Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Plutonov prehod v Kozoroga


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
254 komentarjev na to temo

#1 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 28. januar 2008, 20:20

25. januarja 2008 je Pluton prešel v Kozoroga. Tam je bil nazadnje med leti 1762 in 1779. Tokrat bo Pluton ostal v Kozorogu do leta 2023. Kaj nam to prinaša (American revolution)? Kaj to prinaša določenim znamenjem? xrolleyesx

#2 Lunatica

Lunatica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 28. januar 2008, 20:43

25. januarja 2008 je Pluton prešel v Kozoroga. Tam je bil nazadnje med leti 1762 in 1779. Tokrat bo Pluton ostal v Kozorogu do leta 2023. Kaj nam to prinaša (American revolution)? Kaj to prinaša določenim znamenjem? xrolleyesx

tud mene to zanima, pa ni nobenega komentarja od teh, ki se v to spoznajo :sori:
Love is my only point to be alive...love is my God

#3 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 28. januar 2008, 21:00

mislim, da se jim ne mudi, saj imamo se 15 let tega stanja pred sabo.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#4 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 28. januar 2008, 21:08

tud mene to zanima, pa ni nobenega komentarja od teh, ki se v to spoznajo :sori:



Saj se bodo oglasili, ravno gledam če so kaksne vzporednice z letnico 2008 in 1762.
No ja, leta dogodek 1789 sproži Francosko revolucijo. :vragec:

#5 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. januar 2008, 21:55

tud mene to zanima, pa ni nobenega komentarja od teh, ki se v to spoznajo :sori:


Pluton v Kozorogu:

1762 rusko carstvo dobilo Katarino 2, Rusija postane močna država.
1765 cesar Jožef 2 uvaja razsvetljeni absolutizem v Avstroogrski monarhiji;
1766, inovacije, v Veliki Britaniji tekstilni stroji
1776 združitev ZDA (P v Kozorogu) iz prejšnih 13 kolonij ... podpisana izjava o neodvisnosti......



Karel Veliki pokori Sase,začetek obdobja Vikingov.
P. v Kozorogu 24.2.532 – 18.1.551

Japonska sprejme budizem kot svojo vero, kuga mori ogromno ljudi.

P.v Kozorogu od 5.1.42 do 12.12.61

še in še......

Pod vplivom Plutona v zn.Kozoroga države nastajajo, izginejo ali pa razpadajo, razpadajo oblasti (značilno za Pl.v Kozorogu je menjanje oblasti)
Rojstva in smrti pomembnih ljudi, prihaja do uporov, umorov, zasužnjevanja in posledično osvobajanja.

Pluton je kozmični čistilec. Čisti družbene sisteme, postavlja trdnejše oblike sistemov , značilno je tudi, da v tem obdobju mutirajo virusi. Upravlja z ljudskimi masami, dela podtalno, povzroča izoliranost, prihaja do množičnih ugrabitev, povečanje radioaktivnosti,
Posledično tumorji. Poraste število obolenj.

V času bivanja Plutona v zn.Kozoroga bodo obstale samo tiste strukture, ki so bile že pred prihodom Plutona v Kozoroga, močne, ostale bodo uničene.


Predvidevanja Plutona v Kozorogu za dobo 16 let.

Največ sprememb bomo čutili ko bosta Uran in Neptun menjala znamenji. Takrat bodo na Zemlji nastale globalne spremembe. Tudi miselnost.
Nastalo bo večje ozaveščanje posameznikov, ki se bodo vse resneje pričeli zavedati
napak katere smo , so predhodniki, storili v smeri.ekologije. Dogajati se bodo namreč pričele zares hude stvari in morali bomo potrpeti.


Naj bo, zaenkrat, dovolj.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#6 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 28. januar 2008, 22:07

VAV! PA TO JE ODGOVOR! xrolleyesx




Pluton v Kozorogu:

1762 rusko carstvo dobilo Katarino 2, Rusija postane močna država.
1765 cesar Jožef 2 uvaja razsvetljeni absolutizem v Avstroogrski monarhiji;
1766, inovacije, v Veliki Britaniji tekstilni stroji
1776 združitev ZDA (P v Kozorogu) iz prejšnih 13 kolonij ... podpisana izjava o neodvisnosti......
Karel Veliki pokori Sase,začetek obdobja Vikingov.
P. v Kozorogu 24.2.532 – 18.1.551

Japonska sprejme budizem kot svojo vero, kuga mori ogromno ljudi.

P.v Kozorogu od 5.1.42 do 12.12.61

še in še......

Pod vplivom Plutona v zn.Kozoroga države nastajajo, izginejo ali pa razpadajo, razpadajo oblasti (značilno za Pl.v Kozorogu je menjanje oblasti)
Rojstva in smrti pomembnih ljudi, prihaja do uporov, umorov, zasužnjevanja in posledično osvobajanja.

