Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Maitrejev prihod


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
135 komentarjev na to temo

#101 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 30. november 2008, 20:40

http://www.lulu.com/content/5130841

#102 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 1. december 2008, 17:08

Prošnja in opozorilo, izdelovalcem žitnih krogov, Zveze pridelovalcev žita Prekmurja in Štajerske!

Čujte vi zablojeni newagerski primitivci, lepo vas prosimo ne nam tncat žito, ki je kruh za lačne.

A vas ni iskreno sram, da v eni spi trdite, da kako je svet lačen po drugi strani pa nam grete tncat žito. Ja kje pa ste videli, da se civilizirani ljudje tako obnašajo? A se ne gnjusite sami sebi, da po eni strani trdite kako se bojujete za boljši jutri, po drugi strani pa nam uničujete naš kruh, ki smo ga težko prislužili v lastnem potu. Ja kako bi se pa vi počutili, da bi sedaj mi kmetje prišli z plugi in ostalo težko mehanizacijo in da bi vam razrili lasten vrt ali pa celo hišo v imenu nekakakšne kvazi umetnosti? A se resnično ne morete malo uživeti v čustva svojega bljižnjega. Stanju uma ki se je sposoben uživeti v čustva bližnjega se reče empatija in te vam očitno zelo primankuje.

Če že posiljujete trezen razum z nekakšnimi teorijami o izvenzemeljskih bitjih, naj vam povem, da je kmet Lojze Novak z vilami lovil izdelovalca tako imenovanega žitnega kroga. Na žalost je pa Lojze Novak že v letih, tako mu je barbar uničevalec polja pobegnil. Mogoče pa že boljše tako, saj smo civilizirana družba in nočemo prelivati krvi. Zatorej vas ponovno naprošamo ne nam uničevati polj, saj se bi radi izognili nepotrebnim zapletom.

Ma kake bedarije pravite da je bilo žito pravilno poleženi itd...dokler ga niso poteptali obiskovalci. Kmetje ljubimo svoja polja in pri potepranemu žitu nismo opazili prav nič mističnega kot to, da so mam primitivci napravili več škode na polju kakor pa so to storile divje svinje, jelenjad in ostale živali. Pa sami ocenite kdo je tu slabši? Tudi malo pomislite, če bi bilo pri poteptanem žitu res kal mističnega, potem teh nekaj obiskovalcev žitnega kroga nebi spremenilo situacije, razen če bi kolektivno začeli teptati žitni krog? Vendar kot sem rekel kmeti ljubimo svoja polja in jih ne teptamo, saj je to v nasprotju z zdravo kmečko pametjo in tudi te vam nažalost očitno zelo primankuje.

Z vsem spoštovanjem,
direktor kmetijske zbornice Maribor,

dr. agronomije Viktor Zaletel



#103 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 1. december 2008, 17:15

Prošnja in opozorilo, izdelovalcem žitnih krogov, Zveze pridelovalcev žita Prekmurja in Štajerske!

Čujte vi zablojeni newagerski primitivci, lepo vas prosimo ne nam tncat žito, ki je kruh za lačne.

A vas ni iskreno sram, da v eni spi trdite, da kako je svet lačen po drugi strani pa nam grete tncat žito. Ja kje pa ste videli, da se civilizirani ljudje tako obnašajo? A se ne gnjusite sami sebi, da po eni strani trdite kako se bojujete za boljši jutri, po drugi strani pa nam uničujete naš kruh, ki smo ga težko prislužili v lastnem potu. Ja kako bi se pa vi počutili, da bi sedaj mi kmetje prišli z plugi in ostalo težko mehanizacijo in da bi vam razrili lasten vrt ali pa celo hišo v imenu nekakakšne kvazi umetnosti? A se resnično ne morete malo uživeti v čustva svojega bljižnjega. Stanju uma ki se je sposoben uživeti v čustva bližnjega se reče empatija in te vam očitno zelo primankuje.

