Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razsvetljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
386 komentarjev na to temo

#276 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. oktober 2017, 15:17

Dvomim da si sploh že vstopil v samo izvorno energijo in strukturo "ljubusumja"..  Če bi to storil, bi bil svoboden njegove nadvlade nad tabo in potem svojega stanja ujetosti ne bi rabil projicirati na druge..

Glede "učilnic" pa:

kako pa bi po svojem sistemu primerjal nekoga, ki ni hodil v šolo ker je bil preveč inteligenten, da bi v šolo sploh hodil, nato pa bi ga ti "meril" v kateri razred osnovne šole on sodi?

Ali primer, kako bi primerjal nekoga, ki študira umetnost z nekom, ki študira elektriko..  Oba sta v enakem letniku, ampak ko elektrotehnik postavi umetniku enostavno "električno" vprašanje in ko ta ne zna odgovoriti, mu ta zabrusi, da je za v osnovno šolo za poslati ne pa za v študij..  Enako se zgodi v obratni smeri, ko umetnik testira elektrika..    Pač tega se veliko opazi tudi med osebami, ki se želijo tako primerjati z drugimi..     Tanajbolj glasni in "pametni", so ponavadi tisti, ki ne zmorejo gledati izven lastnega okvirja, čeprav so lahko v svoji smeri dokaj napredni in le to razglašajo, ampak univerzalno pa očitno še ne..

 

Kako lahko govoriš zgodbice o "sevanju" celic potem pa taka glupa vprašanja...

 

Kako pa misliš da preverjajo vajence...a si že slišal za praktični preizkus...električarju daš praktični del iz njegovega dela, umetniku pa iz njegovega...Če je nekdo jasnovidec, se testira to sposobnost, ne recimo telekinezo...tongue.png

 

 

Ja ampak da karkoli meriš, si najprej ustvariš svojo mentalno lestvico, sam določiš pravila in ta matrica ti je osnova za preverjanje..   In že postavitev take matrice, je seveda omejena s tvojimi omejitvami, saj ko jo postavljaš izhajaš iz omejitev (ki jih pri sebi še ne poznaš)..  In tega kar si na ta način izpustil v tej matrici merjenja, tega seveda kasneje, ko preverjaš kogarkoli, ne moreš izmeriti..  Na ta način se lahko posvečaš mogoče le z 5% procenti resnice in teh 5% pri vsakemu meriš gor in dol in po tej malenkosti ocenjuješ..  (pretiravam z namenom razumevanja, kam ciljam)..  Vsekakor je merjenje vedno omejeno z osebo, ki meri, saj meri na podlagi svoje matrice in "resnic", ki jim sledi..  Če pa le slediš nekaterim "bolj pametnim od tebe", ker so govorili o stvareh, ki sam še nimaš dostopa do njih in zato raje kar njim verjameš na besedo, vsekakor nisi v stanju, ki ti omogoča merjenje, saj le verjameš nečemu, čemur še sam nisi dorasel..  

Kako bi potem to lahko meril..  In meriš nato...  saj veš kaj ne..

 

A je govora o povprečnem človeku, malo bolj naprednem človeku, "učencu" pod okriljem Mojstra (Guruja), naprednemu "učencu", Mojstru...kar se zavesti in svetlobe celic oz svetlobe duše tiče...Ker če mečeš vse do Mojstra v isti koš potem ti lahko rečem samo pejt raje spančkat...tongue.png

 

Na kratko povedano...ko začne svetloba duše pri osebi sevati v xxx meri, postanejo trditve z rdečo prav smešne...in ta xxx mera je prej kot pa 2/3 Buda lvl...Če seveda razumeš zgodbice o sevanju celic in kaj vse to potegne za sabo...tralala...tongue.png

 

Al pa razloži...kako je lahko nekdo, ki je pod vplivom "polarizacije duše", žrtev matrice...???

A je eno al pa drugo, oboje ne more biti...No ja, razen , če ima tudi "duša" take omejitve. Kar pa močno dvomim, če ne ne bi bilo govora o "iluminaciji" uma...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#277 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 14. oktober 2017, 17:10

Kako pa misliš da preverjajo vajence...a si že slišal za praktični preizkus...električarju daš praktični del iz njegovega dela, umetniku pa iz njegovega...Če je nekdo jasnovidec, se testira to sposobnost, ne recimo telekinezo...tongue.png

 

Če moraš na tak način preverjati duh.stopnje, sploh nimaš direktne zaznave in vpogleda v ljudi..  kar pomeni da so nato tudi izmerjeni rezultati posredni, omejeni in zato le delno resnični..

Ne govorim pa da so za v koš..  Govorim le da je direktna zaznava boljša izbira, tudi če nato ne moreš reči 5,87..  Saj to so potem že te umetne šablone in te so iz mojega vidika le balast in omejitev..  Včasih izjemoma so lahko mogoče koristne, ampak zelo redko..

 

 

Al pa razloži...kako je lahko nekdo, ki je pod vplivom "polarizacije duše", žrtev matrice...???

