Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sideralni vesak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
46 komentarjev na to temo

#26 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. junij 2007, 10:56

Hej, Urša!
Rabim uro rojstva

Smotka! x:Ix
Saj vem, pa sem jo pozabila pripisat.

Rojena sem 9.6.1979 ob 11:44 v Ljubljani.

Hvala
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#27 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. junij 2007, 11:07

Zdaj poglejte, kje se vam je dogodila polna luna, kje, v kateri hiši in katere planete vam je osvetlila.

polna luna je bla skor čisto na severnem vozlu
prva hiša...tu mam še neptuna.....s pomočjo enga zlatega človeka sem spucala en dogodek iz otroštva, ki mi je zelo spremenil način razmišljanja o meni oz moji zunannji podobi :palec: :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#28 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. junij 2007, 11:09

polna luna je bla skor čisto na severnem vozlu
prva hiša...tu mam še neptuna.....s pomočjo enga zlatega človeka sem spucala en dogodek iz otroštva, ki mi je zelo spremenil način razmišljanja o meni oz moji zunannji podobi :palec: :vio:

kako pa vidiš v kateri hiši se ti je zgodila polna luna?
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#29 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. junij 2007, 12:46

greš na www.astro.com, free horoscope, Extended Chart Selection
izbereš natal in transits
vpišeš datum 1.6. 2007 in pogledaš kje se nahaja luna(na zunanji strani z zeleno barvo so označeni tranziti)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#30 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 4. junij 2007, 13:15

meni je osvetlila 12. hišo. :irs: kaj pa to pomeni?

#31 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. junij 2007, 13:16

meni je osvetlila 12. hišo. :irs: kaj pa to pomeni?

Thx klarus.

Meni pa 3. In res se je veliko dogajalo na področju komunikacije ...predvsem s partnerjem. xDDx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#32 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 6. junij 2007, 11:53

Kaj pa na osebnem nivoju, kar se tiče izražanja samega sebe, v ljubezni, s svojim poslanstvom.....? Kje lahko največ naredimo x:)x

[/i]

Pozdravček, Desire!
Tvoje poslanstvo je čiščenje nezavednih vsebin. Najprej pri sebi, zdaj si v velikem spreminjanju, potem tudi pri drugih.
Sideralni vesak (luna v prvi hiši) te aktivno spreminja, torej tvoja osebnost postaja čedalje bolj pozitivna...
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#33 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 6. junij 2007, 12:09

Gaia,

lahko pls?

22.12.1973, Ljubljana 18:25

Draga Natalie!
Bom čisto kratka. Glede na to, da se ti je os S.V. dogodila blizu 6. hiše, kjer je tudi severni vozelj, tvoja dharma, bi rekla, da moraš to kvaliteto optimizma, razširjati v vsakdan. Torej med sodelavci, v odnos do svojega zdravja, v zdravljenje medsebojnih odnosov v vsakodnevnih trenutkih. Seveda te čaka velik rezultat, čez nekaj let. Merkur ti prihaja na tvoj progresirani jupiter. Ali si že diplomirala? Vsekakor je tvoja pot povezana tudi z visokimi znanji. Torej v dolgočasno prvo pozornost vnašaš aktivno pozitivno energijo iz višjih sfer. S tem delaš zdravilno okolje na poslu in skrbiš za svoje zdravje..
Tako nekako, lp GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#34 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 6. junij 2007, 12:19

Bi lahko prosim, pogledala še zame :inocent:

1.4.1976 ob 8,15 uri, Ljubljana

Hvala x:Xx

hM, takole bi rekla, draga Cookie!
Imaš precej napeto obdobje, kar se tiče drugih (patrnerja), ki ti zrcalijo določene slike v tvoje življenje, ti pa jih razumeš drugače. Gre za aktivni princip, da pomagaš odkrivati nejasnosti, ki se ti zrcalijo od drugih in pri sebi izkristaliziraš pozitivni princip, ki ga daješ drugim. Hm ali je razumljivo? MISLIM, DA JA, SAJ SI NEKAKŠNA ŽENSKA ŠAMANKA, KAJNE? To pomeni, da v sebi prežvečiš določen vzorec drugega in, ko ga predelaš, je tudi on(ona) zdrav(a).
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. junij 2007, 12:39

gaia....imaš poln os-box...... :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 6. junij 2007, 23:32

prosim, poglej še zame! samo na kratko...25.10.1957, 20h 10.
Objavljena slika

#37 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 7. junij 2007, 21:16

Pozdravček, Desire!
Tvoje poslanstvo je čiščenje nezavednih vsebin. Najprej pri sebi, zdaj si v velikem spreminjanju, potem tudi pri drugih.
Sideralni vesak (luna v prvi hiši) te aktivno spreminja, torej tvoja osebnost postaja čedalje bolj pozitivna...
LP, GAIA


