Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zeitgeist


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#201 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 21. november 2009, 11:38

Pa kaj ni Kristus simboliziral zodiakalno znamenje:

Rib - saj se je družil z ribiči

Ovna - saj je bil božje jagnje

Vodnarja - saj je hodil po vodi

Device - sa je bil brezmadežno spočet

Strelca - saj je povračal vid

Bika - .... bla bla bla

xsmx


Ja kaj nimate prav nič navdiha. Za škorpjona sem našel rešitev, saj se je Jezus postil v puščavi, ampak ta rak mi pa dela preglavice.

LP

IDEJE VEN LEPO PROSIM!


#202 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 21. november 2009, 13:25

ampak ta rak mi pa dela preglavice.

Sej ribiči tud kakšnega raka zraven ujamejo x:Dx

#203 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 22. november 2009, 12:56

Sej ribiči tud kakšnega raka zraven ujamejo x:Dx



Hvala ti Dajo, bo probal uporabit. Rad bi ponucal vseh 12 znamenj. THX

Pa kaj ni Kristus simboliziral zodiakalno znamenje (zadnja poizkusna verzija):

Rib - saj se je družil z ribiči

Ovna - saj je bil božje jagnje

Vodnarja - saj je hodil po vodi

Device - saj je bil brezmadežno spočet

Strelca - saj je bil preboden s kopjem

Bika - saj se je rodil v štalici

Tehnice - saj je pravično sodil

Škorpijona - saj se je postil v puščavi

Leva - saj je bil kralj

Raka -ki se je ujel v Jezusovo vršo


xsmx

Ostane nam še dvojček in kozorog.

PL

IŠČE SE NAVDIH!


#204 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. november 2009, 13:04

verjamem

...
IŠČE SE NAVDIH!



#205 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. november 2009, 08:17

Še en dober dokumentarec, ki "nadgrajuje" Zeitgeista - Obama deception

Dokumentarec lepo pokaže kakšno vlogo ima predsednik ZDA, da v bistvi ni nič drugega kot "predstavnik za stike z javnostjo" in da dela kar se mu reče, ne kar hoče sam.

#206 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. december 2009, 14:03

RESNICA O FILMU "RESNICA"

Če pogledamo avtorje filma resnica, vidimo da so povezani in sponzorirani s strani New Yorških antisemitskih organizacij, ki širijo idejo nacizma, judovske zarote, rasne nestrponosti in podobno.

POGLEJTE SI LJUBI SLOVENCI SPODNJO SLIKO!


Objavljena slika

To je prava resnica o filmu "resnica"!








POGLEJTE SI LJUBI SLOVENCI ŠE TO SLIKO!


Objavljena slika


To so pravi avtorji filma "resnica".


#207 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. december 2009, 15:50

to je edina resnicno PRAVA resnica med vsemi edinimi in najvecjimi pravimi resnicnimi resnicami tega sveta! in JST jo vem in vam jo pokazem! da boste ja vedli. x:Dx

#208 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. december 2009, 17:24

to je edina resnicno PRAVA resnica med vsemi edinimi in najvecjimi pravimi resnicnimi resnicami tega sveta! in JST jo vem in vam jo pokazem! da boste ja vedli. x:Dx


Želim ti mnogo sreče! Pa fajn zaračunaj, saj med vsemi bogatstvi je najvišji dar resnice. xDDx


#209 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. december 2009, 01:25

hvala enako x:)x :palec:
imava(imamo dosti dela na tem x;)x xyesx

#210 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. avgust 2010, 21:07

:palec: :palec:

jaz sem se svoje cajte to uču in moram rečt, da mi je blo zelo zanimiv ravno zarad tega, ker se mora človek res potrudit, da dobi celotni uvid in pol te strese. in tale k je naredu tale doku, se je res potrudu. lepo in nazorno pokazan. sam problem je nekej drugje. ljudje bojo še vseen raje laufal naokol ko kure brez glave, služili svojim suženjskim potrebam in igrali svojo vsakemu tako pomebno avto megasuperduper melodramo življenja. in mase ljudi sploh ni težko pridobit. kostanj, kuhano vino, ziske majat... vuala. težko jih je pa pridobit, da bi začel mal tuhtat. x;)x

skratka, fajn doku. sam upam, da ne bo pol še zeitgeist 3 pa 4 pa... da se ne bi v neki dallas preusmeru. ker dva zanimiva dokuja še nardiš. pol je pa že jeba. x:o)x

xrainbowx


:palec: :palec: :palec:

Ja itak.Globalna katastrofa bo stvari sam poslabšala, oziroma resitirala.Rešitev je samo na tem, da se gradi na tem kar imamo sedaj in se uči na napakah.Kljub temu da smo ljudje le ljudje,kjer osel težko dlako menja :), vseeno mislim da je neko upanje v postopen napredek v zavedanju stvari okoli sebe :) na globalni osnovi.Človek se spreminja z grda in to takrat ko vid da to pač ni to :) . Pametovanje ne pelje nikamor.Vsak se spremeni, ko to sam začuti.