A je eno al pa drugo, oboje ne more biti...No ja, razen , če ima tudi "duša" take omejitve. Kar pa močno dvomim, če ne ne bi bilo govora o "iluminaciji" uma...tongue.png biggrin.png

 

Ne sledim nobenemu znanemu učenju, tako da vsi ti termini mi pomenijo le nek okvir od nekoga drugega, seveda poznam veliko različnih učenj, kar mi potem daje možnost komuniciranja z različnimi tipi ljudi..

Brezo ti si načitan in si se nekako skozi branje različnih gradiv odločil, katera znanja so "taprava" in kateri bolj pametni od tebe so povedali res pravo definicijo stvarstva..  Vsa ta učenja so meni tudi zanimiva, ampak ne dovolj, da bi se zadovoljil le z njimi in nato izhajal iz njih kot da lahko definirajo življenje..   Jaz ko odkrivam skozi izkušnjo, najprej izbrišem znanje in grem noter prazen in na novo, saj je na ta način najlažje imeti pristno izkušnjo..

 

Zato pa ko tako delujem, znerviram ljudi, ki so v nekih svojih strogo določenih okvirih, strogih definicijah in zapovedanimi izrazi termini s katerimi se kaj lahko izrazi..  In skozi njihov pogled jaz barvam preko crte, preko vseh narisanih šablon..  in to je nekaterim potem moteče..

Ampak moj namen ni zagovarjati svoje resnice odkritja, zakaj nekaj je "tako"..  Čeprav ljudje, ki jih moti to barvanje preko začrtanih šablon, se nato lahko spravljajo tudi name, saj sami izven teh šablon ne želijo iti in potem jaz postanem motnja, ki jo pač želijo odstraniti..  zato pa poskusi žaljenja, poniževanja ipd..    saj želijo na vsak način dokazati, da jaz bluzim, ker drugače bi se morali vprašati o smiselnosti svojih šablon..  te druge izbire pa se večina otepa kot kuge..   smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#278 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. oktober 2017, 21:58

Če moraš na tak način preverjati duh.stopnje, sploh nimaš direktne zaznave in vpogleda v ljudi..  kar pomeni da so nato tudi izmerjeni rezultati posredni, omejeni in zato le delno resnični..

Ne govorim pa da so za v koš..  Govorim le da je direktna zaznava boljša izbira, tudi če nato ne moreš reči 5,87..  Saj to so potem že te umetne šablone in te so iz mojega vidika le balast in omejitev..  Včasih izjemoma so lahko mogoče koristne, ampak zelo redko..

 

Ne sledim nobenemu znanemu učenju, tako da vsi ti termini mi pomenijo le nek okvir od nekoga drugega, seveda poznam veliko različnih učenj, kar mi potem daje možnost komuniciranja z različnimi tipi ljudi..

Brezo ti si načitan in si se nekako skozi branje različnih gradiv odločil, katera znanja so "taprava" in kateri bolj pametni od tebe so povedali res pravo definicijo stvarstva..  Vsa ta učenja so meni tudi zanimiva, ampak ne dovolj, da bi se zadovoljil le z njimi in nato izhajal iz njih kot da lahko definirajo življenje..   Jaz ko odkrivam skozi izkušnjo, najprej izbrišem znanje in grem noter prazen in na novo, saj je na ta način najlažje imeti pristno izkušnjo..

 

Zato pa ko tako delujem, znerviram ljudi, ki so v nekih svojih strogo določenih okvirih, strogih definicijah in zapovedanimi izrazi termini s katerimi se kaj lahko izrazi..  In skozi njihov pogled jaz barvam preko crte, preko vseh narisanih šablon..  in to je nekaterim potem moteče..

Ampak moj namen ni zagovarjati svoje resnice odkritja, zakaj nekaj je "tako"..  Čeprav ljudje, ki jih moti to barvanje preko začrtanih šablon, se nato lahko spravljajo tudi name, saj sami izven teh šablon ne želijo iti in potem jaz postanem motnja, ki jo pač želijo odstraniti..  zato pa poskusi žaljenja, poniževanja ipd..    saj želijo na vsak način dokazati, da jaz bluzim, ker drugače bi se morali vprašati o smiselnosti svojih šablon..  te druge izbire pa se večina otepa kot kuge..   smile.png

 

Za preverjanje duhovne stopnje ne rabiš praktičnega preizkusa...rabiš ga pa za druge stvari...govorim samo za duhovnost...To ti je podobno kot zelo dobra astrološka karta. Nekomu lahko pove zelo veliko, nekomu pa nič, ker ne ve kaj delat z informacijami...tongue.png

 

Če ne slediš nobenemu znanju, zakaj pa potem uporabljaš pisno komuniciranje, komuniciranje kot učijo v šolah, zakaj ne telepatije...tongue.png

 

Recimo v šoli na zaključnih izpitih nekateri se učijo kot budale vse od A do Ž, drugi pa samo tisto kar je najbolj pomembno oz kar predpostavljajo da je. Pa še tisto vprašanje če se. In če imajo drugi zaradi tega boljši rezultat...A so zaradi tega piflarji...???

