menoj, kajti tudi jaz samo svoje mnenje povem, hehehe, sicer si nedavno ravno na tole temo nekaj poveda, bi rekel...

Vidiš, vse je zako, kakor praviš, nezmotljiv pa nisem, drugače se sploh ne bi z nikomer ukvarjal, tako pa podajam svoje mnenje in mi je podano mnenje drugega pa tako obstaja varianta, da bom morda nekoč pa res celo nezmotljiv, kot praviš, vendar je to že druga zgodba...

Ne vem, a se bomo prepirali, al kaj, te ambicije namreč nimam, torej ne jemlji stvari tko zelo negativno, mene pač zabava ostrejša debata, sam pol ni fora kr neki sejat o posploševanju pa pametnega da se delam in nasvete delim, razen, če ti morda to tako doživljaš...kar pa ni moj namen...
No, nekaj besed je danih tebi, ostale so namerno posploševanje, ker tisto, kar se nekoga tiče, tisto je direkt povedano, ostalo je pa iz konteksta stališč...

Bodi lepo x:)x


matjaž, kako si to lepo napisal.
Jzt bi ga pa v kurac poslal in se potem čudil, zakaj me ne razume.
wuhu, moč misli xcivx



:att: x^x xDDx

#60 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. april 2007, 13:44

Matjaž Bogdan:
Drugače se pa nikar ne grizi , pa druge tudi ne, mi je vse jasno, samo podal sem svoje mnenje- kot ti npr.Zelo radodarno podajaš nasvete, ki so produkt tvojega stališča, morda vseeno malce preveč posplošuješ..verjetno boš dejal, da ni tako...seveda, ker si v sebi nezmotljiv. kajne?


Hej, saj se nič ne grizem, čemu neki?
Ampak ego pa resnično deluje tule, se v višave dviga in še naprej, hehehe...
A je to kakšna šablona, al kaj, da kr neki: sem samo mnenje podal, pa to...jasno, da si ga podal...pa kaj pol?
Saj zato smo tu, ane? Vsaj mislim, no...upam...

Jaz pa tud podajam svoja mnenja, zato se pa oglašam in nikomur ni treba mene poslušat, kdor tega ne želi, me čisto nič ne gane, veš, saj jaz ud tebe berem pa Unisa in ravno tako nasvete delita, čeprav sam neko mnenje izpovesta...
Zame je to dialog, morda je za koga prepir, vendar zame ni in posplošujem zaradi tega, ker se večinoma moje besede ne nanašajo na določeno osebo,torej posplošujem, ker posplošujem pa imam vse poti odprte, lohk delam garant vse, kar čem, veš in kdor kaj vidi v mojih zaznamkih, ta vidi, noben pa ni prisiljen, ukvarjati se z menoj, kajti tudi jaz samo svoje mnenje povem, hehehe, sicer si nedavno ravno na tole temo nekaj poveda, bi rekel...

Vidiš, vse je zako, kakor praviš, nezmotljiv pa nisem, drugače se sploh ne bi z nikomer ukvarjal, tako pa podajam svoje mnenje in mi je podano mnenje drugega pa tako obstaja varianta, da bom morda nekoč pa res celo nezmotljiv, kot praviš, vendar je to že druga zgodba...

Ne vem, a se bomo prepirali, al kaj, te ambicije namreč nimam, torej ne jemlji stvari tko zelo negativno, mene pač zabava ostrejša debata, sam pol ni fora kr neki sejat o posploševanju pa pametnega da se delam in nasvete delim, razen, če ti morda to tako doživljaš...kar pa ni moj namen...
No, nekaj besed je danih tebi, ostale so namerno posploševanje, ker tisto, kar se nekoga tiče, tisto je direkt povedano, ostalo je pa iz konteksta stališč...

Bodi lepo x:)x


Točno. Sej si sam svoj, govoriš, kar ti paše oz. kar se ti zdi, da je prav.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#61 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 11. april 2007, 14:07

Matjaž Bogdan:
Drugače se pa nikar ne grizi , pa druge tudi ne, mi je vse jasno, samo podal sem svoje mnenje- kot ti npr.Zelo radodarno podajaš nasvete, ki so produkt tvojega stališča, morda vseeno malce preveč posplošuješ..verjetno boš dejal, da ni tako...seveda, ker si v sebi nezmotljiv. kajne?


