Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razsvetljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
386 komentarjev na to temo

#226 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. september 2017, 12:22

Nikakor ne more človek recimo posameznik vstopiti v zavest te tvoje prane,posebno ne ti ,ki veliko pišeš in nič ne poveš !

 

Misliš,da se vrtiš v tej tvoji prani in misliš ,da si ji blizu ;osvojiti prano je iluzija ;človek vzemi se v roke in se pokrij z odejo,tako,da ti ne bodo gledale noge ven in začni razmišljati sistematsko ,ko nekaj razvozljaš in razumeš tako, da bi skoraj v roke vzel ,se loti naslednje stopnje.

 

Hišo zidaš od spodaj navzgor ; tvoje razmišljanje začne v sverah, katere si še zamisliti ne moreš ,kaj poganja vse in kako deluje.

 

Bistvo življenja je ,da ga čimbolj izkoristiš. Če pa segaš v svere in iščeš smisel življenja in nadvladat prano ,pa se nisi za to rodil,ker si že v osnovi zatajil ,ki skušaš zidati hišo iz vrha navzdol.

 

Si kot sanjač ,ki bi rad osvojil nekaj ,toda z edinim življenjem ti to ne bo uspelo,ker tudi z tvojim razmišljanjem nisi kandidat za reinkarnacije,kar je pa pogoj ,da prano vsaj začutiš ,če ne že osvojiš.

 

Najbližje prani sem jaz, (živim že drugo življenje)pa jo nisem občutil,ker ta osvojitev in zlitje z prano se lahko zgodi samo v "peti dimenziji "to pa pomeni ,da opl.energija preneha vstopati v fizična telesa in zlije v pogonske energije večnosti.kjer pustiš povsod delček sebe za nadaljevanje evolucijske preobrazbe in to dobesedno kjerkoli.

 

 

 

Jeti1 ti je tudi prav lepo razložil-a.

 

Življenje je del prane...zavest in prana gresta ena z drugo...tongue.png

 

Pravo razsvetljenje se smatra točka kjer človek doživi "preblisk", se mu odvrtijo filmčki iz preteklih življenj, ni več pod vplivom karme, itd...Kar Jeti opisuje je samo en mini del te etape...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#227 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. september 2017, 21:15

Odg:

Ja, jaz že imam prebliske o ponavljanju življenja,in tudi to doživljam ! kdo bo več vedel ti ali jaz, ki hodim z duhovi po 5.dim že več kot pol stoletja??

Ni več pod vplivom karme--seveda ,ker je zapustil telo !

Pravo rasvetljenje ko zapustiš telo je v bistvu obratno ,pravo zatemnenje.

Vsa ta tvoja razlaganja se dotikajo religije samo ,da ti ovinkariš.

 

Prav ti ,ki zagovarjaš neko prano in ti je dobesedno zmešala razum.

Zavest in prana gresta ena z drugo ! -Ja logično toda ne tako, da se ti tega zavedaš,ti se zavedaš samo tega da si lačen in je čas da poješ en burek.

 

Ker si že toliko razsvetljen, ti ne bo težko ugotovit zakaj je v tvojih postih zadnje dni več razdraženosti in ne vem še česa...pa prosim ne se zgovarjat na luno...tongue.png

 

Tudi duhovi in ne vem še kakšna bitja brez telesa so lahko še zmeraj pod vplivom karme...lekcija 3. razreda OŠ...tongue.png

 

To kar ti opisuješ je bilo "normalno" na Zemlji v času Atlantide...zaradi mene lahko govoriš da si v 5. dimenziji ali ne vem kakšni...za moje pojme se ti giblješ bolj po astralu kot pa po kakšni višji dimenziji od tega...preveč stvari govori kontra temu, kot se ti hvališ...Ampak ker si tako razsvetljen, ti ne bo težko poštudirat katere stvari...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#228 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. september 2017, 13:51

1.V kakšnem stanju je tvoje telo in um, ko si v stiku z astralom ; kako ga pripraviš za to stanje ?

 

2.Kaj občutiš zavestno in kaj se ti dogaja v podzavesti ko si v stiku z astralom(ali obvladuješ podzavest) ?

