Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TEK


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 ???

???
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. maj 2007, 17:44

S tem imam veliko težav no vem da moram globoko dihati da me to res ne boli in da dovajam in dobro tudi izdihujem... ......
Mi lahko kdo to stvar malo razloži

P.s.= o tem moram govoriti pri moji sošlski nalogi jaz pa nimam pojma o tem
Zato prosim, če mi kdo pomaga.. :eek: x:Dx

#2 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 15. maj 2007, 17:58

Vseeno bi lahko povedal kje te boli in kdaj te začne boleti x;)x sicer nimam nasveta, ampak ob danem (preskromnem) opisu ti bodo težko svetovali
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#3 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 15. maj 2007, 18:27

Vseeno bi lahko povedal kje te boli in kdaj te začne boleti x;)x sicer nimam nasveta, ampak ob danem (preskromnem) opisu ti bodo težko svetovali

Ane :D
In zanimivo se mi še zdi, kaj sedaj dajejo za šolske naloge??

Si pa nekako predstavljam, da misli na ono špikanje pod rebri. Trebušna prepona je vzrok temu. Boli pa ali zato, ker prehitro tečeš, ali pa če tečeš s polnim trebuhom - daj raje par ur po jedi!
Če rabiš bolj strokovno in natančno opisano, ne pa v tej moji šlampasti obliki, se mogoče še potrudim in zbrskam link, kjer sem prav pred kratkim zasledila par notic o tem.
... Say what you mean
And mean what you say ...

#4 ???

???
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 16. maj 2007, 13:40

Ja, mislim na vranico (ker premalo udihuješ in dobro izdihuješ) samo problem je ker moram o tem govoriti 3 min.... :wacko:

#5 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 16. maj 2007, 16:45

Ne morem si pomagati, da se mi ne bi ob prebranem izvil smeh!
xg:Dx xg:Dx
Pa brez zamere!
... Say what you mean
And mean what you say ...

#6 ???

???
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 17. maj 2007, 13:42

Ne morem si pomagati, da se mi ne bi ob prebranem izvil smeh!
xg:Dx xg:Dx
Pa brez zamere!



Zakaj že? :vragec:

#7 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 17. maj 2007, 14:03

Pozabi! x;)x
No, one strani, kjer sem predkratkim opazila nekaj o tem, ne najdem.
Pobrskaj malo po tekaških forumih, pa kakšnih o zdravlju, poglej v kakšen zdravstveni leksikon...
Da pa se na predstavitvi v šoli ne osmešiš preveč oziroma hočem reči, da bo predstavitev uspešna x:Dx lahko pa kakšno tetko zdravnico prosiš, da ti malo bolj na široko razloži, ti pa si piši zraven, da bo potem stvar imela rep in glavo! Če med lastno žlahto/sosedi ni nobene in če nujno rabiš pomoč, pojdi pa do svoje osebne zdravnice, če si bo hotela vzeti trenutek svojega dragocenega časa.
Za 3 min praviš...
Ježeš! x;)x x:Dx
Pa saj ni težko zabluzit - najprej podaš strokovno razlago - zakaj/kako se ta bolečina pojavi - bluz o delovanju našega telesa torej
potem zabluziš še o osebni izkušnji - kdaj to opaziš o sebi, kaj se ti zdi da je krivo, kaj potem narediš, da je bolje... -malo eksperimentalnega dela pa to x:Dx x:Dx
... Say what you mean
And mean what you say ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0