Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Luskavica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
191 komentarjev na to temo

#126 konfetek

konfetek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 2. februar 2011, 13:42

Pozdrav vsem,

za blaženje luskavice prporočam pitje konopljinega olja, 2 žlici na dan, po kakem mesecu se stanje nekoliko izboljša.

Priporočam tudi terapije z ribicami garra rufa, ki tudi ublažijo stanje in sicer tako, da pojejo odmrlo kožo, istočasno pa v kožo skozi slino sproščajo ditranol (to je en encim ki je skoraj v vseh kremah za luskavico). Na terapije je treba hodit 21 dni zapored in potem na mesec 1x obnovit. Luščenje izgine, prav tako rdeči fleki, je pa res da take terapije niso poceni (cena 1 terapije je med 40 in 80€, čeprav so navadno na voljo popusti za ljudi s psoriazo, ali pa plačila na obroke).


Bodite v cvetju!

#127 mojcapuc

mojcapuc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 10. februar 2011, 14:37

Živjo!
Poznam ljudi, ki so si bolezen pozdravili s povsem naravnimi izdelki... Če vas zanima, mi pišite zasebno sporočilo, in vam dam potrebne podatke...
LP

#128 konfetek

konfetek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 18. februar 2011, 11:07

Pozdrav,
Torej terapija z ribicami zgleda nekako tako: Prideš v salon, obvezno ne smeš bit namazan z nobenimi kremami ali imet kakšnih sledov alkoholov na koži in podobno. Ko prideš v salon, se najprej stuširaš, oblečeš v kopalni plašč in papirnate copatke in greš v kad k ribicam. Temperatura vode je med terapijo med 30 in 36 stopinj. V kadi se namakš od 45 minut do 120 minut. Po koncu terapije se spet stuširaš.

Za bolnike s psoriazo je potrebnih 21 zaporednih dni terapije, potem se cca. 1x mesečno (ali še redkeje, odvisno od stanja) terapija obnovi.




Če koga zanimajo terapije z ribicami, mi lahko piše na privat mail za več informacij.

Lp, Konfetek

To temo je popravil/a konfetek: 18. februar 2011, 11:10


#129 svigasvaga

svigasvaga
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. avgust 2011, 17:13

Moj kolega iz Maribora je imel resnično velike težave z luskavico. Potem je pripeljal ribice GARRA RUFA, ki baje sesajo odmrlo kožo in sproščajo encime, ki blagodejno delujejo na omenjeno nevšečnost. Tomaž je pomagal mnogim tako, da ga vam priporoćam 040/630145 je njegov telefon ali pa kar naturatak je na spletu. Zraven tega je tudi uvoznik izdelkov iz industrijske konoplje, ki so odlični in jih najdete na migapijemo. Hočem povedati, da so kreme, ki tanjšajo povrhnjico in obsevanja vse več kot prava rešitev. Pomagalo vam bo zagotovo saj gre za idealno kombinacijo. Lahko povem, da je pomagal moji nečakinji, ki se je borila z omenjeno zadevo 6 let in je izgledalo resnično g.... Prav je, da se obrnete na nekoga, ki ima izkušnje ne samo pri dermatologih temveč je to dokazal na svoji lastni koži.
L.p. Svigasvaga

#130 svigasvaga

svigasvaga
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. avgust 2011, 17:18

Tisto o ribicah ne drži saj ribice ne posesajo kože ( ne grizejo ) temveč tudi sproščajo encime. Zraven tega priporočam konopljino olje, ki je polno omege 3 in 6 ter gamalinolenskih kisli, ki jih najdemo v materinem mleku. Vse najdete na naturatak ali pokličtete Tomaža na 040/630-145 pa vam pove kako se bolezni streže saj je sam apsorjatik.
L.p. Svigasvaga

#131 svigasvaga

svigasvaga
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. avgust 2011, 17:29