Če že posiljujete trezen razum z nekakšnimi teorijami o izvenzemeljskih bitjih, naj vam povem, da je kmet Lojze Novak z vilami lovil izdelovalca tako imenovanega žitnega kroga. Na žalost je pa Lojze Novak že v letih, tako mu je barbar uničevalec polja pobegnil. Mogoče pa že boljše tako, saj smo civilizirana družba in nočemo prelivati krvi. Zatorej vas ponovno naprošamo ne nam uničevati polj, saj se bi radi izognili nepotrebnim zapletom.

Ma kake bedarije pravite da je bilo žito pravilno poleženi itd...dokler ga niso poteptali obiskovalci. Kmetje ljubimo svoja polja in pri potepranemu žitu nismo opazili prav nič mističnega kot to, da so mam primitivci napravili več škode na polju kakor pa so to storile divje svinje, jelenjad in ostale živali. Pa sami ocenite kdo je tu slabši? Tudi malo pomislite, če bi bilo pri poteptanem žitu res kal mističnega, potem teh nekaj obiskovalcev žitnega kroga nebi spremenilo situacije, razen če bi kolektivno začeli teptati žitni krog? Vendar kot sem rekel kmeti ljubimo svoja polja in jih ne teptamo, saj je to v nasprotju z zdravo kmečko pametjo in tudi te vam nažalost očitno zelo primankuje.

Z vsem spoštovanjem,
direktor kmetijske zbornice Maribor,

dr. agronomije Viktor Zaletel

kolk si dau za doktorat?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#104 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 1. december 2008, 17:26

kolk si dau za doktorat?



Jaz si sem svoj doktorat pošteno zaslužil in kar sem v njemu napisal so znanstveni fakti, ki jih lahko potrdimo z poizkusom, v nasprotju z lažnjivimi izdelovalci žitnih krogov, ki svoje teorije o izvenzemeljskemu izvoru žitnih krogov lahko potrdijo samo z norostjo, bujno domišljijo in pohlepom po denarju novodobnih kvazi gurujev kengurujev.

LP

dr. agronomije Viktor Zaletel


#105 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 1. december 2008, 17:36

Jaz si sem svoj doktorat pošteno zaslužil in kar sem v njemu napisal so znanstveni fakti, ki jih lahko potrdimo z poizkusom, v nasprotju z lažnjivimi izdelovalci žitnih krogov, ki svoje teorije o izvenzemeljskemu izvoru žitnih krogov lahko potrdijo samo z norostjo, bujno domišljijo in pohlepom po denarju novodobnih kvazi gurujev kengurujev.

LP

dr. agronomije Viktor Zaletel

še zdej ne vem, kolk pošteno zasluženega dnarja te je doktorat koštou.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#106 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 2. december 2008, 15:46

http://googlesightse...m....002591&t=k
Norost je vcasih najvecja modrost…

#107 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 3. december 2008, 16:30

:o|o:
Mene pa samo zanima zakaj rabimo dve temi o... xrolleyesx x?x ...Maitreyi?

Maitreya - Kaj je na stvari?

A ni že v eni dovolj bluzenja o njem? x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#108 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. december 2009, 14:54

Ker so me obsodili da smetim temo o TM se premikam na direktno temo o Maitrejevemu prihodu.

LJUBI SLOVENCI POZOR!

Preberite si članek o tem kako avtor ene verzije TM (transmisijske meditacije) pravi, da se bo zgodil te dni božični čudež. Benjamin Crame ponovno udarja s svojimi megabombastičnimi napovedmi. Trdi, da se bo te dni na zemljo s vesoljsko ladjo iz Marsa spustil sam maitreja.

Članek o božični zvezdi.

Preden bo Maitreja stopil pred

ljudi, bodo ljudje na nebu videli veliko,

svetlo zvezdo, ki bo vidna vsem. Ta

"zvezda" bo ogromno vesoljsko plovilo

z Marsa.

Zdaj pričakujte največji čudež med čudeži. Zelo kmalu se bo na nebu pojavila velika svetla zvezda, ki jo bodo videli vsi po svetu, ponoči in podnevi.