Hej, saj se nič ne grizem, čemu neki?
Ampak ego pa resnično deluje tule, se v višave dviga in še naprej, hehehe...
A je to kakšna šablona, al kaj, da kr neki: sem samo mnenje podal, pa to...jasno, da si ga podal...pa kaj pol?
Saj zato smo tu, ane? Vsaj mislim, no...upam...

Jaz pa tud podajam svoja mnenja, zato se pa oglašam in nikomur ni treba mene poslušat, kdor tega ne želi, me čisto nič ne gane, veš, saj jaz ud tebe berem pa Unisa in ravno tako nasvete delita, čeprav sam neko mnenje izpovesta...
Zame je to dialog, morda je za koga prepir, vendar zame ni in posplošujem zaradi tega, ker se večinoma moje besede ne nanašajo na določeno osebo,torej posplošujem, ker posplošujem pa imam vse poti odprte, lohk delam garant vse, kar čem, veš in kdor kaj vidi v mojih zaznamkih, ta vidi, noben pa ni prisiljen, ukvarjati se z menoj, kajti tudi jaz samo svoje mnenje povem, hehehe, sicer si nedavno ravno na tole temo nekaj poveda, bi rekel...

Vidiš, vse je zako, kakor praviš, nezmotljiv pa nisem, drugače se sploh ne bi z nikomer ukvarjal, tako pa podajam svoje mnenje in mi je podano mnenje drugega pa tako obstaja varianta, da bom morda nekoč pa res celo nezmotljiv, kot praviš, vendar je to že druga zgodba...

Ne vem, a se bomo prepirali, al kaj, te ambicije namreč nimam, torej ne jemlji stvari tko zelo negativno, mene pač zabava ostrejša debata, sam pol ni fora kr neki sejat o posploševanju pa pametnega da se delam in nasvete delim, razen, če ti morda to tako doživljaš...kar pa ni moj namen...
No, nekaj besed je danih tebi, ostale so namerno posploševanje, ker tisto, kar se nekoga tiče, tisto je direkt povedano, ostalo je pa iz konteksta stališč...

Bodi lepo x:)x
:att: x^x xDDx


No ja, saj morda boš pogruntal kako enosmerno deluješ ...tamle sem jaz podal komentar tvojih nasvetov -komentarja in tvoj odgovor je obramba sebe, nikjer ne vidim zagovarjanja svojih / tvojih /stališč- ves čas poudarjaš besedo debata itd..., sam očitno , ko se nekdo ne strinja s teboj -potem je to napad nate..vsaj tako reagiraš in debate ni več...Osrejša debata..vidim, da te zanima...verjetno te ,dokler je enosmerna in se počutiš v ofenzivi, ko pa nekdo ni tvojih misli, potem začneš razčlembo forumske filozofije o svobodi pisanja in izražanja, pa o svobodi sprejemanja..vse to drži, dokler se odvija po tvojih notah, ..tamle sem opazil v temi energije, kako si eborju opisal, kako se TI ZASIGURNO na hipotetični brvi ne umikaš...morda boš kdaj dojel, da je tudi umik v določenih pogojih ZMAGA...vsaj v samemu sebi , kar bi moralo zadostoovati. Govoril si tudi o blefiranju - možnosti le treh besed, ker potem je blefer razkrit...obstoja še način 3000 besed, ker s količino kvantitete, pač preseže oseba obzorje, tko ,da je splošno nerazvidno o čem govori in nihče ne razmišlja ob količini o smislu...Oprosti, to je vzeto iz une teme, se opravičujem, sam sem tko mislil tam napisat, pa raje kar naenkrat, saj boš vedel o čem govorim. ..
Sem pogruntal, da ljudje ne moremo biti vse...nekje si cool, ker si tak, drugje ne moreš, ker nisi cool za tam, samo nekateri očitno nosijo v sebi moč enga, k z bulerji nekomu pušča odtis na obrazu in obenem razglablja o izbranem izražanju ..vse je mogoče, mnogokrat se motim , morda se tudi tokrat...sam moje mnenje, da ne boš mislil, da je sugestija...moje skromno razmišljanje...seveda z veliko možnostjo zmot...
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#62 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. april 2007, 14:09