Še nekaj. Vem, da določeni centri zaračunavajo od 40 do 80€. Tomaž pa le 30€ pa še to se, da zmenit za kak popust. Zraven tega tisti, ki se odloči, da bo naredil veliko terapijo ( 14 obiskov ) dobi brezplačno konopljino olje in mila. Menim, da je le nekdo fer.....
L.p. Svigasvaga

#132 svigasvaga

svigasvaga
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 15. avgust 2011, 12:50

Kombinacija rubic in konopljinega olja je prava stvar. Preveri 040630145 Tomaž

#133 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 15. avgust 2011, 15:17

Kombinacija samoreklame................ :wOOt:

#134 ribič

ribič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 11. februar 2012, 23:25

Jaz imam probleme z nohti narokah in nogah .Me zelo moti in tudi izgled nohtov je grozen.Mažem si z sorelom tekočino in mazilom daivonex in daivobet. Nekaj časa pomaga potem pa je zopet isto. Ne vem kaj naj naredim. hvala za odgovore

#135 bibik

bibik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 27. julij 2012, 13:26

Tudi sama sem že velik poskusila res pa, da ribic še ne, mogoče...trenutno mi nekak najbolj paše krema damia euten, je pa res da tudi pazim na prehrano...

#136 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. avgust 2012, 23:08

Če ti nič ne pomaga, pomisli na Sol!

#137 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. avgust 2012, 00:35

Če ti nič ne pomaga, pomisli na Sol!



Namesto soli, pomaga tale zadeva:



#138 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. avgust 2012, 09:26

Namesto soli, pomaga tale zadeva:



Če gre za debalans elektrolitov v organizmu, ti ne more pomagati nič, če ga pa ni, pa tudi luskavice ni.

#139 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. avgust 2012, 09:38

Če ti nič ne pomaga, pomisli na Sol!

res je, tu tudi pomaga sol (poznam vsaj 3 primere). xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#140 Sol

Sol
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. marec 2013, 15:30

Da še sam dodam svojih 5 centov... 30 let imam že luskavico. Dvakrat sem bil hospitaliziran na dermi v Ljubljani. Klasični potek zdravljenja kuterid+olivno olje, obsevanje in še dodatno sem jemal po 3x8 tablet ribasana (ribje olje) dnevno, kar je dobro užigalo po moji denarnici, a že po dveh tednih prenehanja kremanja sem bil ponovno isti kot prej. 

 

Potem sem šel živet na morje za več kot 10 let, in skoraj vse mi je izginilo, tako da se za tisti mali flek na komolcih in kolenih niti nisem sekiral. Pred leti sem se ponovno vrnil nazaj in z njo tudi luskavica. Ponavadi se mi je izbruh ponovil po angini... in po enem od teh izbruhov, sem se odločil za en eksperiment z soljo, ki se je izkazal za pravo in trajno (kolikor je to za luskavico možno) zdravilo za luskavico. 

 

Za to terapijo s soljo, potrebujete prosto kopalniško banjo, veliko vrečo soli (30-50kg) in grelec. V banji raztopite maksimalno raztopino soli, torej toliko, da na dnu banje vedno stoji še nekaj neraztopljene soli. Enkrat dnevno se tako kopate v takšni raztopini, po cca 1 uro, lahko tudi več. Sam sem uporabljal plinski roštilj, kjer sem pogreval vodo v loncu in tako grel banjo, a se to ni pokazalo za preveč praktično, čeprav sem uspel odležati po uro v banji, sem porabil še eno uro samo za segrevanje vode.

 

Sedaj si nameravam vgraditi dodatno banjo, samo za ta namen, ki bo tudi bolje izolirana. Za gretje vode bom uporabil solarni grelec, za zimo pa vgradim še grelec za bojler.

 

Dosedanje izkušnje so takšne, da se vidi napredek že po 2-3 kopelih, v roku dveh tednov pa izginejo skoraj vsa vnetja. Ker sem bolj pri ''ta-lenih'', dlje od tega nisem šel s terapijo, saj mi je izginilo 95% (ker se mi ni dalo več s plinom segrevati vode). In po takšni terapiji se mi tudi ne vrača luskavica več nazaj, vse do pomladi ali angine. To terapijo sem do sedaj uporabil dvakrat, in je delovala odlično. Ko bom enkrat vgradil banjo samo za ta namen, pa nameravam večkrat vanjo kar tako, za počitek.