 

3.Ali je to gibanje oziroma doživetje samo duševno ali tudi fizično (morda tudi preobrazba fizičnega telesa ) 

 

4.Je to  astralno stanje  samo iluzija,ko zapreš oči in se odklopiš od realnosti ali halucinacijske narave kot so droge)?

 

5.Karma - je to posameznikova dušna energija razmišljanja ?

 

6. Karma- je to posameznikov genska zasnova kromosomov ?

 

7.Karma -je to samo navadna zavest (ali lahko vpliva tudi na podzavest ?)

 

8.Karma -ali to vpliva na čakre ali obratno ?

 

9. Ali je astral in karma samo nadomestno ime za " astral- nerazložljivo-nedosegljivo" in "karma -uvožena beseda iz tretjega revnega sveta),ki ima pri nas čisto drugačen koncept .Tu uporabljamo preteklost-sedanjost in prihodnost"            

 

Ta vprašanja so prav smešna...vprašanja ciljajo na zelo ozko področje...če je tako tudi tvoje razmišljanje potem nima smisla kaj preveč razglabljat...tongue.png

 

1. Človek je lahko v stiku z astralom v budnem, polsnu ali spečem stanju...lahko ima diagnozo shizofrenik, normalen ali nekaj vmes...oseba lahko meditira, pije alkohol, se ga zafiksa, papca nore gobice...tralala...torej je od tega odvisno tudi vse ostalo...

 

2, 3...odvisno od dejavnikov zgoraj...

 

4. Nekaterim sploh ni treba zapret oči ali vzemat droge...pa so lahko v astralnem stanju...

 

5- 9...preberi si par knjigic o razlagi pojma "karma" in osnove energetskega ustroja človeka...kot da bi spraševal ali pes živi v vodi, kakšna krila uporablja kamela za letanje, ipd...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#229 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. september 2017, 14:04

Sem se tudi preselil na forum svetovnega formata ( Talk Paranormal /Supern) in ugotovil ,da so tam na forumu zelo na nizkem nivoju ,ugotavljanju ,osvajanju paranormalnega.

 

Meni ni treba dokazovati mojo resničnost in tudi ne delam velikega pompa okoli tega ,če pa kdo želi ,da vidi dokaz pa mi naj nabavi termo kamero in kamero za nočno snemanje pa bomo skupaj dokazali sprehod v 5.d. in odkrivali še druga področja.

 

Termo kamera ne bi kaj dosti pokazala...mogoče samo kako se določeni deli telesa na hitro ohladijo...tongue.png

 

Kakor jaz vem tvojega doživljanja noben ne zanika al pa hoče ne vem kakšne dokaze...samo s tvojim tolmačenjem, razlagami, zaključki, se pač ne strinjajo vsi...upravičeno ali neupravičeno...to je zdaj vprašanje...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#230 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. september 2017, 09:22

Ko preideš telesno in mentalno meglico, prideš do sebe, zaveš se sebe. 



#231 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. september 2017, 11:38

Ko preideš telesno in mentalno meglico, prideš do sebe, zaveš se sebe. 

Ljudje ne razlikujejo ,da je fizično življenje ,dimenzija zase,posmrtno življenje pa spet dimenzija zase.

V obeh dimenzijah je začetek od rojstva oziroma pojava ista kot je nam znana faza skozi življenje ,otroštvo-odraslost-smrt.

Isto je ,ko preideš v paranormalni svet ,najprej se iščeš,kam si prišel- preživljaš stik z drugimi dušami- če ti uspe ohraniti osnovno jedro se lahko V svojem arhivnem času reinkarniraš v otroško telo.

 

To je isto kot kača ,ki grize svoj rep in ponazarja neko ponovljivost.

 

Vsa druga fantazija in razglabljanja o razsvetljenju so le plod domišljije, katera izvira iz raznovrstnih religij in neverjetnemu človeškemu umu.



#232 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. september 2017, 16:40

Ljudje ne razlikujejo ,da je fizično življenje ,dimenzija zase,posmrtno življenje pa spet dimenzija zase.

V obeh dimenzijah je začetek od rojstva oziroma pojava ista kot je nam znana faza skozi življenje ,otroštvo-odraslost-smrt.

Isto je ,ko preideš v paranormalni svet ,najprej se iščeš,kam si prišel- preživljaš stik z drugimi dušami- če ti uspe ohraniti osnovno jedro se lahko V svojem arhivnem času reinkarniraš v otroško telo.