Objavljena slika

TOREJ LJUDJE POZOR MARS NAPADA!

Point te objave je direkten prikaz v živo, kako eni blodijo. Že te dni se bo pokazala resnica. Ko sem prebral malo literature Share International, moram priznati, da kaj tako ostudno in osladno gnjisnega, že dolgo nisem bral.

x;)x





#109 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 24. december 2009, 15:04

[Zelo kmalu se bo na nebu pojavila velika svetla zvezda, ki jo bodo videli vsi po svetu, ponoči in podnevi.


pr tem vremenu nauš nč skoz oblake vidu

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#110 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 24. december 2009, 15:21

pr tem vremenu nauš nč skoz oblake vidu


HA HA HA,

upam, da bom lahko vsaj za silvestra leto videl lunin mrk. Če ne to pa vsaj ognjemet. in to bo edina božična zvezda na nebu te dni.

Sicer bodo sharevci dejali, da je zvezda bila vidna, ampak se je vedno pokazala nad oblaki in jo zato ni nihče videl. Torej bodo zvezdo videl mnogi in nihče, ampak do svetih treh kraljev pa ziher...

Kaj sem rekel do kraljev, ma ne četudi sem jaz Maitreja obljubil, da pridem nisem prišel ker niste redy. V vaše dobro sem to storil. A veš. Ma do malega šmarna pa ziher pridem. To vam obljubim s vsem svojim srcem. Ma kak šmaren, saj sem vas samo utrjeval v veri, da boste sposobni razumet moj intervju na tv paprika. Torej se vidimo na vse svete na tv paprika. Ma čakaj, se mi je zataknila matica avspuha moje vesoljske ladje, ma do adventa bom lahko popravil stvar.

TOREJ IMATE MOJO SVEČANO OBLJUBO, DA BO MAITREJA IMEL INTERVJU NA SVETOVNO ZNANI TV PAPRIKA ŠE PRED BOŽIČEM 2010.

Haljen bodi veliki Maitreja.


#111 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 31. december 2009, 10:33

Objavljena slika

(Zgornja slika prikazuje Maitrejo)


ZADNJE MAITREJEVO SPOROČILO MIRU PO BENJAMINU CREMU, 31.12.2010

(Vir: Share stupidity worldwide)


Ker so se med nevednim plebisom razpasla zla natolcevanja, da je bila moja napoved božične zvezde, ki bo vidna iz celega sveta podnevi in ponoči in da bo ta božična zvezda astronomski fenomen, ki ne bo puščal nobenega dvoma, v svojo unikatnost, saj ga ne bo mogoče primerjati s ničemer do sedaj poznanim, bila navadna laž izmišljotina in nategovanje naivcev, naj vam odgovorim da sploh ni tako.

Ko sem že štartal svoje vesoljsko plovilo na Marsu, sem opazil, da se med vašimi vrstami nahaja sam Donkarlos in širi skepso in dvome v moja sporočila. To mi je dalo vedeti, da še niste pripravljeni na moj prihod in na tako zelo pričakovan in najmanj miljonkrat obljubljen intervju za slovensko TV Paprika. Vse dokler boste tolerirali med svojimi vrstami dvomljivce in le te, ki se norčujejo iz mojih sporočil ne bo iz vse te moke nič kruha. Donkarlos in njemu podobne lahko primerjamo z soljo, ki jo je gospodinja primešala kvasni vodi namesto sladkorja in tako pokvarila snidenje kruha. Vse dobre gospodinje vedo, da je sol smrt za kvasovke. A vi ste se izkazali za slabe gospodinje.

Zato vas pozivam, da iz vseh forumov, blogov, novic in še najbolj iz vaših src odstranite vsak dvom vame. Vse dokler, boste dopuščali Donkarlosu in njegovi bandi, kvasenje laži in norčevanja po medijih ne bo nič z mojim prihodom.

Zavedajte se, da vas samo jaz lahko odrešim trpljenja in govna v katerem se nahaja ta svet. Samo jaz vam lahko prinesem dolgo obljubljano odrešitev in raj.

