Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#26 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 23. september 2002, 01:00

se mi kar zdi da je to zate kitajsk :))

#27 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 23. september 2002, 01:00

Zalostno da mora neslovenka razlagati slovencu, kaj pomeni postopati se necesa.... verjetno zivim za luno.:)))

#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

Jaz lahko rečem da ta retrogradni merkur povzroča ene motnje,jaz sicer stalno iščem ključe,ključe od vrat, avta,jih izgubim,vzamem rezervo,ko jih ne iščem več,jih spet dobim.Tudi govor nimam tako tekoč,kot včasih.Verjetno sem naredila še kakšno kozlarijo.Včeraj zvečer je prišel na obisk moj nečak, pustil pred vrati čevlje znane firme,čez eno uro je odšel v mojih natikačih, ker so mu čevlje ukradli.Čudno,vendar merkur nazaj res dela ene preglavce.

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

Jasno, da dela - saj Merkur je najblizje - jasno, da ga cutimo!
Kadar je retrograden, pa so sploh takele zadeve...
To je nekako nastevanje, potrjevanje tega....
Meni se zdi to dosti normalno, kot kadar je npr. luna konj. uran, pa se ze vnaprej prilagodim, pa me potem niti ne zmoti.
Je pa res, da potem (se bolj) jecljam in se motim - in tudi vsi.
In zdaj - seveda - vsako stvar, ki se NE zgodi, pac lahko pirpisemo temu... Vendar morda se tudi brez retro merkurja ne bi zgodila in prav tako bi lahko cevlje ukradli kadarkoli - in bi recimo bilo to bolj odvisno od trenutnega planetarnega polozaja glede na horoskop vpletenega.
Poleg tega pa je v blizini tudi Neptun in npr. z natalno kvadraturo z Merkurjem se to lahko zgodi.

Bobnar - "postopiti" - s tem je mislila Jupi - lotiti se, spraviti se k, ponekod recej(m)o - podstopiti se.
To je mislila.




Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

Hm retrogradni merkur, ena izmed stvari na katere nikoli nisem dobil zadovoljivega odgovora, ze natalno ga mam (hehe najbrz zato:)o njem nisem dobil odgovora), eh Ponavadi ko je merkur retrograden jaz rulam, mislim takrat sem jaz car, to je moje obdobje takrat mi gre stvar dobro, nekako morda zato ker mi gre tako kot ponavadi vsem ostalim pa slabse, morda pa mi gre celo boljse... Kako pa ga cutim? ponavadi mi kaj crkne na racunalniku (zadnjic mi je pregorel procesor, tokrat so mi sli driverji za graficno kartico....). Kar pa se mene tice kar gre, malo me skrbi vozniski izpit ki ga bom delal sedaj med tem retrogradnim delom, nikoli neves kaj se dogaja na merkurjevi domeni(cesti), ampak kot pravim mislim da mi gre boljse kot ponavadi.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2002, 01:00

El Nino - danes imas vozniski izpit. Naredil ga bos. Tokrat je bil retrogradni merkur cisto poseben, saj je vcasih deloval ravno nasprotno od tega, kar smo od njega pricakovali. Torej, ker smo pricakovali, da katere zadeve ne bodo delovale, so v tem smislu narobe delovale - ker so delovale prav.
Meni so npr. ravno merkurjevi posli sli najbolje od rok v teh dneh.
Celo konkretne in dobesedne merkurjeve zadeve, kot je npr. promet itd.
V ponedeljek sem se rohnela po cestah s preluknjanim "auspuhom" (? ;))) in se je slisalo turbo in se kaj! in z rascefranimi brisalci, z gnilim nevem cem in z nedelujoco rocno, v torek sem imela opravljen tehnicni pregled (in to tako, da sem samo prisla po avto - vse se je kar "samo" zrihtalo), v sredo (vceraj) pa sem imela registracijo.
Uh - razen ce se mi ne bo pri nalepki zalomilo! :))))))))))))))))

Naredila sem ogromno stvari, napisala nekaj novega, izvedela sem, da bo koncno izsla knjiga, katere delcek bom tudi jaz...

