Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako nehati pogrešati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
562 komentarjev na to temo

#26 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 3. september 2007, 16:22

prekleti bedaki.Vse kar pišete je samo to, kako vi živite, kako vi dojemate to, čemur rečemo"resničnost".
In če za vas štima, lahk za druge ne štima.
Palchica, probej z žensko.

:inocent: Drugače niti ne gre. Svetujemo samo iz lastnih izkušenj in prepričanj.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#27 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 3. september 2007, 16:27

:inocent: Drugače niti ne gre. Svetujemo samo iz lastnih izkušenj in prepričanj.


Ante,, si bral moje misli? Prav to sem hotela napisat, ko sem prebrala unisov post.
Tale unis me včasih nasmeji včasih pa razjezi.
Govorim iz lastnih izkušenj.

Palchica, tebe čisto razumem. Sama sem do nedavnega imela tudi tak problem, ko sem se ful navezala na nekoga in sem potem bolestno iskala nekoga, da bi o tem poslušal, me tolažil, svetoval in .....nevem kaj še vse.
Ko sem si rekla, ma fo....se mi dogaja čist drugače. Tudi kak tako presenetljiv objem pade, da kar debelo pogledam.Tak da, ni za obupat.

#28 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 3. september 2007, 16:28

Ojla Palchica! x:)x

Mislim, da je takšno gledanje kot ga imaš ti na partnerstvo čisto normalno.. to je pač bistvo bita.. vsaj zame tudi.. danes je za marsikaterega fanta cilj malo drugačen.. (govorim iz lastnih izkušenj), npr.da bi lagodno živel, imel super kariero, pa pač eno žensko.. zato ker je to normalno.. potrudijo se mogoče samo še za dober seks, kaj pa medsebojno funkcioniranje oz. tisto kar krepi, bogati dušo obeh? halo?? .. včasih se tudi jaz sprašujem.. kje sploh živimo?

kaj pa ljubezen? mislim ljubezen v pravem pomenu besede.. in tu ne gre za zvezo, ki obstaja zaradi tega, ker pač tako mora bit.. , ker smo ljudje nagnjeni k telesnim užitkom.. zraven pa si pač pomagamo na poti k naši karieri.. oz. materialnemu blagostanju..

ne, glavni cilj je pač sreča v iskanju duše obeh, v krepitvi obeh na različnih področjih in ne telesni, denarni, kakršnikoli užitki..

Palchica.. preden se vržeš v objem fantu, ga najprej dobro spoznaj v tej smeri, da vidiš, ali se mu lahko sploh odpreš..

#29 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 3. september 2007, 16:31

jaz iščem izpolnitev. Iščem svojo polovico. in bom streljala, če je ne bom našla. I

Tako je. Imej najvišji standard - vse ali nič. Pa vseeno poskusi bolj potrpežljivo spoznati tistega, ki ti je všeč. Veliko jih je navajenih živeti samo od ene ločitve do druge.
Pa požgi vse babje revije, panoje, TV nadaljevanke in podobno kot je Neron požgal Rim in se zraven veseli, da to ni zate.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#30 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 3. september 2007, 16:33

Tako je. Imej najvišji standard - vse ali nič. Pa vseeno poskusi bolj potrpežljivo spoznati tistega, ki ti je všeč. Veliko jih je navajenih živeti samo od ene ločitve do druge.
Pa požgi vse babje revije, panoje, TV nadaljevanke in podobno kot je Neron požgal Rim in se zraven veseli, da to ni zate.




x:)x :palec:

#31 Palchica

Palchica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. september 2007, 16:33

Ne vem... :sori: Vcasih bi bilo lazje ce ne bi obstajala a ne? :sori:

Bom tih naprej...

Skoraj ja. x:Dx Če je ljubezen to, kar jaz mislim da je (ni). :inocent: Imam prekleto napačne predstave in zgleda rabim pomoč. Da mi nekdo pove, kako se motim. Kako je ljubezen vse drugo kar jaz mislim da je. Saj vse vem. Samo nočem videti ali sprejeti ali karkoli že. Počasi bo že. Traja pa verjetno celo življenje. Ta proces. Da se znebiš izkrivljenih predstav in se bolj zavedaš občutkov. In se rešiš manipulacij in bolečin. Vzdrževanje je najbrž bistveno.
Kako se zdaj počutim butasto. Da sem se sploh izpostavila in zatežila. Če tako ali tako vse sama vem. Res ne morem skapirati, v čem je problem. Po moje je glavni sprožilec ta, da se prepustim afektom. In potem si težim v nedogled. Gnilobica.
Še kar in še kar se bojim. Da me noben ne bo maral tako, da bi si želel bit z mano čisto zares.
Saj je brezveze. Moški niso edina okupacija v mojem življenju.