#211 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. avgust 2010, 21:11

sej ni point to, ampak da izluscic tisto kar je zate uporabno, smiselno. Kot pri vsakem drugem filmu. Jaz mislim da se v nekih zadevah v filmu motijo. Pa kaj potem.
Vzames kar ti je smiselno. Resnica je vedno vecplasta. Iz mojega nivoja taksna, iz jozetovga taksna, od poldeta pa taksna. vecina ljudi je pomoje na precej podobni ravni, ki se giblje med nezavednim in apatijo, ter z zametki zavedanja. vecina pa misli da so nekaj posebnega in da se full zaveda. x:o)x kar je dobro, saj morda vspodbuja "samozavest", dokler je se v primernih mejah.

Všeč mi je misel Saša Hribarja, da loči ljudi (v politiki?) predvsem na "playerje" in "beliverje". Vsesplošna poplava beliverjev, ki častijo filme, kot so Zeitgeist in "kreditibilne" avtorje, kot so Jordan Maxwell, Acharya S in Gerald Masey, pa tudi ni nič novega. Avtor Zeitgeista se je vsaj toliko potrudil, da ni vključil del Alberta Pike-a, Aliesterja Crowley-a, Helene Petrovne Blavatsky in Alice Ann Bailey, če naštejem nekaj najvidnejših okultističnih piscev, ki se jih ta trenutek spomnim. In vsi ti veselo pridigajo o tem, da je Lucifer bog. Če bi si pogledal filma, ki sem ga linkal(drugi del boš že sam poiskal), bi ti bilo marsikaj jasno, še vedno pa se boš moral poglobiti za kakšnih 50-100 ur v vsemogoče filme na youtubu in googlevideu, pa še malce prečitati kaj tematike na to temo, tako, kot sem jo jaz. In če bi to storil, bi vedel, kdo in kaj so okultisti vseh vrst(teozofi, prostozidarji, satanisti, črni magi, rozenkrojcerji, malteški vitezi, skull&bones mani(Bushija, Kerry, ...), newageovci, kabalisti) so, koga častijo, v kaj verjamejo, kakšna je njihova agenda in kako neprestano zavajajo z lažjo.

Če pa verjameš prostozidarjem 33e stopnje (Masey, pa še nekateri drugi, ne spomnim se imena dokumentarca), pa kar veslo verjami njihovim lažem in si domišljaj, da si razgledan. Resnica navsezadnje ni vedno prijetna. Odpreti www.zeitgeistmovie.com, klikniti na sources in copy/paste-at pa tudi zna vsak.



#212 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 11. avgust 2010, 11:48

Samo mkoliko imamo v zadnjem času resnic. Na tone in vse so 100% podkrepljene z izjavami prič, znanostjo in duhovnostjo

SAMO KAJ KO JE VLADA PRIKRILA VSE DOKAZE! Objavljena slikaObjavljena slika Objavljena slika

Moja teorija je točna in dokazana resnica edina... Samo obiskali so me možje v črnem.... J. vam K. vi stoka opranoglavih zabutancev, ki ne verjamete moji teoriji. Fuck of ste trdi, zabiteži ne kot jaz pametnjak ki valjada vem kako sistem deluje....Objavljena slika

Iskreno se vprašam, zakaj eni toliko potrebujejo nekoga, da jim pravi kako imajo oprano glavo in naj raje si od sedaj naprej perejo glavo v njegovem pralnem stroju in absolutno samo z njegovom pralnim praškomObjavljena slika , saj ostaliObjavljena slika vsebujejo mikročipe...



Hajdi ovce preplašene....

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika


hi hi hi


Objavljena slika


#213 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. avgust 2010, 11:52

preprosto. odgovori si na to vprasanje: zakaj ti tole zdej kar pises pises. v osnovi gre za isto.

#214 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 11. avgust 2010, 12:32

preprosto. odgovori si na to vprasanje: zakaj ti tole zdej kar pises pises. v osnovi gre za isto.



Torej imamo teorijo zarote zaroteObjavljena slika

Kaj če so same teorije zarote, kot kvazi dokumentarec resnica, pravzaprav zarota CIA in ostalih služb za varnostObjavljena slika Poglej v zadnjem času se na netu in povsod najde na tone teorij zarot. A pravzaprav so vse lansirane iz strani bildenberg grupe, z namenom zavajanja. Tako se ljudje ukvarjajo z teorijami zarote, namesto, da bi spregledali, da za vsemi temi zarotami stoji še ena velika zarota bildenberg grupe z namemom, da se prikrije zarota zarote ali mama vseh zarot.