 

Ker sem navajen da nosim sol na koži, se po takšnem namakanju samo obrišem z brisačo. Tuširam pa se, predno grem v kopel. Eto, to je to. To je mojih 5 centov za vse ostale psoriatike...

 

 



#141 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. april 2013, 16:05

Za luskavico se je v praksi za najbolj koristno izkazala morska voda, ne pa mazila, ki jih predpisujejo doktorji. In neke ribice, ki papcajo odmrlo kožo, je pa to kao novejša terapija, ki pri nas ni toliko znana...

 

Če pogledamo "Gonzotov" magijski priročnik (muppet show; nanaša se na neko drugo debato iz druge teme) hitro opazimo določene vzporednice...luskavica je povezana z 2. čakro...med bolezni, ki spadajo pod to čakro je tudi KOŽA: težave s kožo (akne, ekcemi, luskavica) in maščobnim tkivom...bistvene stvari, ki nas zanimajo v zvezi z 2. čakro in s to temo...

 

MISELNI IN ČUSTVENI VZORCI

Čustveno mentalni procesi: kreativnost, komunikativnost oz potreba po odnosu z drugimi in hkrati po nadziranju teh odnosov. Možna je zaprtost vase, strahovi pred izgubo oseb in nadzora

Ustvarjamo občutke osamljenosti:
- ker smo bili odklonjeni, ločeni, zavrnjeni, kaznovani, maščevalni zaradi zadoščanja...
- oddajamo jubosumje in zavist

- obsojamo, kritiziramo, zamerimo, smo občutljivi, sovražni, ogorčeni ali maščevalni

- vodi nas v lakoto ali revščino

OSNOVNI STRAHOVI: pred spremembo, pred staranjem, bojimo se bližine, strah pred rojevanjem, pred ustvarjanjem in izražanjem sebe, pred zapuščenostjo, zavrnitvijo in osamljenostjo. Strah pred pomanjkanjem in izgubami (bližnjega, denarja, materialnih sredstev, kontrole, moči...). Strah pred avtoritetami in strah kontrolo drugih.

 

DELO S TO ČAKRO


I. NALOGA: odgovori si KAJ BI RADA MOJA DUŠA USTVARILA ZA TA SVET?
 

II. ODGOVORIMO NA VPRAŠANJA

1.      S čim naj te,duša, razveselim, kaj naj storim zate?
2.      Kako bi definirali ustvarjalnost in ali si ustvarjalen/a?
3.      V kake namene uporabljaš svojo kreativno energijo?
4.      Kakšen je odnos do spolnost? Imaš partnerja, in ali ga varaš?
5.      Ali držiš svojo besedo?
6.      Ali stvari in osebe kontroliraš ali nadvladuješ?
7.      Ali te skrbi finančna varnost?
8.      Ali si gospodar svojih strahov?
9.      Kolikokrat ti strah pred pomanjkanjem denarja ukazuje izbiro?

 

III. ODPUŠČAM NASLEDNJE VZORCE
- sprosti občutek greha in nevrednosti!!!

- ljubljenje je grešno,
- podajanje v čustveno in spolno nezvestobo,
- ne sprejemajo me

- iz prejšnjega življenja spomin na  posilstvo, smrt med porodom, življenje v celibatu, prevaro.

SPREJMIMO SEBE KOT SPOLNO IN USTVARJALNO BITJE...

