Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vseživljenjski partner


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
39 komentarjev na to temo

#1 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Potrebujem vašo pomoč. Star sem 42 let (10.02.1960) in po 7 letih mi gre že spet ena skupnost, v katero sem verjel in kljub krizam veliko vlagal, v franže. Zato vas prosim, da mi poveste, kakšen horoskop bi morala imeti ženska, s katero bi končno lahko ustvaril harmonično partnerstvo, z izgledi, da ostaneva skupaj vse življenje. Moji podatki: sonce: vodnar (20 stopinj), ascendent: kozorog (2 stopinji) in luna: rak (21 stopinj). Hvala.

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Poroke se lahko dolochajo iz horarnega ali pa natalnega (ali pa Davison) horoskopa z direkcijami, tranziti in podobno. Lahko dobite
leto, mesec, dan pa celo uro in minuto dogodka. In she naprej ste
lahko kreativni! (Shumaranska astrologija). http://puck.dhs.org

Claudio Valentin Solis

#3 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Pravkar ugotavljam (brez horoskopa) da bo BLOND in BOGATA.
Tudi zdravo posesivna;) Ne bo problema, sploh. Tudi avto bo
kar nadprosechni. Sonce bo reguliralo vse. Naj bo natanchno
Sonce 120 (trigon) Sonce. V tem primeru vse se zdi enostavno.
Drugach je velik faktorjev kateri vplivajo!

Claudio Valentin Solis

#4 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Bendži,

upam, da se ne boš ustrašil, že kar nekaj ljudi smo tukaj malo prestrašili, ampak povemo kaj mislimo, vzemi vse kar bo napisano tako in nič slabonamerno.

No, sedaj pa kaj jaz mislim. Mogoče, glede na tvoja leta in ko praviš že spet,je pa čas da se končno vprašaš kakšen pa si ti in kakšen bi lahko bil, ne pa kakšen naj bo partner. Še preden ga imaš ga že določaš in spreminjaš. Najprej, preden se podaš v ponovno vezo malo prebrskaj po sebi.

Še enkrat, ne se ustrašit, včasih potrebujemo brco v rit, da se premaknemo. Mogoče jo potrebuješ tudi ti in če jo, jo boš tukaj sigurno dobil.

andrej

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

benži, dovolj je, da si Želiš sprememb .

ti si kr zažel nekaj za kar meniš, da ti pripada; morda je že čas, da si omogočiš najboljše :o)



pokowc

#6 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Pokowc, hvala.

Andrej, tudi pri dobronamernem talanju podukov se moramo zavedeti tistega: ne obsojaj, da ne boš obsojen; še zlasti, če niti o zadevi, kaj šele o spraševalcu, svetovalec nič ne ve. Menda mi ni treba praviti, da imam kup napak, da sem jih ali pa jih odpravljam (temu pravimo izgrajevanje svoje osebnosti in duha, kajne). O razlogih, zakaj ne gre, nima smisla razpravljati. Vprašanje sem postavil tistim, ki se res spoznajo na horoskop. Kajti preseneča me, da so kakšne lastnosti človeka,ki nama drug pri drugem kljub zelo dobremu čustvenemu razumevanju (ona je rak, kjer imam jaz luno) povzročajo nepremostljiva neskladja (oz. zahtevajo prilagajnje preko za neko skupnost zdrave meje, pač enostavno značilne za določeno znamenje ali položaj planetov, itd. In zato me zanima teoretično razglabljanje,praktično pa partnerice z optimalno kombinacijo v horoskopu tako in takone bom nikoli našel. Navsezadnje nismo zato na svetu, da bi življenje preživeli zabubljeni v svoj kokon, ampak, da se učimo. Duhovnega zorenja pa brez izgrajevanja samega sebe in premagovanja zunanjih težav pač ne more biti. To je pa nedvomno tudi v skladu z Andrejevim stališčem. Pa še dodatno vprašanje: kaj je to 120 stopinjsko sonce (trigon)? (to, da me Intruder s svojim odgovorom o blondinki, ..., zeza, pa vem tudi sam)

#7 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Se ne opravičujem, sem povedal kar mi je prišlo na misel.

Ker pa o astrologiji nimam pojma, in ker te na tem mestu zanima prav to, vem, da boš dobil odgovor, saj je na tem forumu kar nekaj ljudi, ki se na to dobro spozna.