#32 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. september 2007, 16:37

V življenju se nikakor ne dolgočasim. Prej obratno. Pogrešam pač en globok odnos. Pa čeprav s psom ali delfinom. Za ljudi sem prezahtevna. :V: Kolikor rabim jaz, je nečloveško.
Evo, če drugo ni ratalo, se tukaj zdaj cmerim in stokam, ker mi je hudo, ker vidim, da vse delam narobe in da je kruta realnost - da srečna veza med moškim in žensko ne obstaja. :V: Še tipkovnico bom uničila. Od solz in od jeze, ker se eni pari tako dobro pretvarjajo, da vsa okolica verjame, da jim uspeva in so srečni. Počasi res začenjam izgubljati upanje in bo zame poroka samo še nek miot ali pravljica, isto kot Dedek Mraz ali Miklavž. Evo.
Zakaj pa imajo potem ljudje/pari otroke? Zakaj se potem sploh razmnožujemo, če moški noče ostati pri ženski in jo zapusti in se gre kurbarit dalje?


Predlagam psa.. Ceprav delfini so pa edini ki se dotikajo iz uzitka.. hmm x:Dx Najbolj nevaren pa je clovek.. ta te lahko zjebe..

Tole je pa fuuul dobro napisano.. samo en popravek bi mel.. da zaenkrat se verjamem, da sreca med moskim in zensko obstaja.. In res to trapasto pretvrjanje. Cist mim.. Brez veze..

V bistvu bi ti pa mogu rect.. oz.. pricakuje se.. da bi ti reku.. da so to samo lekcije.. da se neki naucis.. in bla bla bla.. za skozlat... in da bos nasla svojo sreco.. in ucitlj pride ko je ucenec pripravljen.. in svasta si je clovk izmislu..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#33 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 3. september 2007, 16:55

V bistvu bi ti pa mogu rect.. oz.. pricakuje se.. da bi ti reku.. da so to samo lekcije.. da se neki naucis.. in bla bla bla.. za skozlat... in da bos nasla svojo sreco.. in ucitlj pride ko je ucenec pripravljen.. in svasta si je clovk izmislu..

x:o)x x:Dx

Oj, tjazy x:)x , long time no see. Al pa že mal slabše vidm :inocent: Kakorkol, pozdravljen, pa tvoja ikonca mi je še vedno všeč, me nasmeje, me asociira na tak dobrodušnega zagretega v šprintu iskočega resnic življenja...... x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#34 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. september 2007, 17:05

To, da se enkrat končno najdeš in si potem zadovoljen s sabo in ne rabiš več nikogar, je laž!!! Potem pa pojdimo živet izolirano, itak ne rabimo nikogar, razen lastne zavesti o sebi!!!


Ja to je najvecja LAZ!!! In celo sam sem to nekoc pisal... bedak!


Koliko je pa ljudi, ki so zadovoljni s sabo in jih je srečala ljubezen in jim uspeva bit v osrečujočem odnosi? 0. Ker to ne obstaja.


Obstaja.. zaenkrat se obstaja.. Zapomni si, da obstaja.. oz. lahko bi obstajalo.. Ne mi plz vzet vsega upanja.. ker kaj mi pol sploh se ostane?? Ceprav se nekak strinjam s tabo.. stekam te..

In zdaj hočem, da nehajo pisati vse pravljice, snemati zanič filme, pisati romane, pisati članke v babjih revijah in limati jumbo plakate, na katerih ležijo srečni pari in družine, ker je to BIG FAT LIE!!!
Dosti mam sebe in vseh ljudi, hočem biti izolirana, sama, prepuščena sebi, da vidim, kolikor sem si v resnici zanimiva. :xx!:


Ne bojo nehali tega delat.. ker to je dobr biznis.. Itak so skor vsi v kurcu.. in si vsi tega zelijo.. in nekdo se je znasel.. in bo vsaj zasluzu na ta racun..