 

1. Kakšna/čigava pa je smrt v posmrtnem življenju? 

2. V čemu pa je smisel oz. zakaj bi si sploh želel reinkarnirati se v otroško telo? A je posmrtno/paranormalno življenje slabše od navadnega, da bi se spet hotu reinkarnirat?

 

3. Če v posmrtnem življenju umreš, pol te dokončno ni več, nikoli? In tako se tud reinkarnirat ne morš pol več?  



#233 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. september 2017, 17:48

Ampak tudi zavedanje sebe se spreminja, lahko se zavedaš različnih stvari, vstopiti v zavest "vsega kar je" pa je izgleda največji izziv za "obliko".. saj je to kot nek paradoks, ki ga je kar težko trajno utelesiti..

 

Ja, sam se vseen da, ko sprejmeš še en detajl.



#234 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. september 2017, 11:47

svirata kurcu ... žal ... primernejšega izraza ni ...

Ne vmešavaj se in pošiljaj linke,saj drugega itak nisi sposoben !



#235 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. september 2017, 11:54

 

Vraiment sympa ce site web

voyance gratuite par mail


 



#236 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. september 2017, 12:21

1. Kakšna/čigava pa je smrt v posmrtnem življenju? 

2. V čemu pa je smisel oz. zakaj bi si sploh želel reinkarnirati se v otroško telo? A je posmrtno/paranormalno življenje slabše od navadnega, da bi se spet hotu reinkarnirat?

 

3. Če v posmrtnem življenju umreš, pol te dokončno ni več, nikoli? In tako se tud reinkarnirat ne morš pol več?  

1. smrt v posmrtnem življenju ne obstaja ,kot tudi ne življenje ;obstaja samo samoohranitev do začetka konstantnega,oziroma arhivnega časa rojstva neke duše,kjer se spet lahko vseli v novo telo.

2. Preživeti več teles je fenomen,kjer se lahko duša oplemeniti.

3.točno tako.



#237 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. september 2017, 15:03

1. smrt v posmrtnem življenju ne obstaja ,kot tudi ne življenje ;obstaja samo samoohranitev do začetka konstantnega,oziroma arhivnega časa rojstva neke duše,kjer se spet lahko vseli v novo telo.

 

Ti sam si napisal da obstaja smrt v posmrtnem življenju, v objavi, ki sem jo prej citiral. 

 

2. Preživeti več teles je fenomen,kjer se lahko duša oplemeniti.

 

S čim pa se oplemeniti? Kje ji ta oplemenitost pride prav?

 

3.točno tako.

 

Vidiš, tukaj spet potrjuješ možnost smrti v posmrtnem življenju.

 

Če ti misliš, da je možno, da te kdaj ne bi blo več, pomeni, da še nisi spoznal kdo v resnici si ampak se zmotno poistvečaš z nečem kar nisi, to čemur ti praviš "duša".



#238 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. september 2017, 11:12

Ti sam si napisal da obstaja smrt v posmrtnem življenju, v objavi, ki sem jo prej citiral. 

 

 

S čim pa se oplemeniti? Kje ji ta oplemenitost pride prav?

 

 

Vidiš, tukaj spet potrjuješ možnost smrti v posmrtnem življenju.

 

Če ti misliš, da je možno, da te kdaj ne bi blo več, pomeni, da še nisi spoznal kdo v resnici si ampak se zmotno poistvečaš z nečem kar nisi, to čemur ti praviš "duša".

Smrt je samo v fizičnem življenju in to smrt telesa ,v drugi dimenziji oziroma 5.d. pa ni smrti ampak je izginjanje-razpršenje-oslabljenje-nepravilen kontakt z nepravo energijo- in tako dalje.

Ko si enkrat v drugi dimenziji se moraš naučiti prav reagirati,tam ni tako kot tu ! 

Problem je odločitev, kje biti,ali si prisiljen zapustiti telo ali se odločiti da zapustiš še živeče telo ?

Misliti,da je življenje po smrti ,je samo iluzija.