ODPUŠČAM


- OBČUTEK GREHA IN NEVREDNOSTI!!!!!!!!!
- Ljubosumje, zavist, trmo, zamere, maščevanje, sovražnost, razdražljivost
- strah pred izgubami (bližnjih, denarja, materialnih sredstev, biti zapuščen, fizično nemočen, pred izgubo kontrole ali biti kontroliran...),

- Občutek osamljenosti in togost

- Neprilagodljivost - Primerjanje z drugimi - Pretirano popustljivost

- Preobčutljivost - začnem se zavedati, da je občutljivost lahko tudi dar in se jo naučim uporabljati (vsak zdravilec v bistvu mora biti OBČUTLJIV/ SENZIBILEN - ker drugače sploh nič ne bo mogel zaznavati)., odpustiti je treba občutljivost, ki nas dela ranljive -kjer se počutimo ŽRTEV

- Spolno odvisnost - Odpuščam zavračanje spolnih odnosov - Strah pred rojevanjem...

 

Kdor zna povezati te stvari skupaj in malo sešteti 1+ 2 in tudi kaj narediti na tem področju, bo sčasoma lahko opazil kako se je luskavica zmanjšala oz. lahko celo izgine...ne samo začasno, ampak za vedno...icon1_biggrin.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#142 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 24. april 2013, 19:37

Z fantaziranjem se luskavica ne bo pozdravila.

 

To si upam trditi vedno in kadarkoli.

 

To je isto, kot bi stal pred kupom peska in fantaziral z besedami, da se napolni karjola do vrha. 

 

Lopato v roke, pa švicat.  Tako je pri vsaki stvari, tudi pri saniranju bolezni.



#143 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 24. april 2013, 22:10

Se da dobiti mogoče kakšne konkretne napotke za švicanje za saniranje problemov s kožo?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#144 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. april 2013, 22:52

Z fantaziranjem se luskavica ne bo pozdravila.

 

To si upam trditi vedno in kadarkoli.

 

To je isto, kot bi stal pred kupom peska in fantaziral z besedami, da se napolni karjola do vrha. 

 

Lopato v roke, pa švicat.  Tako je pri vsaki stvari, tudi pri saniranju bolezni.

 

Pri rakavih bolnikih švicanje ne pali...umirali tudi največji športniki v najboljših letih, ki so se sigurno bolj prešvical kot crnogorci, ki so se cel život odmarali v senci....biggrin.png 

 

Ljudje z artritisom al pa revmo ponavadi težko držijo lopato...Preveč švicanja s fizičnim delom ni dobro za srčne bolnike, ljudi z visokim pritiskom, ipd...Tako kot velja pri uradni medicini, da ni vsak pristop dober za vsako bolezen, tako je tudi pri alternativi...

 

Poznam gospo s katero skupaj meditiramo, ki je imela full probleme s kožo ne vem koliko let...probala vse od ne vem kakšnih mazil, homeopatskih zadevic in ne vem kaj še vse...imela vedno povite roke do prstov, tudi ko je bilo vroče jo je zeblo, vedno bila ogrnjena še z neko deko...danes je izgledala full bolje, nobenih hrast, suhe kože, nobene "ekstra" obleke in ne vem kaj še vse...Je rekla, da je dobila neko novo homeopatsko zdravilo in naredila nekaj kar sem ji svetoval pa usput sem ji še nakazal določene podzavestne vzorce...Sem takoj dobil info, da je ozavestila določene stvari in potem so zadeve stekle...

 

O še bolj čudnih primerih kar se kože tiče, ki sem jih videl na lastne oči in bajkah, ki sem jih slišal od drugih pa raje ne bi govoril...uradna medicina itak nima pojma kako se je lahko pri nekaterih stanje popravilo brez, da bi spremenili prehrano, klimo, uporabljali mazila, ipd...pač primeri za x- files, za dr. Scully...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#145 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. april 2013, 07:26

Se da dobiti mogoče kakšne konkretne napotke za švicanje za saniranje problemov s kožo?

 

 

Ja, sam treba bo švicat.. wink.png  wink.png



#146 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. april 2013, 08:38

 To da je to psihosomatska bolezen je mende že logično, vse kar je povezano s kožo in želodcem a ni bakterijsko je plod psihosomatike.

 

Zdej jst v Brezotova zveličanja kej dost ne verjamem. Zakva ne?