Ja res je, sem ja, občasno me kar zagrabi panika pred spremembami, kar začutim dogodke naprej, nekaj da se bo zgodilo, pa potem včasih ne vem več, v kakšni meri sama predvidim dogodke oziroma potenciram xrolleyesx .
Npr. zdejle pr sebi čutim en tak ful močen nemir, pa ne vem v povezavi z sončevim ključkom tudi morda, do sedaj me je obdajal predvsem z zelo močno samozavestjo in pozitivnostjo, kar skušam tudi ohranjati.
Hvala Gaia za pomoč x;)x


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#38 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. junij 2007, 08:17

Se mi zdi, da se včasih kar malo "poigram s časom". Recimo. Zaspim za deset minut - ura seveda brni, ampak udarim po njej..malo še..pa malo..in potem mi gre vse skup zelo na knap..ob deset do sedem pa moram biti v službi..torej imam slabih petindvajset minut, da pridem do tja, če bo na cesti vse ok. Si potem glasno rečem (in tudi verjamem v to), da bom v službi deset minut do sedem. (čeprav nekako ni logike, da bi v petnajstih minutah prišla..) in potem pridem v službo - deset do sedem. Imam filing, da se minute raztegnejo..da si počistim cesto, da ni nikakršnega traktorja še, pa da smetarji ravno takrat ne pobirajo smeti na moji strani ceste...

Kaj zdajle tule že gledate?
Bom še jaz svoje podatke dala - za vsak slučaj
23.11.1970 ob 07,15 koln

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#39 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. junij 2007, 09:16

Smotka! x:Ix
Saj vem, pa sem jo pozabila pripisat.

Rojena sem 9.6.1979 ob 11:44 v Ljubljani.

Hvala


Pozdravček, Dvojčica!
Seveda se ti obračam šele zdaj, ko je merkur retrograden. Torej za dvojčke ima ta planet velik pomen, ko se navidezno obrne nazaj pa spregovori tvoja notranjost. Pri tebi je merkur povezan z kariero in je v znamenju raka. Torej prav tam, kjer je tranzitni merkur.
Torej sideralni vesak ti je osvetlil 4h.-10.h- dom, odnose znotraj doma in polet v kariero.
Bodi pozorna, kaj želi merkur izbrskati iz tvoje notranjosti, kajti ko se bo obrnil spet naprej, 15.7. se obeta premik v karieri. Poglej torej v svoj dom ali je tam še kaj nejasnosti (neptun v 4.h.) in sproži puščico, jasno v kariero! Odprto je. Po 15.7., seveda
Pa,pa, GAIA :palec:


meni je osvetlila 12. hišo. :irs: kaj pa to pomeni?

To, da boš tudi v globini svojega nezavednega začela čutiti pozitivne misli in vedela moč njih, tidi v sanjah.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#40 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. junij 2007, 09:39

Gaia pliiis jaz bi te tole res prosila, ker se vse moje življenje borim proti minevanju ali pri meni prehitevanju časa. Jaz imam že on nekdaj - zadnjih 15 let pa še sploh izrazito občutenje za prehitro minevanje časa. Na en način sem prav zares obremenjena s tem :sori: Če bi mogla imenovati eno stvar, ki me res mori bolj kot vse druge bi zagotovo izpostavila to, z vsemi drugimi se lahko pomirim in živim naprej nemoteno, ampak tale prav vpliva tudi na določene pomembne odločitve v mojem življenju xrolleyesx .......... Zanima me, če mi ti lahko poveš kaj koristnega x:)x

9.6.1975 ob 4:15 (zjutraj) v Ljubljani

Hojla, še ena Dvojčica. Kako čutiš čas zdaj, ko se je tvoj planet merkur obrnil v retro-gibanje?
Seveda se ti še poglobijo določene živčne napetosti, povezane z hitenjem, vendar to odzvanja navznoter. Pa poglejva, kaj lahko narediš v času retrogradnega merkurja, kam se lahko poglobiš, v kaj usmeriš.
Gre za 17.st sonca, na tvojem ascendentu. Piše, da imaš kompletno podedovan kakakter po očetovi liniji. Kot, da gre za nek vzorec obnašanja (dvojčkovo hitenje in nezmožnost obračati se k določenem cilju), ki je v očetovi družini že četrto generacijo. Torej ti si četrta in 17.st. kaže, da ti predniki iz one strani še bolj potencirajo vzorec, da ga ti ozavestiš, kajti to tudi njih spravi v svobodo. 17. ST je zapisana, kot pomoč prednikov z one strani, da preideš bistvene težave, ki so pestile tudi njih.
Torej, glede na to, da se tvoje sonce v pr približuje saturnu, je skrajni čas, da najdeš modro usmeritev in se po ZENOVSKO zapodiš tja. Torej življenjsko poslanstvo je skozi osredotočenost k cilju, ki bi lahko bil povezan z partnerjem, s kakšnim poslovnim sodelavcem, gre za vsakodnevno delo, skrb za zdravje in zdrave odnose tudi na področju parterstva tako osebnega, kot tudi poslovnega.