Mislim da sem jaz v tem lifeu prebral manj knjig oz. duhovne literature kot pa povprečni new ager...samo nekateri izrazi so mi pač avtomatsko ostal v spominu, medtem ko večino sem pa itak pozabil (balast). Ostal je pa točno to kar se pri praktičnemu delu more vedeti...In če je to za tebe načitanost potem v redu premisli o svoji mentaliteti in vzorcih za tem...

 

In preden spet začneš o nekih šablonah, raje preveri kdo je res pod vplivom šablon- ti ali jaz...oz. v kolikšni meri...tongue.png

 

Največja neumnost, ki si jo zinil na LNF, je bila da te "energijsko napadam", ko mislim na tebe, ker me s posti razpiz*** oz. nekaj v tem smislu...In če ti še ene take stvari ne moreš v redu zaznati, pretolmačiti, videti kaj je v ozadju potem za kaj več nisi sposoben...In da potem projeciraš svoje stvari na druge in praviš, da naj drugi razčistijo pri sebi...adijo pamet...tongue.png

 

A znaš povedati zakaj si spet začel omenjati lestvice...???

Mogoče bi bilo treba izjave od šamana malo dopolniti...v ozadju je agresija in strah...glede na vso tvoje pisanje ti ne bi smel biti problem ugotoviti strah pred kom ali čem (lahko je več stvari, ne samo ena) ali agresija od/ do koga ali kaj...

 

Zato se samo smejim tvojim postom...kot sem ti rekel, jaz sem trenutno prevelik zalogaj za tebe kot pa kakšnih 5- 10 let nazaj...ker sem "prakticiral" ne filozofiral...in če ti vidiš, zaznavaš al pa kakorkoli drugače dobivaš informacijo o sevanju celic, bi to že zdavnaj moral vedeti. Al pa če bi preveril čisto par simpl trditev...Ampak ti raje lapaš nekaj v prazno...No ja, včasih je dobro, da koga nasmeješ...Saj pravijo smeh je pol zdravja...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#279 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 14. oktober 2017, 23:13

Za preverjanje duhovne stopnje ne rabiš praktičnega preizkusa...rabiš ga pa za druge stvari...govorim samo za duhovnost...To ti je podobno kot zelo dobra astrološka karta. Nekomu lahko pove zelo veliko, nekomu pa nič, ker ne ve kaj delat z informacijami...tongue.png

 

Če ne slediš nobenemu znanju, zakaj pa potem uporabljaš pisno komuniciranje, komuniciranje kot učijo v šolah, zakaj ne telepatije...tongue.png

 

Telepatija lepo funkcionira, samo sta potrebni dve strani, kot pri telefonu   smile.png   (tel. ni ravno ustrezna primerjava)  

Je pa seveda tudi zaznava ene osebe, ki je že odprta, tudi če še linija ni odprta pri drugemu..   

 

 

Recimo v šoli na zaključnih izpitih nekateri se učijo kot budale vse od A do Ž, drugi pa samo tisto kar je najbolj pomembno oz kar predpostavljajo da je. Pa še tisto vprašanje če se. In če imajo drugi zaradi tega boljši rezultat...A so zaradi tega piflarji...???

Mislim da sem jaz v tem lifeu prebral manj knjig oz. duhovne literature kot pa povprečni new ager...samo nekateri izrazi so mi pač avtomatsko ostal v spominu, medtem ko večino sem pa itak pozabil (balast). Ostal je pa točno to kar se pri praktičnemu delu more vedeti...In če je to za tebe načitanost potem v redu premisli o svoji mentaliteti in vzorcih za tem...

 

In preden spet začneš o nekih šablonah, raje preveri kdo je res pod vplivom šablon- ti ali jaz...oz. v kolikšni meri...tongue.png

 

Največja neumnost, ki si jo zinil na LNF, je bila da te "energijsko napadam", ko mislim na tebe, ker me s posti razpiz*** oz. nekaj v tem smislu...In če ti še ene take stvari ne moreš v redu zaznati, pretolmačiti, videti kaj je v ozadju potem za kaj več nisi sposoben...In da potem projeciraš svoje stvari na druge in praviš, da naj drugi razčistijo pri sebi...adijo pamet...tongue.png

 

Ne vem če zmoreš ti to dosečt "adijo pamet"..  smile.png   žal

 

Glede ostalega pa: A me imaš zopet za domačo nalogo ali kako?  Pa zopet gremo down the memory lane, vsega kar je *glas* kdaj rekel in s čemer se Brezo še danes ne zmore sprijazniti..   A bi lahko že predelal svoje problemčke, ki jih imaš z mano, da ne bomo kot v španski nadaljevanki..  kjer kot da so ves čas nove epizode, ampak vbistvu pa je v vsaki seriji eno in isto in konca tej nadaljevanjki nikjer na obzorju..  