Želim ti veliko sreče!

andrej

#8 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Te težave z prilagajanjem so pri tebi vidne v 7 polju, kjer imaš luno v raku - Luna v sedmem polju je zelo prilagodljiva v zvezah (copatasta), ti imaš opozicijo z marsom venero in saturnom(vse v kozorogu), nekaj časa prenašaš, celo ti paše, vendar slej ko prej te začnejo prelivati občutki žrtvovanja za nič (opoz. luna venera).Ko pride trenje na višek lahko zapustiš vezo (luna opoz. saturn). Pomisliš da samo ti nekaj delaš na zvezi, brez vračila, tvoj ponos je ranjen(saturn v kozorogu 1 hiša).Ta tvoja luna tudi nakazuje da ženske na splošno preveč pedenaš-vse hočeš narediti za njo(tvoj odnos je resen, mogoče celo preveč.
DR.G

#9 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Dr. G, hvala.

Andrej, saj nisem pričakoval opravičila. Hvala za zaželjeno srečo.

Vesel bom še kakšnega komentarja - čeprav morda že sedaj veliko preveč mozgam.

Bendži

#10 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Še enkrat bom vprašal: kaj je to 120 (trigon) sonce?
Jupi pa Marsa pa še kdo, vas lahko prosim še za kak komentar; če se vam da. Pa še to: nisem še povsem vrgel puško v koruzo, kar se moje 7-letne zveze tiče (preveč jo ljubim),le ne vem, ali ne vem ali je res prišel čas, da zaključim to poglavje ali pa se bo med nama tisto, kar bova oba čutila kot pravo, šele razvilo.
Mimogrede, Andrej ima glede opisa mojega odnosa do žensk (oz. ženske, ki jo ljubim) povsem prav.
Lep pozdrav vsem skupaj.

#11 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Ah, pomota. MIslil sem seveda Dr.G-ja in ne Andreja!!!

#12 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Živjo, pri tvojem problemu sem se spomnila na mojega nečaka, ki je tudi vodnar kot ti in zanimivo,da se vse njegove veze končujejo na vsakih sedem let.Tvoja luna v raku je res ranljiva, pri njem pa je tam ASC, vladar ASC luna in je spet podobno.Res pa je,da ste vodnarji ljudje, ki vas ne more nihče vkalupiti in zapreti nekam,ste ljudje pred časom in vam je dano,da razumete stvari,ki jih drugi ne razumejo.Mogoče boš res duhovno zrasel, mogoče je to tudi tvoja karma, zato bodi ravnodušen in čakaj, kaj ti dobrega "šparajo" tam gor zate. Sprašuješ se, kaj je mislil intruder sonce 120 na sonce, verjetno to,da si poiščeš partnerico, ki bo imela sonce v trigonu na tvoje sonce.Seveda ne moreš iskati nekoga na podlagi horoskopa, ampak verjetno drži sinastrija in bi bila veza mogoče trdnejša in lažja. Sicer je pa tko, ne srečujejo se kar tko, verjetno,da je to naš karmični dolg in iz vsake neuspele veze, se nekaj naučimo.DR.G. ti je lepo interpretiral tvojo sedmo hišo, ki je hiša partnertva.No za tolažbo, tudi jaz nimam ne vem kako z rožicami postlano sedmo hišo.

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Še nekaj sem pozabila.Vladar vodnarja je uran, ki porabi sedem let,da prehodi eno hišo in zato je mogoče ravo on kriv, da na vsakih sedem pride do neke spremembe.

#14 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Lunca, hvala. Ja, sprašujem se, kaj šmenta je moja karma. Duhovnost mi res veliko in vse več pomeni; upam, da tudi v resnici duhovno rastem. Čutim, da me "oni tam gor" že vse življenje na nekaj pripravljajo. Ena prijateljica, holistična zdravilka, pravi, da ima v sebi čudovite,božanske energije,ki pa jih sploh še nisem začel izrabljati. Kdo ve, ali jih sploh kdaj bom ali pa mi bo zmanjkalo časa, ko se z vsako življensko preiskušnjo tako dolgo ukvarjam; menda v upanju, da bo po moje in ne tako, kot mi je namenjeno.

#15 Dorothy Ovsec

Dorothy Ovsec
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

quote:

Potrebujem vašo pomoč. Star sem 42 let (10.02.1960) in po 7 letih mi gre že spet ena skupnost, v katero sem verjel in kljub krizam veliko vlagal, v franže. Zato vas prosim, da mi poveste, kakšen horoskop bi morala imeti ženska, s katero bi končno lahko ustvaril harmonično partnerstvo, z izgledi, da ostaneva skupaj vse življenje. Moji podatki: sonce: vodnar (20 stopinj), ascendent: kozorog (2 stopinji) in luna: rak (21 stopinj). Hvala.