Zato, ker če hočeš špilat čakraklinerja, meditativca, morš imet nekaj predpogojev izpolnjenih, eden izmed teh je da imaš prostor in čas samo zase, ko to pišem me namreč do vratu posrana hčer prasklja po stegnu, verjetn hoče da jo previjem, bržkone.


prenos.jpg


#147 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 25. april 2013, 13:05

Jaz pa, glede na dogodke zadnjih 2 mesecev, prvič priznam, da tole, kar Brezo bluzi, bi bluz wink.png

 

Po moje prvič v tem letu .. da imam čisto lepe, gladke roke brez kakršnihkoli znakov dermatitisa, srbenja, pikic, rdečice, ... Naredila en velik skok .. ja, predvsem psihično. S pomočjo, sama bi lahko gruntala še leta, pa ne bi prišla do tega. Zdaj, ko berem, kar piše Brezo, razumem, 3 mesece nazaj mi ne bi bilo nič jasno in ne bi nič povezala .. Včasih rabiš enega zunanjega, sem rabila 10 let, da sem srečala pravo osebo in se opogumila it v 'globine' ....

 

and it feels good smile.png


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#148 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. april 2013, 15:28

Za take človečke, ki nimajo časa za meditacijo imajo pa čas za seks se priporoča tantra...kaj pa je tantra kot neke vrste meditacije...Pri tantri se vodi energije iz spodnjih energijskih centrov v zgornje in pri tem kao doživi boljši orgazem, ma v bistvu se gre za mikrokozmično orbito, ampak detajli itak niso pomembni...In za tiste, ki ne veste pri temu lahko iz podzavesti tudi kaj priplava na površje in se usput sprocesira...samo kakšno minuto je treba manj misliti na seks...ampak to ni noben problem, ker tantra uči tudi kako zadržati ejakulacijo in človeček lahko seksa tudi po kakšne pol urce ali urc več...skratka sami izgovori, jogini so pomislili tudi na take človečke...Iz tega predpostavljam, da Picolo zaradi bebice tudi nima več časa za seks v RL, potem pa malo virtualno flirta in seksa po LNF-ju...biggrin.png
 

to mimo grede ...
brezo zakaj, ko se začnejo tvoje bajke ..utihneš ..pač povej kakšne bajke ...huh.png...
 
tiste ribice ...to strogo resno...mellow.png
http://vizita.si/cla...z-ribicami.html

 

Ribice so dobra terapija za tiste, ki jim ni grozno oz. ki se kasneje navadijo na "gomazenje" (plavanje) določenih bitjec zraven njihovega telesa...seveda znajo ribice včasih s tistim repkom tudi malo pobožat kožo človečka...Kdor se navadi, mu ni panike, podobno kot če bi plaval z delfinčki...Cena ni glih poceni, ZZZS pa ne vem če plačuje take storitve...
 
Za zemeljske ljudi so najbolj primerne zemeljske bajke, za E.T.-je pa kakšne v njihovem stilu. Koliko običnih ljudi, ki ima probleme s kožo  verjame, da je vzrok v njihovih destruktivnih podzavestnih vzorcih...icon1_question.gif In če smo realni, ni vse samo v psihi, so tudi fizični dejavniki, ampak procentualno pa prevladuje psiha...Šele ko taki ljudje spremenijo prehrano, probajo veliko kremic in raznih terapij, se šele začnejo posvečat malo psihi. Mogoče je pa res kaj na temu, škodovalo ne bo, če probamo...in nekateri tudi po začetnih učinkih še zmeraj ne morejo verjeti, da je to možno in zablokirajo...V večini se gre pač za razumslke ljudi, pač ni vse v skladu s šolsko in medicinsko logiko...Torej ne vem zakaj, bi govoril bajke v katerih je full malo zemeljske logike...In ker se ne morem sklicevati na noben amandma, se bom pač kao na "poklicno molčečnost", tako kot velja v zdravstvu...Seveda ta molčečnost v praksi ne velja med znanci na kavici...recimo temu kot doktorska disertacija oz. pridobivanje mnenja od drugih...biggrin.png

 