 

 

A znaš povedati zakaj si spet začel omenjati lestvice...???

Mogoče bi bilo treba izjave od šamana malo dopolniti...v ozadju je agresija in strah...glede na vso tvoje pisanje ti ne bi smel biti problem ugotoviti strah pred kom ali čem (lahko je več stvari, ne samo ena) ali agresija od/ do koga ali kaj...

 

 

Izgleda da so "stopnje" vaša privat tema in moja prisotnot tebe (in nekatere) pač močno moti..  

Če si le malo pomaneš oči in sedaj pogledaš temo brez očal, boš komot videl, da nisem jaz začel omenjati stopenj..  Jaz sem se po dolgem času pač malo oglasil in napisal svoj navdih, kot iztočnico za sodelovanje z vami..  Jaz se vedno lepo odprem, napišem kar imam brez obrabnih patrulj, tako da kaj bo pa nato kdo od vas storil s to izkrenostjo pa je odločitev vsakega od vas.. Lahko se to odprtost izkoristi za napad ali pa te motivira, da še sam to poizkusiš..  

Ampak tu v vaši druščini se očitno zelo malo spreminja, še vedno na ponujeno roko potegnete pištolo..  smile.png    

na mene to ne vpliva, če da vas to še vedno izpolnjuje..  men je to res dolgočasno in ne vem kaj vam to še lahko nudi..

 

 

agresija strah..  heh  se vidi kdo ima veliko tega..  čez vse objave in vso vaše pisanje po forumu..  smile.png   kdo napada, se posmehuje, ponižuje, kdo le išče sparing prtnerje, borbo, kdo žali ipd..     Saj mene ne moti kaj so drugi, le da tujih nahrbtnikov žal ne sprejemam, to je pa tudi vse..  vsak se pa sooča s svojim ko je za to čas, tako da brezveze v nekaj riniti, ko za to še ni čas..  In sam ne drezam v to..  Je pa res da dreza že vas lastni odsev, ki se pojavi ob tem ko ne sprejmem tujega in se to zrcali nazaj do pošiljatelja..

 

 

Zato se samo smejim tvojim postom...kot sem ti rekel, jaz sem trenutno prevelik zalogaj za tebe kot pa kakšnih 5- 10 let nazaj...ker sem "prakticiral" ne filozofiral...in če ti vidiš, zaznavaš al pa kakorkoli drugače dobivaš informacijo o sevanju celic, bi to že zdavnaj moral vedeti. Al pa če bi preveril čisto par simpl trditev...Ampak ti raje lapaš nekaj v prazno...No ja, včasih je dobro, da koga nasmeješ...Saj pravijo smeh je pol zdravja...tongue.png

 

Zakaj pa bi bil kdo za koga moral biti prevelik zalogaj?   smile.png

To se reče edino v borbah, ko je več od nasprotnika preveč za reveža na drugi strani..   V kreativnem sodelovanju je več vedno dobrodošlo, ampak te veščine ravno ne premorete eni..

Mene pač te vaše večne borbe ne zanimajo, ker pa ti in tebi podobni poznate edino boj, pa je seveda potem vedno taka retorika potrebna, kdo bo koga, kdo je komu kos ipd..  Potem pa se v tem procesu še uporabljajo duh.stopnje..  heh zame je to prenizka stopnja delovanja   wink.png

Mislim pa saj to je prozorno ali kaj..  Saj je že skoraj ponarodelo to..  ne vem koliko ljudi je to povedalo že pred mano, saj nisem le jaz zdaj tega ugotovil..

 

Če vrnem na začetek:

Moj prvi post zgoraj je le nedolžno ponudil opcijo kreativnega sodelovanja..   in škoda, da ne premorete takih kvalitet..   

 

Ampak ne bom obupal nad vami, bom še kdaj delil kak navdih tudi na tem forumu..  pa se lahko še naprej vsak sam odloča ali želi le nekreativno napasti moj post ali pa enkrat za spremembo poskusi z pozitivo in svojimi lastnim čudovitimi potenciali poskusi skreirati kaj novega in uporabi moj post le kot navdih (ali pa še to ne, lahko kaj čisto svojega)..  Jaz živim v takem okolju, jaz kreiram take odnose in to je lepša realnost kot ta vaša borba..  Jaz razumem, da če si predolgo na bojnem polju, da je lažje se to iti naprej tudi v času mira..  ampak z nekaj truda se da tudi te vzgibe spremeniti..   tako da: ljubeče sodelovanje, kreativnost, dobri odnosi, zaupanje, topla beseda, vse to vabi in čaka izven obsesij borbe in napadanja drug drugega  wink.png   


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#280 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. oktober 2017, 08:22

Izgleda da so "stopnje" vaša privat tema in moja prisotnot tebe (in nekatere) pač močno moti..  

