Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mi pa spet čakamo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
116 komentarjev na to temo

#1 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 18. november 2007, 13:52

Nekaj vas je, ki ste spremljale mojo prejšnjo nosečnost.

No, spet čakamo. Vse kaže, da bo spet Venerin otroček, tokrat Bikec - ikica.

V tistem času je Mars v Raku... bo bolj mirno dete, kot je bilo prejšnje? :)

#2 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. november 2007, 13:53

a res :vio: čestitam x:Xx

moja sestra tud.....s tem, da bo dvojček....doma ma že bikico in rakico..tak da bo kr pestro x:px
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#3 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 18. november 2007, 18:57

:) hvala...

Aja, pri vas bo pa res pestro, pa ne samo zaradi znamenj, ampak ker bodo trije :)

#4 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 20. november 2007, 15:42

:) hvala...

Aja, pri vas bo pa res pestro, pa ne samo zaradi znamenj, ampak ker bodo trije :)

pravi živ žav :2src:

kdaj maš pa ti rok :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#5 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 20. november 2007, 16:44

Iiiiiiiii, Sasha, potem sva pa precej skupaj x;)x priznam pa, da še nisem gledala položaja planetov v tistem času ... če bo par dni prehiteval/a, bo oven, drugače pa bikec xsrcx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#6 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. november 2007, 19:10

Oj, Škorpija, a res? :) No, potem si lahko kaj poveva, kako napredujeta trebuščka in pikice male.
A imaš v avatarju svojega otročka? Prvi?

Pri nas je tudi tako, da če bo dan dva pred rokom, bo lahko še oven (tam imam jaz Luno), sicer bo pa Bikec -ikica... sicer pa bosta še vedno venera in mislim, da tudi merkur v obeh primerih blizu moje Lune.

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. november 2007, 13:00

Pri nas je tudi tako, da če bo dan dva pred rokom, bo lahko še oven (tam imam jaz Luno), sicer bo pa Bikec -ikica... sicer pa bosta še vedno venera in mislim, da tudi merkur v obeh primerih blizu moje Lune.


Kaj pa je očka po soncu?
No, če ne bo otrok rojen v ovnu, tam kjer imaš ti luno, potem bo mogoče imel luno v istem znaku kot ti??

#8 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 21. november 2007, 13:12

Očka je Škorpijon po Soncu, Mars v tehtnici, kjer ima prvorojenka večina planetov. Taprva ima Pluton na asc, tako, da ima več skupnega z očetom.

Jaz sem pa Koza, luna že povedano. Po mojem bo ta drugi otroč res bolj blizu enim mojim planetom. A da bi imel luno v Kozorogu, če sem te prav razumela Lunca?

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. november 2007, 14:05

Jaz sem pa Koza, luna že povedano. Po mojem bo ta drugi otroč res bolj blizu enim mojim planetom. A da bi imel luno v Kozorogu, če sem te prav razumela Lunca?


Ne mislils sem na otrokovo sonce tam, kjer imaš ti natalno luno, to bi blo možno v ovnu. Rok ti napoveduje bikico ali bikca, lahko pa se zgodi malo prej.

#10 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 21. november 2007, 17:54

Aja, raje ne :inocent:

#11 asha jess

asha jess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 24. november 2007, 10:43

hojla.
pri nas tudi pricakujemo. ce bo pocakal do roka, bo vodnar, kako pa gre to skupaj s starsema kozorogoma (dec.80 in jan.85)??? Upam d se bomo ujeli pa vsem zelim razjmevanje v druzini in odnosih, tud ce ne pricakujete al pa ce ste cisto sami.

#12 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 5. december 2007, 20:00

Oj, Škorpija, a res? :) No, potem si lahko kaj poveva, kako napredujeta trebuščka in pikice male.
A imaš v avatarju svojega otročka? Prvi?

Pri nas je tudi tako, da če bo dan dva pred rokom, bo lahko še oven (tam imam jaz Luno), sicer bo pa Bikec -ikica... sicer pa bosta še vedno venera in mislim, da tudi merkur v obeh primerih blizu moje Lune.

V avatarju je mali od moje najboljše prijateljice xsrcx konec aprila, ko pride naše dete, se pa avatar zamenja x:Dx x;)x
potem imaš ti 23. ali 22. rok x?x sva res čisto blizu x:)x
jst v ovnu nimam nič xnckrivx bi skoraj rajši mela bikca (če bi lahko izbirala x:Dx ) x:Ix ima pa xsrcx luno v ovnu, tako da bo mali/a mogoč z njim potegnil/a x;)x nisem pa še nič čekirala planetkov v tistem času ... se tud ne spoznam na te zadeve kaj prida, tako da bom počakala, da se nam dete pridruži, pa bomo potem računali xDDx
morfologijo si že imela?

asha jess, čestitke x;)x to bo pa pestro ... bo vodnar malo preluftal kozoroga x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#13 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 5. december 2007, 20:37

Ej, bejbe, super, vidim, da bomo spet imeli nekaj lunekov vec :2src: ... sasha 3, se pred kratkim smo spremljali tvoj trebuscek :2src: , zdaj pa spet x;)x ...

ste mi kar luste naredile za cetrtega x:px ... by the way, mi smo stari ze dobrih sest mesecev xyesx ... pravkar smo sicer bubani, vse ostalo pa super ... fantje malega bubeka obozujejo, midva pa itaq :2src:


sasha, scorpija in asha ( pa se kera, ce sem jo pozabila ), drzimo vam pesti xcrossfingx

Mojca

#14 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 10. december 2007, 16:52

Oj, ScorpjoGirl in Tipka, zivjo!


