Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Solar 2002


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Ali mi lahko kdo naredi solar za leto 2002, nimam takega programa, tu ga pa ne zasledim.Saj bi direktno zaprosila DR.G.,ki ogromno zna in ve, vendar vem,da so vsi navalili nanj in bom razumela,če ne utegneš.
(2.4.1951 ob 4.15 am Bled).

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Direkcije za leto in mesec (sem pa tja tudi dan), tranzite in
she 250 tehnik (direkcije) so Vam na razpolagi. Solar, lunar,
venusian (Venerin horoskop), in tako naprej so dodatne tehnike.

Torej najprej direkcija (mislem da bi se Viktor Gerkman strinjal!),
potem tranzitchki. Solar return (rabi paralakso in siderealno
korekcijo, pa seveda precesijo!) se lahko 'progresira' tako da
iz njega (pa je to zelo zamudno!) vemo tudi URO kdaj ta prava
potrka na vrata!

Seveda Vi imaste kvalitete katerih se boste zavedali, AUTOMATICHNO
PREREKOVANJE, vasha prava dusha (truemind, vera-mente) napoveduje,
predsvem zvecher. Kar brez horoskopa odlichno leto proti Kopru in
hitro reshevanje (SVOBODNI STE kot Deedee!). Velik muz'ke! Ples.
Mars in ascendent (pa Pluton) sta pomembna. Gradbenishtvo obeta.

http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#3 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Lunca, tvoj solar si lahko izračunaš z datumom:02.04.2002 ob 13.00.
Če pa kej ne boš vedela pa kar vprašaj, kot vidiš imam veliko dela in lažje mi je odgovarjati na specifične odgovore.
Lep pozdrav

DR.G

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Hvala obema za odgovor, čeprav ne vem, če mi bo uspelo potegnit ta Venerin horoskop.Solar pa si bom sama izračunala, čeprav ne vem, kako prideš do ure.

#5 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Lunca, za izračun solarja, rabiš efemiride. Pogledaš natančne stopinje, minute, sekunde tvojega sonca in za tekoče leto pogledaš kdaj bodo dosežene te stopinje (upoštevaj kraj rojstva in trenutni kraj bivanja).Ura in datum sta potem ta prava za karto solarja.

DR.G

#6 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 24. avgust 2002, 01:00

Oglej si ga:
zunajni krog je solar znotraj tvoj radix
http://www.astro.com...ng=g&gm=a1&ast=
ce si sedaj se vedno na Bledu
je cas 1.April 2002 ob 14:00:31
takrat je solarno sonce na istem polozaju kot pri tvojem rojstvu

Oglej si najprej sonce in luno in njihovi aspekti nato osi AC MC
solarne leta v katerem so osi teh dveh na istem polozaju kot radix so najbolj pomebna. Ce rabis pomoc se javi.
lep pozdrav
Jupi

#7 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 24. avgust 2002, 01:00

Hmmm Pluton Saturn so pokonci M.C./I.C. Luna na mom descendentu.
Jupiter blizu Scheat. Tudi jaz imam Luna 180 Pluton natalno, hmmm.
Tezhave pri rijenju, potem dva fanta kar ?deset let se (dolgo chasa)
obetajo. Kjerega izbrati? Z 20 let ljubezen lahko tudi zakon. Zhal
laufam, Claudio http://207.88.74.110/pucklist ah pa she hrbtenica
bo v redu (in tudi shloganje pa astrologija). This was an one second
touch'n'go;) Take it over Dr. G!

Claudio Valentin Solis

#8 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 24. avgust 2002, 01:00

Jupi, ne vem zakaj primerjaš solar z natal. karto, jst ga gledam samostojno, ker je to karta za eno leto in asc. za tisto leto je tvoj priučen ascident. Sinastrijo delam samo z sekundarno progresijo.Ne vem pa tudi zakaj se tvoj podatek razlikuje od mojega.Po moje zaradi programa.

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Hvala vsem za pomoč.Mi je uspelo. ASC pade v mojo natalno šesto hišo.Ali se potem to odraža na hišo zdravja ali lahko tudi dela? DR.G ti jemlješ solar kot samostojno karto za tisto leto, Jupi pa primerja z natalno karto.Mislim,da imata oba deloma prav.Poudarek je verjetno tisto leto na tistih hišah, ampak povezano je sigurno tudi na natalne hiše?Bom malo opazovala.

#10 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

Ko si ogledas solar si oglej v kateri hisi stoji v tvojem primeru je to 9 hisa v solaru kar bo verjetno leto ker te zanimajo nova podrocja
veliko se bos ukvarjala z tujino ali kulturo ali imel aopravka z njimi.
Ac je v levu in pade v tvojo natalno hiso - ker bos v tem letu najvec energije polagala in z tem tudi tvoja osebnost tudi luna pade v deveti hiso v osebnem horoskopu kaze nato da bos morda spoznala ludje iz tujino ki bo imelo vpliv na tvojo pocutje morda pa tudi na nacin razmislanja. to bo zanimivo leto . vsekakor bo potovanje prineslo nekaj zelo zanimivega sumljivo je to da luna stoji na robu 4 hisi
kot da zapuscas dom. Morda je zato dogodek ki si ga dozivela ko je bil jupiter v konjukcij z uranom kaj ne :))
no sicer pa upam da nisi pozabila igrati loto takrat , res se ne hecam
ampak bi imela preklemano sreco takrat. solarni uranus precka tvoj ascendent pluto je bil leta nazaj na spici - izgleda da ti res ni bilo dolgocasno zadnja leta . Momentalno te precej razganja vse bi rada spremenila verjetno si tudi ze zacela s tem, dom si verjetno ze spremenila sedaj pa bi rada tudi tvojo zunajnost
no naj bo za danes zadosti ---
le morda se to