Pluton je kozmični čistilec. Čisti družbene sisteme, postavlja trdnejše oblike sistemov , značilno je tudi, da v tem obdobju mutirajo virusi. Upravlja z ljudskimi masami, dela podtalno, povzroča izoliranost, prihaja do množičnih ugrabitev, povečanje radioaktivnosti,
Posledično tumorji. Poraste število obolenj.

V času bivanja Plutona v zn.Kozoroga bodo obstale samo tiste strukture, ki so bile že pred prihodom Plutona v Kozoroga, močne, ostale bodo uničene.
Predvidevanja Plutona v Kozorogu za dobo 16 let.

Največ sprememb bomo čutili ko bosta Uran in Neptun menjala znamenji. Takrat bodo na Zemlji nastale globalne spremembe. Tudi miselnost.
Nastalo bo večje ozaveščanje posameznikov, ki se bodo vse resneje pričeli zavedati
napak katere smo , so predhodniki, storili v smeri.ekologije. Dogajati se bodo namreč pričele zares hude stvari in morali bomo potrpeti.
Naj bo, zaenkrat, dovolj.

LP





A lahko to časovno definiraš, kdaj naj bi to bilo:

"Največ sprememb bomo čutili ko bosta Uran in Neptun menjala znamenji."


LP!

#7 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. januar 2008, 22:17

nekako v januarju 2025. leta.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#8 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 28. januar 2008, 22:27

mater, pa moj SS nastopi tisto leto :inocent:

Mojca

ps, pred okoli mojega Abrahama tudi, sploh pa bodo moji otroci( tudi tisti, ki jih se ni x:o)x ) ze kar precej odrasli x^x ...huh...

#9 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 29. januar 2008, 06:19

Ksenia,
zelo kozorogovsko je bilo to slišati oz.brati,si kar nanizala "dejstva", nobenih čustvenih
komentiranj, važn da maš ti svojga konja...

in ker sem rakica v opp s tvojim soncem, pridajam samo, da čustveno skoraj dozorela, se mi zdi da sem
naneki 29 stopinji v galaksiji kar se te teme tiče, je samo vprašanje kdaj bom stopla na prvo stopinjo naprej...

Resnično razmišljam že dolgo, da si bi nabavla konja, si ga tud bom!Tolk o ježi, zj pa še kaka čustvena,
moja stara mama s saturnom v peti v levu, moja mama s saturnom v peti v levu in upam (vem), da jst tazadna
v tem ciklusu al kakorkoli že s saturnom v levu v peti.... xbendx ne vem, sicer upam, da je teh poštorijenih štorij dovolj in da prerez nekega časa podaja neke vzorce, ki se morajo nehat...tko, da upam, da mi ta tranzitni pluton
odreže nekaj...sej sm se prpravljala že kar neki časa in zj samo zaupat, d bo tko kot ma za bit..

Jeh, sicer mi tudi jupiter tam nekam gori na MC šeta, ne vem, no , je v natalu na 20stopinj bika v prvi, tko, no
beštja, lahko da prnese kakega zaroganga bika, al pa tud ne, kaj pa vem, malo zemlje bio se že prleglo....
(o, hodo, kake misli mam, ko okol mene lazi dvojček z isto položeno venero v raku)..

No ja, lahko pa da se še kar moram učit potrpežljivosti, mirnosti, čakanja...vztrajnosti...praktičnosti ...

x:o)x

Rakica, če bi me poznala bi vedela oz znala prebrat v mojem nizanju kar velik čustev ;) oz. tisti ki me poznajo vedo, da je moja Luna v Raku pori meni prevladujoča in moj konjiček je moj Lajf... pred časom je Saturn bil moj učitelj in kar sem se naučila je da gledam na dogodke iz druge prospektive... predvsem pa sem se nučila da ne podajam vseh svojih razmišljanj na forum... predvsem pa sem spoznala da se moje življenje ne odvija samo okrog čustev...
upam, da ti Pluton da tisto kar želiš :palec:

aja sem komentirala v to temo, ker je bolj prava za komentiranje ko pa v retro merkurju ;)

#10 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 29. januar 2008, 11:49

nekako v januarju 2025. leta.

LP


Hoj, č.v.e.k.a tu ti je pa kak škratek malo ponagajal...uran bo vstopil prvič v ovna konec maja 2010, se bo še vračal nazaj in končno preide v ovna marca 2011.
neptun prvič zapusti vodnarja aprila 2011, se malo šeta sem in tja in dokončno zajadra v ribi junuja 2012.

