Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

TV Paprika, 20.11.ob 22h


  • Prijavi se, če želiš komentirati
56 komentarjev na to temo

#51 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 21. november 2007, 13:28

Pozdravljena, Indy!
Ja, boga mamka. Sm bla toliko v kanalu, da sem videla kdaj se ji bliža konec, pa tudi čutila sm kako se počuti, a ni bilo druge, da rečem le to, da rabi njeno telo kisik, da se prebudi notranja sreča, kljub zunanjim okoliščinam. V bistvu se moramo celo življenje trudit za to modrost, da nas žalost in starost ne pogoltneta. :sori:

Ključki so nekaj najboljšega, kar sploh obstaja v Magični astrologiji. Sliši se čudno, ko je toliko nekih čudnih reklam in podobno. A moč imajo, povezujejo se z kvaliteto določenega planeta in odpravljajo blokade, ki nastanejo zaradi nepretočnosti planeta, ki je slabo položen v natalni karti, ter zdravije tudi skozi sanje.
Res so cool.


Drgač sm tip Gaia x;)x ....ja vem, nick je tak.Ja je blo začutit grozo bolezni,prihajajočega konca,čakanja nanj,nekoristnosti,osamljenosti,vdanja v usodo,sam z sabo....grozno....čeprov nikol ne veš,loh je še tko slab pa sonce nekak posije x:)x Pa še na isti dan ma roj. dan k jest razn letnice...čeprov nima veze mej kr spreletel...Teško to gledam k dobim projekcijo tvojga filinga/tebe pa nje.

Ključki...hm kva pa vem...nism prpravljen še na njih al nikol ne bom kva vem(vodnar mi seka in me sil v realnost sem zdi, da ne verjamem tolk v to-ga mam v asc, drgač sm zasanjana riba :) po duši-nakak sm razcepljen med realnostjo in ezoteriko).Zele trenutno bi jih kupu mogoče edin mt za roj.dan, ker zna nekak cent te zadeve.

Je pa zanimiv da sm pomislu na začetku oddaje: " a sploh ve kaj govori :) "...točn to kar si si mislila
Lepo se mej x;)x

#52 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. november 2007, 15:48

Pozdravljena Gaia,
tudi jz sem te gledala....in moram rečt, da si se super odrezala gleda na to, da sem čutila tvojo tremo ampak proti koncu sem pa vidla, da si se čist ufurala in si bla ful sproščena pa skoz nasmejana...si mi kr energijo dala...se je pa čutla ta tvoja ovnovnsko energija...ko rečeš prej predno premisliš tko čist spontano pa prisrčno...vsaj jz sem te tako vidla...
A to boš imela vsak torek?

Lp ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#53 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 21. november 2007, 17:10

Je pa zanimiv da sm pomislu na začetku oddaje: " a sploh ve kaj govori :) "...točn to kar si si mislila
Lepo se mej x;)x

točno tko x:Dx

Pozdravljena Gaia,
tudi jz sem te gledala....in moram rečt, da si se super odrezala gleda na to, da sem čutila tvojo tremo ampak proti koncu sem pa vidla, da si se čist ufurala in si bla ful sproščena pa skoz nasmejana...si mi kr energijo dala...se je pa čutla ta tvoja ovnovnsko energija...ko rečeš prej predno premisliš tko čist spontano pa prisrčno...vsaj jz sem te tako vidla...
A to boš imela vsak torek?

Lp ;)

Bom še obveščena, veš me tržijo---- :eek:
Sicer pa kaj če drucga astrolog v sloveniji, kot da gre na linijo.
A vendar, če vlijem le malo te pozitivne energije med ljudi, da dobijo malček zavedanja o vesolju in pozitivnih mislih, pa že opravim svoje poslanstvo.
A si videla, sem ti odgovorila na vprašanja.
Pa,pa, GAIA :palec:

da bi se ti besede pozlatile..sploh, ko semi bo ščip zgodil na desc :vio:

Pa mislim, da zna biti to kar zanimivo, kajne?
Ali boš sproti poročala? Vsekakor ne bo več toliko povezano s sanjami, pač pa bolj z konkretnim in otipljivim... :2src:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#54 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. november 2007, 20:05

Pozdravček, Natly!
Vparašanje, če si na ladji, sredi oceana, kdaj te neptun spusti skozi in kdaj ne.
Kdaj ti neptun vzame energijo in kdaj ti da navdih?
Recimo, da nek umetnik lahko ustvarja, se potopi v neptunov svet in umetnost..Recimo, da znori..ali umere od mamil, ki jih je dajal vase ali pa recimo se tisto umetniško delo odlepi od njega, ko ga spusti skozi sebe...
Zakaj enim uspe priti čez ocean, drugim pa ne?
Kaj je s tem neptunom?