Dorothy Ovsec

#16 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

Dorothy, presneto me matra radovednost, kaj si hotla povedat. Citirala si moje vprašanje, nikjer pa ni tvojega komentarja.

#17 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 26. avgust 2002, 01:00

zivio bendzi hvala za zaupanje .
No nevem kako pridejo naketeri nato da imas luno v sedmi hisi brez podtakov tocne ure in mesta tvojega rojstva??? - katere nisem zaseldila
sicer pa taki mozje z luno v sedmi hisi so presneto dobri zakonci
vendno marlivi, nikoli ne pozabijo poklicat in so izredno prijazni.
toliko k luni v sedmi hisi. No ja malce obcutljivi so teli rakci in vse jemlejo zelo osebno, ceprav so ponavadi njihovi nameni prvotno !!dobri in vedno bolj v korist drugih kot pa sebi.

Bendzi zate pa nevem kje imas kaj (hise in vladarji his je treba tudi upostevati)

pravilo velja, da se horoskop interpretira lahko ne na podlagi popolnih podatkov. Rade volje ti pomagam ce noces objaviti zaradi kakrsnegakoli razloga mi posljes lahko podatke po emailu astradamus@gmx.net - objavila bom osebno ali tu v forumu - po zelji.
Prej pa ne dajem nobenih izjav ker ne bi "stimalo".
No pa en lep vecer!
Jupi

#18 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Jupi,pozdravljena in hvala, da si se oglasila (upam, da prav vem, da si ženskega spola).
Seveda ni problem, če odgovoriš v Forumu; navsezadnje tole ni privatno svetovanje in je prav, da se iz interpretacij kaj naučijo tudi drugi - pač tisti,ki jih zanima vse v zvezi z astrologijo.
Je pa dr. G. za čestitati, kajne. Res imam luno v 7. hiši (naredil sem si že chart s pomočjo programa, vendar ga sam ne znam komentirati).

Rojen sem ob 4.40 zjutraj (tako pravi moja mama, v rojstnem listu pa piše, da ob 4.00; vendar, ker sem bil rojen doma, bolj verjamem mami); najbližji večji kraj so Radlje ob Dravi.

Še enkrat hvala in napiši vse, kar se ti zdi zanimivega.

Bendži

#19 senca

senca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Bendži! Mogoče je Dorothy Ovsec naredila napakico in pozabila vnesti še svoje besede ali pa: mogoče se odgovor skriva ravno v tem, da še enkrat (in še enkrat) prebereš, kaj si pisal. Je res takšno razmišljanje smiselno? Če se spomnim tvojih besed: ..ona ima luno v.. jaz imam venero v... Zdej bom malo groba ampak pomisli kje pa imaš glavo? v? Oblakih? Praviš, da smo na svetu zato, da se učimo. ok, uči se torej o sebi, ne o planetih in njihovih vplivih...Lunca je neki omenjala vodnarje, pa 7 let, sama sem bila z vodnarjem 8 let. Ne smemo tako ozko gledat. Tudi sama karnaprej to počnem. zame so idealni tisti, ki so rojeni v tem in onem znamenju, a vedno spoznam le take, s katerimi se po astroloških nasvetih ne ujemam in meni se to zdi zelo smiselno. Biti s tistimi, ki nam skoraj v ničemer niso podobni, nas morda celo iritirajo, ampak ob takšnih ljudeh se še največ naučimo. Opažam, da so res po mišljenju in nekaterih reakcijah tisti, ki se z mojim znamenjem ujemajo res zelo podobni meni, ampak v ljubezni se z njimi ne srečam. Sicer pa bolj ko si želiš, da ti je nekdo podoben, kaj bi pravzaprav rad s tem dosegel? Kdo si pa želi še enega sebe:)
Saj je res, da se nam zdi, da je potem sreča zagotovljena - mirna varna plovba..ampak če želimo duhovno rasti, se bomo največ naučili na bolečinah, ker nam takrat res pride do srca. Saj veš, ko je vse o.k. postanemo nekako ležerni, sreča, za katero nismo več hvaležni pa samoumevna..Želi si, da bi spoznal partnerja ob katerem boš še naprej rastel..seveda si rastel tudi ob dosedanjih dušicah..zdaj pa naprej..vem, da ti bo spet lepo...
senca

