Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Bruno Groening - krog prijateljev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
32 komentarjev na to temo

#26 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. junij 2009, 06:18

sem se odločila zaprositi za dar jasnovidnosti x:o)x To je bilo pred 6 leti. Jasnovidnosti nisem videla nikjer. Pa čeprav bi jo naj dobili takrat na licu mesta. x:Dx


če prou štekam, kle piše, da nisi jasnovidna. škoda, k sama na to dostkrat pozablaš.

On topic:
Tud jes sem gledou tele dokumentarce. Če bi se hotl bit malenkosten, bi se kej najdl, ampak generalno gledano pa nimam nč proti. Če ljudje pridejo, če majo občutek, da so s tem nekej pridobil... zakaj pa ne? (ampak razvlečeni pa so teli filmi k sto mater. če se ne motim 3 filmi po skor 2 ure. pa precej so si podobni x:Ix )
organizacija pa to... nimam kej rečt. plakati, flajerji.... pa tut preweč glasno niso žical za prispevke. ne okoriščajo se s tem, sem prepričan.
Uglawnem... tale bruno je mogu bit kr ena posebna faca x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#27 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 20. junij 2009, 18:48

V glavnem sem bla kasneje jezna, ker sem šla. Naslednjič se bom raje sama zaprla nekam na odročni kraj in tam cele dni meditirala in molila, brez skupine, če bom hotela.

Nič nimam proti nikomur drugače, sigurno imajo ti prijatelji Bruna dobre namene, če so tako aktivni in to, zdaj šele berem zgoraj. Teh imen ne poznam, ki jih lepi Agape. Kaj me brigajo, srečno vsem.


a nam ne upaš povedat imen vodij, tega tabora in ti bom lahko povedal kam pašejo ?

v skupnosti BG se ni nikoli tako delalo...tako, da ne štima tvoja zgodba...garantiram, da niso bili pooblaščeni za delo z BG.... xDDx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#28 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 21. junij 2009, 12:22

Kako se pa naj spomnim za toliko let nazaj, kaj sta bila za ena dva? saj bi ti povedala, če bi že. Toda storila nista nič narobe in nič proti Brunu Gronigu, samo ustvarjalna sta bila x:o)x To pa ni kaznivo dejanje. Zakaj bi ju oblatila, četudi bi se spominjala priimkov ? Zato da bi tebi dala veselje, ki bi dal dve osebi v nič, na račun hvaljenja tvojih predlaanih oseb in povzdigivanja drugih??


napisan je samo glavni in odgovorni za Slovenijo...

Razumeš?
Čeprav meni osebno ni bilo všeč, ni nikjer rečeno, da nista globoko verjela v resničnost in koristnost njunega početja in načina x;)x


tako jih niso naučili, ampak sta privatizirala-bluzila..

Zaradi vseh tvojih srčkov, sončkov in lubčkov si se mi zdel nekaj časa zlati fant. x:o)x

xDDx :2src: :palec:

A sem do zdaj že spoznala, da si homofobičen, poleg tega pa zdaj zahtevaš ime in priimek, ki se ju jaz za 6 let nazaj res ne morem spomnit (ker me res ni več zanimalo in mi je zato izpuhtelo iz glave)

in očitno to počneš samo zato, da bi pohvalil tvoje ljudi tukaj in njihove priimke in imena, češ, kako so super


samo za božji red prosimo in kakšno lego sestavo je treba včasih tudi podret...

in češ, kako so ti tvoji mnogo boljši od teh dveh priimkov in imen, ki pa jih kaniš izvedeti od mene. Čeprav ti jih, reva pozabljiva, res ne morem dat, ker jih nimam.

Češ to kar zagovarjaš ti, pa je po tvojem super. Tisto kar pa drugi, pa je po tvojem zanič , pa čeprav morda ni nujno.
Jaz vendar nisem nobena merica za sojenje in je takratni občutek pobebavljenja bil moj osebni problem.

In se ne boš šel tega z mano.


:2src:

Hudobno in zavajajoče od tebe, da nato vsakič nalepiš butaste in nedolžne smeške, čeprav v resnici glede na dejanja očitno nisi tak dober, kot se izdajaš preko teh mašil. :o|o: Ti hinavec, dvoličnik, govoreč o sprejemanju vseh, pod vsemi temi smeški pa nato pljuvaš in padeš na osnovnem izpitu človečnosti!