Vsak je zase sam, deluje sam, nikomur vreden nič, razen sebi in crkne v temi sam.


Jap... vcasih je res tko... Sam ne bit tko pesimisticna.. ker ce se jst ratam.. in zacneva jamrat tuki gor.. bo kriza.. x:Dx


Če je pa edina prav ljubezen univerzalna ljubezen, se pa prosim nehajmo kavsati in razmnoževati, ker če je ljubezen univerzalna, tega itak ne rabimo, ker izhajamo iz sebe, smo z vsemi povezani in vsem v mislih pošiljamo ljubeče misli in ne rabimo fizičnega stika niti besed niti delovanja. Tako.


Tako.. :)
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#35 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. september 2007, 17:18

x:o)x x:Dx

Oj, tjazy x:)x , long time no see. Al pa že mal slabše vidm :inocent: Kakorkol, pozdravljen, pa tvoja ikonca mi je še vedno všeč, me nasmeje, me asociira na tak dobrodušnega zagretega v šprintu iskočega resnic življenja...... x:o)x



Ooo Mick.. :)

Kr dobr vidis.. me kr lep cajt ni blo tuki.. ja..

Moja zena sprasuje kdaj jo bos pelu na Karibe.. al kam ze?? x:Dx x:Dx

Kar se pa resnic laifa tice.. pa nisem nasel se niti ene same.. Pa vse sem ze vedu... jebemu..

Ok, že mam rešitev. x^x Šport.


Ne deluje... beliv mi..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#36 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 3. september 2007, 17:26

Kar se pa resnic laifa tice.. pa nisem nasel se niti ene same.. Pa vse sem ze vedu... jebemu..

Ja, saj tak mi tud deluje ta tvoj na ikonci.... x:Dx

Kaka je že bla protiusluga za Karibe? :inocent: x:o)x A ni bla Kuba? :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#37 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 3. september 2007, 17:26

Koliko je pa ljudi, ki so zadovoljni s sabo in jih je srečala ljubezen in jim uspeva bit v osrečujočem odnosi? 0. Ker to ne obstaja. In zdaj hočem, da nehajo pisati vse pravljice, snemati zanič filme, pisati romane, pisati članke v babjih revijah in limati jumbo plakate, na katerih ležijo srečni pari in družine, ker je to BIG FAT LIE!!!


jaz poznam par parov, ki se ljubijo, so drug drugemu vse (že več let).. se tudi kregajo, ampak ljubezen pri njih vedno, vedno prevlada. Zato pa je ljubezen.. x:Xx

strinjam pa se, da članki v revijah in podobne zadeve nič ne pomagajo.. saj moramo bistvo, cilj odnosa prepoznati v sebi, šele nato bomo vedli kako ukrepat..

vendar so se danes vrednote malo zamenjale.. in ti nisi prav nič kriva, da je tako.. saj se bo popravilo.. ljudje se kmalu naveličamo 'puhlic' (hope so) x:)x

#38 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. september 2007, 17:44

Ja, saj tak mi tud deluje ta tvoj na ikonci.... x:Dx

Kaka je že bla protiusluga za Karibe? :inocent: x:o)x A ni bla Kuba? :inocent:



Ze vem... ikonco bom zamenju.. in bo reseno.. x:Dx

Tocno Kuba... x:px Ne vem za kaksne protiusluge sta se menla.. v glavnem.. jst grem zastonj zraven.. se mi zdi.. x:Dx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#39 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 3. september 2007, 17:53

.. jst grem zastonj zraven..

Nič ni zastonj na totem sveti..... x;)x Še ena življenjska resnica x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#40 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. september 2007, 18:16

Upam, da res ne.... x:)x
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#41 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 3. september 2007, 20:08

Palchi

z nobenim se ne srečaš slučajno, pri vsakem se nekaj naučiš in vsak se nekaj nauči od tebe, k bo čas boš že znala pokoristit tud to znanje, to je v tvoji nalogi.....do takrat pa uživaj in ne sekiraj se okol tega, če so sam dedci in pa znanci problem pri tebi, to sploh ni problem...to je poblem vsakega od nas, vsaj bil je v nekem obdobju....uživaj, saj v tem tvojem obdobju je predvsem namen, da uživaš in, da se kaj naučiš za kasnejše resno življenje...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#42 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 3. september 2007, 20:09