LJUDI OČI ODPROTE IN SPREGLEJTE DA IMAMO:

Tako imamo pravzaprav zaroto zarote ki prikriva zaroto vseh zarot ali mamo zaroto!

Objavljena slika



#215 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. avgust 2010, 18:29

Aja? A ti pises sem zato ker delas zaroto? x:o)x Al pa zato., ker mislis da nekdo dela zaroto?
A ne mores mal globje al kako? Dejansko pa se vprasaj, ce zelis zakaj te motijo teorije o zarotah in posledicno tule pises?
Namrec o tem ti govorim.
V koncni fazi si isti kot tisti ki delajo zarote ane. Vsak se proti necemu "bori", ce ne drugega proti drugacnemu mnenju od njihovega x:o)x

Ljudje niso zadovoljni. Posledicno iscejo razloge zunaj sebe in znotraj sebe. Ce ni "notri" vredu, tudi vzunaj ne more bit.
Gre pa preprosto za zavest. Kako bo kdo prisel do zavesti, na kaksen nacin ozavestil, katero pot, katero prepricanje ga bo pripeljajo do trajne zavesti, pa je govoriti drugemu tako, kot bi mu razlagal da naj danes za kosilo je tocno tisto kar jaz in bo zanj sigurno najbolje; kar je seveda nesmisel.

Ce otroku reces da nekaj ne sme, brez da mu razlozis zakaj in brez da to tudi razume, nisi kaj dosti dosegel. Ne kaj dosti drugace pa je lahko tudi v ozavescanju cesa drugega v nasih zivljenjih. Pravzaprav lahko dosezes celo obratno od zeljenega.

Kar je zate neumno, je morda kdo ze presegel in vidi dlje kot ti. Lahko pa tudi obratno. Resnica je vecplasta.

#216 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. september 2010, 12:16

The Venus Project World lecture Tour 2010 in Slovenia - 1. (ang) >
The Venus Project - part 2 - questions & answers (ang) >

#217 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. november 2010, 01:42

The Venus Project >

#218 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 11. november 2010, 22:08

aakhut ... a poslednja sodba ?

poslednja sodba ne obstaja ...

nihče nam ne sodi ...

ko umre naše telo, torej ko ga opustimo, smo mi tisti, ki analiziramo kako in kaj smo počeli v materialni telesni izkušnji ... in glede na vse to izberemo naslednje telo ...

torej ... karmo

bolj preprosto je, kot si mislimo in brez dvojnosti

#219 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2011, 21:35

Zeitgeist: Moving Forward | Official Trailer | Napovednik filma

#220 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 15. januar 2011, 11:42

Zeitgeist ... film, ki res prikazuje duh časa: poplavo teorij zarote.
Possible—but highly unlikely.

#221 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 15. januar 2011, 15:55

ja Zeitgeist je super res, obstaja pa še tudi Esoteric Agenda - podobna zgodba o svetovni kolektivni manipulaciji...
velike sanje malega vesolcka

#222 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 17. januar 2011, 09:35

Zeitgeist ... film, ki res prikazuje duh časa: poplavo teorij zarote.


Objavljena slika

Meni ja zabavna zadnja teorija zarote, ki so jo pogruntali v ZDA, kje drugje, saj so ZDA najbolj znane po najbolj razviti industriji teorij zarot na svetu in seveda tudi lepe dobičke kujejo.

Zarota pa gre takole. To zadnjo bančno in gospodarsko krizo, je sprovedla tajna organizacija, ki jo je hotela uničit ameriško supersilo. Pa si misli.Objavljena slika

LP


#223 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. januar 2011, 17:53

Zeitgeist: Moving Forward | Official Trailer | Napovednik filma



Super zadeva--bil na premieri

Velik govori o Venus projektu in na čist simpl način pokaže, da bi lahko že DANES z pomočjo tehnologije ljudje živeli brez denarja, vsak Zemljan pa bi bil deležen več kot samo osnovnih dobrin---katerih še dan danes marsikdo nima...res žalostno

...pa "šiht" odpade---vsak bi delal kar bi mu pasal ker ni denarja--en tak Star Trek sistem

#224 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 18. januar 2011, 20:08

Super zadeva--bil na premieri

Velik govori o Venus projektu in na čist simpl način pokaže, da bi lahko že DANES z pomočjo tehnologije ljudje živeli brez denarja, vsak Zemljan pa bi bil deležen več kot samo osnovnih dobrin---katerih še dan danes marsikdo nima...res žalostno

...pa "šiht" odpade---vsak bi delal kar bi mu pasal ker ni denarja--en tak Star Trek sistem


Kaj če ne bi nobenmu pasal na njivi delat?
Pri sistemu - da vsak dela, kar mu paše - bi se blo pametno naučit življenja na prani x:Dx

#225 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. januar 2011, 23:47

Dejte najprej dokumentarc pogledat preden ste pametni ;)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0