:2src: xDDx

In zagovarjam te ljudi, ta dva človeka, pa čeprav mi ni blo nič kaj všeč, zato ker ne maram tvojega zlobnega zmagovalnega kazanja s prstom tebe na tadva kao na manjvredna, češ kako so tvoji ljudje z učenjem Bruna boljši in več vredni od drugih...


man ti si...bo treba devat :2src: xDDx xDDx xDDx x:Xx

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#29 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. junij 2009, 14:40

Menda res. Tocno vemo pa ne. Morda jih je celo na svetu le nekaj ki lahko to pocnejo. Morda pa jih je mnogo vec kot si lahko mislimo.
Meni je (nek) zupnik povedal da so samo trije. Ce je imel prav pa ne vem.

...se ve, da so v Sloveniji samo 3 strokovno usposobljeni izganjalci hudiča iz Cerkve, ki so EDINI ZNALI POMAGATI v primeru obiskovanja mrtvih in čudnih energij v tistem primeru, ko je kamenje in opeka letela čez hišo in ko so se predmeti dvigali in premikali v hiši vsakič, k jo je prestopila 11 letna punčka in ko niso pomagale ne molitve, ne bioenergetiki in ne župnik s svojimi žegnanji.



#30 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 22. junij 2009, 09:59

x:)x x;)x kot informacija...

če imate slučajno zdravstvene težave ali pomanjkanje energije, pojdite na uvodno brezplačno predstavitev učenja Bruna G., ki poteka v krogu prijateljev BG, že skoraj po vseh večjih mestih Slovenije...

preveri in začuti, ter se odloči skozi sprejete energije....


imajo dnevne ozdravitve vseh mogočih obremenitev telesa...

http://www.bruno-gro...ltheilungen.htm


če vas zanima, vprašajte na spodnji mail in vprašajte, kdaj in kje so brezplačne, neobvezne predstavitve prijateljev BG v bližini vašega kraja...

Kontaktni naslov za zainteresirane i za iskalce pomoči,odvisnosti itd..

Milan Strizzich
Zg. Hajdina 10 B
SI-2288 Hajdina
Telefon: +386 2 7810231

E-Mail: slovenia@bruno-groening.org



http://www.bruno-groening-film.org


ali pa uživajte v glasbi...

http://www.bruno-gro...efaultmusik.htm

x;)x x:)x x;)x



http://www.jazsemgong.com/

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#31 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 29. junij 2009, 20:20

x:)x x;)x kot informacija...

če imate slučajno zdravstvene težave ali pomanjkanje energije, pojdite na uvodno brezplačno predstavitev učenja Bruna G., ki poteka v krogu prijateljev BG, že skoraj po vseh večjih mestih Slovenije...

preveri in začuti, ter se odloči skozi sprejete energije....


imajo dnevne ozdravitve vseh mogočih obremenitev telesa...

http://www.bruno-gro...ltheilungen.htm


če vas zanima, vprašajte na spodnji mail in vprašajte, kdaj in kje so brezplačne, neobvezne predstavitve prijateljev BG v bližini vašega kraja...

Kontaktni naslov za zainteresirane i za iskalce pomoči,odvisnosti itd..

Milan Strizzich
Zg. Hajdina 10 B
SI-2288 Hajdina
Telefon: +386 2 7810231

E-Mail: slovenia@bruno-groening.org



http://www.bruno-groening-film.org


ali pa uživajte v glasbi...

http://www.bruno-gro...efaultmusik.htm

x;)x x:)x x;)x

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#32 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 5. julij 2009, 10:56

Hvala Bruno, hvala Bog, za včerajšno aktivacijo Raja do konca in Nap rej....


Slavite Bog a, tudi Jezus-Kristus je zopet Roj en.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#33 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 21. julij 2009, 04:39

BRUNO GROENING SE IMENUJE IN JE BIL OD BOGA POSLAN, GLUHI SLIŠI, SLEPI VIDI, NJEGOVA BESEDA ŠE DANES IZCELJUJE IN OZDRAVI ZA VEDNO.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0