By the way...na Tadejevem forumu imajo tudi teme o problemih s kožo...torej se pojavi vprašanje zakaj bi jaz govoril o stvareh, ki jih še kao "stručkoti" ne govorijo oz. ne omenjajo...whistling.gif

Mislim, da sem zgoraj omenil več kot preveč...Drugače pa priporočam PEAT bajke, ki so še kar zemeljska zadevica...Kako se je avtor pustil popikat komarcem, da je bil veš "buškast" ...ko pa je ozavestil določene stvari ga ni noben komarac več dirao, ko se jim je nastavil...Take bajke so pač čisto kompatibilne z bajkami o koži...

 

Pri luskavici je treba najprej izločiti čisto fizične dejavnike- razne kemikalije, kozmetiko, ipd. ki imajo preveč sintetičnih snovi v sebi, potem je dobro spremeniti še prehrano (zmanjšat E-je, konzervanse...), šele potem se gre počasi brskat po podzavesti...in učinek ima, da je viden v par tednih...linktongue.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#149 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. april 2013, 16:32

Za take človečke, ki nimajo časa za meditacijo imajo pa čas za seks se priporoča tantra...kaj pa je tantra kot neke vrste meditacije...Pri tantri se vodi energije iz spodnjih energijskih centrov v zgornje in pri tem kao doživi boljši orgazem, ma v bistvu se gre za mikrokozmično orbito, ampak detajli itak niso pomembni...In za tiste, ki ne veste pri temu lahko iz podzavesti tudi kaj priplava na površje in se usput sprocesira...samo kakšno minuto je treba manj misliti na seks...ampak to ni noben problem, ker tantra uči tudi kako zadržati ejakulacijo in človeček lahko seksa tudi po kakšne pol urce ali urc več...skratka sami izgovori, jogini so pomislili tudi na take človečke...Iz tega predpostavljam, da Picolo zaradi bebice tudi nima več časa za seks v RL, potem pa malo virtualno flirta in seksa po LNF-ju...biggrin.png

 

 

No, in kolikokrat prakticiraš zadevo fizično ??

Govoričiti je nekaj drugega, kot delati. Enako velja tudi za bolezni, katere so se vedno dogajale samo drugim in ne tebi.

Le kako lahko potem trdiš to in ono, če pa dejansko nisi sam doživel nič od tega. edoom59.gif



#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. april 2013, 23:32

No, in kolikokrat prakticiraš zadevo fizično ??

Govoričiti je nekaj drugega, kot delati. Enako velja tudi za bolezni, katere so se vedno dogajale samo drugim in ne tebi.

Le kako lahko potem trdiš to in ono, če pa dejansko nisi sam doživel nič od tega. edoom59.gif

 

Po uradni zdravniški doktrini jaz nimam luskavice...Kot drugo so mi zadeve s problemi kožo znane. Tudi meni se koža malo poslabša, če zaužijem preveč čudnih E-jev, konzervansov, čokoladnih zadevic ali alkohola...Tudi na nekatero kozmetiko ali čistilna sredstva koža hitreje odreagira kot na druge...Kot tretje po čem smatraš, da nisem nič od tega doživel...In kot četrtič kaj pa je empatija kot vživljanje v drugega. Če je človek senzibilen pa lahko začuti še marsikaj več. Če ima pa še kakšno osebno izkušnjo je pa vse to toliko bolj več vredno...

 

 

hm ...če pač omenjaš nekatere bajke .. Me zanimajo te bajke .

ne z namenom , da te pošljem brati knjigo ampak čist iz namenom ,ker me zanima kaj s tem misliš.

Jp na Tadejevem forumu so omenili oz On je omenil, da so lahko problemi s kožo povezani z mijazmami.

pa tud sama imam knjigo eno njegovo ...kjer je govora o podzavestnih vzorcih , pa čakrah itd ...

 poznam...yes.gif

Ampak to ni point ...

ne vem zakaj bi tukaj omenjala Tadeja, če ga ni in ima morda drugačen pogled na zadevo kot ti ..

a ni fajn da si še tvoj ogled preberem ...če me zanima .