Aja! In se celo ostalo mi je nekaj casha od registracije, ker sem se nekaj ustela - ampak v svoje dobro! :)))

Skratka - to mi delaj, Merkur! ;)))


Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 26. september 2002, 01:00

Merkur in Mars se srechata
http://puck.dhs.org/...m1/00000017.GIF

http://puck.dhs.org/...m1/00000009.GIF
kentavrice Chariklo in Hylonome in kentavr Pholus

Srechno Novo Leto 2003! Pucklist je vedno avantguarde;)
http://puck.dhs.org/...m4/00000017.GIF

p.s.

http://puck.dhs.org/...m1/00000007.GIF venera retrogradn
http://puck.dhs.org/...m3/00000008.GIF Druga Luna in M.

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. september 2002, 01:00

Haha marsa, lepa sala, ampak jaz nisem nisem imel izpita danes, ampak ga imam v torek 9.00, (tudi jaz sem milslil da ga imam danes, ampak vceraj(sreda) me je poklical instruktor da jutri(cetrtek) ne gre, komisije ni za dobit, zato bom vozil v torek) haha ce ni to najlepsi primer mercury retrograde, hehe... No toliko o marsini napovedi:), sori marsa, sem ti dal napacne informacije, no v bistvu niso bile azurne....

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. september 2002, 01:00

intruder, zakaj si tak naprej; bremzaj se, ne dohitevam tvoje videnje.
hmmm,pa sploh se mi ne da več prevajat´, no :|

pokowc

#35 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 27. september 2002, 01:00

quote:

ojap, tu pr nas vpliva na kriminalce, zlodeje..

pokowc



No, pa še moje in prijateljičine izkušnje s telim retrogradnim Merkurčkom.

No, 13.9. se je Merkur v bistvu "ustavil" in začel potovati svojo smer nazaj 14. 9.
Resnično, kar nisem mogla verjeti, ko mi je rekla prijateljica, da so ji ravno 13.9. poskušali ukrasti osebni avto, vendar je tatove Nekaj ustavilo. Niso uspeli. TO!!!! Hvala retrogradnemu Merkurju .

Potem , ko sem bila na Internetu 25. 9. okrog 23. ure je kar naenkrat iz zvočnikov privrel glas, ki je omenil besedo ...ZAVAROVANJE..., sama pa delam na zavarovalnici, vendar nisem imela prižganega radia ali glasbe na računalniku, to je slišal tudi Jernej in kar nisva mogla verjeti.

Sodelavka bi morala ravno isti dan 25.9. odiditi prvič službeno v Sarajevo in nesrečno ugotovi zjutraj pred oddhodom, da nima veljavnega potnega lista, čeprav je tako natančna, kot najhujša devica ni. Kar ni mogla verjeti, da se ji je to zgodilo. Seveda je poslovna pot odpadla .
Čutim pa, da je njej to godilo, saj bi se morala tja cjaziti z avtom, v družbi treh direktorjev in si je po moje kar oddahnila, ne vedoč, da je bi dobri striček Merkur v akciji.

Včeraj sem izvedela, da se moj prvi mlajši brat 5. 10. 2002 poroči v Mariboru. Sej ne morem verjeti, da se bo moj vodnarček poročil pri svojih 30. letih. Pove mi samo 9 dni pred poroko.
Samo rekel mi je po telefonu, če imava z Jernejem 5.10. čas?
Jaz pa ga v šali vprašam: "Pa ne, da se boš poročil?"
Na drugi strani je bilo tiho, potem pa je rekel DA.

Ko sem prvič v življenju 25. 9. vprašala za odgovor DOMINE, sta 2 domini od 3 omenjali poroko in težko finančno stanje. No, 26. 9. pa dobim povabilo na poroko, da ne omenjam darila, saj sem v takem minusu, da glava peče.
Ja po težki muki me je brat uspel dobiti, saj je bil moj telefon kao vedno nedosegljiv.