Zgleda, da bomo te spremembe doživeli nekoliko prej...bodimo optimisti in jih vzamimo kot izzive na poti v boljše čase.

lp M xyiyax xrainbowx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. januar 2008, 13:49

[quote name='myrjam' date='29. Jan 2008, 11:50' post='938789']
Hoj, č.v.e.k.a tu ti je pa kak škratek malo ponagajal...uran bo vstopil prvič v ovna konec maja 2010, se bo še vračal nazaj in končno preide v ovna marca 2011.
neptun prvič zapusti vodnarja aprila 2011, se malo šeta sem in tja in dokončno zajadra v ribi junuja 2012.

Zgleda, da bomo te spremembe doživeli nekoliko prej...bodimo optimisti in jih vzamimo kot izzive na poti v boljše čase.

:palec: Točno menjava bo okrog 2011/2012, zato tudi tako slaba napoved za leto 2012, konec koledarja majev in nekateri z zelo črnimi napovedmi grozijo. Čveka je pravilno omenila, da je pluton čistilec in po kozorogu bo precej drastičnih sprememb v zvezi z državami, mogoče še unije več ne bo takrat? x;)x
Tudi povezava z vojnami je možna. No ne bomo ugibali, kar nam je namenjeno, to bomo dobili v paketu, nekateri več, drugi manj.

#12 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 30. januar 2008, 17:49

Hoj, č.v.e.k.a tu ti je pa kak škratek malo ponagajal...uran bo vstopil prvič v ovna konec maja 2010, se bo še vračal nazaj in končno preide v ovna marca 2011.
neptun prvič zapusti vodnarja aprila 2011, se malo šeta sem in tja in dokončno zajadra v ribi junuja 2012.

Zgleda, da bomo te spremembe doživeli nekoliko prej...bodimo optimisti in jih vzamimo kot izzive na poti v boljše čase.

lp M xyiyax xrainbowx


Imaš, seveda, prav x:Ix
Leto, katerega sem omenila bo leto, ko pride Uran na mojo Luno, medtem ko leta 2010 pride točno na moj ascendent. Ja, škratek , ob vseh napisanih datumih, ponagajal.
Hvala za popravek. :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#13 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 30. januar 2008, 19:39

A je že prišel v Kozoroga Pluton.... :xx!: ...

Sem imela v glavi, da bom že stara, ko bo šel ta Pluton čez moje Sonce, Venero in Merkur.
Pa ne bom glih tko stara, no... pa moja otroka tudi ne bosta, ko bo mene tranformiral al matral. :frog:

..........................

Sem šla pogledat...od cca leta 2020 se bo dogajalo... pa poleg Plutona še Saturn, matr.

#14 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 30. januar 2008, 21:21

Glede na to, kako imam postavljeno Venero in Jupitra v kozorogu, bo dokaj hitro tam. Kaj pa prinese konjunkcija Plutona na Venero, če ima Venera same lepe aspekte, in Pluton v natalu (v škorpijonu) tvori sekstil z Venero? Verjetno bodo kakšne večje spremembe, vsekakor na področju komunikacije, ker bo ta prehod Plutona preko cele moje 3. hiše, kaj vse je za pričakovati?
Gotovo bo s konjukcijo na Venero vplival tudi na ljubezensko plat življenja, a ne? Kakorkoli, izgleda, da bo pestro! xrolleyesx x:)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. januar 2008, 06:54

Glede na to, kako imam postavljeno Venero in Jupitra v kozorogu, bo dokaj hitro tam. Kaj pa prinese konjunkcija Plutona na Venero, če ima Venera same lepe aspekte, in Pluton v natalu (v škorpijonu) tvori sekstil z Venero? Verjetno bodo kakšne večje spremembe, vsekakor na področju komunikacije, ker bo ta prehod Plutona preko cele moje 3. hiše, kaj vse je za pričakovati?
Gotovo bo s konjukcijo na Venero vplival tudi na ljubezensko plat življenja, a ne? Kakorkoli, izgleda, da bo pestro! xrolleyesx x:)x



:palec: Čustva bodo precej bolj poglobljena, mogoče tudi kakšna ljubezen v bližnji okolici ali preko komunikacijskih sredstev (internet, telefon, potovanja). Res je, da je precej pomembno, kako sta oba planeta aspektirana v natalu, zato se nimaš česa bati. Bo pa verjetno ta konjukcija tudi precej vplivala na seksualno življenje. Mogoče celo venera, ki je v kozorogu bolj sramežljiva, dobi drugo moč.

#16 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. februar 2008, 17:53

Ob prehodu Plutona v zn.Kozoroga je dobro vedeti, da je postal Saturn, kjerkoli že se sprehaja, veliko močnejši malefik.
V kateremkoli aspektu se bo pojavil, bo v sebi nosil Plutona.Pač žlahta, ki se ima rada in si vse deli. xrolleyesx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#17 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 11. februar 2008, 21:25

Ob prehodu Plutona v zn.Kozoroga je dobro vedeti, da je postal Saturn, kjerkoli že se sprehaja, veliko močnejši malefik.
V kateremkoli aspektu se bo pojavil, bo v sebi nosil Plutona.Pač žlahta, ki se ima rada in si vse deli. xrolleyesx


a to pomeni, da bo vpliv saturna mocnejsi kot drugace?

