Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tantrični seks


  • Prijavi se, če želiš komentirati
17 komentarjev na to temo

#1 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

Slišal sem, bral sem pa ne znam. Zato me zanima, če ima kdo kaj izkušenj ali če kaj ve. Mogoče kaka knjiga, delavnica ali kaj podobno.

andrej

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

.. in slovenia se ukvarja s tem polona Sepe.

poglej, morda imajo že net stran


pokowc

#3 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

Pokowc ti pa prav zares vse veš, vsaka čast. Bom preveril in hvala.

andrej

#4 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Andrej, če boš kaj našel se priporočam.
Tudi sama sem že večkrat razmišljala, da bi se bolj konkretno seznanila s tem. Zdaj pa si me kar spodbudil k temu.

Jaz grem kar koj raziskovat in, če kaj izvem sporočim.

misti

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

http://www.kriyatantra.com/
evo!

Zdej
pa
Delat
:o)

pokowc

#6 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

[quote]
http://www.tantra.com/hotlinks.html

#7 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 20. avgust 2002, 01:00

Malo sem pobrskal po netu za tole Polono Sepe in se res ukvarja s tem, našel sem eno delavnico na to temo vendar je bila žal že marca letos. Kaj več mi še ni uspelo najti.

andrej

#8 Susi13

Susi13
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 119

Objavljeno: 20. avgust 2002, 01:00

Polona in Vesna sta na "počitnicah", kolikor sem jaz seznanjena s tem. Naslednja delavnica naj bi bila septembra enkrat. Pred dopustom sem imela namen in željo iti pa mi ni uspelo...
Sicer pa delavnica poteka čez vikend. Petek popoldan/zvečer ter sobota in nedelja cel dan. Ponavadi gre za manjše skupine. Delaš s partnerjem - vkolikor prideš na delavnico sam, si "izbereš" partnerja tam.

Tako nekako...

Suzana

*...trenutek, ko sem...*
*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*

#9 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00


Tantra.. in seks.. Bral sem knjigo Tantra, duhovnost in seks.. in pravi, bodi tisto, kar delas, bodi pomaranca, ce jes pomaranco..

Tudi midva sva iskala nekoga, ki to obvlada.. pa ga nisva nasla.. zato sva si umislila knjige. Prestudirl sem knjigo "Moski orgazem brez meja" in teoreticno mi je vse jasno, prakticno mi je uspelo do zdaj samo enkrat..
Ta knjiga pravi, da moski lahko dozivi vec zaporednih orgazmov, brez izliva.. ker izliv pomeni izgubo energije.. po taoisticnih zakonih. Verjetno se je potrebno nauciti najprej to, predno se prakticira tantro, ker tantricni seks naj bi trajal nekaj ur... 4 -5 -6 ur in po orgazmu, ki je brez izliva.. naj bi oragazem.. oziroam tako imenovana blazenost.. oziroma ekstaza trajala nekja dni po orgazmu.. ker se energija ne izgubi ampak astane v nas.. nas napolni. Pri izlivu pa energijo izgubimo.
Da se tega naucimo je potrebno veliko vaditi s samim seboj.. neke vrste samozadovoljevanje.. kjer pa ni izliva.. Da se to naucis, ne potrebujes partnerja.

Anekdota.. Midva sva se sla enkrat tantro in sva v spalnici nastimala veliko majhnih sveck in sadje in tko kot je pisalo.. drug dan zjutraj pa je prisel en steklar menjati steklo in se nisva uspela pospraviti.. in je kar malo cudno gledal vse skupaj.. Po mojem je mislil, da imamo kaksno sekto.
Tjazy

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#10 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Safe sex http://207.88.74.110/pucklist/venexia gre se za srechanja
na astralni ravni na Benetkah. Mogoche ne najdete popolnega moshkega
pa smo vsi tantrichni! om saksi aham (I am the witness separated of
all). Tantra je kabala, yoga pa nekaj druzga. Mogoche desna tantra
pripelje nekjer che hochete MOCHi!

Claudio Valentin Solis

#11 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 3. september 2002, 01:00

Najbrž sem glup ko točak, ampak a mi lahko nekdo obrazloži v enem stavku, kva je to tantrični seks. Zveni kot globoka duhovnost (meditacije, hipnoza)+seks.
Ja sam ka mali pao s lipe

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. september 2002, 01:00

............ Beseda tantra izvira iz sanskrtske besede tan - ki pomeni razšitiri in trayati – ki pomeni osvoboditev. Tantra je duhovna znanost, ki uči metode s katerimi vstopamo v nezavedno in prepoznavamo naše globoko vrojene komplekse, da bi lahko prečistili svojo osebnost in se psihično in fizično prerodili.V tantri razširimo svojo zavest tako, da aktiviramo kundalini in spoznamo božansko naravo v sebi, v vsakemu in v vsem. V Tantra Krija Jogi učimo tehnike s katerimi energije, ki se pri običajnem spolnem odnosu potrošijo, dvigujemo v višje čakre. Svojega partnerja ljubimo kot utelešenje Boga. Fizičnega sveta ne vidimo le kot nekaj, kar nas ovira pri tem, da bi postali duhovni, ampak v fizičnem svetu prepoznavamo latentno božanskost. S tantro dosežemo sintezo duha in materije, ki nam omogoča, da lahko dosežemo svoj najvišji duhovni potencial. Tantra je zacelila razcep, ki obstoja med duhovnim in posvetnim, kajti za tantrika duhovno ne predstavlja konflikta z organskim, temveč njegovo izpolnitev. Njegov cilj ni, da bi odkril neznano, temveč da bi spoznal znano. .............




pokowc

#13 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. september 2002, 01:00

........božansko vzdrža spolnost in potešitev njenega samega apetita
vzdržljivost spolnosti in kontaktnost preko posluha za zvezo .

pokowc

#14 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. september 2002, 01:00

Hvala pokowc za zelo zanimivo razlago. Poznaš kakšno literaturo v zvezi s tem?
Hm, ravno zdaj, čisto slučajno poslušam Ravija Shankarja. Hmmmm Indija, .
Ja sam ka mali pao s lipe

#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. september 2002, 01:00

.. ej jest raje Obveščam, Delo je Tvoje, im^m delo na Sebi :o)

pokowc

#16 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

No se bom velikce pomatral v zvezi s tem.
Ja sam ka mali pao s lipe

#17 dr.Zgaga

dr.Zgaga
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 6. januar 2004, 18:01

aha dobra tema

#18 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. januar 2004, 07:21

In še bajdevej:

Polona Sepe skoraj redno predava tudi na Mavričnih sobotah. Res je, da je tokrat (17.1.) ne bo, imamo pa zato dogovorjene termine za vse naslednje Mavrične sobote od februarske (14.1.) dalje.

Toliko za informacijo.

Lep pozdrav!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0