Elena

Helena


#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2002, 01:00

El Nino - to, da izpit odpade, je res dober primer retro Merkurja - Samo kaj pa to pomeni? ;) Saj bo tudi 1. ali 2. (torek) Merkur retro... Torej...
Ce pa bo izpit narejen ali pa ne, pa se ne ves, dokler ga ne bos delal. Poleg tega - kako pa ves, da se ni dalo dobiti komisije? Kaj pa ce je intsruktor si lepo mislil: ja, ja, bova raje se par uric... ;)))))
Ne vem, odkod mi ta datum (26.) - morda pa iz teme Lunin party.. Ja - je, iz te teme je - ker vem, da sem pomislila - kako pa VE? ;)
Kao - IMEL bom izpit (v smislu narejenega, ker naj bi se kao ze sam pripeljal).. Odtod 26.
Potem ga bos naredil pac zdaj, ko ga bos imel - ko bo se vedno retrograden merkur. ;)
Ne skrbi pa - sodec po mojem Chartu na izpit, bi morala ze na samem izpitu povzrociti zastoje, frke, blokade in morda celo kaksno eksplozijo... ::))
No, v vsakem primeru ti zelim veliko srece! :)
Jaz sem si skoz predstavljala sebe, kako klicem frendico in recem: JESSSSS! Tocno tako kot se je potem zgodilo.

Elena - tudi meni se je zgodilo par taksnih stosov - enkrat pa mi je racunalnik celo lepo "zapel", a tako cudno, da sem se ful ustrasila.

Me je pa klicala frendica, da ji je kar drugo stevilko izpisalo, ne moje, ceprav sem jaz klicala.
Ko pa je ona mene klicala, je bila gor MOJA stevilka - kot da sama sebe klicem! :))

Drugace pa mi Merkur tale kar siba in to dobro tokrat.
Avto sem si v nulo zrihtala, nov racunalnik imam, vse nanovo instalirano...
Ce bi bil vsak retro merkur tak... ;)
No - jecljam pa motim se pa res.
Samo to pa itak tudi kdaj drugic, ker tako hitim. :)




Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 27. september 2002, 01:00

El Nino a si ga ze kdaj prej delal - mislim vozniski izpit?

No meni se je pa zgodilo tole:
- avto mi nagaja, vceraj na avtocesti sem mislila da se bo ustavil
ceprav sem za napako dala popravit pred tem
-tecajniki so prisli na napacen dan na pouk, ker so bili zadnja leta navajeni da je to ponedeljek
-Za sprejeto besedilo po emailu, katerega naj bi pogledala ce so v njem napake, se je izkazal da za prikaz nimam prave software,
pri transformiranje se besedilo zaradi prikazov v besedilo programskih ukazov raztegne na 100 strani ( original ima 13 strani)
prosnja naj poslje besedilo ponovno je bilo poslano tako da je pozabil poslati 2/3 celotnega besedila.
- no lunca pa mi je poslala napacen rojstni datum, tako da je prva interpretacija bila popolnoma napacna,
:)
Jupi

#38 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. september 2002, 01:00

Ah, merkur samo da je v trikotniku z natalnim, ce gre pa se v isto smer pa sploh dobro:), se luna bo v trikotniku se mi zdi, in asc bo v skorpijonu :), ( no ravno z zacetkom izpita preide v skorpijona, na moj pluton, haha.heh, zvezde bodo nekako na moji strani torek - marsov-ovnov dan, merkur v enajsti his, mislim da bo kar lepo, ceprav nebi rad spoznal cloveka ki bo takrat rojen, hehe bogi, sonce v 12, hisi, no to niti ni tako fejst, ampak bo po prvih par minutah mimo, Glavno da je ASC na ASC, kopija moje rojstne ure pravzaprav, Stevilke so tudi prave. 10.1.2002 9.00=15 (rojen sem 15....), vec kot dovolj glede na to da se vozit relativno znam......... Vseno pa drzite pesti, ce drugega ne na zacetku, ker ko bom enkrat startal bo vredu...... sicer pa se kaj pisem.

P.S.: Jupi;) nisem ga se delal in tudi najbrz ni prestavljen zaradi tega da bi iz mene izcuzali se par jurjev vec, ker se mi je ves urnik zamaknil za pet dni, tako da od mene dobijo enako ur.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#39 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 1. oktober 2002, 01:00

Drzim pesti :) El Nino

#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. oktober 2002, 01:00

NAREDIL SEM!

Seveda povsem brez vasih pesti nebi slo, zato se zahvaljujem vsej podpori:), no toliko o tem merkur bawbaw-u heh, naslednjic bom poizkusil napisati veliko (po kvaliteti) knjigo med tem ko bo merkur retro:)...