#239 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 22. september 2017, 12:22

Don't waste your time purifying the mind because mind can never be pure. Even the desire to be pure is a trick of the mind. And you need not drop the mind because it doesn't exist. How can you drop something that doesn't exist? ~ Papaji
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#240 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 22. september 2017, 12:35

“If you see the illusion, you are enlightened, but if you think that you are enlightened, you ARE IN the illusion!” – Papaji
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#241 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. september 2017, 17:05

Smrt je samo v fizičnem življenju in to smrt telesa ,v drugi dimenziji oziroma 5.d. pa ni smrti ampak je izginjanje-razpršenje-oslabljenje-nepravilen kontakt z nepravo energijo- in tako dalje.

 

Ja ti sam si uporabil izraz "smrt" :

 

Ljudje ne razlikujejo ,da je fizično življenje ,dimenzija zase,posmrtno življenje pa spet dimenzija zase.

V obeh dimenzijah je začetek od rojstva oziroma pojava ista kot je nam znana faza skozi življenje ,otroštvo-odraslost-smrt.

 

 

Problem je odločitev, kje biti,ali si prisiljen zapustiti telo ali se odločiti da zapustiš še živeče telo ?

 

Če si prisiljen zapustit telo pol itak nimaš odločitve in ne more bit problema z odločitvijo.

 

Zakaj pa bi bil problem z odločitvijo ali zapustit "še živeče telo" ? A se ne zavedaš kaj je boljš in kaj slabš?

 

 

Misliti,da je življenje po smrti ,je samo iluzija.

 

Ti sam si napisal, da je posmrtno življenje:

 

Ljudje ne razlikujejo ,da je fizično življenje ,dimenzija zase,posmrtno življenje pa spet dimenzija zase.

V obeh dimenzijah je začetek od rojstva oziroma pojava ista kot je nam znana faza skozi življenje ,otroštvo-odraslost-smrt.



#242 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. september 2017, 17:11

Don't waste your time purifying the mind because mind can never be pure. Even the desire to be pure is a trick of the mind. And you need not drop the mind because it doesn't exist. How can you drop something that doesn't exist? ~ Papaji

 

If mind doesn't exist, then why do you say don't waste time purifying mind because it can never be pure and that desire to be pure is a trick of the mind?

 

Can you please make up your mind, does the mind then exist or not, because now you are speaking contradictory words. 



#243 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. september 2017, 17:16

“If you see the illusion, you are enlightened, but if you think that you are enlightened, you ARE IN the illusion!” – Papaji

 

How can you see the illusion if it doesn't exist? And who is seeing it?

 

So if someone is seeing illusion and is therefore enlightened (as per above definition), so he actually knows and thinks that he is now enlightened, because he is seeing illusion (and is defining enlightement above), he is actually in illusion, because he is thinking that he is enlightened?



#244 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 24. september 2017, 10:33

Gre za to, da je iluzija to, kar mislimo, da je mind. To ne obstaja. Ta "sebe", to kar mislimo, da je potrebno izboljsati. Tako, s seciranjem besed in obicajno logiko je tezko dojet to. V trenutku, ko nekdo misli, da je rasvetljen, seveda ni, tudi rasvetljenost je le pojem, zgolj misel...Da bi pa nekdo posledicno vedel, da je razsvetljen, ker prepoznava iluzije, pa bi bil navsezadnje pokazatelj, da ni zares sprevidel. V bistvu smo rasvetljeni ze vsi. Ali um obstaja ali ne, pa se mi ni treba opredeljevat, jaz v vecini lahko sprejmem mistiko. Pa ti?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#245 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. september 2017, 10:52

Gre za to, da je iluzija to, kar mislimo, da je mind. To ne obstaja. Ta "sebe", to kar mislimo, da je potrebno izboljsati. Tako, s seciranjem besed in obicajno logiko je tezko dojet to. V trenutku, ko nekdo misli, da je rasvetljen, seveda ni, tudi rasvetljenost je le pojem, zgolj misel...Da bi pa nekdo posledicno vedel, da je razsvetljen, ker prepoznava iluzije, pa bi bil navsezadnje pokazatelj, da ni zares sprevidel. V bistvu smo rasvetljeni ze vsi. Ali um obstaja ali ne, pa se mi ni treba opredeljevat, jaz v vecini lahko sprejmem mistiko. Pa ti?