Ja, res je, datum poroda imam tam 21. /22.4., ce bo po urniku.
Raje ne bi imela Ovna, ker dvomim, da bi ga obvladala :). Saj je lahko po urniku in je še vedno blizu moje Lune v Ovnu, haha.

Tipka, ti si pa pridna in pogumna, da imate že tri bitjeca!!

Midva sva se odličila še za enega potem pa konec. Naj ima otročič družbo, tako bova midva imela več miru, haha.

#15 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 11. december 2007, 21:18

haha, jst pa 23. oziroma 24. 4. (odvisno, po katerem načinu računaš x:o)x )
če bo po urniku, bo mel/a sonček lepo v bikcu (jst pa mojo lunco x:)x ), se pa bojim, da bi znal/a mal prehitevat ... jst sem 10 dni pred rokom rojena, moj xsrcx pa kar en mesec, tko da če bo kaj ponavljal za nama ... x:Ix

Tipka, hvala x:Xx res te občudujem ... kar trije otroci :palec: jst sem že pri enem včasih v dvomih, kako mi bo šlo :inocent: , kaj šele trije xcivx

Sasha, morfologijo si že mela? boš vprašala, ali bo fantek ali punčka, al se bosta pustila presenetiti :irs: firbec.press x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#16 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 13. december 2007, 11:30

Sasha, morfologijo si že mela? boš vprašala, ali bo fantek ali punčka, al se bosta pustila presenetiti :irs: firbec.press x;)x


Jap, sem imela. Vprašala sme kaj bo, a ni bila čisto gvišna še. Pustila bova, da bodo trokrat drugi presenečeni in ne bova nikomur povedala :)

#17 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 17. december 2007, 09:20

x:Dx jst pa ne zdržim x:Ix tud je prvi vnuček pri naših, tko da vse zanima, kakšnega spola bo ... smo v sredo videli in vsem raztrobili xcivx sicer pa vejo (in vemo), da še zmer lohk kej odpade :P

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#18 may.twiny

may.twiny
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 17. december 2007, 15:24

Ojla punce!
Cestitam za nosečnost in sporocam, da tudi mi spet pričakujemo in to ponovno maja. Upam, da bo spet Bikec oziroma Bikica, ker nam je z našim Bikcem zelo lepo.
Je dokaj nezahteven otrok in nadvse priden, pameten, da ne govorim o lepoti...(venerin otrok)

POnosna mamica May.Twiny

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. december 2007, 07:26

Ojla punce!
Cestitam za nosečnost in sporocam, da tudi mi spet pričakujemo in to ponovno maja. Upam, da bo spet Bikec oziroma Bikica, ker nam je z našim Bikcem zelo lepo.
Je dokaj nezahteven otrok in nadvse priden, pameten, da ne govorim o lepoti...(venerin otrok)

POnosna mamica May.Twiny


:palec: :palec: Tvoji dojenčki so mi pa sploh pri srcu, kajt prihod obeh se je iz tvoje karte videl precej točno, a ne da? x;)x

#20 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 21. december 2007, 23:03

Ojla punce!
Cestitam za nosečnost in sporocam, da tudi mi spet pričakujemo in to ponovno maja. Upam, da bo spet Bikec oziroma Bikica, ker nam je z našim Bikcem zelo lepo.
Je dokaj nezahteven otrok in nadvse priden, pameten, da ne govorim o lepoti...(venerin otrok)

POnosna mamica May.Twiny



xwizardx :inlove:

#21 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 23. december 2007, 14:07

Moj mož pravi, da ima naša tamala na ascendentu Mick Jaggerja... x:o)x x:px xnckrivx xsuperx xokkx

Kaj pravite, je to možno ?

#22 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 23. december 2007, 14:14

Objavljena slika

njegova karta ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#23 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 23. december 2007, 23:11

x;)x x:px

#24 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 10. januar 2008, 20:25

Ojla punce!
Cestitam za nosečnost in sporocam, da tudi mi spet pričakujemo in to ponovno maja. Upam, da bo spet Bikec oziroma Bikica, ker nam je z našim Bikcem zelo lepo.
Je dokaj nezahteven otrok in nadvse priden, pameten, da ne govorim o lepoti...(venerin otrok)

POnosna mamica May.Twiny

:2src: še eno nosečko imamo :palec: xsrcx

naše dete je pa tako živahno ... sploh mojega xsrcx se spravi tolk brcat, da že dvomim, da bo počakal bika x:Dx :onfire: če ne bo tole en divji oven x:px xcivx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#25 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. januar 2008, 23:04

Še 3 meseci, pa bomo na cilju!
:onfire:
Počutje je kar ok. :palec:
Kako ostale nosečnice?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0