To ti je tudi osvetlil sideralni vesak, poglej sebe, sprejmi tisto lepoto v drugemu, ki ti kaže na tvoj cilj. Ne trosi več energije naokoli, nauči se, da je palca le ENA, čeprav ima dva konca.
Poišči usmeritev!
Retro merkur te bo spominjal na to, da je tudi lastna vrednost povezana z tem, da pokažeš določen talent in ga spraviš v pogon. Morda ti bo čas, od 15.6.- 10-7- dakl stik z temi predniki, poglobi se vase in spremeni tisto, kar oni niso.
Jah, upam, da razumeš. pa saj imaš vendar tudi merkurja v dvojčkih- razumeš, ja.
Pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#41 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 20. junij 2007, 09:51

To, da boš tudi v globini svojega nezavednega začela čutiti pozitivne misli in vedela moč njih, tidi v sanjah.

super!! hvala, gaia! točno to potrebujem.

#42 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 20. junij 2007, 18:10

Pozdravček, Dvojčica!
Seveda se ti obračam šele zdaj, ko je merkur retrograden. Torej za dvojčke ima ta planet velik pomen, ko se navidezno obrne nazaj pa spregovori tvoja notranjost. Pri tebi je merkur povezan z kariero in je v znamenju raka. Torej prav tam, kjer je tranzitni merkur.
Torej sideralni vesak ti je osvetlil 4h.-10.h- dom, odnose znotraj doma in polet v kariero.
Bodi pozorna, kaj želi merkur izbrskati iz tvoje notranjosti, kajti ko se bo obrnil spet naprej, 15.7. se obeta premik v karieri. Poglej torej v svoj dom ali je tam še kaj nejasnosti (neptun v 4.h.) in sproži puščico, jasno v kariero! Odprto je. Po 15.7., seveda
Pa,pa, GAIA :palec:

Hvala Gaia. odgovor ravno ob pravem času. jasno, saj veš kako kažejo zvezde. xDDx
Hmmm, dom, odnosi ... še veliko nejasnosti je tu, ampak upam, da se razjasnijo. x;)x
kot kaže pa me res čaka nova kariera konec julija. ....

Super, hvala! :palec: xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#43 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 28. julij 2007, 16:13

Draga Natalie!
Bom čisto kratka. Glede na to, da se ti je os S.V. dogodila blizu 6. hiše, kjer je tudi severni vozelj, tvoja dharma, bi rekla, da moraš to kvaliteto optimizma, razširjati v vsakdan. Torej med sodelavci, v odnos do svojega zdravja, v zdravljenje medsebojnih odnosov v vsakodnevnih trenutkih. Seveda te čaka velik rezultat, čez nekaj let. Merkur ti prihaja na tvoj progresirani jupiter. Ali si že diplomirala? Vsekakor je tvoja pot povezana tudi z visokimi znanji. Torej v dolgočasno prvo pozornost vnašaš aktivno pozitivno energijo iz višjih sfer. S tem delaš zdravilno okolje na poslu in skrbiš za svoje zdravje..
Tako nekako, lp GAIA



Hvala Gaia.
N.
velike sanje malega vesolcka

#44 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 29. julij 2007, 18:03

Ravno zdaj se je končala oddaja Katarina. Govorili so o astrologiji in numerologiji pa morm rečt, da je blo zelo zanimiv. Dobr, da je bla zdej ponovitev, ker prve nism ujel.

#45 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. julij 2007, 13:02

O čem so pa kaj razglabljal in kdo je bil kej gost. A bo še kakšna ponovitev? ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#46 punčica

punčica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 30. julij 2007, 18:47

Pozdravljena Gaia!

Te lahko prosim, da še kak stavek (lahko tudi več x;)x ) napišeš zame. PROSIM!!

Moji podatki: 09.07.1983 ob 20.00 v Mariboru.

HVALA že vnaprej, pa-pa

#47 BlissKat

BlissKat
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 12. avgust 2007, 20:50

Pozdravljeni! Tudi jaz bi rada pristavila svoj piskrček. Trenutno sem namreč na razpotju, pa me zanima kaj kažejo zvezde glede mojega poslanstva. Pravkar sem zaključila študij v tujini (v katerem sem se popolnoma našla, tako da mislim, da na nek način že vem kaj je moje poslanstvo, le o destinaciji se še odločam...) Zdaj pa razmišljam, če se naj po poletju vrnem ali odpravim novim izkušnjam naproti. Torej, Gaia, če boš do septembra našla kaj časa, bi te lepo prosila če lahko še zame kaj napišeš. Rojena pa sem 16.04.1983 v Murski Soboti ob 7.30 - najlepša hvala! Vsem pa želim skrajno lep preostanek poletja!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0