DR. G ima prav prvo se pogleda samo solar da se vidi kaksne so tendence potem se pa to pogleda se natal da se vidi kje in kako se bo vse zgodilo
Hise sem ti pokazala po placidus - morda je DR,G vzel kaj drugega
nevem do sedaj je vedno pokazal tendence pravilno in se tudi tako uresnicilo.
LP Jupi

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

Hvala Jupi,si lepo ugotovila.Ko mi je jupiter prečkal urana v moji natalni peti hiši, nisem niti igrala, niti zadela na lotu, ampak je moja hčerka rodila in dobila sem vnuka.Uran v moji peti hiši mislim,da je neugoden za igre na srečo, nisem rojena pod to srečno zvezdo.Tranzitni uran na mojem ASC pa je precej spremenil mojega otroka, jaz sem mogoče postala bolj svobodna, ker se je ona odselila.Kaj ti misliš kaj mi pripravlja tranzitni pluton, ki mislim,da zadnjič tranzitira preko mojega MC?

#12 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

da vidimo kaj bi to pomenilo, najprej si moras zavedati da je pluto vladar nad skorpionom, drugo je pluton planet ki kamo pride vse transformira, pomeni da nic vec ne ostane tako kot je bilo, sicer ga astrologi imajo za nepersonalni planet in bolj za kolektivnega planeta, vendar ima pri sposameznih osebah zelo mocan vpliv ze posebej ker potuje nemirno in neenakomirno, do danes se ni popolnoma jasno ali zagotovljeno koliko casa potrebuje za pot skozi en znak
naceloma naj bi bilo to 248,99 let za celoten krog, to pomeni ce ni ravno v nemirni fazi potuje priblizno vsako leto za 2 stopinji naprej - s tem vidis da deluje poglobljeno z velikim potrplenjom da doseze svoj cilj. in med tem casom spremeni vse kar mu pride pod prste.

Kaj pomeni sploh Pluto vlada nad silo, moc, preoblikovanjem in nad kolektivom kot vladar skorpiona deluje tudi podzavestno, ne samo zunajno in to intenzivno, pripravlja zavest cloveka do tega da usemrja njegovo mislenje v tisto smer v katero se trudi da bi ga spremenil.
No pri tebi je eno stopnjo stran od Medium Coelija ki ga imas v strelcu. Strelec vlada nad 9 hiso in ima kot vladarja jupiterja
S tem so teme devete hisi pri tebi tudi desete hise :
9 za samostojno nacin razmislanja, vsa podrocja povezana z tujino, pravo, morala in v naketerih primerih tudi visoka izobrazba.
10 hisa pa nad tvoj zunajni image, tvoj poklicni cilji, pozicijo poklicno, javni polozaj vpliv na ta podrocja. Med drugim sem sodijo tudi posebni dosezki. Kjer je tvoj jupiter v prvi hisi bodo te spremembe vplivale na tvoj jaz in to ne malo ampak kar obsezno.
Ker je Pluto v deseti hisi si moras ogledati tudi polozaj kozoroga in saturna kozoroga imas v natalnem vecinoma v 11 hisi saturna pa v natalnem v sedmi hisi. Pomeni da se tvoje okolje v katerem se druzis spreminja v naslednjih letih, izgleda da izces nekaj kar bi ti odgovarjalo temu kar tebe osebno zanima - dosedanja druzba ti to ne daje. v sedmi hisi pa imas teme partnerstva ( ne samo privatnih ampak tudi poslovnih stikov) ob enem pa imamo v sedmi hisi tudi opravek z javnim osebnim polozajem. Saturn deluje kot neke vrste bremsa, vsega kar se prime hoce zelo dobro opraviti in korektno , to je znan planet ki rad vse zavlecuje, vsaj hoce biti preprican da se oseba nauci lekcije tem v katerem stoji. pri tebi tema 7 hise in 11 hise
saturn hoce disziplino , red, konventracijo in deluje kot neke vrste censure. ce vse to upostevas in ne krsis te nagrajuje, vendar kasneje
(vsaj ves --- rad zavlecuje) Veliko ljudji ki imajo saturn v natalni hisi se ne porocijo iz ljubezni, ampak je njihov zakon bolj prijateljski in ker vedo da lahko partnerju zaupajo - in pogosto se porocijo zelo zelo zgodaj. Njihov partnerji so zelo resne osebe in
ponavadi starejse ( saturn vlada tudi nad starost in nad stare vede kot je archeologija, astrologija, stare vede itd) ob enem pa tudi stoji za mater v starosti. Vse te teme bodo skupaj s tem kar sem ti prej napisala tema nadanjih 18 let. ko bo koncano ne bo vec tako kot je danes.
lep pozdrav
jupi

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

Hvala Jupi,vse kar se prepleta zdaj je zelo podobno kot si opisala.Samo saturn v moji natalni sedmi hiši ne predstavlja fizično starejšega partnerja pač pa lahko starejšega in zrelega po duši.Istočasno mi tranzitni jupiter,ki je vladar mojega MC tvori kvadraturo z natalnim saturnom v 7.hiši, zato mam občutek,da me saturn,ki je učitelj potrpljenja malo preizkuša.Upam,da mi bo uspelo,čeprav potrpežljivost ni moja vrlina.Sem oven,ki buta prehitro, čeprav sem svoj EGO spravila na minimum.

#14 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 29. avgust 2002, 01:00

lunca vzami si cas vsaj ti bo tudi pluto dal ;)
lp
jupi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0