 

Ko mislim da sem um, sem v zmoti, iluziji, ker ko se zavem, da jaz nisem um, vidim kako se ta iluzija da sem jaz um razblini, a um še vedno obstaja, tako kot jaz, le vidim, da iluzije da sem jaz um ni več. Kolk mistike sem sprejel?



#246 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 24. september 2017, 11:07

Men se zdi dovolj.. Jaz bolj ali manj poskusam ta nacin "ne to, ne to" ("neti, neti")... Ali pa od Mooji-ja "Drop everything" in kar nam ostane je dovolj za "le biti", ker samo od sebe pride raziskovanje, opazovanje, cudenje, mir, radost...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#247 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. september 2017, 11:19

Men se zdi dovolj.. Jaz bolj ali manj poskusam ta nacin "ne to, ne to" ("neti, neti")... Ali pa od Mooji-ja "Drop everything" in kar nam ostane je dovolj za "le biti", ker samo od sebe pride raziskovanje, opazovanje, cudenje, mir, radost...

 

Ok. Sam ta dva načina sta težja in dolgotrajnejša. Obstaja tud lažji in hitrejši, naravnejši. Lohk vsaj poskusiš če hočeš in sama vidiš.



#248 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. september 2017, 12:01

Ja ti sam si uporabil izraz "smrt" :

 

 

 

 

Če si prisiljen zapustit telo pol itak nimaš odločitve in ne more bit problema z odločitvijo.

 

Zakaj pa bi bil problem z odločitvijo ali zapustit "še živeče telo" ? A se ne zavedaš kaj je boljš in kaj slabš?

 

 

 

Ti sam si napisal, da je posmrtno življenje:

Smrt ima lahko več pomenov ,kot so naprimer :

Ni vse smrt,kar na koncu začne smrdeti!

Ni ga več,kje je ? ne obstaja več!

Razplinil se je!

Posrkala ga je energija!

Posmrtno življenje je tudi ,da po smrti še vedno obstajaš toda samo v nezavednih elementih in se tega tudi preko centralnega  spomina zavedaš.

 

Beseda smrt se uporablja samo pri umrtju telesa,ne pa pri spreminjanju energije.

Kaj je boljše in kaj  je slabše ?      ????

O tem ne moreš odločati,dokler ne spoznaš obe strani (ponavadi je to nemogoče,ker je vsak začetek kjerkoli čisto na novo spoznavanje.



#249 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. september 2017, 12:25

Smrt ima lahko več pomenov ,kot so naprimer :

Ni vse smrt,kar na koncu začne smrdeti!

Ni ga več,kje je ? ne obstaja več!

Razplinil se je!

Posrkala ga je energija!

Posmrtno življenje je tudi ,da po smrti še vedno obstajaš toda samo v nezavednih elementih in se tega tudi preko centralnega  spomina zavedaš.

 

Ja pol če se zavedaš, obstajaš ja, živiš.

 

Beseda smrt se uporablja samo pri umrtju telesa,ne pa pri spreminjanju energije.

Kaj je boljše in kaj  je slabše ?      ????

O tem ne moreš odločati,dokler ne spoznaš obe strani (ponavadi je to nemogoče,ker je vsak začetek kjerkoli čisto na novo spoznavanje.

 

Ja pol pa lahko poslušaš tistega, ki ima spoznanje kaj je boljše.



#250 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 9. oktober 2017, 15:51

Pravijo da obstaja Vseprisotno Bitje, od koder se duša loči in gre nato na "pot izkušenj".. Se manifestira v različnih oblikah, dimezijah in gostotah bivanja.. Se poda na pot involucije in evolucije in se po tisočerih inkarnacijah ko slej ko prej vse izkusi, se nato vrača ter vrne do Izvora, kjer je svojo pot začela in se je vrnila iz tega popotovanja kot popolno Samouresničeno Bitje.. Ampak če bi tam nato imel-a možnost ali razbliniti to svojo Samouresničeno formo in se tako nazaj razgraditi v ta Izvor iz česar si nastal-a, a bi to sedaj storil-a?

ali bi raje nato iz Sebe in iz te svoje Samouresničenosti začel-a raje kreirati naprej, zopet nova vesolja, bitja, izkušnje,... .. ? svojo novo kreacijo..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0