Skoraj ja. x:Dx Če je ljubezen to, kar jaz mislim da je (ni). :inocent: Imam prekleto napačne predstave in zgleda rabim pomoč. Da mi nekdo pove, kako se motim. Kako je ljubezen vse drugo kar jaz mislim da je. Saj vse vem. Samo nočem videti ali sprejeti ali karkoli že. Počasi bo že. Traja pa verjetno celo življenje. Ta proces. Da se znebiš izkrivljenih predstav in se bolj zavedaš občutkov. In se rešiš manipulacij in bolečin. Vzdrževanje je najbrž bistveno.
Kako se zdaj počutim butasto. Da sem se sploh izpostavila in zatežila. Če tako ali tako vse sama vem. Res ne morem skapirati, v čem je problem. Po moje je glavni sprožilec ta, da se prepustim afektom. In potem si težim v nedogled. Gnilobica.
Še kar in še kar se bojim. Da me noben ne bo maral tako, da bi si želel bit z mano čisto zares.
Saj je brezveze. Moški niso edina okupacija v mojem življenju.

koliko si zatežila in kako vse ti bodo pa res vsi ušli,dvomim,da imaš ti kontakte,ker sicer ne bi ves popldan za rač.sedela

#43 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 3. september 2007, 20:14

tole bi se dodala,
koliko vez je, ko so pari po 10 let skupaj, brez iskre, nemo zrejo predvse, odnosa ze zdavnaj ni vec pa kar visijo drug na drugem v tem otoznem skupnem svetu, agoniji ,ki sluzi samo kot slepilo pred bolscecimi in preiskovalnimi ocmi najblizjih in kot izgovor, da ne bi bili sami. kako lahko vztrajajo, se sprasujem, ....v odnosu, ki iznici ne samo preteklost, sedanjost, ampak tudi cloveka samega in njegove predstave o odnosu nasploh.to ni odnos ljubezni, to je odnos posesivnosti, ega in posesivnost je dalj od ljubezni kot pa sovražnost. ker ko ljubis, ljubis bezpogojno, ljubis vse in vse delis z svetom, in tukaj ni prostora za posesivnost, tukaj ni prostora za udejanjanje lastnih strahov , za samopotrjevanje. za oblikovanje cloveka, ker ta rata prazen, prazne pa so stvari, in stvari hodijo za teboj, ne zaradi ljubezni, zaradi raztelesenja.in ko to imamo, gremo stran,do naslednjega.ali pa se navezemo na stvari, ki nas ne morejo zapustiti.ki so lahko vodljive.
problem ni v njih, problem je v nasem odnosu do samih sebe.strah nas je, strah pred zapustititijo, pred biti Sam.
in se vedno, kljub vsem nasim izkusnjam in analizi, se vedno lazje prevzamemo kontrolo nad drugimi, kot nad sami seboj. w:Iw
mia
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#44 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 3. september 2007, 20:25

TJAZY
Hočeš reči, da naj si, če želim dobiti službo kot recimo pek, iščem službo kot dimnikar in mi bodo kar avtomatsko od nekje iznenada ponudili prosto delovno mesto peka? x:Dx Saj ne gre za preusmerjanje pozornosti oziroma odvračanje pozornosti? Ne štekam, nisem za neke abstrakcije. :sori:


hja. meni tudi te zadeve niso jasne.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#45 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 3. september 2007, 20:34

Rabim nek način, metodo, tehniko, nekaj, da neham pogrešati osebo.
Še glavobole dobivam zaradi tega. :sori: HELP! :C:


Pozdravljena Palčica:)) x;)x
Odmikanje in bežanje od svojih čustev, potreb ni v redu! Ne moreš zbežati od sebe, lahko samo SPREJMEŠ TO in opazuješ čustva ki v tebi kot razumem vrejo.Si na točki, ko je odločilno kaj boš naredila, kaj se boš odločila, kam boš speljala in kaj naredila s TVOJIMI ČUSTVI. Ne obstaja tehnika, ki bi zbrisala del tebe.No mogoče se hipnotiziraš in uspavaš ta del sebe, ampak bolje da ne! S tem ko sprejmemo sebe, sprejmemo okoliščine katere smo sami ustvarili za svoje življenje, le zakaj bi zdaj zbežala od tega, kar si sama naredila? Prej ko sprejmeš, prej se bodo čustva umirila. Taka močna vrelišča je najbolje opazovat in se ne vmešat, vendar istočasno občutit in sprejet to, toda ne smejo te odpeljat dalje, ker lahko boš ustvarila spet nove okoliščine, ki bodo spet hranile ta čustva in vrelišče bo vedno večje!
Understande? Ma meni deluje to pri tebi nekam na otročje, v smislu da so to občutki otroštva, ki kličejo na plano zdaj ko si nekoga izgubila in 4 letni trmasti otrok v tebi tega ne prenese.Je kaj takega?Raziskuj. odpravi se na sprehod sama s sabo in rasčisti, toda prej moraš sprejet.

#46 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 3. september 2007, 20:45

Evo, če drugo ni ratalo, se tukaj zdaj cmerim in stokam, ker mi je hudo, ker vidim, da vse delam narobe in da je kruta realnost - da srečna veza med moškim in žensko ne obstaja. :V: Še tipkovnico bom uničila. Od solz in od jeze, ker se eni pari tako dobro pretvarjajo, da vsa okolica verjame, da jim uspeva in so srečni. Počasi res začenjam izgubljati upanje in bo zame poroka samo še nek miot ali pravljica, isto kot Dedek Mraz ali Miklavž. Evo.
Zakaj pa imajo potem ljudje/pari otroke? Zakaj se potem sploh razmnožujemo, če moški noče ostati pri ženski in jo zapusti in se gre kurbarit dalje?
Ženske bi morale imeti možnost samooploditve in biti hermafroditi. Samo kdo ti bo dal pa toplino? To, da se enkrat končno najdeš in si potem zadovoljen s sabo in ne rabiš več nikogar, je laž!!! Potem pa pojdimo živet izolirano, itak ne rabimo nikogar, razen lastne zavesti o sebi!!!
Koliko je pa ljudi, ki so zadovoljni s sabo in jih je srečala ljubezen in jim uspeva bit v osrečujočem odnosi? 0. Ker to ne obstaja. In zdaj hočem, da nehajo pisati vse pravljice, snemati zanič filme, pisati romane, pisati članke v babjih revijah in limati jumbo plakate, na katerih ležijo srečni pari in družine, ker je to BIG FAT LIE!!!
Dosti mam sebe in vseh ljudi, hočem biti izolirana, sama, prepuščena sebi, da vidim, kolikor sem si v resnici zanimiva. :xx!:
Vsak je zase sam, deluje sam, nikomur vreden nič, razen sebi in crkne v temi sam.
Če je pa edina prav ljubezen univerzalna ljubezen, se pa prosim nehajmo kavsati in razmnoževati, ker če je ljubezen univerzalna, tega itak ne rabimo, ker izhajamo iz sebe, smo z vsemi povezani in vsem v mislih pošiljamo ljubeče misli in ne rabimo fizičnega stika niti besed niti delovanja. Tako.


No, ne verjamem, da ne obstaja srečna veza med moškim in žensko. Jaz recimo nisem popolnoma zadovoljna s sabo, lahko pa bi rekla, da imam srečno partnerstvo. Po začetni strasti, se je najino partnerstvo razvilo v globoko prijateljstvo. To je pomembno. Da sta prijatelja in, da recimo osebi znata rutino na seksulnem področju popestriti.
Vsi mi preveč kompliciramo kaj ljubezen sploh je. Ljubezen med dvema osebama je popolnoma drugačna kot pri nekem drugem paru. Si popolnoma svobodna v tem, da sama določiš, kaj tebe/vaju osrečuje, kakšna naj bodo pravila znotraj vajinega razmerja itd. Najtežje je le najti pravo osebo zase. Zakaj? Živimo v svetu individualizma, kjer smo vsak po svoje individumi in se razlikujemo drug od drugega (tudi želimo si biti drugačni od ostalih), imamo različne sanje, potrebe, želje, cilje....Najti osebo, ki vsaj deloma klapa s tvojo osebnostjo je malce težko dandanes. Sploh ko si starejši in imaš že izoblikovano identiteto. Po drugi strani pa te tudi nihče ne sili v partnerstvo (kot so to morda počeli starši, družba itd. v preteklosti) ali pa v to kakšno osebo bi si morala izbrati za partnerja. Si popolnoma svobodna v svojih odločitvah. To je po svoje super vznemirljivo, po drugi strani pa težko.
Predstavljaj si, da živiš v srednjem veku in ti starši določijo moža zaradi bajnih vsot, ki jih bo prinesel v družino. Ti se seveda poročiš, po drugi strani pa hrepeniš po sosedovem kmetu, ki nima ficka, a je izjemno privlačen. Vsaka doba ima svoje pluse in minuse.