Zatorej ne izbirajte sredstev. Umori, deskriditacije, cenzura, nič nas ne sme ustaviti v tvorbi nove dobe.

Obožujte me z vsem svojim srcem. Zatrite dvome in kar je najvažneje podpirajte pravo stvar, saj jaz sem Maitreja, učitelj Bude in Jezusa, učitelj učiteljev car carjev, Bog in Batina.

V primeru, da pa si boste raje izbrali lažjo pot dvoma, bom tudi prišel z svojim plovilom iz Marsa na Zemljo, kot sem obljubil a takrat ne bom več miroljuben, saj bom prišel z ognjem in mečem in vas bom vse postrelil z svojo pištolico. Če boste postali dvomljivci, vas čaka to, kar se ponavadi stori z golaznijo in drugimi nečistostmi.

Torej vsi pozor!

MARS NAPADA

(Maitrejeva poslanica Miru, po Benjaminu Cremu, 31.12.2010, vir; Share stupidity worldwide.)













#112 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 31. december 2009, 11:20

Jaz si sem svoj doktorat pošteno zaslužil in kar sem v njemu napisal so znanstveni fakti, ki jih lahko potrdimo z poizkusom, v nasprotju z lažnjivimi izdelovalci žitnih krogov, ki svoje teorije o izvenzemeljskemu izvoru žitnih krogov lahko potrdijo samo z norostjo, bujno domišljijo in pohlepom po denarju novodobnih kvazi gurujev kengurujev.

LP

dr. agronomije Viktor Zaletel


Kmetje so si kr sami poteptali žito, pol pa v vaški oštariji prodajali pir pa klobase (ta prave in za to posebno priložnost tud vegi) njuejdžerskim firbcem, dobiček pa si bratsko razdelili , pa novinarje obvestili in je šel glas o njihovi vasi po širni Evropi, to pa tud nekej šteje, a ne!(več dnarja od turizma kt od prodaje žita za ljubi kruhek, sploh odkar smo v famozni EU). x^x njuejdžkmetje.press

#113 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 31. december 2009, 11:29

Kmetje so si kr sami poteptali žito, pol pa v vaški oštariji prodajali pir pa klobase (ta prave in za to posebno priložnost tud vegi) njuejdžerskim firbcem, dobiček pa si bratsko razdelili , pa novinarje obvestili in je šel glas o njihovi vasi po širni Evropi, to pa tud nekej šteje, a ne!(več dnarja od turizma kt od prodaje žita za ljubi kruhek, sploh odkar smo v famozni EU). x^x njuejdžkmetje.press


Prav imaš, vsak osel zna krompir z njive pobrat ampak prodat ga, to pa je vrlina. xDDx

He He He


#114 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. januar 2010, 13:40

CITAT(share @ 12. Dec 2009, 09:50) Objavljena slikaV kratkem, predvidoma do letošnjega Božiča, naj bi se Maitreja pojavil na neki ameriški televiziji, kjer bodo imeli z njim prvi javni intervju. Ljudje, ki ga bodo slišali, bodo sledili njegovim idejam o medsebojni delitvi dobrin. V nekaj letih naj bi bila kritična masa njegovih somišljenikov dovolj velika, da bodo sledile velike spremembe političnih in gospodarskih sistemov, prav tako pa se bo pospešeno odvijal tudi razvoj znanosti in umetnosti. Skupaj bomo ustvarili pravičnejši svet.


In ta predvidoma do letošnjega božiča je postal predvidoma do svetih treh kraljev...

xsmx


#115 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 26. januar 2011, 12:21

Baje je Maitreja že v SLO imel kup intervjujev. Tako trdi share. Zanima me, če je ga kdo že slišal in kaj je povedal? Objavljena slika

LP


#116 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 26. januar 2011, 13:07

A je prišel? Kako da ni nobenega medijskega pompa zaradi tako pomembne novice?

Aja, zarotniške sile v ozadju to preprečujejo ...

x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#117 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. februar 2011, 09:50

A je prišel? Kako da ni nobenega medijskega pompa zaradi tako pomembne novice?