Dobr, dobr sej se ni treba spret ... :sori:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#63 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 11. april 2007, 14:11

Dobr, dobr sej se ni treba spret ... :sori:


Zakej spret ? Saj je le debata, pač nestrinjanje..ne vidim čemu bi se morali strinjati vsi z vsem...vsi forumi bi propadli, a ne ? x;)x
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#64 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. april 2007, 14:26

Sm misla, da se kregata x:Dx vse je OK
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#65 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 14:55

No ja, saj morda boš pogruntal kako enosmerno deluješ ...tamle sem jaz podal komentar tvojih nasvetov -komentarja in tvoj odgovor je obramba sebe, nikjer ne vidim zagovarjanja svojih / tvojih /stališč- ves čas poudarjaš besedo debata itd..., sam očitno , ko se nekdo ne strinja s teboj -potem je to napad nate..vsaj tako reagiraš in debate ni več...Osrejša debata..vidim, da te zanima...verjetno te ,dokler je enosmerna in se počutiš v ofenzivi, ko pa nekdo ni tvojih misli, potem začneš razčlembo forumske filozofije o svobodi pisanja in izražanja, pa o svobodi sprejemanja..vse to drži, dokler se odvija po tvojih notah, ..tamle sem opazil v temi energije, kako si eborju opisal, kako se TI ZASIGURNO na hipotetični brvi ne umikaš...morda boš kdaj dojel, da je tudi umik v določenih pogojih ZMAGA...vsaj v samemu sebi , kar bi moralo zadostoovati. Govoril si tudi o blefiranju - možnosti le treh besed, ker potem je blefer razkrit...obstoja še način 3000 besed, ker s količino kvantitete, pač preseže oseba obzorje, tko ,da je splošno nerazvidno o čem govori in nihče ne razmišlja ob količini o smislu...Oprosti, to je vzeto iz une teme, se opravičujem, sam sem tko mislil tam napisat, pa raje kar naenkrat, saj boš vedel o čem govorim. ..
Sem pogruntal, da ljudje ne moremo biti vse...nekje si cool, ker si tak, drugje ne moreš, ker nisi cool za tam, samo nekateri očitno nosijo v sebi moč enga, k z bulerji nekomu pušča odtis na obrazu in obenem razglablja o izbranem izražanju ..vse je mogoče, mnogokrat se motim , morda se tudi tokrat...sam moje mnenje, da ne boš mislil, da je sugestija...moje skromno razmišljanje...seveda z veliko možnostjo zmot...
xegox :palec:



Hej, ampak, kva je dons, matr, sem kar jaz to in ono pa še nekaj drugega in celo tretjega, hehehe
Hvala, hvala, dragi prijatelj, zelo sistematično si me razkrinkal, kar anatomsko, bi rekel, ja, vse to, kar si povedal, vse to je tvoje zapažanje in zelo me veseli, da ne le gledaš, temveč tudi vidiš, yap...

Pozabljaš le na eno: morda sem vse to ali še več, v tvojih očeh zagotovo in si dobronamerni kritik, ker bom vzel vse to na znanje in analiziral, morda celo kaj spremenil, kdo ve...kaj že...aja, očitno je, da se zelo ukvarjaš z menoj, si vzameš čas za študijo o meni, ja, kdo pa jaz sem, ane? Kako naj veš ti, če morda sam ne vem...ali pa vem, vendar ti ne veš ali pa veš pa jaz ne vem, da ti veš in mislim, da vem, kako pa ti ne veš, kaj jaz vem...
A sem morda dal vtis, da si poskušam ustvarit identiteto, kot je že bilo tu rečeno, morda delim osebne nasvete, je tudi rečeno in ego pa ne ego, stališča, moč, vplivi, misli, matr, a je to nekaj novega, al kaj, saj so tematike v tem kontekstu, ane in sem sem prišel ravno zaradi tega, identiteto že imam in je ne iščem tu, hehehe...
Mi je v čast, biti seznanjen z dejstvom, da se ljudje ukvarjajo z menoj, da se zanimajo za moje delovanje in mi vlivajo samozavest, da ne bom tako sam samcat taval po mračnih hodnikih...hvala, da si prižgal vse svetilke in mi osvetlil obzorje, hehehe...