Če si le malo pomaneš oči in sedaj pogledaš temo brez očal, boš komot videl, da nisem jaz začel omenjati stopenj..  Jaz sem se po dolgem času pač malo oglasil in napisal svoj navdih, kot iztočnico za sodelovanje z vami..  Jaz se vedno lepo odprem, napišem kar imam brez obrabnih patrulj, tako da kaj bo pa nato kdo od vas storil s to izkrenostjo pa je odločitev vsakega od vas.. Lahko se to odprtost izkoristi za napad ali pa te motivira, da še sam to poizkusiš..  

Ampak tu v vaši druščini se očitno zelo malo spreminja, še vedno na ponujeno roko potegnete pištolo..  smile.png    

na mene to ne vpliva, če da vas to še vedno izpolnjuje..  men je to res dolgočasno in ne vem kaj vam to še lahko nudi..

 

Če mene vprašaš je tvoja reakcija na lestvice na začetku bila podobna kot že nekaterih osebkov pred tabo...tako da večino se je že povedal v drugih temah glede tega...in še zmeraj nimaš vse razščiščeno s tem...ampak saj vemo da procesiranje zahteva čas, a ne...? 

 

Pa izogibaj se besedice vedno...No ja, razen če hočeš še naprej lagat sam sebi...tongue.png

 

 

agresija strah..  heh  se vidi kdo ima veliko tega..  čez vse objave in vso vaše pisanje po forumu..  smile.png   kdo napada, se posmehuje, ponižuje, kdo le išče sparing prtnerje, borbo, kdo žali ipd..     Saj mene ne moti kaj so drugi, le da tujih nahrbtnikov žal ne sprejemam, to je pa tudi vse..  vsak se pa sooča s svojim ko je za to čas, tako da brezveze v nekaj riniti, ko za to še ni čas..  In sam ne drezam v to..  Je pa res da dreza že vas lastni odsev, ki se pojavi ob tem ko ne sprejmem tujega in se to zrcali nazaj do pošiljatelja..

 

A priznaš, da imaš tega več kot nekateri...al spet nisi naredil domače naloge in preveril...tongue.png

 

Tvoja sposobnost razločevanja je čist v k****...drugače ne bi uporabil besedfne zveze "čez vse objave"...No ja, lahko se ti pa odpusti ta kiks, če priznaš, da si bil pijan, si jedel nore gobice, ipd...tongue.png

 

 

 

Zakaj pa bi bil kdo za koga moral biti prevelik zalogaj?   smile.png

To se reče edino v borbah, ko je več od nasprotnika preveč za reveža na drugi strani..   V kreativnem sodelovanju je več vedno dobrodošlo, ampak te veščine ravno ne premorete eni..

Mene pač te vaše večne borbe ne zanimajo, ker pa ti in tebi podobni poznate edino boj, pa je seveda potem vedno taka retorika potrebna, kdo bo koga, kdo je komu kos ipd..  Potem pa se v tem procesu še uporabljajo duh.stopnje..  heh zame je to prenizka stopnja delovanja   wink.png

Mislim pa saj to je prozorno ali kaj..  Saj je že skoraj ponarodelo to..  ne vem koliko ljudi je to povedalo že pred mano, saj nisem le jaz zdaj tega ugotovil..

 

 

Duša posameznika (oseba A) lahko "zakumflira" vibracije, barve oz. svetlobo celic zaradi različnih vzrokov...in kaj ima to z bojem...ništa...tako lahko posameznik (oseba B ), ki ni blizu stopnji osebe A dobi popačene informacije...In zato tudi ni mogoče kar tako prepoznati osebkov na Buda lvl ali osebke, ki so blizu tega...Če jih seveda kdo sreča v tem lifeu...Pa ne bom trdil, da sem jaz kaj od tega...

 

Če je to za tebe prenizka stopnja delovanja, bi pričakoval, da znaš gledati malo širše...ampak zgleda da si tudi ti v nekih svojih okvirčkih in ti je boj prvo prišel na misel...le zakaj.....tongue.png

 

 

Če vrnem na začetek:

Moj prvi post zgoraj je le nedolžno ponudil opcijo kreativnega sodelovanja..   in škoda, da ne premorete takih kvalitet..   

 

Ampak ne bom obupal nad vami, bom še kdaj delil kak navdih tudi na tem forumu..  pa se lahko še naprej vsak sam odloča ali želi le nekreativno napasti moj post ali pa enkrat za spremembo poskusi z pozitivo in svojimi lastnim čudovitimi potenciali poskusi skreirati kaj novega in uporabi moj post le kot navdih (ali pa še to ne, lahko kaj čisto svojega)..  Jaz živim v takem okolju, jaz kreiram take odnose in to je lepša realnost kot ta vaša borba..  Jaz razumem, da če si predolgo na bojnem polju, da je lažje se to iti naprej tudi v času mira..  ampak z nekaj truda se da tudi te vzgibe spremeniti..   tako da: ljubeče sodelovanje, kreativnost, dobri odnosi, zaupanje, topla beseda, vse to vabi in čaka izven obsesij borbe in napadanja drug drugega  wink.png   

 

Ja, res škoda...but wait, kaj pa če ti zaradi xxx vzrokov tega ne znaš prepoznati pri drugih...??? tongue.png

 

A ti razumeš razliko kdaj se moč uporablja za boj, nadvlado...kdaj pa za to z rdečo...???

