Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#276 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. maj 2004, 17:13

...PA RES ZNA TALE MERKUR "SKEGLATI" KOMUNIKACIJO IN VSE V NJENI POVEZAVI, ŠE DOBRO, DA SE ZNA TUDI V PRAVO SMER OBRNITI x;)x :palec:

#277 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 2. maj 2004, 17:41

Rada bi dala spodbudo za vse ki ste tukaj v forumu k temi
Merkurja ki potuje med 14. septembrom in 6. oktobrom nazaj. Objavljena slika

V astrologiji je znano, da tak pojav (Merkur retrograde) povroza tezave, upocasnitve, nesoglasija, nesporazumov posebno na naslednjih podrocjih kakor so potovanjih, komunikacije, zmenkov, trasnporta, pogodb (pisemenih in ustmenih) pri posti (pisma in paketov) in drugih komunikacijskih oblikah.
Fino bi bilo ce bi vsak od vas prispeval z komentarjom , kaj dozivlja med tem casu. (Z navedbo stanje sonca in ascendenta v natalnem horoskopu - po moznosti).

lep pozdrav vsem
Jupi

Merkur v retro stanju mi vedno dela težave. Zdaj, ko je bil retro v moji 3.hiši, sem imela težave z dogovori, ki so vsi po vrsti propadali (Merkur vlada moji 5. in 6. hiši). Delavci, ki so mi nekaj delali za moj posel, so odšli na dopust ali pa so pozabili, da so mi sploh kaj obljubili. V kombinaciji z drugimi planeti sem imela cel mesec težave z avtomobilom in sicer razbito vetrobransko steklo, akumulator in kazen za prehitro vožnjo... xrolleyesx
Nasplošno pa: ko je Merkur retro, vedno dobivam opomine za neplačane račune :o|o:
Ker sem v tem času končala tudi daljše ljubezensko razmerje, zdaj ne vem, kako se bo razpletalo, oz. ali bo držalo?

Pozdrav vsem! x:)x
Dum spiro, spero.

#278 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. maj 2004, 22:54

po številu postov sodeč...je že odloopingiral v direkcijo x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx in vse bo steklo ,kot po maslu,dokler ne odkrijemo kakšnega novega,sumljivega,tranzita s planeti x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#279 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 2. maj 2004, 23:11

V končni fazi,zdaj,ko gre spet direkt,sem v tem času imela vse živo.Od popolnega komunukacijskega mrka,do razjasnitve in tudi nekaj starih zadev za nazaj se je razrešilo.Pa seveda načrti za naprej xegox xcrossfingx :detelca: xupx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#280 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. maj 2004, 05:56

Po stari napaki komaj čakamo, da gre direktno in pikiramo na tisti "30.4. ob tralala", ne da bi vedeli, da takrat nastopi njegovo stacionarno (vmesno) stanej, ki je ravno tako neugodno, včasih še bolj. K sreči je Merkur hiter in to stacionarno stanej ne traja več kot maksimalno en dan (pri drugih planetih več).
Takrat pride do istega efekta kot v ljudskem reku, da "hudič na koncu še malo z repom zamahne".

Ampak zdaj se pa le lahko obrnemo naprej.

Pozdrav!

#281 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. maj 2004, 06:30

Ampak zdaj se pa le lahko obrnemo naprej.

In čakamo...da gre Venera retro...

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#282 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 3. maj 2004, 16:59

Kaj je boljše: Venera retro ali Venera direkt?

Ali je vseeno, .... samo, da je Venera :wub: :P


#283 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. maj 2004, 17:07

absolutno direkt, razen če bi radi eno svojo staro ljubezen pogreli...
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#284 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. maj 2004, 18:55

bog ne daj :xx!: x^x x:Dx ...niti slučajno :vragec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#285 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:12

Jah, bo treba bit mal previden...komu telefon dviguješ... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#286 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:13

:eek: Astra prevod, prosim x:Ix

#287 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:16

:eek: ...kako ne štekaš... x?x

Pr vseh teh krasnih tipih...ki se sprehajajo okol...pa menda ja ne boš šla na kako staro ljubav .. xrolleyesx x;)x ...pač pogledaš kdo kliče...in te za nekatere NI...ker kao veš, da je retro venera... x:Dx x:Dx x:Dx ..in veš kaj ga muči..

Astra
Per aspera ad astra

#288 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:26

iiiiiiiiiiiii mogoče pa ravno to hočem x:Dx zato sem pa vprašala, hehe, zlobnica jaz :vragec: x:px
mal se pa hecam zdele, ampak čist mal x:o)x

#289 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:01

Od pogretih stvari je dober pasulj, pa golaž, pa ričet...pa segedin, sarma...ne pa love... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#290 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:04

uau, astra :palec: :palec: :palec: kratko in jedrnato, pa v sredo tarče :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#291 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:06

Pa mogoče kakšno prijateljstvo... :vragec:
aja Venera je res ah ja, to mam pa enega doma dost x:o)x

#292 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 3. maj 2004, 22:50

Od pogretih stvari je dober pasulj, pa golaž, pa ričet...pa segedin, sarma...ne pa love... x;)x

Astra

Kaj pa župca??? xDDx x;)x x:px
Dum spiro, spero.