Torej se malo buuu-irokracije in na naslednji (prvi) lunin party pridem z avtom hehe I CAN DRIVE. (no pisati se vedno ne znam:)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. oktober 2002, 01:00

bRAVO!!!!

Sem ti rekla!!!



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 1. oktober 2002, 01:00

JUPIIIIIIIIIII!
Cestitam - sicer pa pri toliko drzanja pesti ni vrag da nebi naredil.
zdaj lahko zopet zravnam prste

#43 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 2. oktober 2002, 01:00

Ćestitam El Nino! Jupi a je tvoj nick kaj povezan z jupitrom?

#44 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. oktober 2002, 01:00

Hvala za "pesti", hm ceprav ne vem kaksna je logika za tem obicajem, recimo morda v stilu mi somo za tabo, ce bo komisija zlobna jo nabutamo z pestmi:) ali pa kaj takega.... No ja hvala hvala, pazite na cesti (se posebej sedaj ko sem jaz gor in je merkur retrograden cak mal al ni vec? :)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#45 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

Ej El Nino svojo "kureto" sem za vsak slucaj spravla v garazo. tam se prej zgrmijo nate surfdeske kot pa pesti .... no se sam hecam.

no danes se je eden peljal po Siski za enim, ki ji izgleda imel vozniski ipzpit, sledujocim golfu je bil ta prepocasen. Zapeljal je na plocnik - samofor je bil ze zdavnaj redec - prevozil rdeco luc - drvel naprej in prevozil drugic na plocniku rdec semafor - na kar sem samo se slisala en grozen tresk ......
a jej ....
-----------------------------------------------------------------
Lunca ziv ziv
yes - jupiter v ovnu v dvanjasti hisi. :))

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

Ojla Jupi,se mi je zdel,da imaš enga angela varuha nad sabo in to naj bi jupiter vsekakor bil,sploh pa ti širi tvojo podzavest, super, zato kmalu še kaj napiši.V zvezi z astrologijo,mislim.A mogoče ta retrogradni merkur tudi vpliva,da takrat mogoče tudi pišemo ne tko zagnano, ker imam občutek,da ne morem tko mislit, kot je treba.

#47 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

lunca kakor se spomnim merkur delno lezi tudi v tvoji tretji hisi, tako da lahko res malo vpliva na razum. Odlasa se pa tudi na finacnem sekterju in zadeva partnerstva, morda v obliki odlaganja nekaterih vprasanj ali v obliki spominov ki so te dni bolj zanimale. Kako se je zacelo, kaj je vse bilo in tako dalje. Po vsej verjetnosti si tudi gledala stare slikce :))
lp Jupi

#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. oktober 2002, 01:00

Zadetek v polno Jupi, že sedem let nisem prijela albuma s starimi slikami v roke, sedaj pa sem res gledala in se spominjala marsikaj za nazaj,vse se mi je zdel tko kot iz prejšnjega življenja.

#49 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 4. oktober 2002, 01:00

Ja ja tudi jaz ze cakam na to, to pot mi v devici dela preglavice
Koncani projekt prihajajo nazaj, in povzrocajo se vecje stroske
groza. Ceprav vem kaj povroca se tudi jaz nisem dosti pazila.
Ob enem pa zavlacujem skoraj vse emaila iz lunina foruma - ampak ne zato ker nocem ampak zato ker vedno pride kaka "nepricakovana" stvar vmes .... torej ob 21:27 zopet tece direktno s tem je za enkrat konec
Naslednji bodo sele 2003
2. Januar - 22. Januar
26.April - 20. Mai
28. August - 20. September
December 17 - January 6 (2004)
Jupi

#50 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 11. oktober 2002, 01:00

Omenila sem da nakupi ki jih delamo med retrograde merkurjem niso priporocljive:
moji materi sem to tudi povedala - vseeno je sla na nakupovanje, ni mogla drugace, ker je rabila darilo za poroko enih najinih sorodnikov cez luzo.
in kaj se je zgodilo sla je kupit v rogasko kristal vrc. Ko so pripeljali vazo cez mejo in jo podarili so jo sprobali in ugotovili da je majhna luknja v vrcku - vino se je razteklo. Tako sta jo pripeljala nazaj v slovenijo in reklamirala.
Sitnost ali tipicno? :)) to pa vam prepuscam




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0