V prevodu...kdaj se moč uporablja ko osebek večinoma deluje iz pleksusa...in kdaj ko se moč uporablja preko srca, ko sta pleksus in srce več ali manj uravnotežena...???

 

Oziroma še boljše vprašanje...zakaj imaš probleme z "nekaterimi" do katerih imaš že odplačan karmični dolg...zakaj so še vezani na tebe...pa ne mislim na človečke...pa lahko jim rečeš "hvala", ker zaradi njih dobivaš popačene informacije...Če misliš da bo to z rdečo palilo pri njih, ti lahko rečem samo good luck...ko boš dobil odgovore na zgornja vprašanja, boš mogoče dobil tudi odgovore kako to sprocesirat...do takrat pa Hare Krišna Hare Rama...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#281 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 15. oktober 2017, 12:29

No saj počasi bi lahko že vedel kako to gre med nama Brezo..  Ti bi se to z mano kar v nedogled šel, ker ful dobivaš, ko se postaviš v sparing pozicijo z mano..  Te razumem, tudi razumljivo iz tega, zakaj naskočiš vsak moment (ki se ga da), da bi se ta sparing pozicija lahko znova vzpostavila..  Ampak ti res pravim, meni je to res izredno dolgočasno..  ali bolje rečeno neinspirativno..  Ne gre za to, da borbe na znam dobiti, (ni se še našel tak ki bi jo nad mano dobil)..  gre le za to, da me to ne zanima več..  in nimam iz takih odnosov kaj pridobiti..

Tako da ja Brezo, zmagal si (če to pač iščeš)..  Ne vem kaj točno še rabiš..    povej

 

In ne, ne konzumiran ne gobic, ne alkohola, tako da mi ne rabiš zato dajati odpustkov za moje izjave..  izgleda da naravno take kikse delam..  biggrin.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#282 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. oktober 2017, 13:58

No saj počasi bi lahko že vedel kako to gre med nama Brezo..  Ti bi se to z mano kar v nedogled šel, ker ful dobivaš, ko se postaviš v sparing pozicijo z mano..  Te razumem, tudi razumljivo iz tega, zakaj naskočiš vsak moment (ki se ga da), da bi se ta sparing pozicija lahko znova vzpostavila..  Ampak ti res pravim, meni je to res izredno dolgočasno..  ali bolje rečeno neinspirativno..  Ne gre za to, da borbe na znam dobiti, (ni se še našel tak ki bi jo nad mano dobil)..  gre le za to, da me to ne zanima več..  in nimam iz takih odnosov kaj pridobiti..

Tako da ja Brezo, zmagal si (če to pač iščeš)..  Ne vem kaj točno še rabiš..    povej

 

In ne, ne konzumiran ne gobic, ne alkohola, tako da mi ne rabiš zato dajati odpustkov za moje izjave..  izgleda da naravno take kikse delam..  biggrin.png

 

Počasi dobivam feeling, da uporabljaš besedo "boj, sparing", ipd samo za izgovor...da se ti ne bi bilo treba soočati z določenimi zadevami, jih ozaveščati, procesirati al pa odgovarjati na kakšna vprašanja...tongue.png

 

V redu premisli...a se gre res za borbo, sparing...a res ne moreš nič pridobiti...kdo je bolj v "okvirjih"...tongue.png

 

Kar se pa borbe tiče...Raje se osredotoči na svoje "prijateljčke", zlasti tiste ki so s tabo povezani že preko več življenj, kot pa na mene al pa ostale žive človečke...mislim da so oni trenutno tvoj večji problem....če razumeš...tongue.png

 

Rabim loto brojke za naslednji eurojackpot...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#283 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 563

Objavljeno: 16. oktober 2017, 09:55

Hja, koliko vsejev ne premoremo smile.png  in koliko vsejev ima Ljubezen...in kje je še razsvetljenje za wink.png   ;

 

"Ljubezen je potrpežljiva, dobrotljiva, ni nevoščljiva,
ljubezen se ne ponaša, se ne napihuje, ni brezobzirna, ne išče svojega,
ne da se razdražiti, ne misli hudega.

 

Ne veseli se krivice, veseli pa se resnice.

 

Vse prenaša, vse veruje, vse upa, vse prestane.

 

" Sveto Pismo, 1. Korinčanom 13,4-7


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#284 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 29. oktober 2017, 17:40

osebnost se rodi iz duše in umre nazaj v dušo,

duša se rodi iz zavesti in umre nazaj v zavest,

zavest se rojeva in umira iz same sebe


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#285 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 29. oktober 2017, 18:18

in ko umre vsa zavest, umre tudi bog ... vir ... pravir ...

Ko umre pravir umrejo tudi vse neumnosti,ki so bili zaradi tega pravira izrečene in storjene.