#293 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 08:22

Ne delajte si prevelikih težav s to Venero. Od vseh retrogradnosti je Merkurjeva tista, ki določenim dela hude probleme, določenim manjše, nekaterim pa komaj kaj. Ostali planeti tako močnega delovanja nimajo.
(Sicer bomo kmalu - že sredi tega meseca! - pričeli objokovati svoje usode, ker bo šel retrogradno Neptun. :eek: Dajte no, dajte, to je brca mimo!)

x;)x

Lep pozdrav!

#294 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 4. maj 2004, 10:30

Ja, ampak se pri meni tud ful pozna tale Merkurjev retro. Prejšnji mesec sem bila ful tiha, se mi ni dal nič kaj zgovarjat, na razgovorih za službo se mi je skoz neki zatikal, sem imela težave pri izražanju...itd. xrolleyesx

Zdej, ko je Merkur spremenil smer, se mi je pa odprlo,... bi skoz neki gofljala, razpravljala, kr neki, tud brezvezne stvari, sam da je x:Dx x:o)x

Lahko pa povem, da sem pa ful upala prejšnji mesec, glede na merkurjeve težave v komunikaciji, da bi me kdo poklical in rekel:" Joj, vam smo pa poslali negativen odgovor za službo, pa bi vbistvu morali pozitivnega dobit. Smo se zmotili" x:Dx x:Dx ... Sam se to žal ni zgodilo. Se Merkur ni hotel pozitivno zmotit. :xx!:

Aja, nekje sem prebrala, da je bil zadnja leta Mars bolj v ospredju, pa da ga bo zdaj konec april, začetek maja nadomestila Venero, ki da bo igrala pomembnejšo vlogo kar tam naslednjih 8 let. :inocent: x:)x Kaj pravite na to?

LP x:)x

#295 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 4. maj 2004, 10:32

Aja, kaj točno nam bo pa retro Neptun zagodel?? A ni to bolj na področju doživljanja samega sebe, notranji jaz.... A je večja možnost za kake depresije? xrolleyesx

#296 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:18

Aja, kaj točno nam bo pa retro Neptun zagodel?? A ni to bolj na področju doživljanja samega sebe, notranji jaz.... A je večja možnost za kake depresije? xrolleyesx


No, pa smo tam!

(Nekateri pač ne morejo iz svoje kože. Zakaj se ne bi malo mrcvarili, če je pa tko fajn!)

Ker pa očitno rabiš ta podatek: 17. maja malo pred šihtom zjutraj.

Zelo vesel bom poročila o tem, kaj se bo dogajalo. Čimbolj doživeto naj bo.

A pri vsem tem NIHČE ne pove, kaj mu dela Pluton, ki je retrograden že od 24.3. dopoldan?!!
Na primer o notranji in osebnostni rasti pa o živcih pa o višjih ciljih pa še pa še kar vse nam dela... Zastoji, notranji vpogled, ful meditacija - nič o tem?! Džizes!

Ampak da bo menažerija popolna: še Uran gre retrogradno 10.6. približno opoldne. NORO, EJ! Vsi trije retrogradni!

(Ma ne serte ga, folk, no!)

#297 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:25

Aja, kaj točno nam bo pa retro Neptun zagodel?? .... A je večja možnost za kake depresije? xrolleyesx


Ah, pozabil sem:

Seveda je VELIKA možnost za depresijo: to se bo zgodilo na torek, ko se bo podražil bencin (zdaj, ko smo v Evropi), Neptun pa vlada vsem tekočinam.
Človek bi lahko sklepal, da bo šla cena dol (zaradi retrogradnosti, anede), ampak Neptun je pesjan posebne sorte, vedno naredi meglo! Mi bomo glede na informacije pričakovali, da bo šla cena dol, ampak ker gre na isti dan retrogradno tudi Venera in se mora to definitivno nekako poznati na naši denarnici, iz tega lahko sklepamo, da bo šla cena ipak občutno gor.

Astrološko utemeljeno - depresija BO!

:vragec: :vragec: :vragec:

#298 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:30

Jah, bo treba bit mal previden...komu telefon dviguješ... x;)x

Astra

uf :switz: ...je bil na srečo sam sms :xx!: , ki pa je jasno ostal brez odgovora x:Dx :vragec:

evo astra bo dosegla zlato medaljo na tekmovanju za zadetke u črno :palec: ....pa kako si vedla :eek: :inocent: x?x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#299 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:35

pluton retrograden :eek: ....uf, hm, ja....notranji uvidi so že tolk normalen pojav, da me ne čudijo več, mogoče jih je mal več. al pa si sam domišljam, ker si pač pisal o retrogradnosti bern. sicer je pa mogoče to za tiste, ki ga mamo u prvi hiši pa še z uranom zraven malo bolj normalno pa nemoteče. kaj pa vem.

zdaj, ko si že načel temo, kaj pa povzroča retrograden uran? in do kdaj bosta uran in pluton retrogradna?

pišuka, cela moja prva hiša gre u rikverc. a bom razcepljena oseba :eek: x:)x x;)x x?x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#300 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:43

Bern, a mi poveš, kdaj se bom jaz zbudila malo pred šihtom, ne malo po začetku šihta?? xrolleyesx :vragec: :palec:
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0