#20 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Senca, hvala za komentar. Iz mojih dosedanjih odgovorov pa lahko vidiš, da se povsem strinjam s teboj. Saj ne mislim na podlagi dveh ali treh, pa čeprav najpomembnejših, aspektov iz horoskopa iskati partnerico. Res pa je, da si želim že končno enkrat zaključiti "šolanje" na partnerstvih. Konec koncev nam duhovne rasti ne zagotavljajo samo trenja med partnerji; in če se ukvarjamo samo s temi problemi, zakrnevamo na drugih področjih, saj tudi nimamo motivacije za kakšno drugo zanimanje in udejstvovanje. Verjemi pa, da jemljem vse zelo resno, morda se še preveč trudim najti objektiven "zato" na svoj "zakaj". Pač nisem človek, ki bi zgolj skomignil z rameni, si rekel: že mora tako biti, in ničesar naredil pri sebi, ničesar spremenil v svojem življenju. Toda, če je ogromno skupnega med dvema, če so na obeh straneh čustva, ki ne dovoljujejo tistega dokončnega razitja,pa vendar ne uspeta vzpostaviti neke dolgoročne, osrečujoče harmonije, potem človeka zanima, kakšen je, zakaj je njegova karma takšna kot je, ... In potem ga seveda zanima tudi astrologija in - malo za šalo, malo za res - tudi to, kakšne položaje glavnih vplivnežev bi morala imeti njegova "idealna" partnerica.
LP, Bendži

#21 senca

senca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

No,no Bendži, vidiš. Praviš, da bi končno že enkrat zaključil šolanje na partnerstvih. Malo za šalo: uresničilo se ti je - ločitev. Dejstvo pa je, da boš takrat, ko se boš naučil vse, kar moraš vedeti, umrl. Ko naredimo vse kar je potrebno, gremo. Tako kot zapustimo 1. razred in gremo v drugega, če se seveda dovolj naučimo:)
No žalostno se sliši, da so naši največji "sovražniki" naši najboljši učitelji, in med te sovražnike spada tudi bolečina.
Pravijo, da potrpežljivost prinese uspeh, ta samozavest in posledično tudi mir v srcu.
Pa sej mamo forum, a ne?
senca

#22 mawan

mawan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Ja, res je tko, da nam življenje zmeraj znova postavlja nove ovire, nove izzive, s katerimi se moramo soočiti in jih skušati rešiti, ne pa pobegniti stran. Napisal si, da so pri obeh prisotna čustva, ki vama ne pustijo iti narazen. Če so ta čustva po tolkih letih še vedno čustva ljubezni in ne samo čustvene navezanosti, pol bi se mogla pač mal potrudt in najdt rešitev vajinim tegobam. Odkrit pogovor velikrat lahko veliko prinese. Al pa mnenje nekoga nepristranskega, včasih je namreč težko iz neposredne bližine presodt racionalnost svojih dejanj. Tko nekak, kokr če bi ure in ure gledu v rdečo barvo - ko bi dvignu pogled, bi blo vse rdeč. Če me razumeš kaj hočm povedat.
P.S. O horoskopih nimam prou preveč pojma, sam včasih se tut teorija v praksi ne odnese. Oz. se nekaj, kar je teoretično popolnoma nemogoče, lahko v praksi izvrstno odnese!!!

#23 bendži

bendži
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

Tale debata se oddaljuje od teme. Res me zanima astrološki vidik, zato sem vprašanje tudi odprl na tem forumu. Zato, Jupi, upam, da boš med kopico zadnjih odgovorov našla moje podatke in mi stvar malo osvetlila še z astrološkega vidika.
Vseeno pa hvala za mnenja tudi vsem drugim. Konec koncev je pred vprašanjem "kaj" še vprašanje "zakaj": zakaj imam ravno takšno astrološko karto? Zakaj si je moja duša izbrala takšen "mix"?
Do teh vprašanj pa bi rad prišel tudi preko razumevanja, kaj ta "mix" pomeni in iz odgovorov izluščil svoje lastnosti, ki jih je treba omiliti, obrusiti ali pa tudi delati na njihovi večji prepoznavnosti.

#24 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

ej, misel vodi vse stvari, misel rodi in oblikuje ˝˝
ko bo sprememba prpravljena zate , takrat bo prostor zate narejen .

pokowc

#25 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. avgust 2002, 01:00

aha, potem tebe čustva vodijo; hmmm, potem če si vesel; kaj bi najbolj takrat naredu?

pokowc




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0