Aja, zarotniške sile v ozadju to preprečujejo ...

x:Dx


Ne, ampak; to so vse le zavajanja iz strani temnih sil teme ...

Lp + #

#118 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 5. februar 2011, 12:28

Temne sile teme? xrolleyesx

Zgolj človeška neumnost in hotenje verjeti.
Possible—but highly unlikely.

#119 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 14. februar 2012, 18:11

Maitreya, the World Teacher, steps forward

Objavljena slika


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#120 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 15. februar 2012, 17:20

Res je prišel.
Stal je na našem vrtu.
Kar je sila nenavadno.
Ker nimamo vrta!
Possible—but highly unlikely.

#121 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 15. februar 2012, 21:07

:P

seveda da je.

ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#122 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. februar 2012, 14:06

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

:P

seveda da je.




Sin je vernik Benjamina Crema. Objavljena slika Sedaj mi je vse jasno, od kje mu so v glavo vstavili toliko bedarij, ki jih potem tako obilno trosi po netu. Sin zna ogromno pametovat o cepivih, globalnih zarotah ... a sam verjame, da se maitreja vozi z vesoljsko ladjo okoli Zemlje in da je že opravil milion intervjujev samo nihče jih še ni videl. Res kredibilno Sin, res kredibilno. Če cepljenje res škodi pameti Objavljena slika, potem si ti za to živi dokaz.


Objavljena slika


#123 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. februar 2012, 14:14

CITAT(share @ 12. Dec 2009, 09:50) V kratkem, predvidoma do letošnjega Božiča, naj bi se Maitreja pojavil na neki ameriški televiziji, kjer bodo imeli z njim prvi javni intervju. Ljudje, ki ga bodo slišali, bodo sledili njegovim idejam o medsebojni delitvi dobrin. V nekaj letih naj bi bila kritična masa njegovih somišljenikov dovolj velika, da bodo sledile velike spremembe političnih in gospodarskih sistemov, prav tako pa se bo pospešeno odvijal tudi razvoj znanosti in umetnosti. Skupaj bomo ustvarili pravičnejši svet.




Torej v kratkem Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Glejte datum 12.12. 2009. In kje so te kritične mase njegovih somišljenikov. Sin ne blodi, ker res se sramotiš. Res kvasite neumnosti. Objavljena slika Res ne morem verjet, da obstaja skupina ljudi, ki jih lahko napotiš takšne bedarije in jim obljubljaš desetletja nekaj, kar se nikoli ne uresniči ponovno in ponovno a ti še verjamejo.



Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


#124 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 16. februar 2012, 15:18

Res ne morem verjet, da obstaja skupina ljudi, ki jih lahko napotiš takšne bedarije in jim obljubljaš desetletja nekaj, kar se nikoli ne uresniči ponovno in ponovno a ti še verjamejo.

Na prvi pogled je mogoče res neverjetno, a dejansko ni. Glede na to, koliko stoletij skupina ljudi verjame v nekega Jezusa Kristusa z vso pripadajočo mitologijo, ali v Krišno ali kar je še te božanske druščine, ni vera v Maitreyin prihod nič posebnega.
Possible—but highly unlikely.

#125 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. februar 2012, 17:47

Na prvi pogled je mogoče res neverjetno, a dejansko ni. Glede na to, koliko stoletij skupina ljudi verjame v nekega Jezusa Kristusa z vso pripadajočo mitologijo, ali v Krišno ali kar je še te božanske druščine, ni vera v Maitreyin prihod nič posebnega.





Sicer ima vsak svojo vero in se ne bi niti ob Sinovo toliko spotikal, samo res dvoličen se mi zdi folk, ki ve toliko povedat o raznih zarotah Papežev in o Muhamedovih angelih, ter da ka ko so eni zavedeni ... da kako je vse laž in potem verjame in trdi, da se maitreja vozi z vesoljsko ladjo okoli Zemlje in bo ustvaril "raj" na Zemlji ... Malo smešno mar ne.

Objavljena slika





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0