Ko si v njegovem objemu lahko moliš in upaš, da boš prišel preko. Morda s svojo molitvijo niti ne vplivaš, lahko te neptun spusti ali pa ne. Verni bi rekli, moli pa te bo bog uslišal...Inteligentni verni bi rekli, moli, bori se proti zlu, pri tem pa bo odločitev še vedno neptunova, ali te bo posrkal vase, te vzel v svoje naročje ali pa te varno spustil skozi.

Od česa je torej to odvisno?
Čutiti ga moraš že prej, ko si v njegovem objemu, je že prepozno. Kapitan ima lahko INTUICIJO že prej in ne gre na pot ali pa gre po drugi poti
Neptun, ki mu pravijo božji glas, simbolizira krščanskega boga, ki odpušča ali pa vzame. Neptun je krščanski bog, krščanstvo kot religija je učenje o neptunu. Kdaj te bo neptun spustil skozi in kdaj ne?

1) Neptun ti da dar intuicije, da se lahko odločiš ali greš na pot ali ne
2.) Če si že v neptunovih vodah lahko imaš intuicijo, pa je ne slišiš ali pa slišiš intuicijo, a želiš drugače.
Bistvo je, da je Neptun magnetičen in te vleče vase- Čim bolj je izrazit, tem bolj temna je njegova energija, tem bolj te vleče.
Ko si v neptunovem naročju se zbanalizira čisto vse, nič več ni pomembno, le to kar si. Ljubezen je odgovor. Neptun s svojo naravo ima direkten dostop do neskončne ljubezni, ki nima grdega obraza, do ljubezni, ki je brezmejna, popolnoma neomadeževana, brezpogojna in s to LJUBEZNIJO se pride ven.

To moraš začutiti in zraven pij vitamine in minerale tistih planetov, ki so blizu neptuna. Saj, kot pravim Neptun z svojo magnetično privlačnostjo posrka vse.

Torej brezpogojna ljubezen do nastale situacije, in vitamini in minerali :palec:
Pa,pa
(Neptunov klic je klic siren)

Bemti - komaj ZDAJ sem tole videla :eek: :eek:
Gaia - res velik hvala za izčrpen odgovor.

Torej - imam popolno konjunkcijo neptuna in sonca - in bi rekla, da tole drži - ker le nisem tako zelo strelec - ker se hudo rada slepim o ljudeh in kar ne morem verjet, da so spodobni česa slabega, ko se mi pa kaj slabe zgodi, pa spet ne morem verjet, da je kdo sposoben kaj "takega" naredit..
Tudi o sebi si nisem na jasnem..seveda najraje ubrem bljižnico, pa kaj, ko se vedno znova izkaže, da je to vse prej kot bljižnica..
Ja - vitamini in minerali..in ljubezen.Hm..kar je težko..ampak sovraštvo me prehudo izčrpa, ljubezen pa daje moči..bo torej raje ljubezen.
Intuicijo pa pridno uporabljam. Res.
Upam, da si dobro opravila na TV.
Grem brat dalje

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#55 TAJA15

TAJA15
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 22. november 2007, 14:35

Evo Taja!
Potem te še pokukam


xrolleyesx xDDx

#56 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. november 2007, 14:58

Pa mislim, da zna biti to kar zanimivo, kajne?
Ali boš sproti poročala? Vsekakor ne bo več toliko povezano s sanjami, pač pa bolj z konkretnim in otipljivim... :2src:

sporočim :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#57 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2007, 21:24

Pozdravljena Gaia,
tudi jz sem te gledala....in moram rečt, da si se super odrezala gleda na to, da sem čutila tvojo tremo ampak proti koncu sem pa vidla, da si se čist ufurala in si bla ful sproščena pa skoz nasmejana...si mi kr energijo dala...se je pa čutla ta tvoja ovnovnsko energija...ko rečeš prej predno premisliš tko čist spontano pa prisrčno...vsaj jz sem te tako vidla...
A to boš imela vsak torek?

Lp ;)

evo, oddajo so potrdili, gremo jutri spet v eter!


COOL, govorila bom o tem, kako vse naše življenje, vsi dogodki, vsi odnosi nastajajo v področju, kjer se nahaja zavedanje.
Astrologija opisuje, na kakšen način se bo zavedanje prizemljilo v naše življenje in puščalo svoje sledi.....

Pri običajni astrologiji me je zmotilo predvsem to, da preveč opisuje, kaj se bo zgodilo, ne pove pa nam, kako lahko spremenimo potek dogodkov. Zato se M.A. ukvarja predvsem z VZROKOM in nekoliko manj s POTEKOM, ker če se ukvarjamo z vzrokom, lahko tudi vplivamo na potek dogodkov.

Se slišimo, vidimo, nočko, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0