Tvoje razmišljanje ni skromno in je zame konstruktivno, kajti postavil si se pred menoj z ogledalom in rekel, naj se pogledam vanj, hehehe...bom, se bom pogledal, morda vidim kaj novega, sicer sem pa navaden človek kot ti ali kdo drug in ne vidim razloga, čemu bi pripisoval tako velik pomen mojim razmišljanjem, hehehe, se lahko na ta način prevzamem... xDDx




Sm misla, da se kregata x:Dx vse je OK


Nič ne skrbi, saj nismo primitivci, hehehe
Sam bolj na glas govorimo, veš xDDx

#66 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 11. april 2007, 15:13

Meni osebno je mišlenje VSAKEGA človeka pomembno, ker pomemben je VSAK človek..Kot še kaj drugega v teh obzorjih ...Vsak v sebi nosi svoj svet in ta svet tudi ustvarja mišljenje...Torej je / vsaj zame/ pomembno...Brez odprtosti do drugih mišljenj, bi jaz verjetno bil nema silhueta v kakšnem vrtcu za odrasle...tudi iz tega aspekta lahko pogledaš ...o vrednotah, merilih, sodbah...več ali manj je vse tole subjektivno..torej...misli vsakega so odraz nečesa- torej so in kot take so vredne posvečanja pozornosti- bom ponovil- vsaj zame...
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#67 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 15:53

Meni osebno je mišlenje VSAKEGA človeka pomembno, ker pomemben je VSAK človek..Kot še kaj drugega v teh obzorjih ...Vsak v sebi nosi svoj svet in ta svet tudi ustvarja mišljenje...Torej je / vsaj zame/ pomembno...Brez odprtosti do drugih mišljenj, bi jaz verjetno bil nema silhueta v kakšnem vrtcu za odrasle...tudi iz tega aspekta lahko pogledaš ...o vrednotah, merilih, sodbah...več ali manj je vse tole subjektivno..torej...misli vsakega so odraz nečesa- torej so in kot take so vredne posvečanja pozornosti- bom ponovil- vsaj zame...
xegox :palec:


Velja xDDx

#68 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 17:32

piškotki razumevanja. x;)x
na zdravje! xcheersx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#69 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 11. april 2007, 17:32

Jaz pa sprašujem: so naše misli res naše? xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#70 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 17:34

Jaz pa sprašujem: so naše misli res naše? xrolleyesx



ko že to sprašuješ....se odgovor skriva v tvojem vprašanju. x:)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#71 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 19:35

ko že to sprašuješ....se odgovor skriva v tvojem vprašanju. x:)x



Hahahaha, zelo premišljeno, Aarwen xDDx

#72 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 19:38

Hahahaha, zelo premišljeno, Aarwen xDDx


...kaj? saj je, ane? x:Dx

bom lepše povedala: naše misli so res naše...čigavi pa smo mi? xDDx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#73 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 19:49

...kaj? saj je, ane? x:Dx

bom lepše povedala: naše misli so res naše...čigavi pa smo mi? xDDx


Mi smo pa sami svoji, lahko pa od tistega, kateremu se predamo, kar zopet kaže, da smo se odločali po svoji volji...vendar vsakdo nima sreče, da bi se odločal po svoji volji, marsikdo je brez odločitev, kajti v kali bi bil zatrt že sam namen njihovega udejanjenja...

Naše misli so pa tudi naše, tudi, če so privzete ali kopirane so vendarle naše, mi smo torej individualisti z lastno sposobnostjo razmišljanja - človek x:)x

#74 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. april 2007, 20:03

ko že to sprašuješ....se odgovor skriva v tvojem vprašanju. x:)x


:palec: lepo......in tu se spet poraja vprašanje ali sploh kaj je naše ? x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#75 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 20:49

:palec: lepo......in tu se spet poraja vprašanje ali sploh kaj je naše ? x:Dx



Vse tisto, kar si lastimo je naše pa tudi tisto, kar nam je podarjeno, je tudi naše, ni pa naše tisto, kar povzamemo, kopiramo in kar si lastimo kot naše pa v resnici ni...

Čisto naše v resnici ni nič, razen nas, prazne posode, potem je pa odvisno, s čim jo napolnemo in tisto je naš proizvod in je naše, če komu to kaj pomeni, seveda...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0