#286 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 29. oktober 2017, 18:22

in ko umre vsa zavest, umre tudi bog ... vir ... pravir ...

 

Kako veš?    smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#287 orion17

orion17
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 23. november 2017, 14:31

Pravir nima nobene veze tukaj...smo svobodna bitja..na človeške negativne odločitve ne more vplivat..



#288 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. november 2017, 17:12

Pravir nima nobene veze tukaj...smo svobodna bitja..na človeške negativne odločitve ne more vplivat..

ne more ali noče?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#289 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 12. december 2017, 13:41

Kako uporabiti ogledalo, za pogledati v to, kaj si?
Večinoma ljudje, ko se pogledajo v ogledalo, premikajo obrazne mišice se kaj pačijo ali kaj čisto praktičnega opazujejo, na koži, si kaj stiskajo ipd.
Tudi če se gledaš pri miru, a v umu ni mir in ta kalkulira, hmm a to vredu zgleda, a se je to povesilo, kako izgledam v primerjavi z.. ...
Če odstraniš ves ta balast, pogledaš vase od blizu in le negibno strmiš v svoje oči, lahko doživiš preskok do bitja izza..
Če tega še nisi vešč(a), je potrebna vaja, da se naučiš "pogledati" brez vsega balasta..
Ko čez tak pogled drsiš v globino bitja/nebitja, se lahko na določeni točki ustrašiš in vstop prekineš, koristno je preseči te strahove in iti naprej..

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#290 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. december 2017, 12:41

Kako uporabiti ogledalo, za pogledati v to, kaj si?
Večinoma ljudje, ko se pogledajo v ogledalo, premikajo obrazne mišice se kaj pačijo ali kaj čisto praktičnega opazujejo, na koži, si kaj stiskajo ipd.
Tudi če se gledaš pri miru, a v umu ni mir in ta kalkulira, hmm a to vredu zgleda, a se je to povesilo, kako izgledam v primerjavi z.. ...
Če odstraniš ves ta balast, pogledaš vase od blizu in le negibno strmiš v svoje oči, lahko doživiš preskok do bitja izza..
Če tega še nisi vešč(a), je potrebna vaja, da se naučiš "pogledati" brez vsega balasta..
Ko čez tak pogled drsiš v globino bitja/nebitja, se lahko na določeni točki ustrašiš in vstop prekineš, koristno je preseči te strahove in iti naprej..

Zapomni si,da je vse v glavi,tudi strahovi.za katere ve vsak zase.

Strah pred resnico ali stik z neznanim nas vse prestraši,recimo smrt.

Za vsak premik v strah moramo vedeti ,da to ni nek konec vsega ; takoj za tem ,ko vstopimo v strah preidemo v njegovo nasprotje,ki je lahko spet začetek -novo rojstvo -novo prebujanje ; nikoli ni konca,čeprav novo zavedanje občutiš v neki drugačni dimenziji.



#291 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 15. december 2017, 12:25

"Pot do tvojega razsvetljenja, sploh v resnici ni pot. Je le metafora za cas, dokler samemu sebi ne dovolis biti srecen s tem kar/kdor (ze) si in s tem kar je, ne glede na karkoli."
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#292 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 15. december 2017, 18:04

"Pot do tvojega razsvetljenja, sploh v resnici ni pot. Je le metafora za cas, dokler samemu sebi ne dovolis biti srecen s tem kar/kdor (ze) si in s tem kar je, ne glede na karkoli."

 

oj :-)

fajn te je widet, po kr neki lunah, hahahahah

 

se bom izognil klišeju, da bi blo mogoče smiselno najprej ugotovit, kdo sploh si, kaj je čas, kaj sreča.... čeprou... hm... to vedet, pa veš vse, vključno s tem, da je tole vse zdej brcanje v temo. pa se dejmo tolažit, da je tut to nujni del procesa, hahhahahah

sam lej...

na en bit informacije, k jo sprejme naš zavestni um, jih gre milijon direktno v podzavest. vsako sekundo ;-)

in zdej...

tut podzavest smo mi, je del nas... tam so se skreirali naši programi... in praw vsak od nas ima svojega in edinstvenega. tam so vse tiste bilijarde biljard bitov, ki jih nismo registrirali in mnogo tega, kar niti ne vemo, da smo. AMPAK SMO. in nosimo s sabo.

tam je tudi vse tisto, kar smo se že kot otroci naučili preslišati, da smo sploh preživeli, da se nam vsem nam ni sfukal že v plenicah... in iz podzavesti delujemo.