Mah sedaj pa že bluzim...
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#47 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 3. september 2007, 20:57

Jaz koza trapasta pa delam vse. Tako rada bi se predala nekomu, ki bi se predal meni. Kaj če se enostavno neham truditi? Je smiselno biti nedosegljiva? Jaz se namreč ne počutim nedosegljivo. Prej nasprotno. In sem jezna nase. :xx!: Vedno znova.


Aja pa še to. Po moje se res lahko nehaš obremenjevati. Če je tako, da se hitro zaljubiš oz. hitro sprejmeš osebo, potem se s to osebo zabavaj. Čustva daj malo na rezervo in se z osebo raje malo prijateljsko "igraj", tipaj in v kolikor dobiš feed back speli zadevo v svojo korist. Ni nič narobe, da ko si samski tipaš po opcijah. V bistvu le tako res najdeš osebo. Kajti če se ti ne da več, oz. obupaš, potem težko najdeš tistega pravega. V kolikor ga sploh iščeš.
Težko je brzdati čustva, vendar meni se ne zdi smiselno izgubljati energije na osebah, ki ti ne dajejo podobne energije kot jih daješ sama.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#48 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 4. september 2007, 07:37

Vse to jaz sama vem že en čas. Ni mi tuje razmišljanje o teh stvareh. Počasi se zavedam, kaj se mi je dogajalo. Nočem kriviti nikogar. Razočarana sem, ker je v teoriji lahko govoriti o grajenju pozitivne samopodobe, razvijanju občutka, da smo vredni ljubezni in podobno. V praksi ni lahko! Saj poskušam. Pa gre. Pa gre spet navzdol. Ker me večno jebe ta misel, ali bom crknila zagrenjena samska stara baba ali srečna z moškim v ljubečem odnosu. Ker se počutim NIČ. NIČ, če ne morem deliti ljubezni z nekom, ki mi jo vrača.
Na starše nisem navezana. Tudi na prijatelje ne preveč. Meni je partner najpomebnejši, tista oseba, ki ti je najbliže. Pika. Ne odstopim. Zelo rada imam ljudi, se družim itd., ampak s prijatelji ne morem biti tako povezana, ne tako blizu, nič ... Rabim intimnost.

Normalno pa je, da sem jezna, žalostna, razočarana, ker jaz se pač ne morem najti recimo v karieri, skrbi za otroke, skrbi za starejše, dobrih prijateljskih odnosih. Meni je partnerstvo ena a. Zame je smisel življenja v partnerstvu oz. poroki. Žal. Mogoče imam prevelike želje. Ne morem deliti vsega, kar me muči niti s starši niti s prijatelji, ker tega ne morem z nekom, s katerim ne delim vseh intimnosti. Jaz rabim nekoga, ki mi skoz stoji ob strani in se z mano vred razvija. Drugače sem neizpolnjena in pač lutam in poskušam. :C: Res sem en obupen primer. Kaj si delam. Res se nimam rada. :sori:


Ampak imas pa cisto prav...

Partner mora biti tisti.. s katerim lahko delis cisto vse.. in to CISTO VSE!! Ce ni.. je nekaj narobe..
Ce partner ni tvoj naj naj naj prijatelj.. in naj naj naj ljubimec.. in naj naj naj oseba.. s katero si res zelis biti.. potem je vse BREZ VEZE.. Lahko imas razne frke z drugimi ljudmi.. itak jih imamo vsi.. ampak ne pa s partnerjem.. ker c jih imas.. preprosto ni pravi.. ali pa ti nisi pravi zanj.. To mora biti tista oseba.. s katero je mozno VSE.. in to brez bojazni, da te bo skenslal..