Zato so pa vprašnja.

 

ampak ok ..ni frke Brezo ...

 

si povedal svoje ...

 

Mijazme se lahko prevede kot destruktivni podzavestni vzorci in škodljive energijske parazitke...v te tazadnje pa T. glih ne verjame kaj preveč, pri M. sem pa videl svašta...Energijske povezave z nefizičnimi bitji se lahko vlečejo tudi preko več življenj, zlasti če je človek bil na kakšnem duhovnem bolj razvitem planetku ali pa je sklenil z njimi ne vem kakšen dogovor ali pa celo dal zakletvo (velja tako za pozitivce kot negativce)...

 

Evo primer ene ne preveč hude (srednje) bajke...človek ima luskavico, ekceme, strahove, boli ga glava, tesnoba, fobija, ne razume se najbolje z okolico, včasih mu grejo vsi na živce zlasti šefi...energijsko čekiranje pokaže škodljive energijske parazitke na zatilju, vratu, srce, ledvica...Izkaže se da ima na glavi pripopane dve "družinski" dušici oz. nekaj kar se smatra pod ta pojem...ostala dva parazitka sta darkerska....ima še kup enih podzavestnih vzorcev povezanih s strahovi in agresijo...Kasneje se izkaže, da je bil v njegovi družini en splav za katerega skoraj nihče ni vedel, kar pomeni eno pripopano dušico, za drugo se pa izkaže da se gre za nekega pokojnega prednika, ki ga družina ni sprejela, ker ga je včasih veliko spil in se ni obnašal glih po standardih takratne družbe oz. tadomačih... Ostala dva darkerja sta povezana s prejšnjimi lifei, ko je bil kao črni mađioničar in je klical đavolčke oz. temačna bitja in sklenil določene obljube z njimi...

Pozitivnih pripopanih bitjec na auri nisem omenjal, ker v večini primerov ne delajo škode, včasih lahko celo nevtralizirajo vpliv škodljivih...

 

Ko je oseba uredila stvari z družinskimi člani, jih sprejela, dala na mesto kamor spadajo, itd., so se odlepili. Ko je skenslala še obljube z darkerji in plačala kao odškodnino, ker je prekinila pogodbo in ozavestila neke vzorce povezane z njima, sta se odlepila še tista dva...Seveda je poleg tega morala ozavestiti tudi zakaj so se pripopali na njega...Par primerov tipičnih podzaverstnih vzorcev

-proti zlu se moram boriti

-nisem dovolj dober

-nezaupanje samemu sebi

-bližje ko sem Bogu bolj moram trpeti

-sindrom matere Tereze

-strah pred močjo (svojo), taki ljudje so v preteklosti delali piz***in so zablokirali svojo notranjo moč, da ne bi še sedaj naredili kaj narobe

-strah pred avtoriteto

-agresija do človeštva (to je bolj destruktivni vzorec kot če je agresija samo do moških ali žensk)

-itd

 

Ko so se energijski parazitki odlepaval, je tudi bolj stekel energijski pretok,. Zlasti so pomembni tisti na področju glave in srca (epifiza, hipofiza, priželjc- glavna žleza za tvorjenje porotitelesc). Stanje kože se je začelo izboljševati. Ko pa je oseba začela ozaveščati še vzroke, se je koža popravila iz ne vem kakšne v čisto normalno...Seveda je morala izključiti tudi večino čisto fizičnih dejavnikov. Razmerje med fizisom in psiho je bilo pa standardno približno 25:75...

 

Potem naj pa verjame tisti, ki more...E.T.-jev pa raje ne bom vpletal, ker tam so pa total sci-fi scenariji...zlasti če so bili na kakšnih "reptilskih" planetkih...včasih ima kakšen od njih prav kuščarsko kožico (podobno)...Veljajo čisto ista pravila-ozaveščanje, sprejemanje, itd...Zato pa o tem ne govorim rad, ker je za marsikoga to too much...glih za na psihiatrijo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0