#18 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. februar 2008, 16:42

a to pomeni, da bo vpliv saturna mocnejsi kot drugace?


natančno to.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#19 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. februar 2008, 16:58

Jaz imam Sonce in Mars v Kozorogu, v 8. hiši in retrogradni Saturn. Hmm


Retrogradni Saturn lahko ponazorimo s prikazom, ko nam nedo spodmakne stol in pademo. Od tedaj dalje smo nezaupljivi in vedno v nekakšni pripravljenosti. Ni občutka sigurnosti . Temu slede razočaranja.
Prima je, da se posvečaš ( če se) duhovnemu življenju, saj retrogradni planeti (vsi ne samo Saturn) predstavljajo
planet v 12.hiši. V glavnem pa se Saturn v 8. hiši dobro počuti. Prinaša dolgo življenje . Skupaj z Marsom tudi dediščine.
Vse je odvisno od kvalitete aspektov. So harmonični ali disharmonični?oV prvem primeru, se jih lahko samo veseliš. Tudi Marsa, da o Soncu, ki ogreva mrzlega Kozoroga in ti v primeru nevarnih situacij nudi vso oporo, ne govorim. (zapuščina po možu ali očetu)
Ni kaj, tvoja 8. hiša je krasna hiša. Probaj živeti R. Saturna, ki je v zn.Kozoroga izredno močan.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. februar 2008, 17:36

Ob prehodu Plutona v zn.Kozoroga je dobro vedeti, da je postal Saturn, kjerkoli že se sprehaja, veliko močnejši malefik.
V kateremkoli aspektu se bo pojavil, bo v sebi nosil Plutona.Pač žlahta, ki se ima rada in si vse deli. xrolleyesx


Dobro še bo v teh dveh letih, ko bosta ta dva kompanjona v trigonu, kaj bo šele potem, ko bo saturn prestopil v vago in kvadriral s plutunom, to bo šele poglobjena in zatežena energija. xrolleyesx



#21 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. februar 2008, 18:13

ob čakanju kvadrata na Sonce oz. stelij planetov, vključno s severno zanko v Vagi se tolažim z mislijo in upanjem, da še ne bo tako kmalu. Tolažba je vsekakor slaba.
Diplomacija Vag bo ali na psu ali pa poglobljena. Enako bo z ostalimi odnosi.

Maystica, komod kopiraš!

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#22 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. februar 2008, 18:29

Lunca, kakšna sreča, da Saturn še ne bo tako kmalu stopil v Vago. xDDx
Ko pa bo, bo tranzit Plutona v kvadratu z mojim n. Soncem. x:px :ermm:

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#23 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 13. februar 2008, 19:22

jaz imam sonce, jupitra in neptuna v kozorogu, saturna pa v 9.hiši. Kaj pa to pomeni č.v.e.k.a?

#24 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. februar 2008, 19:37

zadnje čase spoznavam, da sem se spremenila... bolj težavno je na nebu bolj sem jaz nekako mirna vse gledam iz oddaljenosti...ne vem... tolk stvari me je v preteklsoti vrglo iz tira, da sem se sedaj zavestno odločila, da predno me zagrabi strah obup panika žalost, za nekaj trenutkov zamrznem čas in si ogledam situacijo od daleč... nič ne more biti tako slabo, da ne bi bilo rešitve... tako kot za vsako boleen raste rožica tako za vsako mojo težavo obstaja rešitev... samo ne smem zapast v star film... pa še nekaj sem spoznala, da mi Vesolje služi... ker sem se po enem prebranem stavku pred časom (hvala enemu lunatku za r. dnevno darilo) odločila... preprosto. Lahko je Pluton ali Saturn Uran ali Neptun, hvaležna sem za vsako izkušnjo v lajfu... kolk z veseljem jst pikice pišem. In če bi kdo pogledal mojo nebesno sliko planetov bi rekel, da se mi je utrgalo ;) ampak jst se trenutno počutim prav fajn in če je Plutonova naveza s Saturnom tole omogočila se zahvaljujem in sem hvaležna.
Saturn se mi sprehaja po 12 hiški, Pluton po 4 na Sončku... natalno je r Saturn v ' hiši, dvojček, tik poleg MC....še kaj ;)

#25 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. februar 2008, 23:06

lahko, prosim, pustiš svoje rojstne podatke. V primeru, da ne želiš tule mi piši na OS.

lp
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0