še huje. s podzavestjo se identificiramo in jo branimo, kot, da smo mi naša podzavest?!

in podzavest ne ve, kaj je sreča. podzavest samo pozna tolažilne nagrade kot stimulans, da sploh uspemo preživeti dan. in mi bedaki se zavestno zasužnjujemo za tiste tolažilne nagrade, k jih miljonkrat preplačamo.

in ne sprašuj, kako in kaj naprej. nima smisla, da jes iz svojega nezavednega prelagam v tvojega. s tem ne bo moje sranje nič manjše, ampak se bi samo razpaslo še v tvoje, pa že itaq imaš tudi svoje... in pol še tko naprej. kolektivna zavest pač deluje tko.

skratka... z razumom, delom, ozaveščanjem, preprogramiranjem... pomoje nimamo šans, če se vrnem na razsvetljenje, k si ga omenila.

naša podzavest je naš edini sowražnik. oklep, a zarad tistih tolažilnih nagrad ga imamo za frenda. ampak ni. 

skratka, vse, kar se nam dogaja, se nam dogaja po programih podzavesti. še najbolš bi jo blo kr skenslat.

jezus je reku, da je treba ljubit sovražnike.

pomoje je dobr wedu, zakwa je to reku.

ljubezen je še vsak ego zjebala partyy.gifpartyy.gifpartyy.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#293 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. december 2017, 14:54

Zdaj ne vem ali si toliko nepismen ali toliko mlad,da imaš v prostem spisu toliko napak.Zamisli si ,da bo taka pisava ,zapuščina za neke naslednje rodove prava umetnost ,da to dešifrirajo.

 

Ne misli ,da si z tako pisavo zanimiv.Piši vsaj toliko pravilno,da bodo to lahko prebrali čez tisoč let in bodo vedeli ,da je to pisal eden Janko !



#294 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 22. december 2017, 19:45

Zdaj ne vem ali si toliko nepismen ali toliko mlad,da imaš v prostem spisu toliko napak.Zamisli si ,da bo taka pisava ,zapuščina za neke naslednje rodove prava umetnost ,da to dešifrirajo.

 

Ne misli ,da si z tako pisavo zanimiv.Piši vsaj toliko pravilno,da bodo to lahko prebrali čez tisoč let in bodo vedeli ,da je to pisal eden Janko !

 k025.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#295 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. december 2017, 12:50

 k025.gif

Ta tvoj komentar je le prikaz ,kako si še otročja,kar pa ni tako slabo zate,ker boš večno otrok!



#296 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 23. december 2017, 19:26

Ta tvoj komentar je le prikaz ,kako si še otročja,kar pa ni tako slabo zate,ker boš večno otrok!

 a055.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#297 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. december 2017, 14:26

 a055.gif

alien.gif zalostko.gif alien.gif



#298 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. december 2017, 15:55

 a040.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#299 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 24. december 2017, 17:44

Zdaj ne vem ali si toliko nepismen ali toliko mlad,da imaš v prostem spisu toliko napak.Zamisli si ,da bo taka pisava ,zapuščina za neke naslednje rodove prava umetnost ,da to dešifrirajo.

 

Ne misli ,da si z tako pisavo zanimiv.Piši vsaj toliko pravilno,da bodo to lahko prebrali čez tisoč let in bodo vedeli ,da je to pisal eden Janko !

 

če sem skozi več kot ducat slowničnih napak uspel prawilno prebrat, te med drugim skrbi za moj imidž čez tisoč let.

ne sekirej se za to, če se niti jes ne. pa useen hwaaaalaaaa, čeprou se ne morem izognit misli, da se samo neki pametnega delaš in pri vsej pameti mi je kr mal čudn, da še nisi slišu, da če hočeš spremenit karkoli, spremeni sebe.

 

legenda:

en ducat = 12

 

in to u dobre 2 wrstičke ohmy.png 

pa leposlovje še ni na wrsto pršlo.... spljoh huh.png 

 

HAAAAWAIIIIIIIII


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#300 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 24. december 2017, 19:01

Sej, niti ni tko napačno, da bi se v temi razsvetljenstvo ne ukvarjali s slovnico. Kakopak, najbolj plodovite ideje se rojevajo na nadvse nepričakovanih terenih.

 

To je citat iz nekih apokrifnih spisov, ki so bili dolgo v lasti Trubarja. V strokovnih krogih se trdi, da je ravno Trubar avtor te presvetle misli. Kdo bi vedel...

 

hehehehe.

ja sej. kdo bi vedel... in zakaj sploh?

mogoče zato, ker si domišljam, da mam idejo, kako se rojevajo plodovite ideje. ampak ne powem.

 

u resnici pa si domišljam, da kljub usemu znam sestavit stavek ali dwa, brez resnega zgražanja še tko picajzlastga slawista.

sem pa tut mnenja, da se jeziku dela največja škoda glih s tem, če se piše približno prawilno. to pa res lahko koga zmede, ki jezika sam dobr ne obvlada in bi se rad kej naučil tudi na ta način, da bere texte po raznih forumih. točn to se men dogaja in mi worenk narobe hod, k moram pa sam kej napisat, tko kt npr. zdej, k že cel teden pišem en essej u angleščini. čisti safr. že vsebina, pol pa še jezik. ampak tut ne powem nč več.

no, loh pa powem to, da ga ne pišem po cele dnewe, pa še kadar ga... umes mal ene vrste pasjanso zlagam pa od hudga sem clo kle gor zalutal.partyy.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0