Jooj.. Palchica.. a si mogla ravno zdaj tole napisat..??? Pa tega nisem cekiral ze eno leto.. ?! Sem se ze lepo sprijaznil.. da pac tudi ce si v partnerstvu je dovoljeno da imas prijatelja.. pa ceprav si s tem prijateljem globje v odnosu kot s parnerjem.. ampak to ni prav.. Vse si mi spet na glavo postavla.. :sori: V bistvu pa hvala.. ker ce bi se s tem sranjem sprijaznil bi bilo slabo..

Lahko se tisti drugi imenuje kakor se hoce.. prijatelj.. ljubimec.. znanec.. ce si z njim globje kot s parnerjem.. potem ga imas bolj rad.. in ce mu lahko vec in lazje poves vse.. kot parnerju.. potem je on tisti, potem ti preprosto pomeni vec kot partner.. potem resnicno ljubis tistega.. Ne vem zakaj bi potem se rabil partnerja.. zakaj ne bi tale drugi bil vse v enem??
Neki je narobe.. ce rabis frenda.. da zdrzis v partnerstvu.. :sori:

In to prokleto pretvarjanje.. ki ga omenjas.. in vstrajanje.. v takem odnosu? Zakaj kurca folk vstraja? Kaj misli da bo drugace? Ko je enkrat tko.. je vedno samo se slabse.. in toliko in toliko takih primerov je ze bilo.. pa se nic ne naucimo.. !?

In zaradi tega vstrajanja.. lahko zafuramo se tisto.. kar pa bi res lahko bilo ok.. :sori:

Fuul lazje bi bilo, ce se zdaj ne bi s tem tuki pojavla.. al pa ce se jaz ne bi tuki pojavil.. ampak kar je je.. Zdaj ne morem vec mimo tega..

Tenks, ker si mi preprecla da bi se sprijaznil z BULSHITOM! Verjetno si mi mal skrajsala pot.. ker itak ne bi bil srecen.. ce bi se sprijaznil s tem kar je za folk normalno..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#49 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 4. september 2007, 07:52

In to prokleto pretvarjanje.. ki ga omenjas.. in vstrajanje.. v takem odnosu? Zakaj kurca folk vstraja? Kaj misli da bo drugace? Ko je enkrat tko.. je vedno samo se slabse.. in toliko in toliko takih primerov je ze bilo.. pa se nic ne naucimo.. !?

In zaradi tega vstrajanja.. lahko zafuramo se tisto.. kar pa bi res lahko bilo ok.. :sori:

Fuul lazje bi bilo, ce se zdaj ne bi s tem tuki pojavla.. al pa ce se jaz ne bi tuki pojavil.. ampak kar je je.. Zdaj ne morem vec mimo tega..


Tjazy jaz se pa tuki s tabo strinjam.
Ja, zakaj folk vztraja? Točn zato ker se bojijo zapret vrata za sabo in iti.....odpret nova vrata, ker si mogoč mislijo, wtf ...mogoče me ta onimi drugimi čaka isto...enako. Včasih tudi zato, ker imajo otroke, pa jih ti zadržujejo...ma daj no redki to naredijo in gredo.

Čeprav ja: zaradi tega si lahko zafurajo tisto, kar bi jim blo lahko z nekom ql...le kdo ve?

#50 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 4. september 2007, 07:58

Lahko se tisti drugi imenuje kakor se hoce.. prijatelj.. ljubimec.. znanec.. ce si z njim globje kot s parnerjem.. potem ga imas bolj rad.. in ce mu lahko vec in lazje poves vse.. kot parnerju.. potem je on tisti, potem ti preprosto pomeni vec kot partner.. potem resnicno ljubis tistega.. Ne vem zakaj bi potem se rabil partnerja.. zakaj ne bi tale drugi bil vse v enem??
Neki je narobe.. ce rabis frenda.. da zdrzis v partnerstvu.. :sori:


Narobe je to?

Če je, potem bo enkrat prav. Se obrača.

Kaj pa odnos z Bogom? A je to pol tud varanje partnerja?

Morda ko se nekoč dva srečata oba vesta, da ljubita Boga... Samopombembnost se razblini. Ostane love.

V resnici mi preprosto le ljubimo...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0